Latvian Football Strategy 2017-2024

Viensviens Latvijas kauss

2019

  • klubi45
  • spēlētāji1471
  • spēles44

Izvēlēties sezonu:

  • Pirmais posms
  • Otrais posms
  • Top 16
  • Vārtu guvēji
1. kārtaProtokols
22
mai
RTU stadions
19:30
FK Salaspils41FK Jūrnieks 
23
mai
Upesciema stadions
19:00
FK Jaunība/SK Upesciems21Jūrmalas SS 
25
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United13FK Karosta 
25
mai
Stadions "Celtnieks"
17:00
LDZ Cargo/DFA70FK Monarhs 
25
mai
Talsu pilsētas stadions
17:00
Talsi/FK Laidze01FK Aliance 
26
mai
Olaines pilsētas stadions
13:00
AFA Olaine12FK Kalupe 
26
mai
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
16:30
DSVK Traktors13SK Krimulda 
31
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
21:20
Caramba Rīga82FK Limbaži 
1. kārtaProtokols
12
jūn
Jaunmārupes stadions
20:00
Caramba Rīga53Mārupes SC 
14
jūn
Upesciema stadions
19:15
JDFS Alberts31Dinamo Rīga/Staicele 
15
jūn
Audas stadions
15:30
FK Auda15FK Tukums 2000/TSS 
15
jūn
Višķu stadions
18:00
FK Kalupe35FC New Project 
15
jūn
RTU stadions
18:00
FK Salaspils30FK Jaunība/SK Upesciems 
16
jūn
Audas stadions
16:00
Albatroz SC12Grobiņas SC 
16
jūn
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
FK Karosta81Madona FK 
16
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00
SK Super Nova53Rēzeknes FA/BJSS 
16
jūn
Līvānu pilsētas stadions
18:00
FK Līvāni/LīvMet51FC Nikers 
18
jūn
Audas stadions
20:00
FK Alberts21FK Lielupe 
19
jūn
Audas stadions
20:30
SK Krimulda32KEIKO 
19
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
21:00
FK Aliance12LDZ Cargo/DFA 
21
jūn
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:30
FK Smiltene/BJSS30Ghetto FC 
21
jūn
Degumnieku pamatskolas stadions
20:00
Lubāna / Degumnieki / MBJSS26Tente 
2. kārtaProtokols
21
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
21:00
Caramba Rīga10FK Salaspils 
29
jūn
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS91SK Krimulda 
29
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC24JDFS Alberts 
29
jūn
Līvānu pilsētas stadions
19:00
FK Līvāni/LīvMet07FK Smiltene/BJSS 
30
jūn
RTU stadions
10:30
Tente01FK Karosta 
30
jūn
RTU stadions
14:15
FC New Project12SK Super Nova 
30
jūn
Stadions "Celtnieks"
15:00
LDZ Cargo/DFA60FK Alberts 
1. kārtaProtokols
13
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts01Caramba Rīga 
14
jūl
Tukuma pilsētas stadions
14:00
FK Tukums 2000/TSS41FK Ventspils 
14
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS04FK Liepāja 
14
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA12RFS 
14
jūl
Skonto stadions
19:00
SK Super Nova06Riga FC 
15
jūl
Zemgales OC
18:00
FK Jelgava10FK Metta 
15
jūl
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
FK Spartaks01BFC Daugavpils 
17
jūl
Stadions "Olimpija"
18:00
FK Karosta41LDZ Cargo/DFA 
2. kārtaProtokols
04
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
Caramba Rīga45FK Karosta 
21
aug
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils12FK Jelgava 
21
aug
Stadions “Daugava”
19:00
FK Liepāja12RFS 
01
sep
Skonto stadions
18:00
Riga FC--FK Tukums 2000/TSS-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Višņakovs JurijsCaramba Rīga6
2 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 2000/TSS5
3 Kalinčenko MārtiņšFK Karosta4
4 Līcis KārlisFK Salaspils4
5 Apsītis RalfsFK Smiltene/BJSS4
6 Blumers EinārsFK Tukums 2000/TSS4
7 Bilinski Kamil WojciechRiga FC4
8 Kazus RenārsSK Krimulda4
9 Sulackis RomānsCaramba Rīga3
10 Nagamatsu ShumaFK Tukums 2000/TSS3
11 Raščevskis RičardsLDZ Cargo/DFA3
12 Sondors IngvarsSK Krimulda3
13 Telešs DmitrijsTente/SFS3
14 Savinovs MārisCaramba Rīga2
15 Votinov MaksimFK Jelgava2
16 Nicis ValdisFK Karosta2
17 Spataru DanuFK Liepāja2
18 Grebskis Ulvis ReinisFK Līvāni/LīvMet2
19 Lācis EdgarsJDFS Alberts2
20 Rakeļs ŅikitaKEIKO2
21 Macuks AleksandrsLDZ Cargo/DFA2
22 Romaņenko ArtjomsLDZ Cargo/DFA2
23 Žuromskis AndrejsLDZ Cargo/DFA2
24 Juhnovičs RihardsLubāna / Degumnieki / MBJSS2
25 Lemajič DarkoRFS2
26 Silovs DmitrijsRēzeknes FA/BJSS2
27 Troickis ArtjomsSK Super Nova2
28 Muižnieks EmīlsTente/SFS2
29 Almeida Gomide Daniel TchiorinkeAFA Olaine1
30 Hudjakovs EdgarsAlbatroz SC1
31 Amaral de Oliveira Junior MarcioBFC Daugavpils1
32 Kokins KasparsBFC Daugavpils1
33 Lapss JānisCaramba Rīga1
34 Savinovs MārcisCaramba Rīga1
35 Usovs AleksandrsCaramba Rīga1
36 Verpakovskis MārisCaramba Rīga1
37 Toms HarijsDSVK Traktors1
38 Makovskis IngusDinamo Rīga/Staicele1
39 Gerasimuks JurisFC Nikers1
40 Drazdovskis JānisFK Alberts1
41 Koscinkevičs IlvarsFK Alberts1
42 Milašēvičs MārtiņšFK Aliance1
43 Puķītis RūdolfsFK Aliance1
44 Tamenieks SilvestrsFK Auda1
45 Baranovskis NaurisFK Jaunība/SK Upesciems1
46 Kovals DainisFK Jaunība/SK Upesciems1
47 Bidzinashvili IrakliFK Jelgava1
48 Andrejevs AleksejsFK Jūrnieks1
49 Bērziņš EmīlsFK Kalupe/Daugavpils novads1
50 Maļinovskis PāvelsFK Kalupe/Daugavpils novads1
51 Dobelis NaurisFK Karosta1
52 Jefremovs ViktorsFK Karosta1
53 Jēkabsons EmīlsFK Karosta1
54 Koršakovs JevgeņijsFK Karosta1
55 Kučma JurisFK Karosta1
56 Moseičenko RemirsFK Karosta1
57 Naumčiks Alvis KristiansFK Karosta1
58 Otaņķis AgrisFK Karosta1
59 Sērmoliņš DanielsFK Karosta1
60 Vārpiņš SandisFK Karosta1
61 Šlampe EndijsFK Karosta1
62 Orehovs VladislavsFK Lielupe1
63 Drāznieks DeividsFK Liepāja1
64 Keita Seydina Abou Bakr LamineFK Liepāja1
65 Čudars KristersFK Liepāja1
66 Pētersons MārtiņšFK Limbaži1
67 Skotelis ReinisFK Limbaži1
68 Bulmeisters JānisFK Līvāni/LīvMet1
69 Tavkins MaksimsFK Līvāni/LīvMet1
70 Čingulis MārtiņšFK Līvāni/LīvMet1
71 Krjauklis RolandsFK Salaspils1
72 Sokol IaroslavFK Salaspils1
73 Usmanovs AleksandrsFK Salaspils1
74 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS1
75 Rozītis RūdisFK Smiltene/BJSS1
76 Stīpnieks EduardsFK Smiltene/BJSS1
77 Babris MiksFK Tukums 2000/TSS1
78 Fogelis RūdolfsFK Tukums 2000/TSS1
79 Kiedi Holemy ArnaudFK Tukums 2000/TSS1
80 Pahama Ndualu Louis M'vembaFK Tukums 2000/TSS1
81 Pilāts PāvelsFK Tukums 2000/TSS1
82 Strods Dāvis SandisFK Tukums 2000/TSS1
83 Serhiichuk MykhailoFK Ventspils1
84 Freimanis JānisGrobiņas SC1
85 Knapšis EmīlsGrobiņas SC1
86 Tumanovs AntonsGrobiņas SC1
87 Kreicers RenārsJDFS Alberts1
88 Kristsons ĒriksJDFS Alberts1
89 Pakalns JānisJDFS Alberts1
90 Pulks ErnestsJDFS Alberts1
91 Remess MārtiņšJDFS Alberts1
92 Pļuta ĒriksJūrmalas SS1
93 Borisovs DmitrijsLDZ Cargo/DFA1
94 Catlakšs AigarsLDZ Cargo/DFA1
95 Halimons JurijsLDZ Cargo/DFA1
96 Potlovs MaksimsLDZ Cargo/DFA1
97 Staško ArtjomsLDZ Cargo/DFA1
98 Volkovs VladimirsLDZ Cargo/DFA1
99 Sveķis KlāvsMadona FK1
100 Lapinskis ValtersMārupes SC1
101 Veide RainersMārupes SC1
102 Vilcāns DāvisMārupes SC1
103 Prokopov IevgeniiNew Project1
104 Solovjovs AleksandrsRFS1
105 Vukmanić TinRFS1
106 Bezerra Brisola FelipeRiga FC1
107 Sharpar VyacheslavRiga FC1
108 Samaniego del Campo JosuRiga United1
109 Skopenko DaniilsRēzeknes FA/BJSS1
110 Kalniņš KristsSK Super Nova1
111 Perepļotkins AndrejsSK Super Nova1
112 Višņevskis AigarsSK Super Nova1
113 Pčeļincevs KirilsTente/SFS1
114 Punculs ĒriksValmiera Glass ViA1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pērc biļetes uz EČ finālturnīru