Latvian Football Strategy 2017-2024

U13 Elites grupas A apakšgrupa

2018

  • komandas9
  • spēlētāji21
  • spēles72

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
04
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
Rīgas Futbola skola21FS Metta-2005 
28
apr
Piņķu stadions
12:00
Babītes SK20JFA Jelgava 
12
mai
Stadions ''Velnciems''
16:00
FK Liepāja/LFS21TFS Nikars-Vanagi/Carnikava 
09
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
11:00
FK Tukums 2000/TSS20FA Ventspils 
2. kārtaProtokols
11
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
Rīgas Futbola skola21JFC Skonto 
15
apr
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
12:00
JFA Jelgava32FK Tukums 2000/TSS 
18
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FS Metta-200501FK Liepāja/LFS 
21
aug
Carnikavas stadions
17:00
TFS Nikars-Vanagi/Carnikava12Babītes SK 
3. kārtaProtokols
08
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
12:00
FK Liepāja/LFS10JFC Skonto 
10
apr
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
17:00
FA Ventspils12JFA Jelgava 
21
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
11:00
FK Tukums 2000/TSS30TFS Nikars-Vanagi/Carnikava 
22
apr
Piņķu stadions
12:00
Babītes SK70FS Metta-2005 
4. kārtaProtokols
15
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:30
Rīgas Futbola skola10FK Liepāja/LFS 
25
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FS Metta-200540FK Tukums 2000/TSS 
29
mai
Carnikavas stadions
17:00
TFS Nikars-Vanagi/Carnikava12FA Ventspils 
12
aug
SB Ķeizarmežs
12:00
JFC Skonto13Babītes SK 
5. kārtaProtokols
10
mai
-
17:00
TFS Nikars-Vanagi/Carnikava14JFA Jelgava 
13
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS02JFC Skonto 
13
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:30
Rīgas Futbola skola21Babītes SK 
06
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils44FS Metta-2005 
6. kārtaProtokols
16
mai
SB Ķeizarmežs
14:00
JFC Skonto50FA Ventspils 
18
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FS Metta-200501JFA Jelgava 
19
mai
Stadions ''Velnciems''
13:00
FK Liepāja/LFS11Babītes SK 
20
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
Rīgas Futbola skola10FK Tukums 2000/TSS 
7. kārtaProtokols
18
apr
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
16:00
JFA Jelgava02JFC Skonto 
27
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
13:00
FK Tukums 2000/TSS02FK Liepāja/LFS 
30
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FS Metta-200511TFS Nikars-Vanagi/Carnikava 
06
jūn
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
13:30
FA Ventspils13Rīgas Futbola skola 
8. kārtaProtokols
28
apr
SB Ķeizarmežs
12:00
JFC Skonto40TFS Nikars-Vanagi/Carnikava 
29
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:30
FK Liepāja/LFS40FA Ventspils 
02
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
Rīgas Futbola skola10JFA Jelgava 
09
jūn
Piņķu stadions
15:00
Babītes SK41FK Tukums 2000/TSS 
9. kārtaProtokols
02
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
Rīgas Futbola skola51TFS Nikars-Vanagi/Carnikava 
11
jūn
Zemgales Olimpiskais centrs, mākslīgais laukums
13:00
JFA Jelgava00FK Liepāja/LFS 
11
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:30
FS Metta-200535JFC Skonto 
12
jūn
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils04Babītes SK 
10. kārtaProtokols
13
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
13:00
FS Metta-200503Rīgas Futbola skola 
19
jūn
Carnikavas stadions
17:00
TFS Nikars-Vanagi/Carnikava11FK Liepāja/LFS 
07
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
JFA Jelgava00Babītes SK 
05
sep
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
18:00
FA Ventspils01FK Tukums 2000/TSS 
11. kārtaProtokols
26
mai
Piņķu stadions
12:00
Babītes SK60TFS Nikars-Vanagi/Carnikava 
21
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS01JFA Jelgava 
25
jūl
Stadions ''Velnciems''
13:00
FK Liepāja/LFS31FS Metta-2005 
23
aug
SB Ķeizarmežs
13:00
JFC Skonto23Rīgas Futbola skola 
12. kārtaProtokols
03
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00
JFA Jelgava00FA Ventspils 
01
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
12:00
FS Metta-200506Babītes SK 
07
aug
Carnikavas stadions
17:00
TFS Nikars-Vanagi/Carnikava41FK Tukums 2000/TSS 
08
aug
SB Ķeizarmežs
14:00
JFC Skonto31FK Liepāja/LFS 
13. kārtaProtokols
09
mai
Piņķu stadions
18:00
Babītes SK23JFC Skonto 
05
aug
Stadions ''Velnciems''
14:30
FK Liepāja/LFS11Rīgas Futbola skola 
12
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
15:00
FA Ventspils20TFS Nikars-Vanagi/Carnikava 
17
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
13:00
FK Tukums 2000/TSS30FS Metta-2005 
14. kārtaProtokols
10
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FS Metta-200501FA Ventspils 
31
jūl
Carnikavas stadions
17:00
TFS Nikars-Vanagi/Carnikava21JFA Jelgava 
01
aug
SB Ķeizarmežs
12:00
JFC Skonto33FK Tukums 2000/TSS 
05
sep
Piņķu stadions
17:00
Babītes SK04Rīgas Futbola skola 
15. kārtaProtokols
29
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
13:30
FK Tukums 2000/TSS06Rīgas Futbola skola 
18
aug
Piņķu stadions
14:00
Babītes SK11FK Liepāja/LFS 
19
aug
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
14:00
FA Ventspils13JFC Skonto 
20
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00
JFA Jelgava12FS Metta-2005 
16. kārtaProtokols
24
jūl
Carnikavas stadions
17:00
TFS Nikars-Vanagi/Carnikava24FS Metta-2005 
24
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
FK Liepāja/LFS10FK Tukums 2000/TSS 
26
aug
SB Ķeizarmežs
12:00
JFC Skonto30JFA Jelgava 
26
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:30
Rīgas Futbola skola30FA Ventspils 
17. kārtaProtokols
10
jūl
Carnikavas stadions
17:00
TFS Nikars-Vanagi/Carnikava00JFC Skonto 
02
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
12:00
JFA Jelgava12Rīgas Futbola skola 
02
sep
Pārventas sporta kompleksa futbola laukums
12:00
FA Ventspils02FK Liepāja/LFS 
02
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
13:00
FK Tukums 2000/TSS06Babītes SK 
18. kārtaProtokols
15
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:30
Rīgas Futbola skola40TFS Nikars-Vanagi/Carnikava 
13
aug
Stadions ''Velnciems''
14:00
FK Liepāja/LFS10JFA Jelgava 
08
sep
SB Ķeizarmežs
12:00
JFC Skonto30FS Metta-2005 
08
sep
Piņķu stadions
13:00
Babītes SK30FA Ventspils 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Sedols DāvisBabītes SK14
2 Vissarionovs ArtjomsJFC Skonto13
3 Boroduška ĒriksJFC Skonto12
4 Pāls ReinisBabītes SK10
5 Borisenoks ŽansRīgas Futbola skola10
6 Kohs KristapsRīgas Futbola skola10
7 Ūdris RenardsFK Tukums 2000/TSS8
8 Čaika DinisRīgas Futbola skola8
9 Meņšovs SergejsFK Liepāja/LFS7
10 Mirmanovs BogdansRīgas Futbola skola7
11 Spunde MatīssBabītes SK6
12 Helmanis GregorsTFS Nikars-Vanagi/Carnikava6
13 Ardons MarkussFS Metta-20055
14 Hudožitkins VladimirsJFC Skonto5
15 Sticenko KristofersTFS Nikars-Vanagi/Carnikava5
16 Krieviņš ReinisBabītes SK4
17 Tverjanovičs Boris MarkussBabītes SK4
18 Liepiņš Ralfs KristiansFK Liepāja/LFS4
19 Sajenko EdgarsFS Metta-20054
20 Atligins IļjaFK Tukums 2000/TSS3
21 Kristofers Ričards Grēms KārlisFS Metta-20053
22 Mihejevs DilansFS Metta-20053
23 Morozovs IļjaJFC Skonto3
24 Saltups RaimondsBabītes SK2
25 Valutadatils EfraimsBabītes SK2
26 Zīverts GustavsBabītes SK2
27 Krjukovs ŅikitaFA Ventspils2
28 Kronis ErnestsFA Ventspils2
29 Suhanovs DaniilsFA Ventspils2
30 Hermanis RainersFK Liepāja/LFS2
31 Vierpe EdvardsFK Liepāja/LFS2
32 Štāls MartinsFK Tukums 2000/TSS2
33 Pakulis RalfsFS Metta-20052
34 Dravnieks DominiksJFA Jelgava2
35 Rudaks Markuss MartinsJFA Jelgava2
36 Ivanovs OļegsRīgas Futbola skola2
37 Stērninieks RobinsTFS Nikars-Vanagi/Carnikava2
38 Barkāns KasparsBabītes SK1
39 Kūmiņš RolandsBabītes SK1
40 Paņihidkins AleksandrsBabītes SK1
41 Ernestovskis RobertsFA Ventspils1
42 Grīslis ValtersFA Ventspils1
43 Jaunkalns Kristiāns DenissFA Ventspils1
44 Lučins Artemijs MihailsFA Ventspils1
45 Mironovs DanielsFA Ventspils1
46 Pētersons RainersFA Ventspils1
47 Azarovs TimursFK Liepāja/LFS1
48 Harmsens Markuss KasparsFK Liepāja/LFS1
49 Lapiņš PaulsFK Liepāja/LFS1
50 Petrovics MarkussFK Liepāja/LFS1
51 Raihs MartinsFK Liepāja/LFS1
52 Smirnovs IvansFK Liepāja/LFS1
53 Žukovs AdriansFK Liepāja/LFS1
54 Bormanis DāvisFK Tukums 2000/TSS1
55 Kapaklis Kārlis MartinsFS Metta-20051
56 Motiļs SergejsFS Metta-20051
57 Cēsnieks KevinsJFA Jelgava1
58 Garkuļs Gurevičs RolandsJFA Jelgava1
59 Ivanovs MarkussJFA Jelgava1
60 Milevičs JevgeņijsJFC Skonto1
61 Persņakovs ArtjomsJFC Skonto1
62 Ruskulis RičardsJFC Skonto1
63 Bļinovs ArtjomsRīgas Futbola skola1
64 Kurusovs MihailsRīgas Futbola skola1
65 Sinevičs TimursRīgas Futbola skola1
66 Skačkovs MaksimsRīgas Futbola skola1
67 Zandreiters ValtersRīgas Futbola skola1
68 Volbergs ValtersTFS Nikars-Vanagi/Carnikava1

Jaunatnes čempionāts U-13A

KomandaSUNZGVZVVAP
1Rīgas Futbola skola161510439+3446
2Babītes SK1610334814+3433
3JFC Skonto1610244019+2132
4FK Liepāja/LFS169522210+1232
5JFA Jelgava165381419-518
6FK Tukums 2000/TSS1641111637-2113
7FA Ventspils1632111237-2511
8FS Metta-20051632112043-2311
9TFS Nikars-Vanagi/Carnikava1623111542-279

Jaunatnes čempionāts U-13A

KomandaSUNZGVZVVAP
1Rīgas Futbola skola161510439+3446
2Babītes SK1610334814+3433
3JFC Skonto1610244019+2132
4FK Liepāja/LFS169522210+1232
5JFA Jelgava165381419-518
6FK Tukums 2000/TSS1641111637-2113
7FA Ventspils1632111237-2511
8FS Metta-20051632112043-2311
9TFS Nikars-Vanagi/Carnikava1623111542-279

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU