Latvian Football Strategy 2017-2024

Ādas bumbas čempionāts katru gadu tiek sākts pavasarī un finišē rudenī. Pirmajā posmā čempionāts tiek izspēlēts reģionos, kur tiek noskaidrota katra Latvijas futbola reģiona labākā komanda, kas izcīna tiesības to pārstāvēt finālturnīrā Rīgā. Čempionāts notiek divās grupās: U-13 un U-15.

Kā vēstīts, sacensību uzdevumi ir popularizēt futbolu Latvijas jaunatnes vidū un sekmēt jauno futbolistu meistarības izaugsmi. Labākās komandas katrā vecuma grupā kvalificēsies Latvijas Futbola federācijas (LFF) rīkotajam finālturnīram.

Finālturnīrs 10. oktobrī

Finālturnīrs notika Rīgas Hanzas vidusskolā. Piecu reģionu komandas U-13 un U-15 vecuma grupās sacentās par pirmo vietu.

U-13 vecuma grupa

Nr. Komanda 1. 2. 3. 4. 5. V. P. Vieta
1. Daugavpils X 2:0 2:0 2:0 0:0 6-0 10 1. 
2. FK Iecava/ Bauskas BJSS  0:2 X 0:2 0:1 0:1 0-6 0 5.
3. Gulbenes BJSS 0:2 2:0 X 0:1 0:1 2-4 3 4.
4. FC Gauja 0:2 1:0 1:0 X 0:0 2-2 7 3.
5. Mārupes SC 0:0 1:0 1:0 0:0 X 2-0 8 2.

Spēļu (1 x 18 min.) kalendārs

Nr.p.k. Laiks Komanda 1 Rezultāts Komanda 2
1 11:00 FK Iecava/ Bauskas BJSS 0:1 Mārupes SC
2 11:20 Gulbenes BJSS 0:1 FC Gauja
3 11:40 Mārupes SC 0:0 Daugavpils FS
4 12:00 Gulbenes BJSS 2:0 FK Iecava/ Bauskas BJSS
5 12:20 Daugavpils FS 2:0 FC Gauja
6 12:40 Mārupes SC 1:0 Gulbenes BJSS
7 13:00 FK Iecava/ Bauskas BJSS 0:1 FC Gauja
8 13:20 Gulbenes BJSS 0:2 Daugavpils FS
9 13:40 FC Gauja 0:0 Mārupes SC
10 14:00 Daugavpils FS 2:0 FK Iecava/ Bauskas BJSS
plkst. 14:30 apbalvošana

U-15 vecuma grupa

Nr. Komanda 1. 2. 3. 4. 5. V. P. Vieta
1. Ilūkstes NSS X 2:0 0:1 3:0 4:0 3-1 9 2.
2. Bauskas BJSS/Iecava 0:2 X 0:1 4:2 2:0 6-5 6 3.
3. Viļāni/Varakļāni 1:0 1:0 X 1:1 7:0 10-1 10 1.
4. Ādažu BJSS 0:3 2:4 1:1 X 2:0 5-8 4 4.
5. Strong FC 0:4 0:2 0:7 0:2 X 0-15 0 5.

Spēļu (1 x 18 min.) kalendārs

Nr.p.k. Laiks Komanda 1 Rezultāts Komanda 2
1 11:00 Bauskas BJSS/Iecava 2:0 Strong FC
2 11:20 Viļāni/Varakļāni  1:1 Ādažu BJSS
3 11:40 Strong FC 0:4 Ilūkstes NSS
4 12:00 Viļāni/Varakļāni  1:0 Bauskas BJSS/Iecava
5 12:20 Ilūkstes NSS 3:0 Ādažu BJSS
6 12:40 Strong FC 0:7 Viļāni/Varakļāni 
7 13:00 Ilūkstes NSS 2:0 Bauskas BJSS/Iecava
8 13:20 Ādažu BJSS 2:0 Strong FC
9 13:40 Viļāni/Varakļāni  1:0 Ilūkstes NSS
10 14:00 Bauskas BJSS/Iecava 4:2 Ādažu BJSS
plkst. 14:30 apbalvošana
 

Komandu labākie spēlētāji

U-13 grupa
Mārupes SC - Kristiāns Kabakovs
Daugavpils FS - Dēvids Kļimko
FK Iecava/Bauskas BJSS - Ingus Baltrušaitis
Gulbenes BJSS - Armands Vekšins
FC Gauja - Daņila Varoņins
 
Labākais vārtsargs - Renārs Bīriņš (FC Gauja)
Labākais aizsargs - Ralfs Sniedze (Mārupes SC)
Labākais uzbrucējs - Maksims Kopilovs (Daugavpils FS)
Labākais turnīra spēlētājs - Emīls Atamaņukovs (Daugavpils FS)
 
U-15 grupa
Strong FC - Rainers Kitajevs 
Viļānu NSS/Varakļāni - Andis Šarigins
Ilūkstes NSS - Rainers Bukss
FK Ādaži - Raitis Roga
Bauskas BJSS/FK Iecava - Marks Dievaitis
 
Labākais vārtsargs - Kristaps Kostukevičs (Viļāni NSS/Varakļāni)
Labākais aizsargs - Renards Rimovičs (Ilūkstes NSS)
Labākais uzbrucējs - Dāvids Djačuks (Bauskas BJSS/FK Iecava)
Labākais turnīra spēlētājs - Haralds Meiers (Viļāni NSS/Varakļāni)

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU