Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Elites grupas A apakšgrupa

2019

  • klubi9
  • spēlētāji62
  • spēles72

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Trešdiena, 17.07.2019.Protokols
18
kārta
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
15:00
FA Ventspils20FK Dinamo Rīga 
Trešdiena, 24.07.2019.Protokols
12
kārta
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS--FK Tukums 2000/TSS-
Sestdiena, 27.07.2019.Protokols
15
kārta
Piņķu stadions
16:00
Babītes SK--FA Ventspils-
1. kārtaProtokols
30
mar
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
13:00
FA Ventspils22Rīgas Futbola skola 
03
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS20FK Dinamo Rīga 
05
apr
Piņķu stadions
17:00
Babītes SK31AFA Olaine 
06
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
17:00
FS Jelgava22FS Metta 
2. kārtaProtokols
07
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas FS04FA Ventspils 
10
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00
FK Dinamo Rīga21FS Jelgava 
13
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
10:30
FS Metta21Babītes SK 
20
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
10:30
Rīgas Futbola skola30FK Tukums 2000/TSS 
3. kārtaProtokols
13
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00
FS Jelgava11Rīgas Futbola skola 
17
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS61Liepājas FS 
19
apr
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK11FK Dinamo Rīga 
19
apr
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine06FS Metta 
4. kārtaProtokols
22
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
Liepājas FS13FS Jelgava 
24
apr
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
16:00
FA Ventspils14FK Tukums 2000/TSS 
24
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00
FK Dinamo Rīga22AFA Olaine 
07
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
11:00
Rīgas Futbola skola--Babītes SK-
5. kārtaProtokols
19
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava42FA Ventspils 
01
mai
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine12Rīgas Futbola skola 
01
mai
Piņķu stadions
13:00
Babītes SK60Liepājas FS 
01
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:30
FS Metta31FK Dinamo Rīga 
6. kārtaProtokols
05
mai
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils12Babītes SK 
06
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola03FS Metta 
06
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Liepājas FS34AFA Olaine 
08
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS30FS Jelgava 
7. kārtaProtokols
12
mai
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine03FA Ventspils 
15
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:30
FS Metta60Liepājas FS 
22
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
FK Dinamo Rīga10Rīgas Futbola skola 
22
mai
Piņķu stadions
18:00
Babītes SK20FK Tukums 2000/TSS 
8. kārtaProtokols
25
mai
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils04FS Metta 
27
mai
Stadions ''Velnciems''
16:00
Liepājas FS04FK Dinamo Rīga 
29
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FS Jelgava02Babītes SK 
12
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
16:00
FK Tukums 2000/TSS90AFA Olaine 
9. kārtaProtokols
25
mai
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine10FS Jelgava 
30
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30
FS Metta51FK Tukums 2000/TSS 
02
jūn
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS23Rīgas Futbola skola 
05
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga01FA Ventspils 
10. kārtaProtokols
12
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
FS Metta01FS Jelgava 
21
jūn
Piņķu stadions
11:00
AFA Olaine07Babītes SK 
10
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
FK Dinamo Rīga15FK Tukums 2000/TSS 
28
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola--FA Ventspils-
11. kārtaProtokols
20
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00
FS Jelgava11FK Dinamo Rīga 
20
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS03Rīgas Futbola skola 
21
jūn
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
16:00
FA Ventspils10Liepājas FS 
05
jūl
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK14FS Metta 
12. kārtaProtokols
08
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
FS Metta70AFA Olaine 
24
jūl
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS--FK Tukums 2000/TSS-
30
jūl
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola--FS Jelgava-
11
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga--Babītes SK-
13. kārtaProtokols
27
apr
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK00Rīgas Futbola skola 
01
aug
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine--FK Dinamo Rīga-
05
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
FS Jelgava--Liepājas FS-
07
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS--FA Ventspils-
14. kārtaProtokols
07
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
FK Dinamo Rīga--FS Metta-
11
aug
Stadions ''Velnciems''
13:00
Liepājas FS--Babītes SK-
12
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
12:00
FA Ventspils--FS Jelgava-
13
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola--AFA Olaine-
15. kārtaProtokols
27
jūl
Piņķu stadions
16:00
Babītes SK--FA Ventspils-
03
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
FS Metta--Rīgas Futbola skola-
25
aug
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine--Liepājas FS-
28
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:00
FS Jelgava--FK Tukums 2000/TSS-
16. kārtaProtokols
21
aug
Stadions ''Velnciems''
14:00
Liepājas FS--FS Metta-
23
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola--FK Dinamo Rīga-
31
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils--AFA Olaine-
17. kārtaProtokols
31
aug
Piņķu stadions
11:00
Babītes SK--FS Jelgava-
04
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30
FS Metta--FA Ventspils-
04
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:30
FK Dinamo Rīga--Liepājas FS-
04
sep
Olaines pilsētas stadions
17:00
AFA Olaine--FK Tukums 2000/TSS-
18. kārtaProtokols
17
jūl
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
15:00
FA Ventspils20FK Dinamo Rīga 
07
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
11:00
FS Jelgava--AFA Olaine-
08
sep
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola--Liepājas FS-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Motiļs SergejsFS Metta12
2 Garbaliauskas NedasFK Tukums 2000/TSS9
3 Hibšmanis Viestards GustavsFS Metta8
4 Abramenko TimursBabītes SK7
5 Zahars AleksandrsFK Tukums 2000/TSS7
6 Lučins Artemijs MihailsFA Ventspils6
7 Baumanis RenēFS Metta6
8 Pakulis RalfsFS Metta6
9 Kellers OliversBabītes SK5
10 Oļeiņiks MaksimsBabītes SK5
11 Salna KristiansAFA Olaine4
12 Pētersons RainersFA Ventspils4
13 Terentjevs AleksandrsFA Ventspils4
14 Biziks AleksisFK Dinamo Rīga4
15 Mūrnieks DāvisFS Jelgava4
16 Skadmanis KristersFS Jelgava4
17 Mihejevs DilansFS Metta4
18 Baumanis KristofersBabītes SK3
19 Joksts HelvijsFK Tukums 2000/TSS3
20 Orlovs ArtjomsFK Tukums 2000/TSS3
21 Afanasjevs ŅikitaRīgas Futbola skola3
22 Ivulāns MarkussRīgas Futbola skola3
23 Timošenkovs VladimirsRīgas Futbola skola3
24 Kāknēns MarkussBabītes SK2
25 Veidemanis RainersFA Ventspils2
26 Galajevs IvansFK Dinamo Rīga2
27 Katajevs MaksimsFK Dinamo Rīga2
28 Kmetjuks Anrijs TomassFK Tukums 2000/TSS2
29 Paņkovs LaurisFK Tukums 2000/TSS2
30 Ivanovs MarkussFS Jelgava2
31 Vismanis Martins MartsLiepājas FS2
32 Nasonovs JurijsRīgas Futbola skola2
33 Bočs RobertsAFA Olaine1
34 Ivanovs DaniilsAFA Olaine1
35 Krūmiņš KārlisAFA Olaine1
36 Zagorskis DanielsAFA Olaine1
37 Brahmanis MilansBabītes SK1
38 Pakārklis RobertsBabītes SK1
39 Pētersons GatisBabītes SK1
40 Jegorovs JaroslavsFK Dinamo Rīga1
41 Juhņevičs ArtjomsFK Dinamo Rīga1
42 Kudrjavcevs DaniilsFK Dinamo Rīga1
43 Mickēvičs TomašsFK Dinamo Rīga1
44 Grīnhofs KeilansFK Tukums 2000/TSS1
45 Lorencs RalfsFK Tukums 2000/TSS1
46 Cālbergs DāvisFS Jelgava1
47 Dreimanis ĀdamsFS Jelgava1
48 Portnajs TomsFS Jelgava1
49 Atars PaulsFS Metta1
50 Bomis Raitis RūdolfsFS Metta1
51 Kensmins NikitaFS Metta1
52 Romanovs KristapsFS Metta1
53 Ģirģens FrančeskoFS Metta1
54 Borisovs Rauls RodrigoLiepājas FS1
55 Kiričeks MihailsLiepājas FS1
56 Palapis RobertsLiepājas FS1
57 Petrovs DenissLiepājas FS1
58 Skuja RonaldsLiepājas FS1
59 Kadikovs BorissRīgas Futbola skola1
60 Krilovs IļjaRīgas Futbola skola1
61 Mihailovs VladimirsRīgas Futbola skola1

Elites grupa U-13 A apakšgrupa

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Metta11911427+3528
2Babītes SK10622259+1620
3FK Tukums 2000/TSS106043016+1418
4FA Ventspils105141716+116
5Rīgas Futbola skola94321410+415
6FS Jelgava103341315-212
7FK Dinamo Rīga113351318-512
8AFA Olaine10217942-337
9Liepājas FS9009737-300

Elites grupa U-13 A apakšgrupa

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Metta11911427+3528
2Babītes SK10622259+1620
3FK Tukums 2000/TSS106043016+1418
4FA Ventspils105141716+116
5Rīgas Futbola skola94321410+415
6FS Jelgava103341315-212
7FK Dinamo Rīga113351318-512
8AFA Olaine10217942-337
9Liepājas FS9009737-300

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU