Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas atklātā veterānu čempionāta 2021. gada sezonas posmos var piedalīties spēlētāji, kuri dzimuši ne vēlāk kā 1981. gadā.

  • 2021
  • Aktuālie rezultāti
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015

2021. gada sezonas pirmajā posmā triumfēja FK 02 komanda. Grupu turnīrā viņi gan piekāpās "Sportima", kas pusfinālā pēc 0:0 pēcspēles sitienu sērijā paklupa pret "Jūrmalas" komandu. Pēcspēles sitieni bija nepieciešami arī finālmačā, bet tad veiksme nebija jūrmalnieku sabiedrotā, un ar 1-0 aukstasinības sacensībā pārāka bija "02" vienība. Savukārt "Sportima" turnīru Rēzeknē pabeidza uz pozitīvas nots, mačā par 3. vietu ar 1:0 uzveicot pagājušā gada čempioni "Daugavpili". Šajā posmā vismaz pa punktam nopelnīja visas 11 komandas, kas nemaz tik bieži nenotiek.

Šajā posmā Veterānu čempionātā debitēja jauna komanda - Olaines veterānu futbola klubs jeb FK "Veterāns". Un jau pirmajā reizē jaunās komandas dalībnieki izbaudīja pilnu emociju gammu - uzvarēja savā grupā, bet izslēgšanas mačos, šķiet, nedaudz pietrūka kausa izcīņas rūdījuma, un galu galā 4. vieta, kas tik un tā ir ļoti atzīstams sniegums. Par posma uzvarētājiem kļuva Daugavpils veterāni. Viņu ierastais līderis Aleksandrs Isakovs tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju. Finālā pret FK "02" vienīgos vārtus 8. minūtē guva Vitālijs Piņaskins. Savukārt turnīra labākā vārtsarga tituls daugavpilietim Vjačeslavam Dusmanovam, kurš, kā zināms, ir vārtsargu treneris Latvijas U-17 un U-19 izlasēs.

Šajā posmā čempionātā iesaistījās vēl viena komanda - FK "C 2009". Grupu stadijā četrās spēlēs viņiem tikai viens zaudējums, tā ka pirmo turnīru gadā var uzskatīt par veiksmīgu. Par čempioniem kļuva FK "02", kas gan pusfinālā, gan finālā aukstasinīgāk izpildīja pēcspēles sitienus. Katrā komandā tika apbalvoti labākie spēlētāji: FK 02 - Segejs Lanskis, Viesulis - Renārs Vucāns, Sportima - Boriss Kirejevs, Jēkabpils - Igors Grigorjevs, Daugavpils - Oļegs Seļivanovs, Jūrmala - Jevgēņijs Romanovs, Rēzekne - Sandis Kukulis, FK C-2009 - Sandis Nīlenders-Neilanders, FK Veterāns - Olegs Krasuhins, Sigulda - Roberts Trejs. Apbalvošanas ceremonijā piedalījās Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, kurš, starp citu, guva vārtu sarežģītā spēlē Jēkabpils - Rēzekne (1-0) un ieveda savu komandu pusfinālā.

Otrajā posmā pēc kārtas un trešajā posmā sezonā finālā laurus plūca FK "02" futbolisti. Zīmīgi, ka grupu stadijā viņi paklupa pret Jūrmalas komandu (0:1) un ieguva otro vietu, taču izslēgšanas spēļu stadijā nosargāja savus vārtus neieņemtus. Pusfinālā "02" pēc 0:0 pamatlaikā ar 4-3 pēcspēles sitienos pārspēja B grupas uzvarētājus no Daugavpils, bet finālā ar 2-0 uzveica čempionāta šī gada debitantus FK "Veterāns" komandu, kas pusfinālā pēcspēles sitienu sērijā ar 5-4 apturēja Jūrmalu. Jūrmalnieki visā turnīrā nepiedzīvoja nevienu zaudējumu pamatlaikā, jo bronzas mačā ar 3-1 pārspēja "Daugavpili".

Pirmo reizi šosezon posma čempiona tituls nonāca "Sportima" komandas rīcībā. Finālā viņi ar 5:0 sagrāva bez saviem līderiem (Isakovs, Piņaskins, Dusmanovs) spēlējušo "Daugavpils" komandu. Interesanti, ka grupu stadijā abas komandas savstarpējā spēlē tika pie neizšķirta (0:0), bet finālā "Sportima" nospēlēja krietni pārliecinošāk. Turklāt savdabīgi, ka četros mačos līdz finālam "Sportima" guva tikai divus vārtus, bet izšāva visu iekrāto pulveri tieši titulcīņā. Pateicoties šim panākumam, "Sportima" kopvērtējumā panāca daugavpiliešus un pakāpās uz dalītu otro vietu. Turnīra labākā spēlētāja balvu šoreiz saņēma "Sportima" vārtsargs  Andis Cibiņš, kurš visās piecās spēlēs nosargāja savus vārtus neieņemtus.

Uzbrukums dāvā uzvaru spēlēs, aizsardzība - titulus. Šo futbola patiesību Daugavpils cietokšņa kausa izcīņā pierādīja FK "02" veterānu komanda, kas septiņu komandu turnīrā viena apļa sistēmā sešās spēlēs nezaudēja nevienus pašus vārtus. Liels nopelns tajā ir ilggadējam Latvijas sieviešu futbola izlases galvenajam trenerim Didzim Matīsam, kurš aizvadīja sešas "sausās" spēles un tika pie turnīra labākā vārtsarga balvas. Otro vietu ieguva "Daugavpils", kas vienīgo neveiksmi savās mājās piedzīvoja tieši pret "02", bet trešajā vietā šoreiz "Sportima". Pārsteigumu sarūpēja "Rēzekne", kas pret favorītiem cieta smagus zaudējumus, bet mačos ar tiešajiem konkurentiem svinēja kopumā trīs uzvaras, nopelnot ceturto vietu. Pagalam neveiksmīgi šoreiz startēja Alūksnes komanda "Viesulis", kas zaudēja visas sešas spēles, lai gan katrā no tām bija iespējas "ieķerties" punktos - visas neveiksmes piedzīvotas ar 0:1 vai 0:2. Alūksniešus pievīla rezultativitāte - nevienu vārtu sešos mačos. Turnīra labāko spēlētāju balvas saņēma Sergejs Lanskis (FK "02"), Vitālijs Piņaskins ("Daugavpils"), Oļegs Lavrinovičs ("Sportima") un Ilmārs Logins ("Rēzekne"). Turnīra vērtīgākā spēlētāja balva šoreiz nonāca "Sportima" pārstāvja Borisa Kirejeva rīcībā. Savukārt rezultatīvākais spēlētājs šajā posmā bija daugavpilietis Aleksandrs Vasiļjevs, kurš pretinieku vārtsargus sarūgtināja piecas reizes.

Šogad Alūksnes ezera zušu kausa izcīņas mini turnīrs tika veltīts pāragri mūžībā aizgājušajam "Viesulis" komandas spēlētājam un menedžerim Raimondam Usānam. Mājinieku komanda šoreiz cīnījās divtik dedzīgi, grupu stadijas trīs mačos ielaižot tikai vienus vārtus un nezaudējot nevienu spēli. Tiesa, "Viesuli" atkal pievīla realizācija - tikai vieni gūti vārti, līdz ar to nebija arī nevienas uzvaras, tikai trīs neizšķirti. Tas liedza iekļūt pusfinālā. Bet spēlē par 5. vietu alūksnieši ar 4:0 pārliecinoši apspēlēja Rēzekni. Turnīrā uzvaras laurus plūca Jūrmalas komanda, kas gan pusfinālā, gan finālā guva drošas 2:0 uzvaras pār attiecīgi Daugavpili un FK 02. Apspēlētas abas kopvērtējuma līdervienības! Turklāt piecās spēlēs Alūksnē jūrmalnieki neielaida nevienus pašus vārtus. Finālā ar precīziem sitieniem izcēlās Emīls Muižnieks un Vladislavs Golubeckis, kurš tika atzīts par vienu no turnīra labākajiem spēlētājiem. Tāpat šo godu nopelnīja arī Igors Poceluiko (FK 02) un Jurijs Voronovs (Daugavpils).

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai 2021. gada sacensības ir noslēgtas priekšlaicīgi.

  • 16/10 – 11:00 | Reiņa Zālīša piemiņas turnīrs | Rīgas 49. vidusskolas laukums
  • 24/10 – 12:00 | AS "Balticovo" kausa izcīņa | RTU stadions

KOPVĒRTĒJUMS

1. FK "02" - 65 punkti
2. "Daugavpils" - 56
3. "Sportima" - 54
4. "Jūrmala" - 50
5. "Viesulis" - 44
6. FK "Veterāns" - 31
7. "Rēzekne" - 29
8.-9. "Limbaži" - 13
8.-9. "Sigulda" - 13
10. "Jēkabpils" - 7
11. FK "C 2009" - 6

Čempionāta pirmajā posmā uzvaras laurus plūca pērnās sezonas čempioni no "Viesulis" komandas, kuri savā apakšgrupā svinēja trīs uzvaras un reizi cīnījās neizšķirti, vēlāk pusfinālā ar 1:0 pārspējot "Jūrmalu", bet finālā ar 1:0 uzvarot "Daugavpili", kad izšķirošos vārtus guva Raimonds Usāns. Mačā par 3./4. vietu jūrmalnieki ar 1:0 apspēlēja "Sportima" vienību. Par turnīra labāko vārtsargu tika nosaukts Aleksandrs Vorotinskis no "Daugavpils" komandas, bet labākā spēlētāja balvu saņēma Gatis Zankovskis ("Viesulis"). Apbalvošanas ceremonijā piedalījās bijušais "Daugavas" meistarkomandas spēlētājs Vladimirs Beškarevs, kurš apsveica uzvarētājus un dalījās atmiņās par Reini Zālīti. FOTO GALERIJA

Otrajā posmā Rēzeknes 2. vidusskolas laukumā pirmo vietu izcīnīja "Sportima" komanda. Konkurence bija spraiga - pirmo vietu no ceturtās šķīra vien divi punkti. Turklāt, kas interesanti, savu vienīgo zaudējumu turnīrā "Sportima" piedzīvoja tieši pret 4. vietas ieguvēju "Viesuli". Vēl "Sportima" neizšķirts ar "Daugavpili", bet pārējās četrās spēlēs viņi svinēja uzvaras. Otrā vieta tradicionāli labākās aizsardzības īpašniekiem daugavpiliešiem, kuri turnīrā ne reizes netika pārspēti. Pievīla efektivitāte uzbrukumā - trīs neizšķirti bez gūtiem vārtiem. Un trīs uzvaras. Tā ka šoreiz ideja "labākais uzbrukums ir aizsardzība" attaisnojās vien daļēji. Trešo vietu, pateicoties labākai vārtu attiecībai (9-1), ieguva jūrmalnieki, kuri turnīra rezultatīvākajā mačā apspēlēja "Jēkabpili" ar 5:0. Vienīgais zaudējums un vienīgie ielaistie vārti bija pret čempionu "Sportima". Tikpat punktu, cik "Jūrmalai" (11), bija arī "Viesulim", kas gan sešās spēlēs guva tikai trīs vārtus, tāpēc palika ceturtajā vietā. Pirmā posma uzvarētājs "Viesulis" paklupa pret mājiniekiem - posma lielākais pārsteigums bija "Rēzeknes" pārākums pār "Viesuli" ar 1:0. 

Sacensības, kas bija pirmās oficiālās futbola sacīkstes Siguldā pēc ilgāka pārtraukuma, atklāja Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, LFF prezidents Vadims Ļašenko, kā arī LFF viceprezidenti Olafs Pulks un Sergejs Kovaļovs. Uz teicami sagatavotā laukuma sevi vislabāk apliecināja "Jūrmala", svinot savu pirmo panākumu jaunajā sezonā un kopvērtējumā izveidojot trīs komandu vadību kopā ar "Daugavpili" un "Viesuli". Jūrmalnieki savā apakšgrupā svinēja trīs panākumus un reizi cīnījās neizšķirti, pusfinālā ar 4:0 sagrāva iepriekšējā posma čempionus "Sportima", bet finālā ar 3:0 apspēlēja "Viesuli", kas pirms tam savā grupā arī iekrāja 10 punktus un pusfinālā pēc bezvārtu neizšķirta pēcspēles sitienos uzvarēja daugavpiliešus. "Daugavpils" komanda arī mačā par bronzas godalgām aizvadīja pēcspēles sitienu sēriju, kurā šoreiz bija veiksmīgāka, atstājot "Sportima" ceturtajā pozīcijā gan šajā posmā, gan kopvērtējumā pēc trim aizvadītiem posmiem.

Ziemeļaustrumu futbola reģiona pērle Alūksne sacensībām pulcēja astoņas veterānu komandas divās apakšgrupās. Turnīra pirmajā stadijā vispārliecinošāk spēlēja "Sportima", kas tika pie septiņiem punktiem no deviņiem grupu turnīrā. Otrā apakšgrupā divas komandas nopelnīja pa pieciem punktiem, un labākas vārtu attiecības dēļ "Daugavpils" apsteidza FK "02" komandu. Trīs no sešām play-off spēlēm uzvarētājs bija jānoskaidro tikai ar pēcspēles sitienu sērijas palīdzību. Finālā "Sportima" ar 1:0 nolieca "Daugavpils" pretestību un triumfēja turnīrā. Tiesa, daugavpilieši nostiprinājās kopvērtējuma līderpozīcijās.

Lietuvas pierobežā notiekošā "Ķiršu festivāla" norises vietā Žagarē otro uzvaru šīs sezonas posmos izcīnīja "Jūrmala", kas septiņu komandu konkurencē kā vienīgā palika nepārspēta, svinot četrus panākumus un divreiz cīnoties neizšķirti. Trīs punktu atstatumā finišēja pašreizējā kopvērtējuma līdervienība "Daugavpils", bet trešajā pozīcijā ierindojās "Sportima" veterāni, kuri, pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē, apsteidza vienādu punktu skaitu ieguvušos lietuviešus no "Joniškis" vienības. Par turnīra labākajiem aizsargiem tika nosaukti Raitis Millers ("Daugavpils"), Vladislavs Slieta ("Jūrmala") un Aleksandrs Jerikalovs, labāko pussargu balvas saņēma Jevgēnijs Narovskis ("Daugavpils"), Igors Krilovs ("Sportima") un Jevgēnijs Romanovs ("Jūrmala"), par labākajiem uzbrucējiem tika atzīti Jurijs Koroļs ("Daugavpils"), Sergejs Brajko ("Jūrmala") un Andrejs Maksimovs ("Sportima"), bet Viktors Bujanovs ("Daugavpils"), Igors Karpušovs ("Jūrmala") un Sauļus Kužmarskis ("Joniškis") izpelnījās labāko vārtsargu atzinību.

Trešo uzvaru šīs sezonas posmos Jūrmalā svinēja "Sportima", kas līdz ar to punktu izteiksmes ziņā panāca līdzšinējo sacensību līdervienību "Daugavpili" (abām – 52), kamēr trīs punktu atstatumā pēc šīm sacensībām seko gan "Viesulis", gan "Jūrmala". Izšķirošajās cīņās "Sportima" savus vārtus nosargāja neskartus, pusfinālā ar 1:0 pārspējot daugavpiliešus, bet finālā ar 2:0 apspēlējot "Viesuli". Bronzas medaļas kaklā kāra "Daugavpils" pārstāvji, kas noslēdzošajā mačā pēc bezvārtu neizšķirta pēcspēles sitienos uzvarēja "Jūrmalu". Par turnīra labāko spēlētāju tika nosaukts čempionu pārstāvis Jurijs Filipovskis, bet labākā vārtsarga gods tika viņa komandas biedram Andrim Cibiņam.

Pirmoreiz šīs sezonas posmos pie uzvaras tikusi esošā čempionvienība "Daugavpils", kas Limbažos sešās aizvadītajās spēlēs kā vienīgā palika nepārspēta. Trīs iekrātie panākumi un trīs neizšķirti (visi – ar 0:0 rezultātu) ļāva daugavpiliešiem par punktu apsteigt gan "Sportima", gan "Jēkabpils" komandas. Otrās vietas ieguvējus no "Sportima" komandas čempioni nepārspēja (0:0), kamēr jēkabpilieši tika uzvarēti ar rezultātu 1:0. Arī savstarpēji abas pārējās uz goda pjedestāla kāpušās komandas cīnījās neizšķirti 0:0, tomēr labākas gūto un zaudēto vārtu starpības dēļ augstāk kopvērtējumā ierindojās "Sportima", kas arī sezonas kopvērtējumā pēc septiņiem posmiem no līderos esošās "Daugavpils" vienības atpaliek par punktu. Par turnīra labākajiem spēlētājiem tika nosaukti Vjačeslavs Rakels ("Jēkabpils"), Andrejs Maksimovs ("Sportima") un Jevgeņijs Narovskis ("Daugavpils").

Latgales klubs ieskrējies - uzvara otrajā posmā pēc kārtas. Tāpat kā divas nedēļas iepriekš Limbažos, arī šoreiz daugavpilieši palika nepārspēti. Savu skatītāju priekšā daugavpilieši neatstāja nekādus variantus uz panākumus pretiniekiem - piecos mačos mājinieki neielaida nevienus vārtus, bet paši pretinieku vārtsargus pārspēja 17 reižu. Finālā daugavpilieši ar 1:0 uzveica "Jūrmalu". Uzvaras vārti Aleksandra Isakova rēķinā. Jūrmalnieki turnīrā piekāpās tikai un vienīgi daugavpiliešiem, pārējos mačos ņemot virsroku. Trešo vietu šoreiz ieguva "Viesulis". Bronzas mača pamatlaiks beidzās bez vārtu guvumiem, bet pēcspēles sitienu sērijā ar 3-2 pārāks bija "Viesulis". Kopvērtējumā gan "Viesulis" nedaudz zaudēja savas pozīcijas, jo tikpat punktu tagad ir arī "Jūrmalai", dalot trešo vietu. Daugavpilieši tikmēr nostiprinājās kopvērtējuma līderpozīcijā, bet vicelīderim "Sportima" šis turnīrs nebija veiksmīgs - tikai trešā vieta grupā.

Trešajā posmā pēc kārtas uzvaras laurus plūkusi "Daugavpils" komanda, kas līdz ar to vienu posmu pirms sezonas noslēguma kopvērtējumā apsteidz "Sportima" veterānus par septiņiem punktiem. Savā apakšgrupā izcīnījusi trīs uzvaras un savus vārtus nosargājusi neskartus, "Daugavpils" vienība arī izšķirošajās cīņās pretiniekus atstāja sausā – pusfinālā 1:0 panākums pār FK 02, bet finālā tāds pats rezultāts pret "Viesuli". Zīmīgi, ka "Viesuli", kas sezonas kopvērtējumā ir trešajā vietā, daugavpilieši ar identisku rezultātu apspēlēja arī savstarpējā apakšgrupas mačā. Sacensības godpilnajā trešajā vietā noslēdza "Sportima".

Visi turnīra dalībnieki sestdien ar klusuma brīdi godināja pagājušajā nedēļā aizsaulē aizgājušo kādreizējo futbolistu, treneri, tiesnesi un futbola darboni Hariju Āboltiņu.

Kopvērtējums

1. Daugavpils - 82 punkti
2. Sportima - 75
3. Viesulis - 73
4. Jūrmala - 70
5. Rēzekne - 43
6. FK 02 - 39
7. Jēkabpils - 37
8. Joniškis (LTU) - 17
9. Sigulda - 16
10. Limbaži - 12
11. Carnikava - 1

2019. gada kalendārs

01/06 – 11:00 | Nikolaja Boiko piemiņas turnīrs | Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas stadions | APSKATS
29/06 – 11:00 | Jūrmalas domes kausa izcīņa | Kauguru vidusskolas stadions | APSKATS
13/07 – 14:00 | Mihaila Čikovani piemiņas turnīrs | OC Rēzekne stadions | APSKATS
27/07 – 11:00 | Limbažu Olimpiskā centra kausa izcīņa | Limbažu stadions | APSKATS
10/08 – 11:00 | Reiņa Zālīša piemiņas turnīrs | Rīgas 49. vidusskolas stadions | APSKATS
24/08 - 11:00 | Draugystes kausa izcīņa | Žagares stadions (Lietuva) | APSKATS
31/08 – 11:00 | Nēģu kausa izcīņa | Carnikavas stadions REZULTĀTI
07/09 – 12:30 | Jura Docenko piemiņas turnīrs | Rīgas 49. vidusskolas stadions REZULTĀTI
21/09 – 11:00 | Aleksandra Gospodarjova piemiņas turnīrs | Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions REZULTĀTI
05/10 – 11:00 | Daugavpils cietokšņa kausa izcīņa | Daugavpils stadions Esplanāde REZULTĀTI

Kopvērtējums pēc 10. posma

1. Viesulis - 89 punkti
2. Jūrmala - 81
3. Daugavpils - 80
4. Sportima - 79
5. Rēzekne - 48
6. Carnikava/02 - 43
7. Sigulda - 23
8. Limbaži - 21
9. Ostas sporta klubs - 16
10. Jonišķis (LTU) - 15
11. Jēkabpils - 7

Čempionāta labākie spēlētāji - Oļegs Seļivanovs (Daugavpils ), Jānis Skribis (Jūrmala), Dainis Kovals (Viesulis), Andrejs Maksimovs (Sportima ), Ilmārs Logins (Rēzekne ).

Čempionāta labākais vārtsargs - Aigars Vītols (Viesulis).

Čempionāta labākais tiesnesis - Aldis Bērziņš (Rīga).

2018. gada kalendārs

14/04 – 11:00 | Georga Šlezina piemiņas turnīrs | Jēkabpils Valsts ģimnāzijas laukums | APSKATS
12/05 – 11:00 | Aina Šaicāna piemiņas turnīrs | Balvu Valsts ģimnāzijas laukums | APSKATS
02/06 – 11:00 | Jūrmalas domes kausa izcīņa | Kauguru vidusskolas laukums | APSKATS
16/06 – 11:00 | Aizkraukles domes kausa izcīņa | Aizkraukles stadions | APSKATS
07/07 – 11:00 | Mihaila Čikovani piemiņas turnīrs | Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions | APSKATS
28/07 – 12:00 | Reiņa Zālīša piemiņas turnīrs | Rīgas 49. vidusskolas laukums | APSKATS
11/08 – 11:00 | Draugystes kausa izcīņa | Žagares stadions (Lietuva) | APSKATS
25/08 – 11:00 | Nēģu kausa izcīņa | Carnikavas stadions | APSKATS
08/09 – 11:00 | Limbažu Olimpiskā centra kausa izcīņa | Limbažu stadions | APSKATS
22/09 – 11:00 | Daugavpils cietokšņa kausa izcīņa | Stadions Celtnieks, Daugavpils | APSKATS
13/10 – 11:00 | Jura Docenko piemiņas turnīrs | Rīgas 49. vidusskolas laukums | APSKATS
27/10 – 11:00 | Paula Rubīna piemiņas turnīrs | Ogres novada sporta centra stadions | APSKATS

2018. gada noslēguma tabula

1. Daugavpils - 102 punkti
2. Rēzekne - 89
3. Viesulis - 87
4. Jūrmala - 83
5. Carnikava - 82
6. Sportima - 73
7. Jonišķis (LTU) - 37
8. Jēkabpils - 28
9. Limbaži - 24
10. Sigulda - 23
11. VBFK - 3
12. Ostnieks - 2
13. Aizkraukle - 2
14. Ogre - 2

Seni Latvijas atklātā Veterānu čempionāta 2017. gada sezonas posmi norisinājās no aprīļa līdz septembrim Latvijas pilsētu stadionos. Turnīrā piedalījās spēlētāji, kuri dzimuši ne vēlāk kā 1977. gadā.

Seni Latvijas atklāto Veterānu čempionātu futbolā rīko Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar higiēnas preču zīmolu Seni. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā. Sacensības notiek ar mērķi popularizēt veterānu futbolu Latvijas teritorijā. Šādu turnīru sēriju veterāniem LFF organizēja trešo gadu pēc kārtas. Atsevišķās sacensībās kopā ar Latvijas futbola veterāniem spēkojās arī Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji.

1. Daugavpils - 108 punkti
2. Sportima - 105
3. Carnikava - 83
4. Viesulis - 64*
5. Jūrmala - 64
6. Jonišķis (LTU) - 50
7. Rēzekne - 39
8. Ostnieks - 27
9. Kretinga (LTU) - 25
10. Vitebsk (BLR) - 17
11. Limbaži - 16
12. Līvāni - 14
13. Balvu Vilki - 8
14. VBFK - 6
15. Ogre - 5**
16. Aizkraukle - 5

* Viesulis ieņem augstāku vietu, pateicoties divām 2. vietām čempionāta posmos (Jūrmalai viena 2. vieta)
** Ogre ieņem augstāku vietu, pateicoties augstākai vietai kādā no čempionāta posmiem

Latvijas atklātā Veterānu čempionāta 2016. gada sezonas posmi norisinājās no maija līdz oktobrim Latvijas pilsētu stadionos. Turnīrā piedalījās spēlētāji, kuri dzimuši ne vēlāk kā 1976. gadā.

2016. gada Latvijas atklāto Veterānu čempionātu futbolā rīkoja Latvijas Futbola federācija (LFF) ar mērķi popularizēt veterānu futbolu Latvijas teritorijā. Šādu turnīru sēriju veterāniem LFF organizēja otro gadu pēc kārtas. Atsevišķās šīgada sacensībās kopā ar Latvijas futbola veterāniem spēkojās arī Lietuvas pārstāvji.

1. Daugavpils – 84 punkti
2. Jūrmala – 73 punkti
3. Carnikava – 62 punkti
4. Rēzekne – 60 punkti
5. Viesulis – 58 punkti
6. Sportima – 57 punkti
7. Kretinga (LTU) – 21 punkts
8. Limbaži – 15 punkti
9. Jelgava – 14 punkti
10. Ostnieks – 12 punkti
11. Aizkraukle – 7 punkti
12. Šiauliai (LTU) – 5 punkti
13. Ogre – 3 punkti

2015. gada Latvijas Veterānu čempionātu futbolā rīkoja Latvijas Futbola federācija ar mērķi popularizēt veterānu futbolu Latvijas teritorijā un noskaidrot 2015. gada Latvijas labāko veterānu komandu. Turnīrā varēja piedalīties spēlētāji, kuri dzimuši ne vēlāk kā 1975. gadā.

Čempionāts tika aizvadīts desmit atsevišķos turnīros dažādās Latvijas pilsētās. Katrā komandā laukumā vienlaicīgi ir astoņi spēlētāji (8:8), bet spēles ilgums ir divi puslaiki pa 20 minūtēm. Pēc visu turnīru rezultātiem tika apkopota čempionāta turnīra tabula. Lai komanda tiktu kopējā turnīra tabulā, tai bija jāpiedalās vismaz četros turnīros. Katra turnīra izspēlēšanas kārtība tika noteikta pirms turnīra sākuma, ņemot vērā komandu skaitu.

1. Daugavpils (75 punkti)
2. Carnikava (58)
3. Sportima/NIkars (57)
4. Rēzekne (52)
5. Daugava Rīga (36)
6. Aizkraukle (35)
7. Viesulis (32)
8. Liepāja (30)
9. Ostinieks (23)
10. Balvi (14)
11. Ogre (10)
12. Salacgrīva (7)

Optibet Virsliga 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS2417525520+3556
2Valmiera FC2417344817+3154
3Riga FC2314455221+3146
4FK Liepāja2614394325+1845
5FK Spartaks26112133936+335
6BFC Daugavpils2485113345-1229
7FK Metta2554163048-1819
8FC Noah Jurmala281027896-883

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU