Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Elites grupas A apakšgrupa

2019

  • klubi9
  • spēlētāji64
  • spēles72

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
30
mar
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
13:00
FA Ventspils22Rīgas Futbola skola 
03
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS20FK Dinamo Rīga 
05
apr
Piņķu stadions
17:00
Babītes SK31AFA Olaine 
06
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00
FS Jelgava22FS Metta 
2. kārtaProtokols
07
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas FS04FA Ventspils 
10
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00
FK Dinamo Rīga21FS Jelgava 
13
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
10:30
FS Metta21Babītes SK 
20
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
10:30
Rīgas Futbola skola30FK Tukums 2000/TSS 
3. kārtaProtokols
13
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00
FS Jelgava11Rīgas Futbola skola 
17
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS61Liepājas FS 
19
apr
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK11FK Dinamo Rīga 
19
apr
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine06FS Metta 
4. kārtaProtokols
22
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
Liepājas FS13FS Jelgava 
24
apr
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
16:00
FA Ventspils14FK Tukums 2000/TSS 
24
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00
FK Dinamo Rīga22AFA Olaine 
07
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
11:00
Rīgas Futbola skola11Babītes SK 
5. kārtaProtokols
19
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava42FA Ventspils 
01
mai
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine12Rīgas Futbola skola 
01
mai
Piņķu stadions
13:00
Babītes SK60Liepājas FS 
01
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:30
FS Metta31FK Dinamo Rīga 
6. kārtaProtokols
05
mai
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils12Babītes SK 
06
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola03FS Metta 
06
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Liepājas FS34AFA Olaine 
08
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS30FS Jelgava 
7. kārtaProtokols
12
mai
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine03FA Ventspils 
15
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:30
FS Metta60Liepājas FS 
22
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
FK Dinamo Rīga10Rīgas Futbola skola 
22
mai
Piņķu stadions
18:00
Babītes SK20FK Tukums 2000/TSS 
8. kārtaProtokols
25
mai
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils04FS Metta 
27
mai
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS04FK Dinamo Rīga 
29
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FS Jelgava02Babītes SK 
12
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00
FK Tukums 2000/TSS90AFA Olaine 
9. kārtaProtokols
25
mai
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine10FS Jelgava 
30
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30
FS Metta51FK Tukums 2000/TSS 
02
jūn
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS23Rīgas Futbola skola 
05
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga01FA Ventspils 
10. kārtaProtokols
12
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
FS Metta01FS Jelgava 
21
jūn
Piņķu stadions
11:00
AFA Olaine07Babītes SK 
10
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
FK Dinamo Rīga15FK Tukums 2000/TSS 
28
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola02FA Ventspils 
11. kārtaProtokols
20
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00
FS Jelgava11FK Dinamo Rīga 
20
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS03Rīgas Futbola skola 
21
jūn
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
16:00
FA Ventspils10Liepājas FS 
05
jūl
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK14FS Metta 
12. kārtaProtokols
08
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
FS Metta70AFA Olaine 
24
jūl
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS05FK Tukums 2000/TSS 
30
jūl
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola11FS Jelgava 
11
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga14Babītes SK 
13. kārtaProtokols
27
apr
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK00Rīgas Futbola skola 
01
aug
Jaunmārupes stadions
15:30
AFA Olaine30FK Dinamo Rīga 
05
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava30Liepājas FS 
07
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS21FA Ventspils 
14. kārtaProtokols
07
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
FK Dinamo Rīga10FS Metta 
11
aug
Stadions ''Velnciems''
15:00
Liepājas FS15Babītes SK 
12
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
12:00
FA Ventspils34FS Jelgava 
13
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola60AFA Olaine 
15. kārtaProtokols
27
jūl
Piņķu stadions
16:00
Babītes SK31FA Ventspils 
03
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
FS Metta30Rīgas Futbola skola 
28
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:30
FS Jelgava10FK Tukums 2000/TSS 
10
sep
Olaines pilsētas stadions
18:30
AFA Olaine13Liepājas FS 
16. kārtaProtokols
21
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
11:00
FK Tukums 2000/TSS06Babītes SK 
21
aug
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS03FS Metta 
23
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola20FK Dinamo Rīga 
31
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils51AFA Olaine 
17. kārtaProtokols
31
aug
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK10FS Jelgava 
04
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30
FS Metta20FA Ventspils 
04
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga12Liepājas FS 
04
sep
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine05FK Tukums 2000/TSS 
18. kārtaProtokols
17
jūl
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
15:00
FA Ventspils20FK Dinamo Rīga 
31
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS11FS Metta 
07
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:00
FS Jelgava30AFA Olaine 
08
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:30
Rīgas Futbola skola20Liepājas FS 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Garbaliauskas NedasFK Tukums 2000/TSS13
2 Motiļs SergejsFS Metta13
3 Kellers OliversBabītes SK12
4 Abramenko TimursBabītes SK11
5 Pētersons RainersFA Ventspils11
6 Hibšmanis Viestards GustavsFS Metta9
7 Zahars AleksandrsFK Tukums 2000/TSS8
8 Skadmanis KristersFS Jelgava8
9 Lučins Artemijs MihailsFA Ventspils7
10 Pakulis RalfsFS Metta7
11 Salna KristiansAFA Olaine6
12 Baumanis KristofersBabītes SK6
13 Terentjevs AleksandrsFA Ventspils6
14 Joksts HelvijsFK Tukums 2000/TSS6
15 Baumanis RenēFS Metta6
16 Mihejevs DilansFS Metta6
17 Oļeiņiks MaksimsBabītes SK5
18 Paņkovs LaurisFK Tukums 2000/TSS5
19 Mūrnieks DāvisFS Jelgava5
20 Ivulāns MarkussRīgas Futbola skola5
21 Biziks AleksisFK Dinamo Rīga4
22 Katajevs MaksimsFK Dinamo Rīga4
23 Bočs RobertsAFA Olaine3
24 Poldseps ReinisBabītes SK3
25 Orlovs ArtjomsFK Tukums 2000/TSS3
26 Dreimanis ĀdamsFS Jelgava3
27 Ivanovs MarkussFS Jelgava3
28 Bomis Raitis RūdolfsFS Metta3
29 Afanasjevs ŅikitaRīgas Futbola skola3
30 Nasonovs JurijsRīgas Futbola skola3
31 Otto MareksRīgas Futbola skola3
32 Timošenkovs VladimirsRīgas Futbola skola3
33 Ivanovs DaniilsAFA Olaine2
34 Brahmanis MilansBabītes SK2
35 Kāknēns MarkussBabītes SK2
36 Linkevičs AleksisBabītes SK2
37 Veidemanis RainersFA Ventspils2
38 Galajevs IvansFK Dinamo Rīga2
39 Mickēvičs TomašsFK Dinamo Rīga2
40 Kmetjuks Anrijs TomassFK Tukums 2000/TSS2
41 Lorencs RalfsFK Tukums 2000/TSS2
42 Purs ValtersFS Jelgava2
43 Mežsargs KristiānsFS Metta2
44 Palapis RobertsLiepājas FS2
45 Petrovs DenissLiepājas FS2
46 Skuja RonaldsLiepājas FS2
47 Vismanis Martins MartsLiepājas FS2
48 Juhņevičs ArtjomsRīgas Futbola skola2
49 Kadikovs BorissRīgas Futbola skola2
50 Poļuhovičs AndrejsRīgas Futbola skola2
51 Krūmiņš KārlisAFA Olaine1
52 Zagorskis DanielsAFA Olaine1
53 Pakārklis RobertsBabītes SK1
54 Pētersons GatisBabītes SK1
55 Ernšteins EdgarsFA Ventspils1
56 Ponkratovs DaniilsFA Ventspils1
57 Jegorovs JaroslavsFK Dinamo Rīga1
58 Kudrjavcevs DaniilsFK Dinamo Rīga1
59 Baumanis RičardsFK Tukums 2000/TSS1
60 Grīnhofs KeilansFK Tukums 2000/TSS1
61 Boja ErnestsFS Jelgava1
62 Cālbergs DāvisFS Jelgava1
63 Kotovičs DānielsFS Jelgava1
64 Portnajs TomsFS Jelgava1
65 Atars PaulsFS Metta1
66 Kensmins NikitaFS Metta1
67 Romanovs KristapsFS Metta1
68 Ģirģens FrančeskoFS Metta1
69 Borisovs Rauls RodrigoLiepājas FS1
70 Kiričeks MihailsLiepājas FS1
71 Kārkliņš DenissLiepājas FS1
72 Ožovans AleksandrsLiepājas FS1
73 Fedosejevs ŅikitaRīgas Futbola skola1
74 Krilovs IļjaRīgas Futbola skola1
75 Mihailovs VladimirsRīgas Futbola skola1
76 Saldums KristersRīgas Futbola skola1

Elites grupa U-13 A apakšgrupa

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Metta161222519+4238
2Babītes SK1611324513+3236
3FK Tukums 2000/TSS169164325+1828
4Rīgas Futbola skola167542617+926
5FS Jelgava167452520+525
6FA Ventspils167182928+122
7FK Dinamo Rīga164391629-1315
8AFA Olaine1631121464-5010
9Liepājas FS1620141357-446

Elites grupa U-13 A apakšgrupa

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Metta161222519+4238
2Babītes SK1611324513+3236
3FK Tukums 2000/TSS169164325+1828
4Rīgas Futbola skola167542617+926
5FS Jelgava167452520+525
6FA Ventspils167182928+122
7FK Dinamo Rīga164391629-1315
8AFA Olaine1631121464-5010
9Liepājas FS1620141357-446

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju