Šī stratēģija izstrādāta UEFA GROW programmas ietvaros. Tās veidošanas procesā, kas ilga kopš 2023. gada maija, iesaistīta maksimāli plaša Latvijas futbola un sporta sabiedrības daļa - biedri, klubi, spēlētāji, fani, vecāki, tiesneši, valsts un pašvaldību pārstāvji, vietējie un starptautiskie speciālisti. Apjomīgs viedokļu un vajadzību apzināšanas process veikts, lai saprastu izplatītākās problēmsituācijas dažādos segmentos un ieviešamās idejas, kā arī definētu galvenos virzienus, caur kuriem tiktu stiprināta Latvijas futbola nākotnes attīstība.

Attīstības stratēģija definē, ka LFF vīzija ir apvienot futbola sabiedrību ar iekļaušanas palīdzību, nodrošinot vadības procesus, kas uzlabo sniegumu visos futbola līmeņos. No tā izriet stratēģijas centrālā misija - izglītot, aizsargāt, vienot un iedvesmot, iekļaujot iespējami plašāku cilvēku loku. Kā galvenās vērtības, kas veido Latvijas futbola mugurkaulu, izvirzītas uzticība, cieņa, profesionalitāte, caurspīdīgums un atbildība.

Izrietot no definētās vīzijas, misijas un vērtībām, Latvijas futbola attīstības stratēģijā konkrēti mērķi un uzdevumi izvirzīti sešos galvenajos attīstības virzienos jeb pīlāros:

  • ELITES FUTBOLS
  • GRASSROOTS FUTBOLS
  • INFRASTRUKTŪRA
  • SIEVIEŠU FUTBOLS
  • ORGANIZĀCIJA UN PĀRVALDĪBA
  • SACENSĪBAS

Līdztekus tam, lai veiksmīgi īstenotu stratēģiju, definēti mērķu sasniegšanas veicinātāji kā atbalsts LFF pamataktivitātēm. Tie laika skalā ietver dažādus attīstāmos virzienus datu ieguvē un analīzē, komunikācijā un iesaistes veicināšanā, izglītošanā un cilvēkresursu uzlabošanā.

*Logo izmantojams uz materiāliem, kas attiecas uz kādu no augstākminētajiem pīlāriem sadarbībā ar LFF un ir saskaņā ar LFF stratēģiju. 

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU