Tonybet Virslīga

2024

  • 10klubi
  • 267spēlētāji
  • 180spēles

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Sestdiena, 13.04.2024.

16:00

6
kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

18:00

6
kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Svētdiena, 14.04.2024.

16:00

6
kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
Otrdiena, 16.04.2024.

17:30

7
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
Trešdiena, 17.04.2024.

17:30

7
kārta
Mežaparks SV

19:30

7
kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
Ceturtdiena, 18.04.2024.

17:30

7
kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

19:30

7
kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Svētdiena, 21.04.2024.

14:00

8
kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

16:00

8
kārta
-
Pirmdiena, 22.04.2024.

17:30

8
kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-

19:30

8
kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
Otrdiena, 23.04.2024.

17:30

8
kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
1. kārta

piektdiena

8
mar
18:00
2024
Mežaparks SV

sestdiena

9
mar
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

9
mar
16:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

10
mar
13:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

10
mar
15:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
2. kārta

piektdiena

15
mar
18:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

sestdiena

16
mar
13:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

16
mar
15:00
2024
Mežaparks SV

sestdiena

16
mar
16:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

svētdiena

17
mar
14:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
3. kārta

piektdiena

29
mar
16:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

30
mar
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

30
mar
16:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

svētdiena

31
mar
14:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

31
mar
16:00
2024
Valmieras Olimpiskā centra stadions
4. kārta

trešdiena

3
apr
17:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

3
apr
19:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

ceturtdiena

4
apr
17:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

4
apr
18:00
2024
Mežaparks SV

piektdiena

5
apr
18:00
2024
Mežaparks SV
5. kārta

svētdiena

7
apr
15:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

pirmdiena

8
apr
17:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

pirmdiena

8
apr
19:00
2024
Mežaparks SV

otrdiena

9
apr
17:00
2024
Valmieras Olimpiskā centra stadions

otrdiena

9
apr
18:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
6. kārta

piektdiena

12
apr
18:00
2024
Mežaparks SV

piektdiena

12
apr
19:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

sestdiena

13
apr
16:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

13
apr
18:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

svētdiena

14
apr
16:00
2024
Valmieras Olimpiskā centra stadions
7. kārta

otrdiena

16
apr
17:30
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

17
apr
17:30
2024
Mežaparks SV

trešdiena

17
apr
19:30
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

ceturtdiena

18
apr
17:30
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums

ceturtdiena

18
apr
19:30
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
8. kārta

svētdiena

21
apr
14:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

svētdiena

21
apr
16:00
2024
-

pirmdiena

22
apr
17:30
2024
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-

pirmdiena

22
apr
19:30
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

otrdiena

23
apr
17:30
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
9. kārta

piektdiena

26
apr
18:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

sestdiena

27
apr
16:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

sestdiena

27
apr
19:00
2024
Mežaparks SV
-

svētdiena

28
apr
14:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

svētdiena

28
apr
16:00
2024
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
10. kārta

trešdiena

1
mai
16:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

trešdiena

1
mai
18:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

ceturtdiena

2
mai
18:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-

ceturtdiena

2
mai
19:00
2024
-

piektdiena

3
mai
18:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
11. kārta

svētdiena

5
mai
14:00
2024
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-

svētdiena

5
mai
16:00
2024
Mežaparks SV
-

pirmdiena

6
mai
16:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

otrdiena

7
mai
17:30
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

otrdiena

7
mai
18:00
2024
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
12. kārta

piektdiena

10
mai
18:00
2024
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

piektdiena

10
mai
20:00
2024
Mežaparks SV
-

sestdiena

11
mai
16:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

sestdiena

11
mai
18:00
2024
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

svētdiena

12
mai
15:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
13. kārta

otrdiena

14
mai
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

trešdiena

15
mai
17:30
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

trešdiena

15
mai
18:30
2024
Zemgales OC
-

ceturtdiena

16
mai
18:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

ceturtdiena

16
mai
18:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
14. kārta

svētdiena

19
mai
18:00
2024
Zemgales OC
-

svētdiena

19
mai
20:00
2024
Skonto stadions
-

pirmdiena

20
mai
17:30
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

pirmdiena

20
mai
19:00
2024
LNK Sporta Parks
-

otrdiena

21
mai
18:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
15. kārta

ceturtdiena

23
mai
18:00
2024
Skonto stadions
-

piektdiena

24
mai
17:30
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

piektdiena

24
mai
18:30
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

sestdiena

25
mai
16:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

sestdiena

25
mai
18:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-
16. kārta

otrdiena

28
mai
18:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

otrdiena

28
mai
19:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

trešdiena

29
mai
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

trešdiena

29
mai
18:00
2024
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

trešdiena

29
mai
20:00
2024
-
17. kārta

sestdiena

1
jūn
18:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

svētdiena

2
jūn
14:00
2024
LNK Sporta Parks
-

svētdiena

2
jūn
16:00
2024
-

svētdiena

2
jūn
18:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

svētdiena

2
jūn
20:00
2024
Skonto stadions
-
18. kārta

piektdiena

14
jūn
18:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

sestdiena

15
jūn
19:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

16
jūn
16:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

16
jūn
18:00
2024
Skonto stadions
-

svētdiena

16
jūn
20:00
2024
LNK Sporta Parks
-
19. kārta

ceturtdiena

20
jūn
18:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

ceturtdiena

20
jūn
19:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

piektdiena

21
jūn
18:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

piektdiena

21
jūn
20:00
2024
Skonto stadions
-

sestdiena

22
jūn
14:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-
20. kārta

otrdiena

25
jūn
18:00
2024
-

trešdiena

26
jūn
18:00
2024
-

trešdiena

26
jūn
18:00
2024
Skonto stadions
-

trešdiena

26
jūn
20:00
2024
LNK Sporta Parks
-

ceturtdiena

27
jūn
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-
21. kārta

pirmdiena

1
jūl
18:00
2024
Zemgales OC
-

pirmdiena

1
jūl
19:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

otrdiena

2
jūl
18:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

otrdiena

2
jūl
20:00
2024
Skonto stadions
-

trešdiena

3
jūl
18:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-
22. kārta

piektdiena

5
jūl
20:00
2024
LNK Sporta Parks
-

sestdiena

6
jūl
18:00
2024
Skonto stadions
-

svētdiena

7
jūl
16:00
2024
-

svētdiena

7
jūl
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

pirmdiena

8
jūl
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-
23. kārta

piektdiena

19
jūl
18:00
2024
Skonto stadions
-

sestdiena

20
jūl
17:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

svētdiena

21
jūl
14:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

svētdiena

21
jūl
16:00
2024
Skonto stadions
-

pirmdiena

22
jūl
18:00
2024
-
24. kārta

sestdiena

27
jūl
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

28
jūl
14:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

28
jūl
16:00
2024
Zemgales OC
-

svētdiena

28
jūl
16:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

svētdiena

28
jūl
18:00
2024
Skonto stadions
-
25. kārta

sestdiena

3
aug
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

4
aug
14:00
2024
-

svētdiena

4
aug
16:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

svētdiena

4
aug
18:00
2024
Skonto stadions
-

svētdiena

4
aug
20:00
2024
LNK Sporta Parks
-
26. kārta

sestdiena

10
aug
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

11
aug
16:00
2024
-

svētdiena

11
aug
16:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

svētdiena

11
aug
18:00
2024
-

svētdiena

11
aug
20:00
2024
LNK Sporta Parks
-
27. kārta

piektdiena

23
aug
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

sestdiena

24
aug
14:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

sestdiena

24
aug
16:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

svētdiena

25
aug
16:00
2024
-

svētdiena

25
aug
20:00
2024
Skonto stadions
-
28. kārta

piektdiena

30
aug
20:00
2024
LNK Sporta Parks
-

sestdiena

31
aug
16:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

sestdiena

31
aug
18:00
2024
Skonto stadions
-

svētdiena

1
sep
14:00
2024
-

svētdiena

1
sep
17:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-
29. kārta

piektdiena

13
sep
17:30
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

sestdiena

14
sep
18:00
2024
Skonto stadions
-

svētdiena

15
sep
14:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

svētdiena

15
sep
15:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

15
sep
16:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-
30. kārta

piektdiena

20
sep
20:00
2024
LNK Sporta Parks
-

sestdiena

21
sep
14:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

sestdiena

21
sep
16:00
2024
Skonto stadions
-

svētdiena

22
sep
16:00
2024
-

svētdiena

22
sep
18:00
2024
Skonto stadions
-
31. kārta

piektdiena

27
sep
18:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

sestdiena

28
sep
14:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

sestdiena

28
sep
16:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

29
sep
14:00
2024
Zemgales OC
-

svētdiena

29
sep
16:00
2024
Skonto stadions
-
32. kārta

piektdiena

4
okt
18:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

piektdiena

4
okt
18:00
2024
LNK Sporta Parks
-

sestdiena

5
okt
15:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

sestdiena

5
okt
15:00
2024
Zemgales OC
-

svētdiena

6
okt
15:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-
33. kārta

piektdiena

18
okt
18:00
2024
Skonto stadions
-

sestdiena

19
okt
13:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

sestdiena

19
okt
15:00
2024
-

svētdiena

20
okt
14:00
2024
-

svētdiena

20
okt
14:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-
34. kārta

sestdiena

26
okt
14:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

sestdiena

26
okt
14:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

sestdiena

26
okt
16:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

svētdiena

27
okt
14:00
2024
-

svētdiena

27
okt
16:00
2024
-
35. kārta

svētdiena

3
nov
13:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

svētdiena

3
nov
13:00
2024
Skonto stadions
-

svētdiena

3
nov
13:00
2024
Tukuma pilsētas stadions
-

svētdiena

3
nov
13:00
2024
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
-

svētdiena

3
nov
13:00
2024
-
36. kārta

sestdiena

9
nov
13:00
2024
-

sestdiena

9
nov
13:00
2024
Stadions “Daugava”, Liepāja
-

sestdiena

9
nov
13:00
2024
Jāņa Daliņa stadions
-

sestdiena

9
nov
13:00
2024
Skonto stadions
-

sestdiena

9
nov
13:00
2024
LNK Sporta Parks
-
1
Marko Regža
Riga FC
7
2
Darko Lemajič
FC RFS
4
3
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava
3
4
Abdoul Kader Traore
BFC Daugavpils
2
5
Aleksej Golijanin
BFC Daugavpils
2
6
Barthelemy Diedhiou
BFC Daugavpils
2
7
Daniels Balodis
Valmiera FC
2
8
Deņiss Rogovs
FK Tukums 2000 / Telms
2
9
Emerson Santana Deocleciano
FC RFS
2
10
Matheus Dos Santos Clemente
FK Auda
2
11
Mohamet Lamine Correa
FK Metta
2
12
Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi
FK Auda
2
13
Roberts Savaļnieks
FC RFS
2
14
Alain Cedric Herve Kouadio
FC RFS
1
15
Antonijs Černomordijs
Riga FC
1
16
Ba Mohammed Rassoul
FK Liepāja
1
17
Baba Musah
Riga FC
1
18
Brian Pena Perez-Vico
Riga FC
1
19
Bruno Melnis
FK Metta
1
20
Deniss Meļņiks
FK Auda
1
21
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC/LFS
1
22
Djibril Gueye
Valmiera FC
1
23
Dragoljub Savic
FC RFS
1
24
Elvis Stuglis
FC RFS
1
25
Gauthier Bwayi Mankenda
Riga FC
1
26
Herdi Prenga
FC RFS
1
27
Ismael Diomande
FC RFS
1
28
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000 / Telms
1
29
Kenroy Kenoy Campbell
FK Tukums 2000 / Telms
1
30
Kristers Aļekseičiks
Valmiera FC
1
31
Kristiāns Kaušelis
FK Tukums 2000 / Telms
1
32
Leonardo Andriel Dos Santos
Valmiera FC
1
33
Luka Silagadze
FK Liepāja
1
34
Lūkass Vapne
Valmiera FC
1
35
Maksims Fjodorovs
Grobiņas SC/LFS
1
36
Maksims Sidorovs
FK Tukums 2000 / Telms
1
37
Maroine Mihoubi
FK Tukums 2000 / Telms
1
38
Mārtiņš Ķigurs
FC RFS
1
39
Meissa Diop
Valmiera FC
1
40
Mikaze Nagasawa
FC RFS
1
41
Pape Doudou Diouf Ndiaye
Grobiņas SC/LFS
1
42
Roberts Meļķis
Grobiņas SC/LFS
1
43
Rūdolfs Meļķis
Grobiņas SC/LFS
1
44
Wally Fofana
BFC Daugavpils
1
45
Žiga Lipušček
FC RFS
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
5
0
2
12
4
+8
15
2
6
4
1
1
16
4
+12
13
4
6
3
2
1
7
4
+3
11
5
6
3
1
2
7
6
+1
10
6
6
2
1
3
3
6
-3
7
7
6
2
0
4
2
11
-9
6
8
6
1
2
3
5
6
-1
5
10
6
0
2
4
3
11
-8
2

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV