Meiteņu čempionāts U16

2022

Izvēlies sacensības:

  • 1.-4. vieta
  • 5.-7. vieta
  • Grupas spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvējas
1. kārta

pirmdiena

29
aug
12:00
2022
Olaines pilsētas stadions

pirmdiena

29
aug
16:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
2. kārta

otrdiena

6
sep
16:30
2022
Olaines pilsētas stadions

trešdiena

7
sep
11:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
3. kārta

trešdiena

14
sep
11:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

14
sep
18:30
2022
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
1. kārta

trešdiena

21
sep
14:00
2022
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
2. kārta

otrdiena

6
sep
12:00
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja
3. kārta

sestdiena

1
okt
11:00
2022
Stadions "Olimpija", Liepāja
1. kārta

trešdiena

18
mai
11:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

18
mai
16:00
2022

trešdiena

29
jūn
14:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
2. kārta

otrdiena

24
mai
17:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

24
mai
17:00
2022
Olaines pilsētas stadions

svētdiena

31
jūl
17:00
2022
3. kārta

trešdiena

8
jūn
12:00
2022
Iecavas stadions

ceturtdiena

9
jūn
14:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

9
jūn
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
4. kārta

otrdiena

21
jūn
12:00
2022
Ludzas stadions "Vārpa"

otrdiena

21
jūn
14:00
2022
Olaines pilsētas stadions
5. kārta

trešdiena

1
jūn
12:30
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

28
jūn
16:00
2022

trešdiena

29
jūn
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
6. kārta

sestdiena

2
jūl
17:00
2022
Ludzas stadions "Vārpa"

trešdiena

13
jūl
11:00
2022
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

sestdiena

16
jūl
12:00
2022
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
7. kārta

trešdiena

20
jūl
17:00
2022
Stadions "Daugava", rezerves laukums

ceturtdiena

21
jūl
15:00
2022
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

10
aug
14:00
2022
Olaines pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
6
0
0
68
4
+64
18
4
6
2
1
3
19
24
-5
7
6
6
1
2
3
14
31
-17
5
7
6
0
0
6
0
74
-74
0
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
6
6
0
0
41
4
+37
18
4
6
0
1
5
7
34
-27
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
6
4
2
1
1
25
7
+18
7
7
4
0
0
4
0
44
-44
0
1
Preijere Nikola
FK Olaine
28
2
Zālīte Samanta Nikola
FK Olaine
18
3
Punga Kristiāna Estere
FK Olaine
12
4
Reinfelde Helēna
Liepājas Futbola skola
10
5
Teice Emīlija
Rīgas Futbola skola
9
6
Frolova Valērija
Rīgas Futbola skola
8
7
Galvāne Laura
FK Olaine
6
8
Pinčuka Nikola
Rīgas Futbola skola
6
9
Širina Valērija
FK Olaine
6
10
Belova Anna
Rīgas Futbola skola
5
11
Dementjeva Uļjana
Liepājas Futbola skola
5
12
Goruza Jekaterina
FK Olaine
5
13
Kostrova Poļina
Rīgas Futbola skola
5
14
Laškova Samanta
SK Kuorsova/ZAFC
5
15
Lukaševiča Katrīna
SK Kuorsova/ZAFC
5
16
Paegle Laura
Liepājas Futbola skola
5
17
Zviedre Keita
FK Iecava
5
18
Andersone Annija Gabriela
Liepājas Futbola skola
4
19
Auziņa Loreta Dārta
FK Olaine
4
20
Brazauska Patrīcija
FK Iecava
4
21
Višņakova Viktorija
SK Kuorsova/ZAFC
4
22
Vītola Liene
FK Iecava
4
23
Buldure Ingūna
SK Kuorsova/ZAFC
3
24
Grigorjeva Alise
FK Olaine
3
25
Heringa Marta Loreta
Liepājas Futbola skola
3
26
Klementjeva Marija
FK Iecava
3
27
Postaža Petra
FK Olaine
3
28
Rūja Krista
FK Olaine
3
29
Sokolova Adriāna
SK Kuorsova/ZAFC
3
30
Strazdiņa Elza Renāte
FS Jelgava/FK Tukums 2000
3
31
Šteinberga Līva
Rīgas Futbola skola
3
32
Baltrušaite Alise Keita
FK Iecava
2
33
Čamane Tīna
Liepājas Futbola skola
2
34
Daibe Ance
FS Jelgava/FK Tukums 2000
2
35
Godiņa Madlēna Marta
Rīgas Futbola skola
2
36
Jaunslaviete Evelīna
SK Kuorsova/ZAFC
2
37
Sudmale Paula Estere
Liepājas Futbola skola
2
38
Torgošova Aleksandra
FK Olaine
2
39
Ūzula Arīna
SK Kuorsova/ZAFC
2
40
Babeikina Anželika
Rīgas Futbola skola
1
41
Dubinska Elizabete
Rīgas Futbola skola
1
42
Lipska Vintra
SK Kuorsova/ZAFC
1
43
Meijere Ance
Liepājas Futbola skola
1
44
Opincāne Sandija
Rīgas Futbola skola
1
45
Paršova Sintija
SK Kuorsova/ZAFC
1
46
Perceva Dina
Rīgas Futbola skola
1
47
Perepeča Marianna
SK Kuorsova/ZAFC
1
48
Šaripo Santa
FS Jelgava/FK Tukums 2000
1
49
Troinova Agnese
FS Jelgava/FK Tukums 2000
1
50
Veilande Elija
FK Iecava
1
51
Velpa Gabriela Elēna
FK Iecava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU