Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Attīstības grupas A apakšgrupa

2020

  • klubi6
  • spēlētāji21
  • spēles30

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Otrdiena, 04.08.2020.Protokols
4
kārta
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
12:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS--Rēzekne 
Trešdiena, 05.08.2020.Protokols
4
kārta
Esplanādes Čerjomuški stadions
18:00
BFC Daugavpils--Jēkabpils SS 
Trešdiena, 12.08.2020.Protokols
5
kārta
Aizkraukles stadions
16:30
FK Veina--Jēkabpils SS-
1. kārtaProtokols
10
jūl
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
12:00
Rēzekne00BFC Daugavpils 
10
jūl
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS131Sēlijas SS 
17
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
14:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS13FK Veina 
2. kārtaProtokols
15
jūl
Aizkraukles stadions
16:30
FK Veina60Rēzekne 
19
jūl
Viesītes stadions
11:00
Sēlijas SS14BFC Daugavpils 
28
jūl
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS51FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS 
3. kārtaProtokols
23
jūl
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
16:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS40Sēlijas SS 
27
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils11FK Veina 
30
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS--Rēzekne-
4. kārtaProtokols
30
jūl
Viesītes stadions
16:00
Sēlijas SS--FK Veina 
04
aug
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
12:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS--Rēzekne-
05
aug
Esplanādes Čerjomuški stadions
18:00
BFC Daugavpils--Jēkabpils SS-
5. kārtaProtokols
12
aug
Aizkraukles stadions
16:30
FK Veina--Jēkabpils SS-
15
aug
Stadions "Celtnieks"
13:00
BFC Daugavpils--FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS-
16
aug
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
12:00
Rēzekne--Sēlijas SS-
6. kārtaProtokols
24
aug
Stadions "Celtnieks"
12:00
BFC Daugavpils--Rēzekne-
25
aug
Viesītes stadions
18:00
Sēlijas SS--Jēkabpils SS-
28
aug
Aizkraukles stadions
14:00
FK Veina--FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS-
7. kārtaProtokols
05
sep
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils--Sēlijas SS-
14
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
18:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS--Jēkabpils SS-
19
sep
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
14:00
Rēzekne--FK Veina-
8. kārtaProtokols
21
aug
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
17:00
Rēzekne--Jēkabpils SS-
10
sep
Aizkraukles stadions
15:00
FK Veina--BFC Daugavpils-
10
sep
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS--FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS-
9. kārtaProtokols
05
sep
Rēzeknes 2. vsk māksl. seg. futbola laukums
15:00
Rēzekne--FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS-
14
sep
Aizkraukles stadions
17:00
FK Veina--Sēlijas SS-
18
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS--BFC Daugavpils-
10. kārtaProtokols
24
sep
Viesītes stadions
17:00
Sēlijas SS--Rēzekne-
25
sep
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
18:00
Jēkabpils SS--FK Veina-
26
sep
Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions
13:00
FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS--BFC Daugavpils-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kaļva MarkussFK Veina Aizkraukle6
2 Turčaņinovs MihailsJēkabpils SS6
3 Bleive JānisFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS4
4 Beķeris OliversJēkabpils SS4
5 Beļajevs KristersFK Veina Aizkraukle3
6 Kalniņš ReinisFK Veina Aizkraukle3
7 Labutis MarkussSēlijas SS3
8 Orss-Orlovskis MarksFC Lokomotiv/Ilūkstes NSS2
9 Mazais RobertsFK Veina Aizkraukle2
10 Sniedzītis EdvardsFK Veina Aizkraukle2
11 Valdheims Kristiāns DanielsFK Veina Aizkraukle2
12 Kaminskis NikolajsJēkabpils SS2
13 Alans FinkeļbergsBFC Daugavpils1
14 Gleba AleksandrsBFC Daugavpils1
15 Kirills BondarevsBFC Daugavpils1
16 Večorko ŅikitaBFC Daugavpils1
17 Zakševskis MaksimsBFC Daugavpils1
18 Indričs ArtūrsFK Veina Aizkraukle1
19 Sniedze GustavsFK Veina Aizkraukle1
20 Abakumovs JevgēnijsJēkabpils SS1
21 Borovkovs MaksimsJēkabpils SS1
22 Circenis MarkussJēkabpils SS1
23 Lipskis NikitaJēkabpils SS1
24 Rulietis MarkussJēkabpils SS1
25 Smirnovs ArtisJēkabpils SS1
26 Škagals KristiānsSēlijas SS1

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Veina4310204+1610
2Jēkabpils SS2200182+166
3BFC Daugavpils312052+35
4FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS310268-23
5Rēzekne201106-61
6Sēlijas SS4004431-270

Attistības grupa U-13 A apakšgrupa 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Veina4310204+1610
2Jēkabpils SS2200182+166
3BFC Daugavpils312052+35
4FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS310268-23
5Rēzekne201106-61
6Sēlijas SS4004431-270

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU