Latvian Football Strategy 2017-2024

Viensviens Latvijas kauss

2020

  • klubi47
  • spēlētāji1571
  • spēles46

Izvēlēties sezonu:

  • Pirmais posms
  • Otrais posms
  • Top 16
  • Vārtu guvēji
1. kārtaProtokols
23
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
21:00
FK Dobele Allegro2625Rīgas Tehniskā universitāte 
25
jūl
Gostiņu stadions
12:00
FK Pļaviņas DM42FK Cēsis 
29
jūl
Stadions ''Velnciems''
15:00
Liepājas FS14Jēkabpils SC 
02
aug
Degumnieku pamatskolas stadions
16:00
Lubāna / Degumnieki / MBJSS113FK Kalupe 
02
aug
Talsu pilsētas stadions
17:00
Talsi/FK Laidze21DSVK Traktors 
03
aug
Upesciema stadions
18:30
SK Upesciems13FK Limbaži 
04
aug
Academ Stadium
18:00
Tente41SK Krimulda 
06
aug
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
FK Karosta40Jūrmalas SS 
09
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00
FK Lielupe12FK Priekuļi 
09
aug
RTU stadions
18:00
FK Salaspils41FK Jūrnieks 
09
aug
Jaunmārupes stadions
18:00
Mārupes SC0104Albatroz SC / FS Jelgava 
09
aug
Kauguru vidusskolas stadions
18:00
FK Kauguri / BEITAR61FK Aliance 
09
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
FC Gauja23FK Staiceles Bebri 
1. kārtaProtokols
20
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
20:30
Albatroz SC / FS Jelgava51FK Kalupe 
21
aug
Jēkabpils SC stadions
18:00
Jēkabpils SC03Rēzekne 
21
aug
Gostiņu stadions
18:00
FK Pļaviņas DM06FK Kauguri / BEITAR 
21
aug
Talsu pilsētas stadions
19:00
Talsi/FK Laidze17Grobiņas SC 
22
aug
Stadions "Celtnieks"
16:00
FC Lokomotiv Daugavpils70FK Dobele Allegro 
23
aug
RTU stadions
12:00
SK Super Nova32FK Salaspils 
23
aug
Academ Stadium
12:00
Tente02FK Auda 
23
aug
Valkas pilsētas stadions
14:00
FK Valka25FK Karosta 
23
aug
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
17:00
FK Limbaži0506JDFS Alberts 
23
aug
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri12FK Priekuļi 
23
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:30
FK Dinamo Rīga70FK Alberts 
23
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
18:30
FK Smiltene/BJSS20Saldus SS / Leevon 
AstotdaļfināliProtokols
05
sep
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda51SK Super Nova 
05
sep
Stadions "Celtnieks"
15:00
FC Lokomotiv Daugavpils32Albatroz SC / FS Jelgava 
05
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS34FK Dinamo Rīga 
05
sep
RPD Sporta pārvaldes stadions
20:00
Rēzekne21JDFS Alberts 
06
sep
Grobiņas pilsētas stadions
16:30
Grobiņas SC30FK Karosta 
09
sep
Cēsu pilsētas stadions
20:00
FK Priekuļi12FK Kauguri / BEITAR 
AstotdaļfināliProtokols
23
sep
RTU stadions
14:00
FK Dinamo Rīga15Valmiera FC 
23
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:30
Grobiņas SC25FK Spartaks 
23
sep
Stadions "Celtnieks"
15:30
FC Lokomotiv Daugavpils04FK Ventspils 
23
sep
RPD Sporta pārvaldes stadions
18:00
Rēzekne13FK Tukums 2000/TSS 
24
sep
Stadions “Daugava”, Liepāja
14:00
FK Liepāja10BFC Daugavpils 
24
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
15:30
FK Kauguri / BEITAR09FK Jelgava 
30
sep
NSB "Arkādija"
19:00
FK Auda08RFS 
01
okt
Skonto stadions
18:00
Riga FC40FK Metta 
CeturtdaļfināliProtokols
21
okt
Zemgales OC
13:30
FK Jelgava--FK Ventspils 
21
okt
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
14:00
FK Spartaks--FK Liepāja 
21
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC--FK Tukums 2000/TSS 
21
okt
NSB "Arkādija"
20:00
RFS--Riga FC 
PusfināliProtokols
-
---
-
---
FinālsProtokols
-
---
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kirijenko AndrejsFK Kalupe/Daugavpils novads5
2 Iļjahovs SergejsFK Kalupe/Daugavpils novads4
3 Ikstens OskarsFK Kauguri / BEITAR4
4 Siņeļņikovs AlansFC Lokomotiv Daugavpils3
5 Mordatenko AnastasijsFK Dinamo Rīga3
6 Sow YoussoufFK Jelgava3
7 Ikstens OskarsFK Kauguri-PBLC3
8 Prohorovs RolandsFK Pļaviņas DM3
9 Krieviņš DāvisFK Priekuļi3
10 Belaković NemanjaFK Spartaks3
11 Villela Rezende LucasFK Ventspils3
12 Dobrecovs DevidsGrobiņas SC3
13 Gueye DjibrilValmieras FK3
14 Grauds DanielsAlbatroz SC2
15 Volkovs VladimirsFC Lokomotiv Daugavpils2
16 Bricis EdgarsFK Auda2
17 Pavlovskis ArtjomsFK Auda2
18 Moussima Ebongue OlivierFK Dinamo Rīga2
19 Korzāns RičardsFK Jelgava2
20 Kozlov DmitryFK Kalupe/Daugavpils novads2
21 Attiķis TomsFK Karosta2
22 Moseičenko RemirsFK Karosta2
23 Kolomicevs StaņislavsFK Kauguri / BEITAR2
24 Litviņuks Romans FK Kauguri-PBLC2
25 Pūliņš EdgarsFK Kauguri-PBLC2
26 Kozlovskis ArtjomsFK Salaspils2
27 Līcis KārlisFK Salaspils2
28 Smetanovs ArtūrsGrobiņas SC2
29 Lemajič DarkoRFS2
30 Rosoha AleksejsSalaspils FS2
31 Basil Emeka MichaelSIA FK Tukums 20002
32 Osipovs ArtjomsSK Super Nova2
33 Rullis RičardsSmiltenes BJSS2
34 Teremko ElvisSmiltenes BJSS2
35 Alcantara De Oliveira Renan LuizAlbatroz SC1
36 Baškevics MatīssAlbatroz SC1
37 Čākurs Bruno AgnisAlbatroz SC1
38 Peilāns MārcisAlbatroz SC1
39 Žihs VladislavsAlbatroz SC1
40 Ivanovs DaniilsDobele Allegro1
41 Roziņš NiksDobele Allegro1
42 Čibulis EdijsDSVK Traktors1
43 Barkovskis AleksandrsFC Gauja1
44 Siksalietis RobertsFC Gauja1
45 Andreev MaximFC Lokomotiv Daugavpils1
46 Erkin AleksandrFC Lokomotiv Daugavpils1
47 Herman DzmitryFC Lokomotiv Daugavpils1
48 Putāns RolandsFC Lokomotiv Daugavpils1
49 Raščevskis RičardsFC Lokomotiv Daugavpils1
50 Edolfs ArtūrsFK Aliance1
51 Gorkšs JorensFK Auda1
52 Kovaļkovs IgorsFK Auda1
53 Udovičenko MarksFK Auda1
54 Eglītis EmīlsFK Cēsis1
55 Velme VairisFK Cēsis1
56 Bemba DilanFK Dinamo Rīga1
57 Kapkovs DanielsFK Dinamo Rīga1
58 Kovaļovs DmitrijsFK Dinamo Rīga1
59 Krasivorons AleksejsFK Dinamo Rīga1
60 Pavlovskis PjotrsFK Dinamo Rīga1
61 Samsonovs NikitaFK Dinamo Rīga1
62 Žarovs ŅikitaFK Dinamo Rīga1
63 Grīnbergs JānisFK Jelgava1
64 Kazačoks JevgeņijsFK Jelgava1
65 Soloveičiks VladislavsFK Jelgava1
66 Zakharkiv YuriiFK Jelgava1
67 Ivanovs JurijsFK Jūrnieks1
68 Maļinovskis PāvelsFK Kalupe/Daugavpils novads1
69 Narovskis JevgeņijsFK Kalupe/Daugavpils novads1
70 Rasčevskis ArnisFK Kalupe/Daugavpils novads1
71 Jefremovs ViktorsFK Karosta1
72 Kovaļskis Edgars MiķelisFK Karosta1
73 Reguzovs JānisFK Karosta1
74 Sērmoliņš DanielsFK Karosta1
75 Červoņikovs MārcisFK Laidze1
76 Paegle KārlisFK Laidze1
77 Šnēbergs MārcisFK Laidze1
78 Savicks DaņilaFK Lielupe1
79 Yahaya SeiduFK Liepāja1
80 Bieziņš MatīssFK Limbaži1
81 Kārkliņš KristersFK Limbaži1
82 Ulmis RičardsFK Limbaži1
83 Kokarevičs ErvīnsFK Pļaviņas DM1
84 Deičs EduardsFK Priekuļi1
85 Grosbergs KlāvsFK Priekuļi1
86 Miņins VjačeslavsFK Salaspils1
87 Mohamed - Djouhary DidineFK Spartaks1
88 Skrebels RaivisFK Spartaks1
89 Bērziņš AudrisFK Staiceles Bebri1
90 Grāveris KalvisFK Staiceles Bebri1
91 Kārkliņš AndisFK Staiceles Bebri1
92 Līsmanis RonaldsFK Staiceles Bebri1
93 Cibuļskis MareksFK Valka1
94 Teters RobertsFK Valka1
95 Ondong-Mba Chris-MarlonFK Ventspils1
96 Cimbals JevgeņijsGrobiņas SC1
97 Freimanis EdgarsGrobiņas SC1
98 Freimanis JānisGrobiņas SC1
99 Jēkabsons JānisGrobiņas SC1
100 Knapšis EmīlsGrobiņas SC1
101 Rubezis NiksGrobiņas SC1
102 Pūce MārcisJDFS Alberts1
103 Liņģis AigarsJēkabpils SC1
104 Potlovs MaksimsJēkabpils SC1
105 Ragainis RainersJēkabpils SC1
106 Trofimovs JegorsJēkabpils SC1
107 Ķēde Ķēdža MarkussLiepājas FS1
108 Kuncis LudvigsMadonas BJSS1
109 Galajs ArmansRēzeknes FA1
110 Rečickis VitālijsRēzeknes FA1
111 Staško ArtjomsRēzeknes FA1
112 Suzuki AkihiroRēzeknes FA1
113 Ikaunieks JānisRFS1
114 Kouadio Alain Cedric HerveRFS1
115 Sliede NiksRFS1
116 Varslavāns RenārsRFS1
117 Zjuzins ArtūrsRFS1
118 Kamešs VladimirsRiga FC1
119 Laizāns OļegsRiga FC1
120 Panič StefanRiga FC1
121 Pētersons ArmandsRiga FC1
122 Bogdanovs GuntisRTU Sports1
123 Suranovs GļebsRTU Sports1
124 Kļimovs AleksandrsSalaspils FS1
125 Medeckis DmitrijsSalaspils FS1
126 Ogunji Olabanjo AlexanderSIA FK Tukums 20001
127 Ziļs VitālijsSK Krimulda1
128 Kārkliņš EdgarsSK Super Nova1
129 Višņakovs AleksejsSK Super Nova1
130 Odiņš OskarsSK Upesciems1
131 Rozītis KārlisSmiltenes BJSS1
132 Jaunzems AlvisValmieras FK1
133 Ndoye AliouneValmieras FK1

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2220025114+3760
2RFS2116325519+3651
3Valmiera FC2211653928+1139
4FK Ventspils229763123+834
5FK Liepāja218584132+929
6FK Spartaks227783939028
7FK Jelgava2263131742-2521
8BFC Daugavpils2254132838-1019
9FK Metta2244141941-2216
10FK Tukums 2000/TSS2215161458-448
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU