Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Jaunatnes turnīri
  • Rīga
  • Kurzeme
  • Vidzeme
  • Zemgale
  • Latgale
  • Ziemeļaustrumi
  • Sieviešu turnīri
  • Amatieru turnīri
  • Izlašu turnīri

DOKUMENTĀCIJA:

-----------------------------------

JANVĀRIS 22'

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Draudzības līga 11.01.-31.05. Rīga U-9 - U-18 +371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins
FS Jelgava - SK Super Nova 15.01. Jelgava U-13 +371 22026962 Nauris Smaļķis
FS Metta/Rīga - Nomme United/2008
FS Metta/Rīga - Nomme United/2010
FS Metta/2007 - Nomme United/2008
FS Metta/2009  - Nomme United/2010
15.01. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-12 - U-15 +371 29454549
+371 27829307
Andris Riherts
Jānis Goba
AFA Olaine - FS Jelgava 16.01. Olaine U-14 +371 29332883 Aleksejs Gromovs
FS Metta/Rīga - Nomme United 2010
FS Metta/Rīga - Nomme United 2008
FS Metta/Rīga - Nomme United 2010
FS Metta/2008 - Nomme United
16.01. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-12 - U-14 +371 29454549
+371 27829307
Andris Riherts
Jānis Goba
FS Metta U16 - BFC Daugavpils U16 22.01. Rīga (Hanzas vsk.) U-16 +371 29454549
+371 27829307
Andris Riherts
Jānis Goba
Riga FC - SK Super Nova 22.01 Rīga ("Skonto" halle) U-16 +371 28484925 Dmitrijs Bogdanovs
Valmiera FC - JDFS Alberts 22.01. Valmieras Olimpiskais centrs U-15 +371 20001196 Vladislavs Pavļučenko
Andis Ādamsons
Valmiera FC - FC Real Pro 22.01. Valmieras Olimpiskais centrs U-13 +371 20001196 Māris Spalviņš
Vladislavs Pavļučenko
FS Metta U14 - BFC Daugavpils U14
FS Metta U13 - BFC Daugavpils U13
23.01. Rīga (Hanzas vsk.) U-14
U-13
+371 29454549
+371 27829307
Andris Riherts
Jānis Goba
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 29.01. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Riga FC - BFC Daugavpils 29.01 Rīga ("Skonto" halle) U-16 +371 28484925 Dmitrijs Bogdanovs
FS Metta U12 - Vilnius U12
FS Metta U14 - Vilnius U14
FS Metta U12 - Vilnius U12
FS Metta U14 - Vilnius U14
29.01. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-12
U-14
+371 29454549
+371 27829307
Andris Riherts
Jānis Goba
FS Metta U12 - Carnikava 29.01. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-12 +371 27829307 Jānis Goba
FS Metta U16 - JDFS Alberts 29.01. Rīga (Hanzas vsk.) U-16 +371 27829307 Jānis Goba
FS Metta U13 - SK Super Nova 29.01. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-13 +371 27829307 Jānis Goba
Ziemas kauss 2022 29.01.-30.01. Salaspils sporta nams U-8 - U-10 +371 20306525
bfksalaspils@mail.ru
Oļegs Pervušins
JDFS Alberts U15 - Liepājas FS U15 29.01. Rīgas 49. vsk. U-15 +371 20001196 Vladislavs Pavļučenko
RFS U-14 - JDFS Alberts 29.01. Rīgas 49. vsk. U-14 +371 27496655 Renārs Rode
JDFS Alberts U13 - BFC Daugavpils U13
JDFS Alberts U14 - BFC Daugavpils U14
JDFS Alberts U15 - BFC Daugavpils U15
30.01. Rīgas 49. vsk. U-13
U-14
U-15
+371 20001196 Vladislavs Pavļučenko
FS Metta U15 - Vilnius U15
FS Metta U13 - Vilnius U13
FS Metta U15 - Vilnius U15
FS Metta U13 - Vilnius U13
30.01. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-13
U-15
+371 29454549
+371 27829307
Andris Riherts
Jānis Goba
FS Metta U-14 - BFC Daugavpils 30.01. Rīga (Hanzas vsk.) U-14 +371 27829307 Jānis Goba

FEBRUĀRIS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Riga FC U16 - FS Metta U16
Riga FC U15 - FS Metta U15
05.02. Rīga ("Skonto" halle) U-16
U-15
+371 29454549
+371 27829307
Andris Riherts
Jānis Goba
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 05.02. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
JDFS Alberts - SK Super Nova 05.02. Rīga U-13 +371 27496655 Renārs Rode
Skanstes SK - BFC Daugavpils 2 05.02. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-21 +371 29502211 Ģirts Mihelsons 
Valmiera FC - Carnikava 05.02. Valmieras OC U-13   Māris Spalviņš
Riga FC Academy - JFC Jelgava 11.02. Rīga ("Skonto" halle) U-18 +371 20010635 Ravils Sabitovs
Riga FC - JDFS Alberts 12.02. Rīga ("Skonto" halle) U-16 +371 28484925 Dmitrijs Bogdanovs
Liepājas FS – Saldus SS
Liepājas FS - RFS
12.02. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-18
U-13

+371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv

Sanda Iesalniece
Valmiera FC - Nikars 12.02. Valmieras OC U-13   Māris Spalviņš
JFK Daugava - SK Super Nova
JFK Daugava - SK Babīte
12.02. Salaspils U-15
U-18
   
FS Metta U16 - SK Super Nova U16 13.02. Rīga (Hanzas vsk.) U-16 +371 29454549
+371 27829307
Andris Riherts
Jānis Goba
Sadraudzības kauss 13.02. Salaspils stadions U-13 +371 20306525
bfksalaspils@mail.ru
Oļegs Pervušins
FS Jelgava - Jūrmalas SS 13.02. FK Jelgava sporta bāze U-9/U-10 +371 28604105 Roberts Lejnieks
FS Metta - CS Talents
FS Metta - CS Talents
16.02. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-12
U-13
+371 29454549 Andris Riherts
Ziemas kauss 2022 19.02.-20.02. Salaspils sporta nams U-7 - U-12 +371 20306525
bfksalaspils@mail.ru
Oļegs Pervušins
Liepājas FS - FA Ventspils
Liepājas FS - Grobiņas SC/LRSS
FK Liepāja-2 - Saldus SS
19.02. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-18
U-13
U-21
+371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
Riga FC Academy - FS Metta 19.02. Rīga ("Skonto" halle) U-14 +371 20010635 Ravils Sabitovs
Riga FC Academy - Valmiera FC 19.02. Rīga ("Skonto" halle) U-16
U-18
+371 20010635 Ravils Sabitovs
Jūrmalas SS pārbaudes spēles 19.02. Kauguru vsk. U-10
U-12
+371 28843393 Vladimirs Draguns
FK Nikars - JDFS Alberts 19.02. RTU stadions, Rīga U-13 +371 27496655 Renārs Rode
FS Metta - FC Ararat Tallinn 20.02. Rīgas Hanzas vsk. U-12 +371 29454549 Andris Riherts
FS Metta - JK Vaprus Parnu 20.02. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-16 +371 29454549 Andris Riherts
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 20.02. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Dinamo Elite Cup 20.02.
26.02.
27.02.
Rīgas Purvciema vsk. U-17 - U-11 +371 22053655,
maksimbf@gmail.com
Maksims Korņejevs 
Liepājas FS - Grobiņas SC/LRSS 26.02. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-14 +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
Liepājas FS - RFS 26.02. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-16 +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
Liepājas FS - Grobiņas SC/LRSS 26.02. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-13 +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
FS Metta - FC Flora 27.02. Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") U-13
U-14
+371 29454549 Andris Riherts

MARTS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Liepājas FS – FA Ventspils 03.03. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-13 +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
Lion Farion Cup 05.03.
06.03.
19.03.
20.03.
Rīgas Juglas vsk.
Rīgas Pļavnieku psk.
U-7 - U-12 +371 26823455
+371 26182037
fsl.latvia@gmail.com
Vadims Farions
Liepājas FS – Grobiņas SC 05.03. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-16 +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
Dinamo Elite Cup 05.03.
06.03.
12.03.
13.03.
19.03.
Rīgas Purvciema vsk. U-7 - U-12 +371 22053655,
maksimbf@gmail.com
Maksims Korņejevs 
Liepājas FS  - RFS
Liepājas FS – FS Metta
Liepājas FS - Nikars
Liepājas FS  - FS Metta
12.03. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-16
U-14
U-13
U-13
+371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 13.03. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Liepājas FS – FA Ventspils 16.03. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-13 +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
Liepājas FS - RFS 19.03. Liepāja (stadiona "Daugava" rezerves laukums) U-16 +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
Lieldienu kauss 26.03.
27.03.
Salaspils stadions U-8 - U-12 +371 20306525
bfksalaspils@mail.ru
Oļegs Pervušins
Riga Youth Football Cup 27.03. Rīga, "Rimi Olimpiskais centrs" U-13 +371 27543723
vadim.burlachuk@gmail.com
Vadims Burlačuks

APRĪLIS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Brīvdienu līga 02.04.
23.04.
RFS J. Skredeļa Sporta komplekss U-7
U-8
+371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins
Lion Farion Cup 02.04.
03.04.
16.04.
17.04.
Rīgas Juglas vsk.
Rīgas Pļavnieku psk.
U-7 - U-13 +371 26823455
+371 26182037
fsl.latvia@gmail.com
Vadims Farions
Dinamo Elite Cup 02.04.
03.04.
09.04.
10.04.
16.04.
17.04.
23.04.
24.04.
Rīgas Purvciema vsk. U-7 - U-12 +371 22053655
maksimbf@gmail.com
Maksims Korņejevs
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 03.04.
24.04.
Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Steel Cup 09.04.-19.04
30.04.-01.05.
Rīga U-11, U-12 +371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins
Kuorsova 2022 09.04.
16.04.
24.04.
Kārsavas vidusskolas stadions WU-16
U-12
U-10
+371 26316115,
mihails.olipovs@ludzasnovads.lv
Mihails Oļipovs
Lieldienu kauss 10.04.
23.04.
24.04.
Salaspils stadions U-7 - U-12 +371 20306525
bfksalaspils@mail.ru
Oļegs Pervušins
Lieldienu kauss 18.04. Kārsavas vidusskolas stadions U-14+ +371 26316115,
mihails.olipovs@ludzasnovads.lv
Mihails Oļipovs

MAIJS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
K. Maisītāja kauss 07.05. RFS J. Skredeļa Sporta komplekss U-12 +371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins
FK Salaspils bērnu futbola festivāls 14.05.
21.05.
Salaspils stadions   +371 26815376
salaspilsfk@gmail.com
Vjačeslavs Miņins
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 15.05. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Riga Youth Football Cup 14.05.
15.05.
Rīga, "Rimi Olimpiskais centrs" U-13
U-12
+371 27543723
vadim.burlachuk@gmail.com
Vadims Burlačuks
Rīga Bumbo! Pavasarī 14.05.
15.05.
21.05.
22.05.
28.05.
RFS J. Skredeļa Sporta komplekss U-7 - U-11 +371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins
FK Salaspils kauss 28.05. Salaspils stadions   +371 26815376
salaspilsfk@gmail.com
Vjačeslavs Miņins

JŪNIJS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
FK Salaspils kauss 04.06.
18.06.
Salaspils stadions   +371 26815376
salaspilsfk@gmail.com
Vjačeslavs Miņins
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 05.06. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Brīvdienu līga 18.06. RFS J. Skredeļa Sporta komplekss U-7
U-8
+371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins

JŪLIJS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 03.07.
24.07.
Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Riga Youth Cup 23.07. RFS J. Skredeļa Sporta komplekss U-12 +371 27543723
vadim.burlachuk@gmail.com
Vadims Burlačuks 

AUGUSTS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Pozitīvi par futbolu kauss 06.08. Zvejniekciema stadions U-8 +371 26662212
martinskrisjanis@gmail.com
Mārtiņš Krišjānis 
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 14.08. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Riga City Cup 13.08.
14.08.
RFS J. Skredeļa Sporta komplekss
Rīgas Ostvalda vsk.
RFS Stāmerienas sporta komplekss
U-12 - U-14 +371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins
Brīvdienu līga 20.08. RFS J. Skredeļa Sporta komplekss U-7
U-8
+371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins

SEPTEMBRIS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Rīga Bumbo! Rudenī 03.09.
04.09.
10.09.
11.09.
17.09.
RFS J. Skredeļa Sporta komplekss U-7 - U-11 +371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 04.09.
25.09.
Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Steel Cup 24.09.
25.09.
RFS J. Skredeļa Sporta komplekss U-8 +371 29177385
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins

OKTOBRIS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 16.10. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
RFS Atklātais turnīrs 22.10. RFS J. Skredeļa sporta komplekss U-12 +371 29177385;
aleksandrs.iljins@gmail.com
ailjins10@edu.riga.lv
Aleksandrs Iļjins

NOVEMBRIS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 06.11.
27.11.
Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs

DECEMBRIS 22':

Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Riga Youth Cup 03.12.
04.12.
10.12.
11.12.
Rimi Olimpiskais centrs U-12
U-13
+371 27543723
vadim.burlachuk@gmail.com
Vadims Burlačuks
"Playoff Arena" bērnu turnīrs 18.12. Rīga U-6 - U-12 +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Turnīrs Datumi Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
"Ghetto Football" ielu futbola turnīri 07.07.-25.08. Rīga U-12
līdz
U-19
+371 25233156
semenaks@gmail.com
Antons Semeņaks
Rīgas pilsētas jaunatnes čempionāts (meistarsacīkstes) 28.06.-30.09. Rīga U-10
līdz
U-12
+371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Rīgas pilsētas jaunatnes čempionāts (Ādas bumba) 11.07.-30.09. Rīga U-13
U-15
+371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Rīgas minifutbola čempionāts 21.06.-20.09. Rīga   +371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Pludmales futbola sacensības: Latvijas-Igaunijas pludmales futbola līga, Jūrmalas kauss pludmales futbolā, citas kausa izcīņas 20.06.-21.08. Rīga
Jūrmala
  +371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Rīgas telpu futbola čempionāts, kauss un superkauss 01.11.-20.03. Rīga   +371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Rīgas futbola čempionāts, kauss un superkauss 28.06.-10.10. Rīga   +371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Rīgas futbola svētki bērniem 10.10. Rīga   +371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Kausa izcīņa amatieriem (Ziemassvētku, futbolā 4x4) 10.12. Rīga   +371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Jaungauda kausa izcīņa amatieriem telpu futbolā 09.01. Salaspils   +371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Starptautiskā kausa izcīņa minifutbolā studentiem "SELL Games" 20.05.-22.05. RTU stadions, Rīga   +371 29688812 
eduards.borisevics@fta.lv
Eduards Borisevičs
Turnīrs Datumi Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Kurzemes čempionāts futbolā 8:8 zēniem 01.07.-31.10. Reģiona pilsētas U-10
līdz
U-12
+371 28334418
martins.jaunskalze@lff.lv
Mārtiņš Jaunskalže
Kurzemes tūre 01.07.-31.10. Reģiona pilsētas U-8
U-9
+371 28334418
martins.jaunskalze@lff.lv
Mārtiņš Jaunskalže
Futbola pasākumi reģionu skolu 2.-3., 4.-5. un 6.-7. klasēm 01.07.-31.12. Reģiona pilsētas   +371 28334418
martins.jaunskalze@lff.lv
Mārtiņš Jaunskalže
"Ghetto Football" Ventspils kauss 25.07. Ventspils U-8
U-9
U-10
+371 25233156
semenaks@gmail.com
Antons Semeņaks
Starptautisks turnīrs meitenēm 11.09.-12.09. Liepāja WU-12
WU-14
+371 28334418
martins.jaunskalze@lff.lv
Mārtiņš Jaunskalže
Kurzemes kauss 02.10.-31.10. Reģiona pilsētas U-8
U-10
U-12
+371 28334418
martins.jaunskalze@lff.lv
Mārtiņš Jaunskalže
Kurzemes čempionāts futbolā 7:7 pieaugušajiem 26.09. Reģiona pilsētas   +371 28334418
martins.jaunskalze@lff.lv
Mārtiņš Jaunskalže
Futbola reģiona festivāli 01.09.-31.12. Reģiona pilsētas U-7 +371 28334418
martins.jaunskalze@lff.lv
Mārtiņš Jaunskalže
Turnīrs Datumi Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Vidzemes futbola festivāli futbolā 6:6 un 8:8 01.07.-22.11. Reģiona pilsētas   +371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Vidzemes "Ādas bumbas" čempionāts 01.07.-22.11. Reģiona pilsētas U-13
U-15
+371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Vidzemes amatieru finālsacensības futbolā 7:7 25.09. Reģiona pilsētas   +371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Vidzemes reģiona starpnovadu lauku skolu futbola festivāls 01.09.-01.11. Reģiona pilsētas   +371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Pilsētas skolu futbola turnīri 01.09.-01.11. Reģiona pilsētas   +371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Vidzemes jaunatnes čempionāts futbolā telpās 28.11.-31.12. Reģiona pilsētas   +371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Vidzemes veterānu čempionāts futbolā telpās 28.11.-31.12. Reģiona pilsētas   +371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Vidzemes amatieru čempionāts telpu futbolā 28.11.-31.12. Reģiona pilsētas   +371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Vidzemes kauss futbolā 11:11 01.09.-01.12. Reģiona pilsētas U-12 +371 29105010
andis.rozitis@lff.lv
Andis Rozītis
Valkas Telpu futbola čempionāts 04.12.-12.02. Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta halle   +371 26306929
raivis.granics@valka.lv
Raivis Graņics
Turnīrs Datumi Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 6:6 10.07.-15.09. Reģiona pilsētas   +371 29463915
kaspars.tiltins@lff.lv
Kaspars Tiltiņš
Zemgales jaunatnes "Ādas bumbas" čempionāts 11.07.-16.09. Reģiona pilsētas   +371 29463915
kaspars.tiltins@lff.lv
Kaspars Tiltiņš
"Basta" butbola pasākums 15.07.-15.09. Reģiona pilsētas   +371 29463915
kaspars.tiltins@lff.lv
Kaspars Tiltiņš
Zemgales skolu futbola čempionāti 01.09.-15.10. Reģiona pilsētas   +371 29463915
kaspars.tiltins@lff.lv
Kaspars Tiltiņš
Zemgales jaunatnes futbola čempionāts 8:8 10.07.-15.09. Reģiona pilsētas   +371 29463915
kaspars.tiltins@lff.lv
Kaspars Tiltiņš
Zemgales jaunatnes telpu futbola čempionāts 15.11.-31.12. Reģiona pilsētas   +371 29463915
kaspars.tiltins@lff.lv
Kaspars Tiltiņš
Starptautisks sieviešu futbola turnīrs "Zemgales kauss" 20.10.-30.10. Reģiona pilsētas   +371 29463915
kaspars.tiltins@lff.lv
Kaspars Tiltiņš
Codes pagasta Ziemassvētku kauss zāles futbolā 18.12. Codes pamatskolas sporta bāze   +371 20172794
janisfka@inbox.lv
Jānis Rotbergs
Turnīrs Datumi Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Latgales jaunatnes festivāls futbolā 6:6 06.07.-19.09. Reģiona pilsētas U-7
U-8
U-9
+371 28334427
andrejs.sipailo@lff.lv
Andrejs Sipailo
Latgales jaunatnes čempionāts futbolā 8:8 01.07.-05.10. Reģiona pilsētas U-10
U-11
U-12
+371 28334427
andrejs.sipailo@lff.lv
Andrejs Sipailo
Reģiona čempionāts futbolā 7:7 15.07.-01.10. Reģiona pilsētas   +371 28334427
andrejs.sipailo@lff.lv
Andrejs Sipailo
Daugavpils novada čempionāts futbolā 7:7 15.07.-01.10. Daugavpils novads   +371 28334427
andrejs.sipailo@lff.lv
Ivars Caune
Daugavpils cietokšņa kausa izcīņa senioriem 09.2021 Daugavpils   +371 28334427
andrejs.sipailo@lff.lv
Andrejs Sipailo
"Ādas bumbas" finālturnīrs 10.2021 Reģiona pilsētas U-13
U-15
+371 28334427
andrejs.sipailo@lff.lv
Andrejs Sipailo
Turnīrs Datumi Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Jaunatnes vasaras čempionāts 01.07.-31.09. Reģiona pilsētas U-7
līdz
U-13
+371 29336428
edgars.kalva@lff.lv
Edgars Kaļva
Skolu kauss futbolā 2.-3., 4.-5. un 6.-7. klasēm 01.07.-31.10. Reģiona pilsētas   +371 29336428
edgars.kalva@lff.lv
Edgars Kaļva
Reģiona veterānu telpu futbola čempionāts 01.09.-31.09. Reģiona pilsētas   +371 29336428
edgars.kalva@lff.lv
Edgars Kaļva
Reģiona 2. līga telpu futbolā 01.10.-31.03. Reģiona pilsētas   +371 29336428
edgars.kalva@lff.lv
Edgars Kaļva
"Ādas bumbas" turnīrs  01.07.-31.09. Reģiona pilsētas U-14
U-16
+371 29336428
edgars.kalva@lff.lv
Edgars Kaļva
Amatieru minifutbola čempionāts 7:7 01.08.-31.09. Reģiona pilsētas   +371 29336428
edgars.kalva@lff.lv
Edgars Kaļva
Jaunatnes futbols telpās čempionāts 01.10.-31.03. Reģiona pilsētas U-17
līdz
U-16
+371 29336428
edgars.kalva@lff.lv
Edgars Kaļva
Meiteņu futbols telpās čempionāts 01.10.-31.03. Reģiona pilsētas   +371 29336428
edgars.kalva@lff.lv
Edgars Kaļva
Turnīrs Datumi Vieta Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Ziemas kauss sievietēm 15.01.-12.02. Rīga +371 29430427
jevgenijs.gedertsons@lff.lv
Jevgeņijs Gedertsons
Liepājas FS - Saldus 13.02. Liepāja, stadiona "Daugava" rezerves laukums +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece

DOKUMENTĀCIJA:

-----------------------------------

Turnīrs Datumi Vieta Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
Valkas telpu futbola čempionāts 04.12.-12.02. Valka +371 26306929
raivis.granics@valka.lv
Raivis Graņics
Sudraba Lauvas kauss 08.01. Limbaži +371 20177433
akalnins19@gmail.com
Aivis Kalniņš
Kinf of the Court 20.10.
29.11.
13.12.
07.01.
21.01.
04.02.
18.02.
04.03.
18.03.
01.04.
Rīga (Playoff Arena) +371 22553331
info@playoff.lv
Ilvars Koscinkevičs
Baldones kauss telpu futbolā 15.01. Baldone +371 26989986
raimonds.ivenkovs@inbox.lv
Raimonds Ivenkovs
Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts telpu futbolā 15.01.
16.01.
05.02.
06.02.
12.02.
13.02.
19.02.
20.02.
26.02.
27.02.
05.03.
06.03.
13.03.
19.03.
Daugavpils OC +371 29226783
ivars.caune@daugavpils.lv
Ivars Caune
Augšdaugavas novada čempionāts telpu futbolā 22.01.-10.02. Sventes vsk. +371 25442507 Gunārs Kucins
Balvu novada telpu futbola čempionāts 29.01.-13.03. Balvu sākumskola +37129432008
sportacentrs@balvi.lv
arnis.voika@balvi.lv
Arnis Voika
Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā 06.02.
20.02.
27.02.
06.03.
Aizkraukles novada sporta centrs +371 28831819
arvis.upits@aizkraukle.lv
Arvis Upīts
FK Dinamo Rīga - FC Daugava 12.02. Rīgas Ostvalda vsk. +371 22003020 Raimonds Apse
FS Jelgava - Mārupes SC 12.02. FK Jelgava sporta bāze +371 24964417 Ervīns Pērkons
Valles kausa izcīņa telpu futbolā 19.02. Valles sporta halle +371 26989986
raimonds.ivenkovs@inbox.lv
Raimonds Ivenkovs
FK Dinamo Rīga - FK BEITAR 19.02. Rīgas Ostvalda vsk. +371 22003020 Raimonds Apse
Bauskas novada atklātais čempionāts telpu futbolā 19.02.-26.03. Bauskas Valsts ģimnāzija +371 25949709
ingau67@inbox.lv
Artūrs Kupčiuns
FK BEITAR - Riga FC 26.02. "Skonto" halle, Rīga +371 25253788 Dmitrijs Prohorovs
Liepājas FS – FK Karosta 26.02. Liepāja (Stadiona "Daugava" rezerves laukums) +371 25951234
sanda.iesalniece@liepaja.lv
Sanda Iesalniece
FK Dinamo Rīga - JDFS Alberts 27.02. Rīgas Ostvalda vsk. +371 22003020 Raimonds Apse
Vurcs telpu futbola kauss 05.03. Jaunolaines sporta nams +371 26989986
raimonds.ivenkovs@inbox.lv
Raimonds Ivenkovs
Turnīrs Datums Vieta Vecums Kontaktinformācija Atbildīgā persona par epidemioloģisko noteikumu ievērošanu
LFF Draudzības kauss jauniešiem 19.01.
21.01.
26.01.
28.01.
02.02.
04.02.
Rīga ("Rimi Olimpiskais centrs") 2005. dz.g. +371 26606562
nikita.rjabokons@lff.lv
Ņikita Rjabokoņs

Optibet Virslīga 2022

KomandaSUNZGVZVVAP
1Valmiera FC131021327+2532
2RFS1310213611+2532
3FK Liepāja139223112+1929
4Riga FC13814229+1325
5FK Auda125341412+218
6BFC Daugavpils12435919-1015
7FK Metta133371427-1312
8FK Tukums 2000 / Telms122281029-198
9SK Super Nova Salaspils13049626-204
10FK Spartaks120210426-222

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
UEFA Nāciju līgas spēles biļetes