Latvian Football Strategy 2017-2024

Viensviens Latvijas kauss

2019

  • klubi45
  • spēlētāji1513
  • spēles44

Izvēlēties sezonu:

  • Pirmais posms
  • Otrais posms
  • Top 16
  • Vārtu guvēji
1. kārtaProtokols
22
mai
RTU stadions
19:30
FK Salaspils41FK Jūrnieks 
23
mai
Upesciema stadions
19:00
FK Jaunība/SK Upesciems21Jūrmalas SS 
25
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United13FK Karosta 
25
mai
Stadions "Celtnieks"
17:00
LDZ Cargo/DFA70FK Monarhs 
25
mai
Talsu pilsētas stadions
17:00
Talsi/FK Laidze01FK Aliance 
26
mai
Olaines pilsētas stadions
13:00
AFA Olaine12FK Kalupe 
26
mai
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
16:30
DSVK Traktors13SK Krimulda 
31
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
21:20
Caramba Rīga82FK Limbaži 
1. kārtaProtokols
12
jūn
Jaunmārupes stadions
20:00
Caramba Rīga53Mārupes SC 
14
jūn
Upesciema stadions
19:15
JDFS Alberts31Dinamo Rīga/Staicele 
15
jūn
Audas stadions
15:30
FK Auda15FK Tukums 2000/TSS 
15
jūn
Višķu stadions
18:00
FK Kalupe35FC New Project 
15
jūn
RTU stadions
18:00
FK Salaspils30FK Jaunība/SK Upesciems 
16
jūn
Audas stadions
16:00
Albatroz SC12Grobiņas SC 
16
jūn
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
FK Karosta81Madona FK 
16
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00
SK Super Nova53Rēzeknes FA/BJSS 
16
jūn
Līvānu pilsētas stadions
18:00
FK Līvāni/LīvMet51FC Nikers 
18
jūn
Audas stadions
20:00
FK Alberts21FK Lielupe 
19
jūn
Audas stadions
20:30
SK Krimulda32KEIKO 
19
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
21:00
FK Aliance12LDZ Cargo/DFA 
21
jūn
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:30
FK Smiltene/BJSS30Ghetto FC 
21
jūn
Degumnieku pamatskolas stadions
20:00
Lubāna / Degumnieki / MBJSS26Tente 
2. kārtaProtokols
21
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
21:00
Caramba Rīga10FK Salaspils 
29
jūn
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS91SK Krimulda 
29
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC24JDFS Alberts 
29
jūn
Līvānu pilsētas stadions
19:00
FK Līvāni/LīvMet07FK Smiltene/BJSS 
30
jūn
RTU stadions
10:30
Tente01FK Karosta 
30
jūn
RTU stadions
14:15
FC New Project12SK Super Nova 
30
jūn
Stadions "Celtnieks"
15:00
LDZ Cargo/DFA60FK Alberts 
1. kārtaProtokols
13
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts01Caramba Rīga 
14
jūl
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS41FK Ventspils 
14
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS04FK Liepāja 
14
jūl
Skonto stadions
19:00
SK Super Nova06Riga FC 
14
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA12RFS 
15
jūl
Zemgales OC
18:00
FK Jelgava10FK Metta 
15
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
FK Spartaks01BFC Daugavpils 
17
jūl
Stadions "Olimpija"
18:00
FK Karosta41LDZ Cargo/DFA 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Višņakovs JurijsCaramba Rīga6
2 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 2000/TSS5
3 Kalinčenko MārtiņšFK Karosta4
4 Līcis KārlisFK Salaspils4
5 Apsītis RalfsFK Smiltene/BJSS4
6 Blumers EinārsFK Tukums 2000/TSS4
7 Bilinski Kamil WojciechRiga FC4
8 Kazus RenārsSK Krimulda4
9 Sulackis RomānsCaramba Rīga3
10 Nagamatsu ShumaFK Tukums 2000/TSS3
11 Raščevskis RičardsLDZ Cargo/DFA3
12 Sondors IngvarsSK Krimulda3
13 Telešs DmitrijsTente/SFS3
14 Nicis ValdisFK Karosta2
15 Spataru DanuFK Liepāja2
16 Grebskis Ulvis ReinisFK Līvāni/LīvMet2
17 Lācis EdgarsJDFS Alberts2
18 Rakeļs ŅikitaKEIKO2
19 Macuks AleksandrsLDZ Cargo/DFA2
20 Romaņenko ArtjomsLDZ Cargo/DFA2
21 Žuromskis AndrejsLDZ Cargo/DFA2
22 Juhnovičs RihardsLubāna / Degumnieki / MBJSS2
23 Silovs DmitrijsRēzeknes FA/BJSS2
24 Troickis ArtjomsSK Super Nova2
25 Muižnieks EmīlsTente/SFS2
26 Almeida Gomide Daniel TchiorinkeAFA Olaine1
27 Hudjakovs EdgarsAlbatroz SC1
28 Kokins KasparsBFC Daugavpils1
29 Lapss JānisCaramba Rīga1
30 Savinovs MārcisCaramba Rīga1
31 Savinovs MārisCaramba Rīga1
32 Usovs AleksandrsCaramba Rīga1
33 Verpakovskis MārisCaramba Rīga1
34 Toms HarijsDSVK Traktors1
35 Makovskis IngusDinamo Rīga/Staicele1
36 Gerasimuks JurisFC Nikers1
37 Drazdovskis JānisFK Alberts1
38 Koscinkevičs IlvarsFK Alberts1
39 Milašēvičs MārtiņšFK Aliance1
40 Puķītis RūdolfsFK Aliance1
41 Tamenieks SilvestrsFK Auda1
42 Baranovskis NaurisFK Jaunība/SK Upesciems1
43 Kovals DainisFK Jaunība/SK Upesciems1
44 Bidzinashvili IrakliFK Jelgava1
45 Andrejevs AleksejsFK Jūrnieks1
46 Bērziņš EmīlsFK Kalupe/Daugavpils novads1
47 Maļinovskis PāvelsFK Kalupe/Daugavpils novads1
48 Dobelis NaurisFK Karosta1
49 Jefremovs ViktorsFK Karosta1
50 Jēkabsons EmīlsFK Karosta1
51 Koršakovs JevgeņijsFK Karosta1
52 Kučma JurisFK Karosta1
53 Moseičenko RemirsFK Karosta1
54 Naumčiks Alvis KristiansFK Karosta1
55 Otaņķis AgrisFK Karosta1
56 Sērmoliņš DanielsFK Karosta1
57 Šlampe EndijsFK Karosta1
58 Orehovs VladislavsFK Lielupe1
59 Drāznieks DeividsFK Liepāja1
60 Čudars KristersFK Liepāja1
61 Pētersons MārtiņšFK Limbaži1
62 Skotelis ReinisFK Limbaži1
63 Bulmeisters JānisFK Līvāni/LīvMet1
64 Tavkins MaksimsFK Līvāni/LīvMet1
65 Čingulis MārtiņšFK Līvāni/LīvMet1
66 Krjauklis RolandsFK Salaspils1
67 Sokol IaroslavFK Salaspils1
68 Usmanovs AleksandrsFK Salaspils1
69 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS1
70 Rozītis RūdisFK Smiltene/BJSS1
71 Stīpnieks EduardsFK Smiltene/BJSS1
72 Babris MiksFK Tukums 2000/TSS1
73 Fogelis RūdolfsFK Tukums 2000/TSS1
74 Kiedi Holemy ArnaudFK Tukums 2000/TSS1
75 Pahama Ndualu Louis M'vembaFK Tukums 2000/TSS1
76 Pilāts PāvelsFK Tukums 2000/TSS1
77 Strods Dāvis SandisFK Tukums 2000/TSS1
78 Serhiichuk MykhailoFK Ventspils1
79 Freimanis JānisGrobiņas SC1
80 Knapšis EmīlsGrobiņas SC1
81 Tumanovs AntonsGrobiņas SC1
82 Kreicers RenārsJDFS Alberts1
83 Kristsons ĒriksJDFS Alberts1
84 Pakalns JānisJDFS Alberts1
85 Pulks ErnestsJDFS Alberts1
86 Remess MārtiņšJDFS Alberts1
87 Pļuta ĒriksJūrmalas SS1
88 Borisovs DmitrijsLDZ Cargo/DFA1
89 Catlakšs AigarsLDZ Cargo/DFA1
90 Halimons JurijsLDZ Cargo/DFA1
91 Potlovs MaksimsLDZ Cargo/DFA1
92 Staško ArtjomsLDZ Cargo/DFA1
93 Volkovs VladimirsLDZ Cargo/DFA1
94 Sveķis KlāvsMadona FK1
95 Lapinskis ValtersMārupes SC1
96 Veide RainersMārupes SC1
97 Vilcāns DāvisMārupes SC1
98 Prokopov IevgeniiNew Project1
99 Lemajič DarkoRFS1
100 Vukmanić TinRFS1
101 Bezerra Brisola FelipeRiga FC1
102 Sharpar VyacheslavRiga FC1
103 Samaniego del Campo JosuRiga United1
104 Skopenko DaniilsRēzeknes FA/BJSS1
105 Kalniņš KristsSK Super Nova1
106 Perepļotkins AndrejsSK Super Nova1
107 Višņevskis AigarsSK Super Nova1
108 Pčeļincevs KirilsTente/SFS1
109 Punculs ĒriksValmiera Glass ViA1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU