Meiteņu čempionāts U16

2022

Izvēlies sacensības:

  • Grupas spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvējas
1. kārta

trešdiena

18
mai
11:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

18
mai
16:00
2022

trešdiena

29
jūn
14:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
2. kārta

otrdiena

24
mai
17:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

24
mai
17:00
2022
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

31
jūl
17:00
2022
-
3. kārta

trešdiena

8
jūn
12:00
2022
Iecavas stadions

ceturtdiena

9
jūn
14:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

9
jūn
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
4. kārta

otrdiena

21
jūn
12:00
2022
Ludzas stadions "Vārpa"

otrdiena

21
jūn
14:00
2022
Olaines pilsētas stadions
5. kārta

trešdiena

1
jūn
12:30
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

28
jūn
16:00
2022

trešdiena

29
jūn
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
6. kārta

sestdiena

2
jūl
17:00
2022
Ludzas stadions "Vārpa"

trešdiena

13
jūl
11:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-

sestdiena

16
jūl
12:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
-
7. kārta

trešdiena

20
jūl
17:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-

ceturtdiena

21
jūl
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
-

trešdiena

10
aug
14:00
2022
Olaines pilsētas stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
5
5
0
0
51
4
+47
15
4
2
1
1
0
13
1
+12
4
5
5
1
1
3
8
24
-16
4
7
4
0
0
4
0
52
-52
0
1
Preijere Nikola
FK Olaine
16
2
Zālīte Samanta Nikola
FK Olaine
7
3
Širina Valērija
FK Olaine
6
4
Galvāne Laura
FK Olaine
4
5
Punga Kristiāna Estere
FK Olaine
4
6
Auziņa Loreta Dārta
FK Olaine
3
7
Frolova Valērija
Rīgas Futbola skola
3
8
Grigorjeva Alise
FK Olaine
3
9
Kostrova Poļina
Rīgas Futbola skola
3
10
Pinčuka Nikola
Rīgas Futbola skola
3
11
Sokolova Adriāna
SK Kuorsova/ZAFC
3
12
Višņakova Viktorija
SK Kuorsova/ZAFC
3
13
Andersone Annija Gabriela
Liepājas Futbola skola
2
14
Belova Anna
Rīgas Futbola skola
2
15
Brazauska Patrīcija
FK Iecava
2
16
Čamane Tīna
Liepājas Futbola skola
2
17
Godiņa Madlēna Marta
Rīgas Futbola skola
2
18
Goruza Jekaterina
FK Olaine
2
19
Heringa Marta Loreta
Liepājas Futbola skola
2
20
Jaunslaviete Evelīna
SK Kuorsova/ZAFC
2
21
Postaža Petra
FK Olaine
2
22
Reinfelde Helēna
Liepājas Futbola skola
2
23
Strazdiņa Elza Renāte
FS Jelgava/FK Tukums 2000
2
24
Teice Emīlija
Rīgas Futbola skola
2
25
Torgošova Aleksandra
FK Olaine
2
26
Ūzula Arīna
SK Kuorsova/ZAFC
2
27
Baltrušaite Alise Keita
FK Iecava
1
28
Buldure Ingūna
SK Kuorsova/ZAFC
1
29
Daibe Ance
FS Jelgava/FK Tukums 2000
1
30
Dubinska Elizabete
Rīgas Futbola skola
1
31
Klementjeva Marija
FK Iecava
1
32
Lipska Vintra
SK Kuorsova/ZAFC
1
33
Paegle Laura
Liepājas Futbola skola
1
34
Perepeča Marianna
SK Kuorsova/ZAFC
1
35
Rūja Krista
FK Olaine
1
36
Sudmale Paula Estere
Liepājas Futbola skola
1
37
Šteinberga Līva
Rīgas Futbola skola
1
38
Velpa Gabriela Elēna
FK Iecava
1
39
Vītola Liene
FK Iecava
1
40
Zviedre Keita
FK Iecava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU