Sieviešu futbola līga

2024

  • 8klubi
  • 215spēlētāji
  • 84spēles

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Sestdiena, 15.06.2024.

12:00

8
kārta

13:00

8
kārta
Audas stadions
Otrdiena, 18.06.2024.

19:00

9
kārta
Audas stadions
-
Sestdiena, 22.06.2024.

12:00

10
kārta
Iecavas stadions
-
1. kārta

piektdiena

29
mar
14:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions

piektdiena

29
mar
16:00
2024
Mežaparks SV

sestdiena

30
mar
17:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

30
mar
18:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
2. kārta

sestdiena

13
apr
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

13
apr
14:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions

sestdiena

13
apr
15:00
2024

svētdiena

14
apr
14:00
2024
3. kārta

sestdiena

20
apr
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

20
apr
14:00
2024

sestdiena

20
apr
19:30
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

svētdiena

21
apr
19:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
4. kārta

sestdiena

27
apr
13:00
2024
Mežaparks SV

sestdiena

27
apr
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

27
apr
14:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions

sestdiena

27
apr
18:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
5. kārta

sestdiena

4
mai
13:00
2024
Audas stadions

sestdiena

4
mai
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

4
mai
14:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

svētdiena

5
mai
19:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
6. kārta

sestdiena

25
mai
12:00
2024
Iecavas stadions

sestdiena

25
mai
14:00
2024

sestdiena

25
mai
18:00
2024
LNK Sporta Parks (dabīgais)

svētdiena

26
mai
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions
7. kārta

sestdiena

8
jūn
13:00
2024
Audas stadions

sestdiena

8
jūn
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

8
jūn
14:00
2024
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

svētdiena

9
jūn
19:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
8. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

sestdiena

15
jūn
12:00
2024

sestdiena

15
jūn
13:00
2024
Audas stadions

sestdiena

9
nov
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions
-
9. kārta

otrdiena

18
jūn
19:00
2024
Audas stadions
-

sestdiena

6
jūl
12:00
2024
Iecavas stadions
-

sestdiena

6
jūl
13:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

sestdiena

6
jūl
19:30
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
10. kārta

sestdiena

22
jūn
12:00
2024
Iecavas stadions
-

sestdiena

20
jūl
14:00
2024
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-

sestdiena

20
jūl
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

sestdiena

20
jūl
19:00
2024
Mežaparks SV
-
11. kārta

sestdiena

3
aug
12:00
2024
Iecavas stadions
-

sestdiena

3
aug
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

sestdiena

3
aug
14:00
2024
Jāņa Skredeļa stadions
-

sestdiena

3
aug
14:00
2024
Daugavas stadions
-
12. kārta

sestdiena

10
aug
12:00
2024
Iecavas stadions
-

sestdiena

10
aug
14:00
2024
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-

sestdiena

10
aug
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions
-

sestdiena

10
aug
16:00
2024
Mežaparks SV
-
13. kārta

sestdiena

24
aug
13:00
2024
Audas stadions
-

sestdiena

24
aug
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

sestdiena

24
aug
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions
-

sestdiena

24
aug
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
14. kārta

sestdiena

31
aug
13:00
2024
-

sestdiena

31
aug
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions
-

sestdiena

31
aug
15:00
2024
-

sestdiena

31
aug
18:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
15. kārta

piektdiena

6
sep
19:30
2024
-

sestdiena

7
sep
14:00
2024
Mežaparks SV
-

svētdiena

8
sep
19:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

sestdiena

9
nov
18:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-
16. kārta

sestdiena

21
sep
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions
-

sestdiena

21
sep
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

sestdiena

21
sep
14:00
2024
Jāņa Skredeļa stadions
-

sestdiena

21
sep
14:00
2024
-
17. kārta

sestdiena

28
sep
14:00
2024
-

sestdiena

28
sep
18:00
2024
LNK Sporta Parks (dabīgais)
-

svētdiena

29
sep
17:00
2024
Iecavas stadions
-

svētdiena

29
sep
19:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
18. kārta

sestdiena

5
okt
13:00
2024
-

sestdiena

5
okt
13:00
2024
Iecavas stadions
-

sestdiena

5
okt
14:00
2024
Mežaparks SV
-

sestdiena

5
okt
14:00
2024
Olaines pilsētas stadions
-
19. kārta

sestdiena

12
okt
13:00
2024
Audas stadions
-

sestdiena

12
okt
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

sestdiena

12
okt
18:00
2024
LNK Sporta Parks (dabīgais)
-

svētdiena

13
okt
19:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
20. kārta

sestdiena

19
okt
13:00
2024
Iecavas stadions
-

sestdiena

19
okt
13:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

sestdiena

19
okt
14:00
2024
Jāņa Skredeļa stadions
-

sestdiena

19
okt
14:00
2024
-
21. kārta

sestdiena

2
nov
13:00
2024
Audas stadions
-

sestdiena

2
nov
14:00
2024
-

sestdiena

2
nov
14:00
2024
Rīgas 75. vidusskolas stadions
-

svētdiena

3
nov
19:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
1
Santa Sanija Vuškāne
FS Metta
9
2
Ance Meijere
Liepājas Futbola skola
6
3
Diāna Suvitra
Riga FC Women
6
4
Anastasija Poļuhoviča
RFS Women
4
5
Annija Gabriela Andersone
Liepājas Futbola skola
4
6
Kristiāna Estere Punga
FK Olaine
4
7
Manyima Stevelmans
Riga FC Women
4
8
Signija Šenberga
FS Metta
4
9
Anastasija Čemirtāne
RFS Women
3
10
Nikola Preijere
FK Olaine
3
11
Alīna Ansone
RFS Women
2
12
Anastasija Vainere
RFS Women
2
13
Anna Flakse
Liepājas Futbola skola
2
14
Anna Kristīne Gornela
Riga FC Women
2
15
Anžela Ļebedeva
FK Olaine
2
16
Evelīna Jaunslaviete
FK Auda
2
17
Guna Ozola
Liepājas Futbola skola
2
18
Jekaterina Haritonova
FK Iecava/DFS
2
19
Madara Vīgante
FK Auda
2
20
Nadine Dias Da Silva
Riga FC Women
2
21
Olesia Malinovska
RFS Women
2
22
Sofija Garanča
Riga FC Women
2
23
Amēlija Lipšāne
FS Metta
1
24
Emīlija Teice
Rīgas Futbola Skola
1
25
Jhenefer De Sa Silva Cruz
Riga FC Women
1
26
Katrīna Daņilova
FS Metta
1
27
Laura Gluškova
FK Auda
1
28
Līga Brigmane
Liepājas Futbola skola
1
29
Madara Ērika Paidere
FK Auda
1
30
Marija Ozoliņa
Rīgas Futbola Skola
1
31
Melānija Zālīte
FK Auda
1
32
Olga Matīsa
Rīgas Futbola Skola
1
33
Paula Dzene
FS Metta
1
34
Paula Linda Liniņa
FS Metta
1
35
Rebeka Tīle
Rīgas Futbola Skola
1
36
Renāte Gaugere
Riga FC Women
1
37
Samanta Laškova
FK Auda
1
38
Samanta Nikola Zālīte
FK Olaine
1
39
Sandija Jansone
FK Auda
1
40
Selga Penelope Vitmore
RFS Women
1
41
Sintija Čamane
Liepājas Futbola skola
1
42
Taisija Smirnova
Liepājas Futbola skola
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
6
1
0
19
4
+15
19
2
7
6
0
1
18
4
+14
18
3
7
4
1
2
14
5
+9
13
5
7
2
2
3
9
15
-6
8
6
7
2
0
5
10
20
-10
6
7
7
0
2
5
2
19
-17
2

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU