Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas 3. līga Rīgas reģions

2020

  • klubi9
  • spēlētāji328
  • spēles72

Saistībā ar pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta (MK) noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai sacensību norise no 17. oktobra tiek pārtraukta līdz turpmākam attiecīgam paziņojumam.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
10
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
DSVK Traktors12Riga United 
12
jūl
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte33FK Jūrnieks 
12
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS03SK Upesciems 
16
jūl
Academ Stadium
20:00
Tente05Caramba Rīga 
2. kārtaProtokols
06
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United21Rīgas Tehniskā universitāte 
17
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
19:30
FK Jūrnieks71FS Rakari 
24
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
DSVK Traktors35Caramba Rīga 
20
aug
Academ Stadium
19:00
Tente42SK Upesciems 
3. kārtaProtokols
17
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
DSVK Traktors13SK Upesciems 
20
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United40FS Rakari 
23
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
Jūrmalas SS55Tente 
02
aug
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte05Caramba Rīga 
4. kārtaProtokols
27
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United02FK Jūrnieks 
29
jūl
Upesciema stadions
19:30
SK Upesciems42Rīgas Tehniskā universitāte 
30
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
19:00
Jūrmalas SS40DSVK Traktors 
31
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
20:30
Caramba Rīga150FS Rakari 
5. kārtaProtokols
05
aug
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari01SK Upesciems 
05
aug
Alberta Šeibeļa stadions
19:00
FK Jūrnieks15Caramba Rīga 
09
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
Jūrmalas SS11Rīgas Tehniskā universitāte 
12
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
DSVK Traktors07Tente 
6. kārtaProtokols
12
aug
Upesciema stadions
19:00
SK Upesciems13FK Jūrnieks 
13
aug
Academ Stadium
19:00
Tente101Rīgas Tehniskā universitāte 
14
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
20:30
Caramba Rīga82Riga United 
16
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS90FS Rakari 
7. kārtaProtokols
09
jūl
Academ Stadium
20:00
Tente31FS Rakari 
15
jūl
Upesciema stadions
19:30
SK Upesciems32Riga United 
19
jūl
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte62DSVK Traktors 
20
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
19:30
FK Jūrnieks04Jūrmalas SS 
8. kārtaProtokols
22
jūl
Upesciema stadions
19:30
SK Upesciems14Caramba Rīga 
30
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
19:00
FK Jūrnieks21Tente 
03
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United15Jūrmalas SS 
14
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
DSVK Traktors43FS Rakari 
9. kārtaProtokols
10
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United34Tente 
20
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
Caramba Rīga23Jūrmalas SS 
21
aug
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari15Rīgas Tehniskā universitāte 
21
aug
Alberta Šeibeļa stadions
19:00
FK Jūrnieks30DSVK Traktors 
10. kārtaProtokols
24
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United22DSVK Traktors 
26
aug
Upesciema stadions
19:00
SK Upesciems30Jūrmalas SS 
28
aug
Alberta Šeibeļa stadions
19:00
FK Jūrnieks30Rīgas Tehniskā universitāte 
18
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
21:00
Caramba Rīga11Tente 
11. kārtaProtokols
02
sep
Upesciema stadions
18:30
SK Upesciems04Tente 
02
sep
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari11FK Jūrnieks 
04
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
21:00
Caramba Rīga50DSVK Traktors 
06
sep
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte32Riga United 
12. kārtaProtokols
08
sep
Academ Stadium
18:30
Tente34Jūrmalas SS 
09
sep
Upesciema stadions
18:30
SK Upesciems12DSVK Traktors 
09
sep
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari72Riga United 
11
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
21:00
Caramba Rīga60Rīgas Tehniskā universitāte 
13. kārtaProtokols
18
sep
Alberta Šeibeļa stadions
18:00
FK Jūrnieks61Riga United 
18
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
DSVK Traktors11Jūrmalas SS 
20
sep
RTU stadions
11:00
Rīgas Tehniskā universitāte11SK Upesciems 
27
sep
Ādažu sporta centra stadions
11:00
FS Rakari05Caramba Rīga 
14. kārtaProtokols
27
aug
Academ Stadium
19:00
Tente22DSVK Traktors 
13
sep
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte15Jūrmalas SS 
16
sep
Upesciema stadions
18:00
SK Upesciems40FS Rakari 
25
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
21:20
Caramba Rīga62FK Jūrnieks 
15. kārtaProtokols
31
aug
RTU stadions
18:45
Rīgas Tehniskā universitāte46Tente 
04
sep
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari03Jūrmalas SS 
11
sep
Alberta Šeibeļa stadions
18:30
FK Jūrnieks32SK Upesciems 
14
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United07Caramba Rīga 
16. kārtaProtokols
30
aug
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Jūrmalas SS01FK Jūrnieks 
31
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United12SK Upesciems 
23
sep
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari12Tente 
25
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
DSVK Traktors12Rīgas Tehniskā universitāte 
17. kārtaProtokols
14
sep
Alberta Šeibeļa stadions
18:30
Tente42FK Jūrnieks 
02
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
21:20
Caramba Rīga20SK Upesciems 
09
okt
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari15DSVK Traktors 
10
okt
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
13:00
Jūrmalas SS22Riga United 
18. kārtaProtokols
02
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
DSVK Traktors09FK Jūrnieks 
04
okt
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte21FS Rakari 
04
okt
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Jūrmalas SS04Caramba Rīga 
05
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Tente42Riga United 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Rosoha AleksejsSalaspils FS19
2 Geiko RomānsJūrmalas SS13
3 Rimkus VladsFC Caramba Rīga12
4 Semjonovs OļegsFC Caramba Rīga12
5 Savinovs MārcisFC Caramba Rīga10
6 Pļuta ĒriksJūrmalas SS10
7 Savinovs MārisFC Caramba Rīga8
8 Škoļņikovs AleksandrsSalaspils FS8
9 Baranovskis NaurisSK Upesciems8
10 Čibulis EdijsDSVK Traktors7
11 Ivanovs JurijsFK Jūrnieks7
12 Aleksandrovs KristapsFS Garkalne7
13 Morozs JaroslavsRTU Sports7
14 Čistjakovs ValērijsSalaspils FS7
15 Neverovskis MaksimsSalaspils FS7
16 Usovs AleksandrsFC Caramba Rīga6
17 Avots JānisSK Upesciems6
18 Andrejevs AleksejsFK Jūrnieks5
19 Morevs SergejsRiga United5
20 Samaniego del Campo JosuRiga United5
21 Ota GenFC Caramba Rīga4
22 Čekulajevs AleksandrsFK Jūrnieks4
23 Medvedins RuslansFK Jūrnieks4
24 Muižnieks EmīlsFK Jūrnieks4
25 Uļjanovs ArtjomsFK Jūrnieks4
26 Naļivaiko ArtjomsFS Garkalne4
27 Puschmann ChristophRiga United4
28 Suranovs GļebsRTU Sports4
29 Grigjans VladislavsSalaspils FS4
30 Odiņš OskarsSK Upesciems4
31 Toms HarijsDSVK Traktors3
32 Valdmanis MārtiņšDSVK Traktors3
33 Bespalovs AleksejsFC Caramba Rīga3
34 Kravčenko OļegsFC Caramba Rīga3
35 Daoudi IssamFK Jūrnieks3
36 Daudziešans AinārsFK Jūrnieks3
37 Burņins ArtursJūrmalas SS3
38 Kārkliņš AdriansJūrmalas SS3
39 Pelcbergs AlensJūrmalas SS3
40 Skorikovs DenissJūrmalas SS3
41 Durak Abdullah ErkamRTU Sports3
42 Severins AleksejsRTU Sports3
43 Zeņkovs AleksandrsSalaspils FS3
44 Zotimovs AleksandrsSalaspils FS3
45 Dišereits IvarsDSVK Traktors2
46 Podnieks LaurisDSVK Traktors2
47 Butovskis KirilsFC Caramba Rīga2
48 Lapss JānisFC Caramba Rīga2
49 Martins EduardsFC Caramba Rīga2
50 Nagaoka GoFC Caramba Rīga2
51 Romenskis DanielsFC Caramba Rīga2
52 Rožkovskis RomānsFC Caramba Rīga2
53 Ščaņicins IljaFC Caramba Rīga2
54 Sulackis RomānsFC Caramba Rīga2
55 Trifanovs KasparsFC Caramba Rīga2
56 Verpakovskis MārisFC Caramba Rīga2
57 Irgebay TamerlanFK Jūrnieks2
58 Kirillovs IgorsFK Jūrnieks2
59 Linniks VladimirsFK Jūrnieks2
60 Greblis AivisFS Garkalne2
61 Miķelsons NormundsJūrmalas SS2
62 Panasjuks AndrejsJūrmalas SS2
63 Straupe ArvisJūrmalas SS2
64 Basagare Vinay KiranRiga United2
65 Djeban Kobenan Yeboua JacquesRiga United2
66 Krause Sven Niels LinusRiga United2
67 L'Mohtadi OumezdiRiga United2
68 Bogdanovs GuntisRTU Sports2
69 Kļimovs AleksandrsSalaspils FS2
70 Čudars DāvidsSK Upesciems2
71 Groskops ReinisSK Upesciems2
72 Pilsētnieks MārisSK Upesciems2
73 Babulis KārlisDSVK Traktors1
74 Emsis KārlisDSVK Traktors1
75 Karlins OlafsDSVK Traktors1
76 Kovals DainisDSVK Traktors1
77 Kvelde KristapsDSVK Traktors1
78 Ozoliņš JurģisDSVK Traktors1
79 Šlesers EdijsDSVK Traktors1
80 Ibragimovs AsifsFC Caramba Rīga1
81 Kamimura YutoFC Caramba Rīga1
82 Mišurovs KirilsFC Caramba Rīga1
83 Priedēns KristapsFC Caramba Rīga1
84 Putāns KārlisFC Caramba Rīga1
85 Tanaka MotoshiFC Caramba Rīga1
86 Gospodars VadimsFK Jūrnieks1
87 Lobačs DenissFK Jūrnieks1
88 Mangulis JānisFK Jūrnieks1
89 Nasibov RustamFK Jūrnieks1
90 Suvorovs KonstantīnsFK Jūrnieks1
91 Tepo RomānsFK Jūrnieks1
92 Vinogradovs RomānsFK Jūrnieks1
93 Žurins IļjaFK Jūrnieks1
94 Jakubāns ŅikitaFS Garkalne1
95 Lazdiņš AigarsFS Garkalne1
96 Leitis MatīssFS Garkalne1
97 Strazdiņš TomsFS Garkalne1
98 Bernāns MārtiņšJūrmalas SS1
99 Briļs AleksandrsJūrmalas SS1
100 Kulmanakovs NikolajsJūrmalas SS1
101 Lukaševičs MaksimsJūrmalas SS1
102 Riļevs ArtemijsJūrmalas SS1
103 Jurčenoks EdgarsRiga United1
104 Meļņiks VjačeslavsRiga United1
105 Rudzītis JānisRiga United1
106 Sica DaniloRiga United1
107 Taudiere CyrilRiga United1
108 Theisen Niklas PeterRiga United1
109 Čebotarjovs ViktorsRTU Sports1
110 Grigorjevs ViktorsRTU Sports1
111 Jefimovs RenārsRTU Sports1
112 Krastiņš NiksRTU Sports1
113 Ļannijs DanielsRTU Sports1
114 Neimonts Maksims DāvidsRTU Sports1
115 Odiņš VladislavsRTU Sports1
116 Saulītis JānisRTU Sports1
117 Šmarkovs RomansRTU Sports1
118 Stībels Stīvers MartinsRTU Sports1
119 Topčijevs VitālijsRTU Sports1
120 Villers KristsRTU Sports1
121 Bairamovs ElmārsSalaspils FS1
122 Harkins MaksimsSalaspils FS1
123 Medeckis DmitrijsSalaspils FS1
124 Ņikitonovs PāvelsSalaspils FS1
125 Oļeškovs SergejsSalaspils FS1
126 Strazdiņš ArtūrsSalaspils FS1
127 Fedorovičs MareksSK Upesciems1
128 Grīntāls JorensSK Upesciems1
129 Ozoliņš Ričards AkselsSK Upesciems1
130 Prombergs MārisSK Upesciems1
131 Ratfelders RūdolfsSK Upesciems1
132 Zankovskis GatisSK Upesciems1

3.Līga 2020. Rīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Caramba Rīga1614118513+7243
2Tente1610336035+2533
3FK Jūrnieks1610244829+1932
4Jūrmalas SS168444627+1928
5SK Upesciems168173129+225
6Rīgas Tehniskā universitāte165383253-2118
7DSVK Traktors1633102456-3212
8Riga United1632112857-2911
9FS Rakari1611141772-554

3.Līga 2020. Rīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Caramba Rīga1614118513+7243
2Tente1610336035+2533
3FK Jūrnieks1610244829+1932
4Jūrmalas SS168444627+1928
5SK Upesciems168173129+225
6Rīgas Tehniskā universitāte165383253-2118
7DSVK Traktors1633102456-3212
8Riga United1632112857-2911
9FS Rakari1611141772-554

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU