Latvian Football Strategy 2017-2024

Komitejas un komisijas uz 2020. - 2024. gadu.

  • Komitejas
  • Dokumenti

Sacensību komiteja

  • Aleksandrs Isakovs

    Priekšsēdētājs

  • Māris Verpakovskis

    Komitejas loceklis

  • Ģirts Mihelsons

    Komitejas loceklis

  • Ainārs Dakša

    Komitejas loceklis

  • Egīls Trušēlis

    Komitejas loceklis

Finanšu komiteja

  • Ieva Lagzdiņa

    Priekšsēdētāja

  • Maksims Krivuņecs

    Komitejas loceklis

  • Jekaterina Juhimeca

    Komitejas locekle

  • Atis Kovaļovs

    Komitejas loceklis

  • Liāna Sproģe

    Komitejas locekle

Attīstības un jauniešu komiteja

  • Arturs Zakreševskis

    Priekšsēdētājs

  • Eduards Borisevičs

    Komitejas loceklis

  • Māris Landmanis

    Komitejas loceklis

  • Edgars Kaļva

    Komitejas loceklis

  • Mārtiņš Jaunskalže

    Komitejas loceklis

  • Andis Ādamsons

    Komitejas loceklis

  • Jurijs Sokolovs

    Komitejas loceklis

Sieviešu futbola komiteja

  • Ruta Dziļuma

    Priekšsēdētāja

  • Deniss Sarafaņuks

    Komitejas loceklis

  • Imants Bleidelis

    Komitejas loceklis

  • Jevgeņijs Mihaļkovs

    Komitejas loceklis

Tiesnešu komiteja

  • Jānis Mežeckis

    Priekšsēdētājs

  • Ginta Pēce

    Komitejas locekle

  • Kiazo Leladze

    Komitejas loceklis

  • Andrejs Sipailo

    Komitejas loceklis

  • Jānis Pukijans

    Komitejas loceklis

Disciplinārlietu komiteja

  • Jevgenija Tverjanoviča-Bore

    Priekšsēdētāja

  • Jānis Pavlovskis

    Komitejas loceklis

  • Aleksandrs Čapulis

    Komitejas loceklis

  • Raivis Grīnbergs

    Komitejas loceklis

  • Ēriks Pļuta

    Komitejas loceklis

Godīgas spēles un ētikas komiteja

  • Ivo Klotiņš

    Priekšsēdētājs

  • Aigars Siliņš

    Komitejas loceklis

  • Aleksandrs Žuravļovs

    Komitejas loceklis

Spēlētāju statusa un pāreju komiteja

  • Matīss Šķiņķis

    Priekšsēdētājs

  • Reinis Papulis

    Komitejas loceklis

  • Sergejs Usačovs

    Komitejas loceklis

  • Aleksandrs Kuzņecovs

    Komitejas loceklis

  • Jānis Brīdiņš

    Komitejas loceklis

Apelāciju komiteja

  • Rada Matjušina

    Priekšsēdētāja

  • Eduards Žabko

    Komitejas loceklis

  • Edgars Strēlis

    Komitejas loceklis

  • Gunta Pāla

    Komitejas locekle

Pārvaldības un atbilstības nodaļa

  • Anrī Leimanis

    Priekšsēdētājs

Vēlēšanu komiteja

  • Inga Kačevska

    Priekšsēdētāja

  • Mārtiņš Dambergs

    Komitejas loceklis

  • Jānis Endelis

    Komitejas loceklis

Infrastruktūras komiteja (pagaidu)

  • Māris Peilāns

    Priekšsēdētājs

Futbola veterānu komiteja (pagaidu)

  • Dainis Gudermanis

    Priekšsēdētājs

  • Gvido Treimanis

    Komitejas loceklis

  • Boriss Marozovs

    Komitejas loceklis

  • Aigars Ragainis

    Komitejas loceklis

  • Andris Kaģis

    Komitejas loceklis

  • Viktorija Mihaļčuka

    Komitejas locekle

  • Mihails Zemļinskis

    Komitejas loceklis

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC1917024512+3351
2RFS1915225116+3547
3Valmiera FC1910453125+634
4FK Spartaks197753633+328
5FK Ventspils197662621+527
6FK Liepāja197573730+726
7BFC Daugavpils1944112634-816
8FK Metta1944111936-1716
9FK Jelgava1943121440-2615
10FK Tukums 2000/TSS1905141250-385

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU