Latvian Football Strategy 2017-2024

Meiteņu futbolu popularizējošais un attīstošais projekts Meiteņu futbols atgriežas skolās 2019. gadā pulcē kopumā 23 skolu komandas no Rīgas un Daugavpils. Projekta ietvaros šosezon spēkiem mērojas skolu komandas ar 2005.-2007. dzimšanas gada skolniecēm, turklāt pirmoreiz projekta vēsturē līdztekus spēlēm Rīgā sacensības norisinās arī Latgales reģionā.

  • Par projektu
  • Spēles

Latvijas Futbola federācija (LFF) aicina turnīrā startējošās skolas atbalstīt savas komandas, piedaloties konkursā, kura noslēgumā aktīvākās skolas komanda balvā iegūs formastērpu visām spēlētājām, bet tās pedagogs tiks pie abonementa uz visām piecām Latvijas nacionālās izlases jeb #11vilki 2019. gada mājas spēlēm. Lai pretendētu uz balvām, komandu spēlētājām vai līdzjutējām jāizdomā savas komandas sauklis un kopā ar īsu video (līdz 60 sekundēm), kurā jānodemonstrē sava kaisle pret futbolu, tas jānopublicē Instagram vai Facebook, ietagojot @sieviesufutbols un pievienojot haštagus #futbolistesskola, #meitenufutbols un #weplaystrong. Sauklis un atbalsts jāliek lietā arī spēļu laikā, lai to sadzird pretinieki un turnīra rīkotāji.

Sacensības organizē Latvijas Futbola federācija sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF) un LFF Latgales reģionālo futbola centru. Šī projekta mērķis ir popularizēt meiteņu futbolu un futbolu kā veselīgu dzīvesveidu, kas ļauj bērniem vispusīgi attīstīties, pavadīt laiku labā atmosfērā un satikt jaunus draugus. Projekta laikā bērnus sagaida pārsteigumi un balvas no atbalstītājiem, savukārt izglītības iestādes, kas iesaistās projektā, savā īpašumā var iegūt sporta inventāru skolas vajadzībām, kā arī vērtīgu futbola trenera pieredzi.

Projekta vēsture:

Rīga

A APAKŠGRUPA:

# Komanda I II III IV V P VA V
I

Rīgas 54. vidusskola

X 1:4 1:4 0:4 0:2 0 2:14 5
II

Rīgas 71. vidusskola

4:1 X 2:2 1:6 0:1 4 7:10 4
III

Rīgas 21. vidusskola

4:1 2:2 X 1:4 0:2 4 7:9 3
IV

Babītes vidusskola

4:0 6:1 4:1 X 0:1 9 14:3 2
V

Rīgas 74. vidusskola

2:0 1:0 2:0 1:0 X 12 6:0 1

 20. marts | Rīgas 54. vidusskola, Baltā iela 22A

  • 14:00 | Rīgas 54. vidusskola – Rīgas 71. vidusskola
  • 14:30 | Rīgas 21. vidusskola – Babītes vidusskola
  • 15:00 | Rīgas 74. vidusskola – Rīgas 71. vidusskola
  • 15:30 | Rīgas 54. vidusskola – Rīgas 21. vidusskola
  • 16:00 | Babītes vidusskola – Rīgas 74. vidusskola

21. marts | Rīgas 54. vidusskola, Baltā iela 22A

  • 14:00 | Rīgas 54. vidusskola – Babītes vidusskola
  • 14:30 | Rīgas 21. vidusskola – Rīgas 71. vidusskola
  • 15:00 | Rīgas 74. vidusskola – Rīgas 54. vidusskola
  • 15:30 | Babītes vidusskola – Rīgas 71. vidusskola
  • 16:00 | Rīgas 74. vidusskola – Rīgas 21. vidusskola

B APAKŠGRUPA:

# Komanda I II III IV V P VA V
I

Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola

X 0:4 0:5 0:5 0:2 0 0:16 5
II

Rīgas 13. vidusskola

4:0 X 8:0 2:1 5:1 12 19:2 1
III

Rīgas 46. vidusskola

5:0 0:8 X 0:1 0:8 3 5:17 4
IV

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

5:0 1:2 1:0 X 0:4 6 7:6 3
V

Rīgas Rīnūžu vidusskola

2:0 1:5 8:0 4:0 X 9 15:5 2

21. marts | Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola, Bruņinieku iela 24A

  • 13:30 | Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola – Rīgas 13. vidusskola
  • 14:00 | Rīgas 46. vidusskola - Rīgas Ziepniekkalna sākumskola
  • 14:30 | Rīgas Rīnūžu vidusskola - Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
  • 15:00 | Rīgas 13. vidusskola – Rīgas 46. vidusskola
  • 15:30 | Rīgas Rīnūžu vidusskola - Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

22. marts, Rīgas Rīnūžu vidusskola, Augusta Dombrovska iela 88

  • 14:00 | Rīgas Rīnūžu vidusskola – Rīgas 46. vidusskola
  • 14:30 | Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola - Rīgas Ziepniekkalna sākumskola
  • 15:00 | Rīgas 13. vidusskola - Rīgas Rīnūžu vidusskola
  • 15:30 | Rīgas 46. vidusskola - Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
  • 16:00 | Rīgas Ziepniekkalna sākumskola – Rīgas 13. vidusskola

CETURTDAĻFINĀLI:

2. aprīlis | Rīgas Rīnūžu vidusskola, Augusta Dombrovska iela 88

  • 15:00 | Babītes vidusskola - Rīgas 46. vidusskola 6:0
  • 15:40 | Rīgas 21. vidusskola - Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 4:0
  • 16:20 | Rīgas 71. vidusskola - Rīgas Rīnūžu vidusskola 0:9
  • 17:00 | Rīgas 74. vidusskola - Rīgas 13. vidusskola 0:5

PUSFINĀLI UN FINĀLS:

16. aprīlis | Rīgas Rīnūžu vidusskola, Augusta Dombrovska iela 88

  • 15:00 | Babītes vidusskola - Rīgas 21. vidusskola 2:3
  • 15:40 | Rīgas Rīnūžu vidusskola - Rīgas 13. vidusskola 2:2 (pen. 2:0)
  • 16:20 | Spēle par 3./4. vietu | Babītes vidusskola - Rīgas 13. vidusskola 1:5
  • 17:00 | Spēle par 1./2. vietu | Rīgas Rīnūžu vidusskola - Rīgas 21. vidusskola 3:0

Daugavpils

A APAKŠGRUPA:

# Komanda I II III IV V P VA V
I

Daugavpils 9. vidusskola

X 0:0 3:0 4:0 3:0 10 10:0 1
II

Daugavpils Vienības pamatskola 

0:0 X 0:1 2:1 2:1 7 4:3 3
III

J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija

0:3 1:0 X 1:0 0:0 7 2:3 2
IV

Daugavpils Centra vidusskola

0:4 1:2 0:1 X 3:1 3 4:8 4
V

Daugavpils 11. pamatskola

0:3 1:2 0:0 1:3 X 1 2:8 5

19. marts | Daugavpils 16. vidusskolas sporta zāle, Aveņu iela 40

  • 14:00 | Daugavpils Vienības pamatskola - J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija
  • 14:30 | Daugavpils 9. vidusskola - Daugavpils Centra vidusskola
  • 15:00 | Daugavpils Vienības pamatskola - Daugavpils 11. pamatskola
  • 15:30 | Daugavpils 9. vidusskola - J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija
  • 16:00 | Daugavpils Centra vidusskola - Daugavpils 11. pamatskola
  • 16:30 | Daugavpils 9. vidusskola - Daugavpils Vienības pamatskola
  • 17:00 | J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija - Daugavpils Centra vidusskola
  • 17:30 | Daugavpils 9. vidusskola - Daugavpils 11. pamatskola
  • 18:00 | Daugavpils Vienības pamatskola - Daugavpils Centra vidusskola
  • 18:30 | J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija - Daugavpils 11.pamatskola

B APAKŠGRUPA:

# Komanda I II III IV P VA V
I

Daugavpils 12. vidusskola

X 0:4 0:2 0:2 0 0:6 3
II

Daugavpils 15. vidusskola

4:0 X 1:0 1:1 4 5:1 1
III

Daugavpils 16. vidusskola (ārpuskārtas)

2:0 0:1 X 0:1 - - -
IV

Daugavpils 17. vidusskola

2:0 1:1 1:0 X 4 3:1 2

20. marts | Daugavpils 16. vidusskolas sporta zāle, Aveņu iela 40 

  • 14:00 | Daugavpils 12. vidusskola - Daugavpils 15. vidusskola
  • 14:30 | Daugavpils 16. vidusskola - Daugavpils 17. vidusskola
  • 15:00 | Daugavpils 16. vidusskola - Daugavpils 12. vidusskola
  • 15:30 | Daugavpils 17. vidusskola - Daugavpils 15. vidusskola
  • 16:00 | Daugavpils 17. vidusskola - Daugavpils 12. vidusskola
  • 16:30 | Daugavpils 15. vidusskola - Daugavpils 16. vidusskola

C APAKŠGRUPA:

# Komanda I II III IV V P VA V
I

Daugavpils Valsts ģimnāzija

X 0:0 0:0 0:4 0:3 2 0:7 5
II

Daugavpils 13. vidusskola

0:0 X 0:0 0:1 0:2 2 0:3 4
III

Daugavpils 10. vidusskola

0:0 0:0 X 0:4 2:0 5 2:4 3
IV

Daugavpils Saskaņas pamatskola

4:0 1:0 4:0 X 0:0 10 9:0 1
V

Daugavpils 16. vidusskola

3:0 2:0 0:2 0:0 X 7 5:2 2

21. marts | Daugavpils 16. vidusskolas sporta zāle, Aveņu iela 40 

  • 14:00 | Daugavpils Valsts ģimnāzija - Daugavpils 13. vidusskola
  • 14:30 | Daugavpils 10. vidusskola - Daugavpils Saskaņas pamatskola
  • 15:00 | Daugavpils 16. vidusskola - Daugavpils Valsts ģimnāzija
  • 15:30 | Daugavpils 10. vidusskola - Daugavpils 13. vidusskola
  • 16:00 | Daugavpils Saskaņas pamatskola - Daugavpils 16. vidusskola
  • 16:30 | Daugavpils 10. vidusskola - Daugavpils Valsts ģimnāzija
  • 17:00 | Daugavpils 13. vidusskola - Daugavpils Saskaņas pamatskola
  • 17:30 | Daugavpils 10. vidusskola - Daugavpils 16. vidusskola
  • 18:00 | Daugavpils Saskaņas pamatskola - Daugavpils Valsts ģimnāzija
  • 18:30 | Daugavpils 16. vidusskola - Daugavpils 13. vidusskola

PUSFINĀLI UN FINĀLS:

2. aprīlis | Daugavpils 16. vidusskolas sporta zāle, Aveņu iela 40

  • 14:30 | Daugavpils 16. vidusskola - Daugavpils 15. vidusskola 1:1 (pen. 2:3)
  • 15:00 | Daugavpils Saskaņas pamatskola - Daugavpils 9. vidusskola 0:1
  • 15:30 | Par 3./4./ vietu | Daugavpils Saskaņas pamatskola - Daugavpils 16. vidusskola 3:1
  • 16:00 | Par 1./2. vietu | Daugavpils 9. vidusskola - Daugavpils 15. vidusskola 6:1

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS8701157+821
2Riga FC750285+315
3FK Ventspils732297+211
4Valmiera Glass ViA732255011
5BFC Daugavpils731398+110
6FK Jelgava721479-27
7FK Metta7205810-26
8FK Liepāja7205610-46
9FK Spartaks7205814-66
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pieraksties futbola jaunumiem un uzzini pirmais!