Latvian Football Strategy 2017-2024

U14 Meistarības grupa

2020

  • klubi8
  • spēles56

Saistībā ar pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta (MK) noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai sacensību norise no 17. oktobra tiek pārtraukta līdz turpmākam attiecīgam paziņojumam.

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Otrdiena, 20.10.2020.Protokols
14
kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Liepājas FS-
Trešdiena, 21.10.2020.Protokols
14
kārta
Academ Stadium
15:00
Academ FC--FK Dinamo Rīga-
13
kārta
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera FC--AFA Olaine 
Sestdiena, 24.10.2020.Protokols
14
kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
Vidzemes FC--AFA Olaine-
1. kārtaProtokols
07
jūl
Academ Stadium
19:00
Academ FC50Valmiera FC 
08
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzekne10FK Dinamo Rīga 
08
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC30Liepājas FS 
12
jūl
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine17Rīgas Futbola skola 
2. kārtaProtokols
13
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00
Vidzemes FC51FK Dinamo Rīga 
16
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC23Rēzekne 
17
jūl
Academ Stadium
17:00
Academ FC22Rīgas Futbola skola 
18
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine32Liepājas FS 
3. kārtaProtokols
21
jūl
Academ Stadium
19:00
Academ FC140AFA Olaine 
24
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
12:00
Vidzemes FC00Valmiera FC 
26
jūl
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS30FK Dinamo Rīga 
28
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne13Rīgas Futbola skola 
4. kārtaProtokols
29
jūl
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine11FK Dinamo Rīga 
30
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC11Liepājas FS 
30
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC12Rīgas Futbola skola 
03
aug
Academ Stadium
15:00
Academ FC40Rēzekne 
5. kārtaProtokols
05
aug
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS04Rīgas Futbola skola 
07
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga11Valmiera FC 
07
aug
Academ Stadium
17:00
Academ FC10Vidzemes FC 
08
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:30
Rēzekne30AFA Olaine 
6. kārtaProtokols
Olaines pilsētas stadions
AFA Olaine--Valmiera FC-
19
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga03Rīgas Futbola skola 
21
aug
Academ Stadium
17:00
Academ FC51Liepājas FS 
24
aug
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
13:00
Rēzekne05Vidzemes FC 
7. kārtaProtokols
26
aug
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine25Vidzemes FC 
27
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC02Rīgas Futbola skola 
28
aug
Stadions ''Velnciems''
12:00
Liepājas FS52Rēzekne 
23
sep
Academ Stadium
17:00
Academ FC91FK Dinamo Rīga 
8. kārtaProtokols
04
sep
Stadions ''Velnciems''
15:00
Liepājas FS15Vidzemes FC 
05
sep
Olaines pilsētas stadions
14:00
Rīgas Futbola skola60AFA Olaine 
05
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
FK Dinamo Rīga21Rēzekne 
08
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC14Academ FC 
9. kārtaProtokols
10
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne31Valmiera FC 
12
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
Liepājas FS00AFA Olaine 
13
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:45
FK Dinamo Rīga02Vidzemes FC 
16
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola35Academ FC 
10. kārtaProtokols
17
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC02Vidzemes FC 
19
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
FK Dinamo Rīga11Liepājas FS 
19
sep
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine01Academ FC 
20
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola60Rēzekne 
11. kārtaProtokols
24
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas FS01Valmiera FC 
25
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola35Vidzemes FC 
26
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:00
FK Dinamo Rīga20AFA Olaine 
28
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne08Academ FC 
12. kārtaProtokols
06
okt
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine20Rēzekne 
06
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:30
Valmiera FC03FK Dinamo Rīga 
08
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola30Liepājas FS 
09
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
Vidzemes FC03Academ FC 
13. kārtaProtokols
14
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola42FK Dinamo Rīga 
15
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas FS--Academ FC 
15
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
Vidzemes FC50Rēzekne 
21
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera FC--AFA Olaine-
14. kārtaProtokols
29
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola41Valmiera FC 
20
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzekne--Liepājas FS-
21
okt
Academ Stadium
15:00
Academ FC--FK Dinamo Rīga-
24
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
Vidzemes FC--AFA Olaine-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Radzenieks DanielsAcadem FC23
2 Laķis RūdolfsVidzemes Futbola centrs19
3 Nasonovs JurijsRFS14
4 Artjomovs KirilsAcadem FC10
5 Kadikovs BorissRFS10
6 Livenskis VadimsAcadem FC8
7 Mickēvičs TomašsFK Dinamo Rīga7
8 Gulbis HenrijsAcadem FC6
9 Afanasjevs ŅikitaRFS6
10 Ekerts Rojs RobertsVidzemes Futbola centrs6
11 Sakalausks Rauls KristersVidzemes Futbola centrs6
12 Ponkratovs DaniilsRFS5
13 Caune MatīssAcadem FC4
14 Petrovs DenissLiepājas FS4
15 Sokolovs AndrejsRēzeknes FA4
16 Juhņevičs ArtjomsRFS4
17 Poļuhovičs AndrejsRFS4
18 Gusarins ArtjomsAcadem FC3
19 Kuliks MihailsAcadem FC3
20 Pačepko MarksAFA Olaine3
21 Bizjuks MaksimsLiepājas FS3
22 Ožovans AleksandrsLiepājas FS3
23 Fedosejevs ŅikitaRFS3
24 Mihailovs VladimirsRFS3
25 Otto MareksRFS3
26 Stupelis OskarsVidzemes Futbola centrs3
27 Onackis DamirsAcadem FC2
28 Bočs RobertsAFA Olaine2
29 Galajevs IvansFK Dinamo Rīga2
30 Golovenko OļegsFK Dinamo Rīga2
31 Deviņš Kristaps ValtersLiepājas FS2
32 Poskrjobiševs JegorsRēzeknes FA2
33 Švecovs DanielsRēzeknes FA2
34 Timofejevs GustavsRēzeknes FA2
35 Erdmanis KristapsValmieras FK2
36 Maurs-Boks ĒriksValmieras FK2
37 Kļaviņš KārlisVidzemes Futbola centrs2
38 Jermoļenko TomassAcadem FC1
39 Raiskums AndrisAcadem FC1
40 Rastvorovs AnatolijsAcadem FC1
41 Bobovičs RodionsAFA Olaine1
42 Jaseļskis ElansAFA Olaine1
43 Kašica DaniilsAFA Olaine1
44 Stasjonoks NikitaAFA Olaine1
45 Ananiev IliyaFK Dinamo Rīga1
46 Šestakovs MaksimsFK Dinamo Rīga1
47 Vanags MihailsFK Dinamo Rīga1
48 Borisovs Rauls RodrigoLiepājas FS1
49 Pomerancis IntarsLiepājas FS1
50 Zommers Adrians LeoLiepājas FS1
51 Semjonovs IngusRēzeknes FA1
52 Timošilovs DāvisRēzeknes FA1
53 Zimakovs DaņiilsRēzeknes FA1
54 Žukovs DainisRēzeknes FA1
55 Cepeļevs DaniilsValmieras FK1
56 Martinsons EdgarsValmieras FK1
57 Zauska Ritvars KristsValmieras FK1
58 Ivanovs AleksandrsVidzemes Futbola centrs1

Meistarības grupa U-14 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Academ FC131120629+5335
2Rīgas Futbola skola1411125218+3434
3Vidzemes FC139133813+2528
4FK Dinamo Rīga133371431-1712
5Rēzekne134091443-2912
6Liepājas FS132471529-1410
7AFA Olaine11227941-328
8Valmiera FC12138828-206

Meistarības grupa U-14 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Academ FC131120629+5335
2Rīgas Futbola skola1411125218+3434
3Vidzemes FC139133813+2528
4FK Dinamo Rīga133371431-1712
5Rēzekne134091443-2912
6Liepājas FS132471529-1410
7AFA Olaine11227941-328
8Valmiera FC12138828-206

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU