Ar Paula Rubīna piemiņas turnīru Ogrē 27. oktobrī noslēgusies Latvijas atklātā veterānu futbola čempionāta sezona, kas ilga no aprīļa vidus 12 posmu garumā. Pēdējās sacensībās ceturto gadu pēc kārtas kā čempionvienība tika kronēta Daugavpils komanda, kas pirmo vietu jau bija nodrošinājusi iepriekšējā posmā.

Turnīrā Ogrē Daugavpils komanda ierindojās ceturtajā vietā, bet uzvaru posmā svinēja Rēzekne, kas tādējādi nodrošināja sezonas kopvērtējuma sudraba medaļas. Trešie labākie sezonas griezumā bija veterāni no Viesulis vienības, kuri Ogrē tika līdz sacensību finālam.

Rēzeknes komanda vienīgo zaudējumu piedzīvoja apakšgrupu posmā, kad ar 0:2 piekāpās Sportima vienībai, bet pusfinālā un finālā pēc bezvārtu neizšķirtiem pret Daugavpili un Viesulis komandu tika svinēti panākumi pēcspēles sitienu sērijās – ar attiecīgi 2:0 un 3:1. Šī rēzekniešiem bija otrā uzvara kādā no šīs sezonas posmiem.

Čempionāta noslēguma tabulā Daugavpils par 13 punktu tiesu apsteidza Rēzekni, bet vēl par diviem punktiem atpalika Viesulis komanda. Abas šīs vienības kopvērtējuma labāko trijniekā iekļuvušas pirmoreiz.

Tikmēr trešo vietu Ogrē ieņēma Sportima komanda, kas gan sezonas kopvērtējumā bija sestā, sev priekšā palaižot arī Jūrmalu un Carnikavu.

Noslēdzošajā posmā medaļniekus sveica Latvijas Futbola federācijas (LFF) Sacensību nodaļas vadītājs Arturs Gaidels un čempionāta galvenais organizators Vladimirs Direktorenko.

Kopumā sezonas garumā notika 12 sacensības, kuras uzņēma laukumi Jēkabpilī, Balvos, Kauguros Aizkrauklē, Rēzeknē, Rīgā, Žagarē (Lietuva), Carnikavā, Limbažos, Daugavpilī un Ogrē. Šādu turnīru sēriju veterāniem LFF organizēja ceturto gadu pēc kārtas. Atsevišķās sacensībās kopā ar Latvijas futbola veterāniem spēkojās arī Lietuvas pārstāvji.

Arī iepriekšējos trīs gados par turnīra čempioni kļuva Daugavpils komanda. Labāko trijniekā trīs reizes bija Carnikava, bet divas – Sportima vienība. Vienreiz medaļnieku pulkā bija iekļuvusi Jūrmala.