Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas 3. līga Rīgas čempionāts

2021

  • klubi10
  • spēlētāji406
  • spēles90

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Trešdiena, 22.09.2021.Protokols
15
kārta
Ādažu sporta centra stadions
18:30
ASK Kadaga04FK Jūrnieks 
15
kārta
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos61FS Rakari 
Sestdiena, 25.09.2021.Protokols
16
kārta
Piņķu stadions
17:00
Babītes SK31ASK Kadaga 
Svētdiena, 26.09.2021.Protokols
17
kārta
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte10FK Kuivižu Spartaks 
16
kārta
Alberta Šeibeļa stadions
14:00
FK Jūrnieks--SK Upesciems 
Otrdiena, 28.09.2021.Protokols
16
kārta
Ādažu sporta centra stadions
18:30
FS Rakari--Rīgas Tehniskā universitāte 
Trešdiena, 29.09.2021.Protokols
10
kārta
Ādažu sporta centra stadions
18:30
ASK Kadaga--SK Kengaroos-
Piektdiena, 01.10.2021.Protokols
18
kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks--Riga United-
Svētdiena, 03.10.2021.Protokols
18
kārta
Alberta Šeibeļa stadions
14:00
FK Jūrnieks--Rīgas Tehniskā universitāte-
Pirmdiena, 04.10.2021.Protokols
9
kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United--FK Kuivižu Spartaks-
1. kārtaProtokols
28
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United03FK Jūrnieks 
29
jūn
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari41FK Kuivižu Spartaks 
30
jūn
Salaspils stadions
20:30
SK Kengaroos32ASK Kadaga 
01
jūl
Academ Stadium
20:00
Tente/Beitar30SK Upesciems 
18
aug
Piņķu stadions
19:30
Babītes SK90Rīgas Tehniskā universitāte 
2. kārtaProtokols
07
jūl
Upesciema stadions
19:30
SK Upesciems02SK Kengaroos 
08
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United13Babītes SK 
09
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
19:30
FK Jūrnieks101FS Rakari 
11
jūl
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte21ASK Kadaga 
23
aug
Academ Stadium
19:00
Tente/Beitar82FK Kuivižu Spartaks 
3. kārtaProtokols
13
jūl
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari08Babītes SK 
14
jūl
Ādažu sporta centra stadions
19:30
ASK Kadaga21Riga United 
14
jūl
Upesciema stadions
19:45
SK Upesciems30Rīgas Tehniskā universitāte 
14
jūl
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos31Tente/Beitar 
16
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
19:30
FK Jūrnieks21FK Kuivižu Spartaks 
4. kārtaProtokols
20
jūl
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari40ASK Kadaga 
21
jūl
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos61Rīgas Tehniskā universitāte 
23
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
19:30
FK Jūrnieks64Tente/Beitar 
23
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks08Babītes SK 
04
aug
Upesciema stadions
19:00
SK Upesciems34Riga United 
5. kārtaProtokols
20
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
19:30
FK Jūrnieks02Babītes SK 
26
jūl
Academ Stadium
19:30
Tente/Beitar02Rīgas Tehniskā universitāte 
27
jūl
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari02SK Upesciems 
28
jūl
Ādažu sporta centra stadions
19:30
ASK Kadaga13FK Kuivižu Spartaks 
28
jūl
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos43Riga United 
6. kārtaProtokols
18
jūl
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte12Riga United 
30
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
19:30
FK Jūrnieks21ASK Kadaga 
30
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks17SK Upesciems 
17
aug
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari14SK Kengaroos 
13
sep
Academ Stadium
18:30
Tente/Beitar17Babītes SK 
7. kārtaProtokols
01
aug
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte42FS Rakari 
02
aug
Academ Stadium
19:00
Tente/Beitar101Riga United 
02
aug
Upesciema stadions
19:00
SK Upesciems22FK Jūrnieks 
03
aug
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos10FK Kuivižu Spartaks 
04
aug
Ādažu sporta centra stadions
19:30
ASK Kadaga23Babītes SK 
8. kārtaProtokols
09
aug
Academ Stadium
19:00
Tente/Beitar91ASK Kadaga 
09
aug
Upesciema stadions
19:00
SK Upesciems10Babītes SK 
10
aug
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari31Riga United 
13
aug
Alberta Šeibeļa stadions
19:00
FK Jūrnieks60SK Kengaroos 
13
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks07Rīgas Tehniskā universitāte 
9. kārtaProtokols
06
jūl
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari29Tente/Beitar 
08
aug
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte22FK Jūrnieks 
30
aug
Upesciema stadions
18:45
SK Upesciems62ASK Kadaga 
02
sep
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK50SK Kengaroos 
04
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United--FK Kuivižu Spartaks-
10. kārtaProtokols
16
aug
Upesciema stadions
19:00
SK Upesciems36Tente/Beitar 
20
aug
Alberta Šeibeļa stadions
19:00
FK Jūrnieks80Riga United 
20
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks00FS Rakari 
22
aug
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte06Babītes SK 
29
sep
Ādažu sporta centra stadions
18:30
ASK Kadaga--SK Kengaroos-
11. kārtaProtokols
24
aug
Ādažu sporta centra stadions
19:00
FS Rakari04FK Jūrnieks 
25
aug
Ādažu sporta centra stadions
19:30
ASK Kadaga21Rīgas Tehniskā universitāte 
25
aug
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos11SK Upesciems 
26
aug
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK10Riga United 
08
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks--Tente/Beitar-
12. kārtaProtokols
30
aug
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK80FS Rakari 
03
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks05FK Jūrnieks 
05
sep
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte11SK Upesciems 
06
sep
Academ Stadium
18:30
Tente/Beitar32SK Kengaroos 
14
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United--ASK Kadaga-
13. kārtaProtokols
08
sep
Ādažu sporta centra stadions
19:00
ASK Kadaga42FS Rakari 
10
sep
Alberta Šeibeļa stadions
18:30
Tente/Beitar03FK Jūrnieks 
10
sep
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK62FK Kuivižu Spartaks 
12
sep
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte00SK Kengaroos 
18
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United--SK Upesciems-
14. kārtaProtokols
15
sep
Upesciema stadions
18:15
SK Upesciems10FS Rakari 
15
sep
Salaspils stadions
21:00
Riga United14SK Kengaroos 
17
sep
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK42FK Jūrnieks 
17
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
21:00
FK Kuivižu Spartaks00ASK Kadaga 
19
sep
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte26Tente/Beitar 
15. kārtaProtokols
20
sep
Upesciema stadions
18:00
SK Upesciems30FK Kuivižu Spartaks 
22
sep
Ādažu sporta centra stadions
18:30
ASK Kadaga04FK Jūrnieks 
22
sep
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos61FS Rakari 
10
okt
RTU stadions
12:00
Riga United--Rīgas Tehniskā universitāte-
14
okt
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK--Tente/Beitar-
16. kārtaProtokols
06
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks17SK Kengaroos 
25
sep
Piņķu stadions
17:00
Babītes SK31ASK Kadaga 
26
sep
Alberta Šeibeļa stadions
14:00
FK Jūrnieks--SK Upesciems 
28
sep
Ādažu sporta centra stadions
18:30
FS Rakari--Rīgas Tehniskā universitāte 
11
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United--Tente/Beitar-
17. kārtaProtokols
11
aug
Ādažu sporta centra stadions
19:30
ASK Kadaga28Tente/Beitar 
12
aug
Piņķu stadions
19:00
Babītes SK22SK Upesciems 
30
aug
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos15FK Jūrnieks 
26
sep
RTU stadions
12:00
Rīgas Tehniskā universitāte10FK Kuivižu Spartaks 
07
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
21:00
Riga United--FS Rakari-
18. kārtaProtokols
05
aug
Academ Stadium
19:00
Tente/Beitar82FS Rakari 
01
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
20:30
FK Kuivižu Spartaks--Riga United-
03
okt
Alberta Šeibeļa stadions
14:00
FK Jūrnieks--Rīgas Tehniskā universitāte-
06
okt
Ādažu sporta centra stadions
18:00
ASK Kadaga--SK Upesciems-
06
okt
Salaspils stadions
21:00
SK Kengaroos--Babītes SK-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Rosoha AleksejsTente/Beitar17
2 Vasiļjevs MaksimsTente/Beitar16
3 Geidāns Dāniels RičardsBabītes SK15
4 Žarovs ŅikitaBabītes SK15
5 Zeņkovs AleksandrsTente/Beitar14
6 Viņņikovs KirilsFK Jūrnieks12
7 Vokhidov AsilbekFK Jūrnieks11
8 Valdmanis MārtiņšASK Kadaga9
9 Pāls ReinisBabītes SK8
10 Valutadatils EfraimsBabītes SK8
11 Makovskis IngusFK Jūrnieks8
12 Momots SergejsSK Kengaroos8
13 Švāns SandisSK Kengaroos8
14 Aleksejevs JevgēnijsFK Jūrnieks7
15 Fogels DaniilsSK Kengaroos7
16 Mihaiļuks AndrejsTente/Beitar7
17 Piļipčuks ArtemijsBabītes SK6
18 Kozlovskis ArtjomsSK Kengaroos6
19 Kovaļovs DmitrijsFK Jūrnieks5
20 Jasenovičs JānisFS Rakari5
21 Baranovskis NaurisSK Upesciems5
22 Odiņš OskarsSK Upesciems5
23 Telešs DmitrijsTente/Beitar5
24 Onwukwe Emmanuel ChinwenduFK Kuivižu Spartaks4
25 Aleksandrovs KristapsFS Rakari4
26 Naļivaiko ArtjomsFS Rakari4
27 Puschmann ChristophRiga United FC4
28 Siņakovs MakarsSK Kengaroos4
29 Zīmelis RenārsSK Kengaroos4
30 Avots JānisSK Upesciems4
31 Pilsētnieks MārisSK Upesciems4
32 Zolotarjovs DmitrijsTente/Beitar4
33 Laicāns DairisASK Kadaga3
34 Lielbārdis EgīlsASK Kadaga3
35 Pelcbergs AlensASK Kadaga3
36 Sedols DāvisBabītes SK3
37 Andrejevs AleksejsFK Jūrnieks3
38 Burmistris ĢirtsFK Jūrnieks3
39 Ivanovs JurijsFK Jūrnieks3
40 Omogha Oghenero UtomudoFK Kuivižu Spartaks3
41 Daugulis PaulsRīgas Tehniskā universitāte3
42 Morozs JaroslavsRīgas Tehniskā universitāte3
43 Skuja MārcisRīgas Tehniskā universitāte3
44 Arakeļjans EdgarsRiga United FC3
45 Bespalovs AleksejsTente/Beitar3
46 Neverovskis MaksimsTente/Beitar3
47 Kapkovs DanielsBabītes SK2
48 Kapuļins NikolassBabītes SK2
49 Kronis ErnestsBabītes SK2
50 Kucenko AleksejsBabītes SK2
51 Samoiļenko AleksandrsBabītes SK2
52 Medvedins RuslansFK Jūrnieks2
53 Penka RičardsFK Jūrnieks2
54 Sharabov AzizbekFK Jūrnieks2
55 Šteingolds DenielsFK Jūrnieks2
56 Bārzdiņš ReinisFK Kuivižu Spartaks2
57 Lucis OskarsFS Rakari2
58 Makarovs MareksFS Rakari2
59 Ivanovs GenrihsRīgas Tehniskā universitāte2
60 Suranovs GļebsRīgas Tehniskā universitāte2
61 Vimba EdvardsRīgas Tehniskā universitāte2
62 Burņins ArtursRiga United FC2
63 Kudrjašovs VitālijsSK Kengaroos2
64 Petuņins LeonīdsSK Kengaroos2
65 Prauliņš Roberts KārlisSK Upesciems2
66 Vecvagars MārtiņšSK Upesciems2
67 Zicmanis MārcisSK Upesciems2
68 Siņeļņikovs AlansTente/Beitar2
69 Bukšs MārtiņšASK Kadaga1
70 Vasiļjevs AleksandrsASK Kadaga1
71 Barkāns KasparsBabītes SK1
72 Bulvītis NaurisBabītes SK1
73 Čebotarjovs MihailsBabītes SK1
74 Hamiks DaniloBabītes SK1
75 Kolomicevs StaņislavsBabītes SK1
76 Krieviņš ReinisBabītes SK1
77 Ševčenko VladimirsBabītes SK1
78 Spunde MatīssBabītes SK1
79 Vapne AlansBabītes SK1
80 Cereņja ArtūrsFK Jūrnieks1
81 Irgebay TamerlanFK Jūrnieks1
82 Jakušenoks RomansFK Jūrnieks1
83 Piļenkovs ArtūrsFK Jūrnieks1
84 Uļjanovs ArtjomsFK Jūrnieks1
85 Auziņš JānisFK Kuivižu Spartaks1
86 Pētersons KristapsFK Kuivižu Spartaks1
87 Arnītis ĢirtsFS Rakari1
88 Bulāns RobertsFS Rakari1
89 Greblis AivisFS Rakari1
90 Vēzis SandisFS Rakari1
91 Bagdasarjans DavidsRīgas Tehniskā universitāte1
92 Krasnoborodjko ViktorsRīgas Tehniskā universitāte1
93 Siddiqui Zaid AhmadRīgas Tehniskā universitāte1
94 Veits ViestursRīgas Tehniskā universitāte1
95 Ābelītis DaniēlsRiga United FC1
96 Meisters ArtūrsRiga United FC1
97 Meļņiks VjačeslavsRiga United FC1
98 Grankins ErvīnsSK Kengaroos1
99 Kontrims TomassSK Kengaroos1
100 Petrovs MaiklsSK Kengaroos1
101 Fedorovičs MareksSK Upesciems1
102 Grīntāls JorensSK Upesciems1
103 Groskops ReinisSK Upesciems1
104 Liepiņš Kārlis MiķelisSK Upesciems1
105 Mazvērsītis GunārsSK Upesciems1
106 Pokšāns AndžejsSK Upesciems1
107 Zankovskis GatisSK Upesciems1
108 Žīgurs KristapsSK Upesciems1
109 Kuzmin DzmitryTente/Beitar1
110 Kuzmins VladislavsTente/Beitar1
111 Medeckis DmitrijsTente/Beitar1
112 Ņikitonovs PāvelsTente/Beitar1
113 Sīlis ReinisTente/Beitar1

3. līga 2021, Rīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Babītes SK1614117512+6343
2FK Jūrnieks1712326721+4639
3SK Kengaroos1610244431+1332
4Tente/Beitar1510057638+3830
5SK Upesciems167543827+1126
6Rīgas Tehniskā universitāte155372440-1618
7ASK Kadaga1531112151-3010
8FS Rakari1631122270-4810
9Riga United112091442-286
10FK Kuivižu Spartaks1512121160-495

3. līga 2021, Rīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Babītes SK1614117512+6343
2FK Jūrnieks1712326721+4639
3SK Kengaroos1610244431+1332
4Tente/Beitar1510057638+3830
5SK Upesciems167543827+1126
6Rīgas Tehniskā universitāte155372440-1618
7ASK Kadaga1531112151-3010
8FS Rakari1631122270-4810
9Riga United112091442-286
10FK Kuivižu Spartaks1512121160-495

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Oktobra spēles