Latvian Football Strategy 2017-2024
 • Prezidenta birojs
 • Ģenerālsekretāra birojs
 • Administratīvais departaments
 • Futbola departaments
 • Izlašu departaments
 • Komercdepartaments

Vadība

 • Vadims Ļašenko

  Prezidents

  info@lff.lv
  +37167292988

  Vadims Ļašenko

  Amatā kopš 2020. gada jūlija. Kā telpu futbolists aizvadījis 42 spēles Latvijas izlasē un bijis tās kapteinis, 7 reizes uzvarējis Latvijas čempionātā. Kā tiesneša asistents aizvadījis 39 virslīgas, 1. līgas un Latvijas kausa izcīņas mačus. Pildījis UEFA delegāta pienākumus starptautiskās spēlēs, bijis FK "Nikars" un RFS klubu viceprezidents, bet kopš organizācijas dibināšanas 2014. gadā līdz ievēlēšanai LFF prezidenta amatā vadījis Latvijas Telpu futbola asociāciju. Ieguvis augstāko izglītību biznesa vadībā.

 • Askolds Uldriķis

  Prezidenta biroja vadītājs

  askolds.uldrikis@lff.lv
  +37129296414

  Askolds Uldriķis

  LFF kolektīvā kopš 2020. gada augusta. 17 gadu strādājis par sporta žurnālistu, pārsvarā rakstot par futbolu izdevumos "Sports", "Neatkarīgā" un "Sporta Avīze". Vairākkārt atzīts par Latvijas labāko futbola žurnālistu. Kopš 2010. gada strādā administratīvo darbu futbolā: JDFS "Alberts" direktors, JFC "Skonto" prezidents un "Skonto FC" direktors. Absolvējis LU, iegūstot maģistra grādu matemātikā. Mariana Pahara biogrāfiskās grāmatas "Super Marians" autors. Abi dēli Roberts un Normunds ir profesionāli futbolisti.

Vadība

 • Edgars Pukinsks

  Ģenerālsekretārs

  edgars@lff.lv
  +37128334408

  Edgars Pukinsks

  LFF kopš 2007. gada, kad sāka kā jauniešu izlašu un treneru izglītības administrators. No 2007. līdz 2013. gadam pildītas dažādas funkcijas LFF ietvaros, tostarp izpildsekretāra un administrācijas vadītāja amatos. Kopš 2013. gada bija izpilddirektors apvienojumā ar ģenerālsekretāra vietnieka funkcijām. 2018. gada jūnijā tika apstiprināts par ģenerālsekretāru, bet 2019. gada vasarā amatu uz laiku pameta, vēlāk tajā atgriežoties. Pirms pievienošanās LFF kolektīvam strādāja par futbola treneri RFS, par treneri un menedžeri JFC Skonto, lektoru LSPA, kā arī iesaistījās dažāda mēroga sporta pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Iegūtā izglītība ietver trenera un sporta skolotāja diplomu, kā arī maģistra grādu sporta zinātnē (LSPA), maģistra grādu Eiropas sporta pārvaldē (Science Po, Francija), kā arī specifisku izglītību futbola vadībā (UEFA CFM, UEFA DFM). Futbols ir dzīves neatņemama sastāvdaļa, to spēlējis no agra vecuma gan dzimtās Valkas, gan kaimiņvalsts FK Valga komandu rindās. Studiju laikā pārstāvēta LSPA komanda, kas bija viena no vadošajām telpu futbola komandām. Vēlas, lai Latvijas futbols atkal būtu virsotnē. Proti, lai izlase atkal nokļūst uz Eiropas galvenās skatuves, savukārt Latvijā - lai futbols iekaro cilvēku sirdis!

 • Arturs Gaidels

  Izpilddirektors

  arturs.gaidels@lff.lv
  +37128334404

  Arturs Gaidels

  LFF kopš 2008. gada. Ir LSPA bakalaura grāds sportā ar futbola trenera specializāciju, laikā no 2011. līdz 2013. gadam ieguvis divus UEFA specializētās izglītības programmas diplomus. No 2012. līdz 2019. gadam bijis Sacensību nodaļas vadītājs un kopš 2013. gada pildījis UEFA delegāta pienākumus. LFF izpilddirektora amatā kopš 2019. gada novembra. Bērnībā nodarbojies ar futbolu un 2004. gadā FK Auda sastāvā debitējis Virslīgas čempionātā. Neskaitot futbolu, vaļasprieki ir arī teniss, ceļojumi un atpūta ar ģimeni.

Tiesnešu nodaļa

 • Vadims Direktorenko

  Nodaļas vadītājs

  vadims.direktorenko@lff.lv
  +37129779801

  Vadims Direktorenko

  LFF darbinieku kolektīvā kopš 2020. gada. Policijas Akadēmijā ieguvis maģistra grādu jurisprudencē. Futbolā kā spēlētājs no 1992. gada. Kopš 1996. gada futbolā darbojies kā tiesnesis. Šajā segmentā no 2009. līdz 2015. gadam bija starptautiskās kategorijas tiesnesis. No 2016. gada līdz 2020. gadam bijis LFF valdes loceklis. Ir pārliecināts, ka ar neatlaidīgu un uz rezultātu tēmētu darbu tiesnešu segments sasniegs profesionalitāti un stabilitāti visos spēles līmeņos.

 • Aleksandrs Anufrijevs

  Tiesnešu nodaļas speciālists

  aleksandrs.anufrijevs@lff.lv
  +37126574761

  Aleksandrs Anufrijevs

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš 12 gadus strādājis Latvijas Dzelzceļā. Mācījies Transporta un sakaru institūta Transporta un loģistikas fakultātē. Futbols caurvijis visu dzīvi. Kopš 2001. gada nodarbojas ar futbola spēļu tiesāšanu gadā. Kopš 2007. gada apkalpo Latvijas čempionāta Virslīgas spēles, bet kopš 2012. gada ir FIFA kategorijas tiesnesis. Dzīves devīze: mīlēt futbolu sevī, nevis sevi futbolā!

 • Andris Treimanis

  VAR sistēmas ieviešanas projekta vadītājs

  andris.treimanis@lff.lv
  +617623451

Infrastruktūras nodaļa

 • Haralds Gudermanis

  Infrastruktūras nodaļas vadītājs

  haralds.gudermanis@lff.lv
  +37128334414

  Haralds Gudermanis

  LFF kopš 2004. gada. LSPA ieguvis bakalaura grādu sporta pedagoģijā, ir visu izglītības pakāpju un līmeņu sporta skolotāja kvalifikācija, kā arī Izglītības un sporta menedžera kvalifikācija. Ieguvis arī starptautisku izglītību, pabeidzot Swiss Graduate School of Public Administration un UEFA CFM. Studējot LSPA, vairākkārt iesaistīts LFF rīkoto sacensību un pasākumu organizēšanā. Pēc studijām uzaicināts pildīt LFF pasākuma organizatora pienākumus. Futbols ir dzīvesveids, sākot jau no četru gadu vecuma. Ir bijis Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks un kapteinis. Futbols kā spēle, kā reliģija, kā dzīvesveids bieži sagādā gan prieka, gan arī rūgtuma brīžus. Ir pārliecināts, ka ar nesavtīgu darbu piedzīvosim Latvijas futbola atdzimšanu!

Godīgas spēles nodaļa

Finanšu nodaļa

 • Uģis Mālmanis

  Finanšu direktors-Informācijas komunikācijas tehnoloģiju direktors

  info@lff.lv
  +37167292988

  Uģis Mālmanis

  LFF kopš 2020. gada janvāra. Kopš 2015. gada pildīja LFF Finanšu komitejas dalībnieka pienākumus, sniedza neatkarīgu ārējo ekspertīzi finanšu jautājumos. No 2015. līdz 2019. gadam studējis Rīgas Tehniskā universitātes Datorzinātņu un informācijas tehnoloģijas fakultātē, doktorantūrā apgūstot uzņēmuma lietotņu ieviešanu un savstarpējo integrāciju jaukta tipa organizāciju un uzņēmumu pārvaldē. Vadās un iedvesmojās no teiciena "veselā miesā vesels gars". Futbols ir pirmā no komandu spēlēm, kas spēlēta stundām un vienoja pēc vērtībām, tautības un fiziskās sagatavotības atšķirīgos Salaspils bērnus.

 • Zaiga Blese

  Galvenā grāmatvede

  info@lff.lv
  +37167292988

 • Maira Majevska

  Galvenās grāmatvedes vietniece

  info@lff.lv
  +37167292988

  Maira Majevska

  LFF strādā kopš 2020. gada februāra. Studējusi RTU Inženierekonomikas fakultātē un Banku augstskolā finansistos. Padsmit gadi pavadīti strādājot banku sektorā lielo uzņēmumu kreditēšanas un apkalpošanas jomā. Par grāmatvedi iepriekš strādāja teātrī un ar filmu uzņemšanu saistītos projektos. Futbolu spēlējusi tikai bērnībā, kad kaimiņu puikas lika stāvēt vārtos.

 • Ingars Siksna

  Personāla uzskaites speciālists

  ingars.siksna@lff.lv
  +37129147116

  Ingars Siksna

  LFF strādā kopš 2021. gada.

Saimniecības nodaļa

 • Sergejs Glaskovs

  Nodaļas vadītājs

  sergejs.glaskovs@lff.lv
  +37126122673

 • Tamāra Kabakova

  Biroja administratore

  info@lff.lv
  +37120114448

  Tamāra Kabakova

  Strādā LFF kopš 2020. gada jūlija. Ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā, kā arī apmeklējusi savstarpēji nesaistītus kursus un apmācības sevis pilnveidošanai un vienkārši priekam. Roka iemēģināta visdažādākajās nodarbēs, tai skaitā ilustrāciju un rakstu veidošanā. Ceļošanas pieredze, daudzi gadi, pavadīti maizes un brīvprātīgajā darbā ārpus Latvijas, pavēra plašāku skatu uz to, kā dzīve tverama. Futbols uzdāvinājis lieliskus kolēģus un domu biedrus, inteliģentu un draudzīgu vidi, kurā strādāt, augt un attīstīties gan profesionāli, gan cilvēcīgi. Ir pārliecinājusies, ka LFF katrs var rast iespēju izpaust ne tikai mīlestību pret futbola spēli, bet arī iedzīvināt citus savus talantus un intereses, kopīgi veidojot mūsdienīgu, domājošu un uz sabiedrības vajadzībām vērstu organizāciju.

 • Marianna Dimitrijeva

  Telpu tīrība

  Marianna Dimitrijeva

  LFF kopš 2008. gada. Ikdienā rūpējas par LFF telpu kārtību, lai patīkama, ražīga un radoša darba vide būtu gan darbiniekiem, gan viesiem.

Juridiskā nodaļa

 • Mārtiņš Ozols

  Jurists

  martins.ozols@lff.lv
  +37129423979

  Mārtiņš Ozols

  LFF kopš 2019. gada decembra. Latvijas Universitātē iegūts Profesionālais maģistra grāds tiesību zinātnē. Iepriekšēja darba pieredze gan privātā, gan publiskā sektorā. Futbols kā neatņemama sastāvdaļa kopš sešu gadu vecuma, kad uzsāka treniņus pie Jura Docenko. Izmēģināti spēki visās Latvijas futbola augstākajās līgās (no 2.līgas līdz virslīgai). Sporta radītais adrenalīns nepieciešams katru dienu, tādēļ uzspēlē ne tikai futbolu, bet arī labprāt basketbolu, hokeju un skvošu. Taču visam pāri tomēr ir ģimene.

Futbola departaments

 • Marians Pahars

  Sporta direktors, departamenta vadītājs

  marians.pahars@lff.lv
  +37126351000

  Marians Pahars

  Par LFF sporta direktoru tika apstiprināts 2021. gada 1. septembrī. Latvijas futbola leģenda, spēlējis Anglijas premjerlīgā "Southampton" kluba rindās, bijis Latvijas izlases galvenais treneris.

 • Raimonds Aleksandrovs

  Futbola departamenta vadītāja asistents

  raimonds.aleksandrovs@lff.lv
  +37129285989

  Raimonds Aleksandrovs

  LFF kopš 2017. gada. Iepriekš 20 gadus strādājis par futbola treneri gan ar bērniem, gan pieaugušajiem tādos klubos kā FK Bauska, FK Jelgava un FK Iecava. Beidzis LSPA, ir UEFA A kategorijas trenera licence. Futbolā ir kopš sešu gadu vecuma. Šobrīd, strādājot LFF un redzot kopējo komandas darbu, ir pārliecināts, ka esam uz pareizā ceļa panākumu gūšanai. Brīvajā laikā patīk braukt ar velosipēdu, iet pirtī un slēpot.

Futbola attīstības un sieviešu futbola nodaļa

 • Ņina Travkina

  Nodaļas vadītāja

  nina.travkina@lff.lv
  +37126883826

  Ņina Travkina

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš strādāja aviācijas sektorā. Ieguvusi maģistra grādu Starptautiskajā uzņēmējdarbībā LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē. Absolvējusi UEFA Womens in Football Leadership Programme. Futbolā kopš 12 gadu vecuma. Bijusi Latvijas sieviešu izlases vārtsardze. Futbola mīlestība bijusi jau kopš bērnības un, gadiem ejot, tikai augusi. Uzskata, ka cilvēkam ir nemitīgi jāizglītojas un sevi jāizaicina, lai progresētu un kļūtu par vēl labāku personību. Patīk ceļot ar ģimeni, kas ir galvenais motivētājs un dzinējspēks.

 • Jevgēnijs Gedertsons

  Sieviešu futbola attīstības speciālists

  jevgenijs.gedertsons@lff.lv
  +37129430427

  Jevgēnijs Gedertsons

  LFF kopš 2016. gada. Iepriekš 15 gadus strādājis privātajā sektorā dažādās nozarēs. Absolvējis Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības fakultāti. Kopš kluba pirmsākumiem ir FK Iecava biedrs, bet kopš 2014. gada - meiteņu un sieviešu komandas treneris. Ieguvis UEFA B kategorijas trenera licenci. Lai arī sieviešu futbols nav tik ātrs, tas ir ļoti kaislīgs un azartisks. Ir aculiecinieks tam, ka pašmāju sieviešu futbols progresē, un tic, ka lieli panākumi nav aiz kalniem!

 • Vladislavs Pavļučenko

  Futbola attīstības speciālists

  vladislavs.pavlucenko@lff.lv
  +37124249977

  Vladislavs Pavļučenko

  LFF strādā kopš 2019. gada. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmu "Vecākais futbola treneris un vadītājs sporta jomā". Astoņu gadu vecumā uzsāka savas futbola gaitas JFC "Skonto" sistēmā, spēlējis Latvijas U-17 un U-19 izlasēs ar vienaudžiem Denisu Rakelu, Artūru Karašausku, Vitāliju Jagodinski un citiem. Jau septiņus gadus aktīvi strādā pie jauno futbolistu maiņas sagatavošanas, trenējot JDFS "Albers" klubā. Ik dienu domā par Latvijas futbola attīstību laukumos un ārpus tiem. Uzskata, ka futbols sekmē daudzpusīgu un raksturā spēcīgu personību veidošanos.

 • Lelde Lejniece

  Futbola attīstības speciāliste

  lelde.lejniece@lff.lv
  +37126302828

  Lelde Lejniece

  LFF kopš 2013. gada. Iepriekš darba pieredze arī bija saistīta ar sportu – strādāja skolā par sporta darba organizatori un sporta skolotāju. LSPA strādājusi par Sporta medicīnas katedras izglītības metodiķi. LSPA ieguvusi sporta skolotājas un fizioterapeites izglītību, ir vadītājas sporta jomā maģistra grāds. Futbolā ir kopš bērnības - sākumā kā lielākā fane FK Tukums 2000, pēc tam regulāri apmeklējot Virslīgas spēles. Kopš bērnības par svētku dienām uzskata Latvijas nacionālās futbola izlases spēļu dienas. Futbols nav tikai spēle - tas ir dzīvesveids.

 • Alise Pētersone

  Futbola sociālās atbildības menedžere

  alise.petersone@lff.lv

  Alise Pētersone

  LFF kopš 2018. gada. Iepriekš strādājusi jomās, kas saistītas ar klientu apkalpošanu tirdzniecības un apkalpojošās sfērās. Iegūts LU Humanitāro zinātņu bakalaurs angļu valodas filoloģijā. Latvijas futbolā iedvesmo kolēģu mērķtiecība attīstīt šo spēli. Brīvajā laikā priekšroka tiek dota grāmatu lasīšanai.

Izglītības nodaļa

 • Jurijs Andrejevs

  Nodaļas vadītājs

  jurijs.andrejevs@lff.lv
  +37129413214

  Jurijs Andrejevs

  LFF strādā kopš federācijas atjaunošanas. Ar sarkano diplomu pabeidzis Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtu. Daudzus gadus strādājis par Aleksandra Starkova palīgu Rīgas klubā Skonto FC, vadījis dažādas Latvijas jaunatnes izlases, bet kopš 2001. gada ilgāku laiku bijis Starkova palīgs Latvijas valstsvienībā. No 2004. līdz 2007. gadam bija Latvijas valstsvienības galvenais treneris, bet 2007. un 2008. gadā vadījis arī Virslīgas komandu SK Liepājas Metalurgs. Par LFF Izglītības nodaļas vadītāju strādāja kopš 2011. gada, bet 2020. gadā uzņēmās LFF sporta direktora pienākumus. 2021. gada septembrī atgriezās Izglītības nodaļas vadītāja amatā.

 • Artūrs Biezais

  Treneru izglītības speciālists

  arturs.biezais@lff.lv
  +37128476167

  Artūrs Biezais

  LFF kopš 2014. gada. Pirms tam bijis vairāku Virslīgas komandu vārtsargs, kā arī paralēli jau darbojies kā treneris. Ieguvis bakalaura grādu LU Vides un uzņēmējdarbības vadības specialitātē, kā arī apgūtas citas izglītības - tai skaitā Sporta izglītības aģentūras Sporta speciālista C kategorija, LTTC Futbola vadības izglītības programma, ārvalstīs ir pabeigtas UEFA A GK Instructore treneru instruktora apmācības, iegūtas UEFA A kategorijas un UEFA A GK vārtsargu kategorijas trenera licences, kā arī apmeklēti vismaz 40 dažādi semināri, lai pastāvīgi uzlabotu darba iemaņas un spētu virzīt Latvijas futbola attīstību nākamajā līmenī. Ir mērķis LFF izveidot stiprāko izglītības sistēmu Baltijas valstīs un izveidot vienotu Latvijas vārtsargu filozofiju.

 • Edgars Kļenausks

  Izglītības nodaļas speciālists

  edgars.klenausks@lff.lv
  +37120073048

  Edgars Kļenausks

  LFF strādā kopš 2019. gada. Nu jau vienpadsmit gadus darbojas bērnu un jauniešu trenera arodā, vairāk kā divus gadus vadījis vienu no Latvijas futbola akadēmijām. 2015. gadā LSPA ieguva bakalaura gradu sporta zinātnē ar kvalifikācijam vadītājs sporta jomā un vecākais treneris futbolā. Savas trenera gaitas ir uzsācis Lielbritānijā, iegūstot tur pirmās futbola zināšanas un 2009. gadā sekmīgi nokārtojot 1. līmeņa apmācības. Latvijā ir ieguvis A-UEFA treneru licenci. Uzskata, ka futbola trenera galvenais "ierocis" ir viņa zināšanas, tādēļ ir vēlme stiprināt esošo treneru izglītību un attīstīties kopā ar mūsu treneriem.

Sacensību nodaļa

 • Artūrs Saļņikovs

  Sacensību nodaļas vadītājs

  arturs.salnikovs@lff.lv
  +37128667123

  Artūrs Saļņikovs

  Pilna laika LFF darbinieks kopš 2009. gada. Ir augstākā profesionālā izglītība, maģistra grāds tiesību zinātnēs ar jurista kvalifikāciju. Lai arī sports interesējis jau kopš sākumskolas gadiem, futbols dzīvē ienācis visai negaidīti. Ātri guvis pārliecību, ka šis ir sporta veids, kuram ir milzīgs potenciāls un kurā vēlas pilnveidoties. Ir mērķis un cerība dot reālu pienesumu futbolam no organizatoriskā un juridiskā viedokļa, un neredz iemeslu, kāpēc futbols nevarētu virzīties uz augšu. No 2019. gada maija pilda LFF Sacensību nodaļas vadītāja pienākumus.

 • Deniss Bezuščonoks

  Sacensību nodaļas jaunatnes speciālists

  deniss.bezusconoks@lff.lv
  +37124848189

  Deniss Bezuščonoks

  LFF strādā kopš 2018. gada februāra. Iepriekš pusotru gadu strādājis par bērnu futbola treneri Rīgas Futbola skolā. Futbolu spēlējis kopš bērnības, bijis Latvijas U-17 un U-19 izlašu kapteinis. Ieguvis RTU inženierzinātņu bakalaura grādu elektrozinātnē, LFF C kategorijas trenera licenci, ka arī C trenera kategoriju LSPA Latvijas Treneru tālākizglītības centrā. Šobrīd apgūst UEFA CFM programmu, ka arī ir iestājies LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programmā "Sporta zinātne", kvalifikācijā "vadītājs sporta jomā". Futbolā iesaistīts kopš bērnības, tāpēc nespēj iedomāties dzīvi bez šīs spēles. Ir pārliecināts, ka ar milzīgu darbu un atbildības sajūtu Latvijas futbols tiks pacelts augstākā kvalitātē.

 • Kārlis Villerušs

  Spēlētāju licencēšanas speciālists

  karlis.villeruss@lff.lv
  +37126683592

  Kārlis Villerušs

  Pilna laika darbā LFF kopš 2018. gada decembra. Studējis bakalaura programmā komunikācijas zinātnē, ieguvis B-UEFA trenera līcenci. Futbols ir mūža aizraušanās kopš bērnības, un nu jau gadu desmitiem ilgi dzīvo ar moto "ne dienu bez futbola". Ar savu fanātismu iesēj futbola mīlestības sēklu arī citos cilvēkos, kuri atklāj jaunā plaknē pasaulē labāko sporta spēli un - sevi tajā. Ir FK "Lielupe" dibinātājs un prezidents, iekrājis vairāku gadu pieredzi darbā ar viesojošos izlašu apkalpošanu.

 • Oļesja Maļikova

  Spēlētāju licencēšanas speciālists

  olesja.malikova@lff.lv
  +37120200207

  Oļesja Maļikova

  LFF strādā kopš 2021.gada. Iepriekš darba pieredze arī bija saistīta ar sportu - strādājot futbola klubos un LTFA par sacensību nodaļas speciālistu. Vairāk nekā 4 gadus bija iesaistīta LFF organizētos pasākumos. Studē BSA Uzņēmējdarbības fakultātē. Futbolā iesaistīta kopš bērnības. Ir motivēta attīstīt un pilnveidot gan klasisko, gan telpu futbolu tik ātri un kvalitatīvi, cik tas ir iespējams. Vēlas kopīgiem spēkiem pacelt Latvijas futbolu visaugstākajā līmenī, lai katrs mūsu valsts iedzīvotājs būtu lepns par gūtajiem sasniegumiem.

Izlašu departaments

 • Dainis Kazakevičs

  Departamenta vadītājs

  dainis.kazakevics@lff.lv

  Dainis Kazakevičs

  LFF kopš 2012. gada, bet kopš 2013. gada – arī Latvijas U-21 izlases galvenais treneris. 2014. gadā ieguvis UEFA PRO kategorijas trenera licenci. Daudzus gadus futbolā trenējis bērnus un jauniešus, strādājis ar Jelgavas komandām visos Latvijas čempionāta līmeņos – Virslīgā, 1. un 2. līgā. 1999. gadā FK Viola aizveda līdz Latvijas Jaunatnes futbola līgas čempionu titulam. 2004. gadā kļuva par FK Jelgava galveno treneri, ar ko 2009. gadā uzvarēja Latvijas čempionāta 1. līgā un līdz nonākšanai LFF trīs gadus vadīja šo komandu arī Virslīgā. 2010. gadā ar FK Jelgava triumfēja Latvijas kausa izcīņā. Kopš 2020. gada 20. janvāra ir Latvijas nacionālās izlases galvenais treneris.

Izlašu nodaļa

 • Ilvars Georgijevskis

  Nodaļas vadītājs

  ilvars.georgijevskis@lff.lv
  +37128232068

  Ilvars Georgijevskis

  LFF kopš 2010. gada. Iepriekš vairāk nekā četrus gadus strādājis žurnālistikā un vairākos amatieru futbola projektos. Piemēram, Latvijas Amatieru futbola biedrībā (LAFB) un Futbola turnīru asociācijā (FTA). 2006. gadā beidzis LU Komunikācijas studiju nodaļu. Futbolu uztver kā dzīvesveidu un unikālu spēli, kas pasaules mērogā spēj apvienot dažādus cilvēkus neatkarīgi no viņu dzimuma, rases, reliģiskās vai politiskās pārliecības, sociālās izcelsmes vai citiem apstākļiem. Cer piedzīvot brīdi, kad Latvijas izlases panākumi starptautiskajā futbola apritē liks par sevi runāt daudz un skaļi.

 • Aleksandrs Jeļisejevs

  Futbola akadēmijas galvenais treneris

  aleksandrs.jelisejevs71@gmail.com
  +37125441173

  Aleksandrs Jeļisejevs

  Daudzus gadus strādā ar dažādām Latvijas jaunatnes izlasēm, šobrīd fokusā ir LFF Futbola akadēmijas trenera pienākumi. Latvijas valstsvienībā aizvadījis 37 spēles un guvis četrus vārtus. Spēlējis komandās Latvijā, Izraēlā, Ungārijā, Krievijā, Ķīnā, Somijā un Norvēģijā. Ar Skonto FC astoņas reizes kļuvis par Latvijas čempionu un četras reizes – par Latvijas kausa ieguvēju. Trenējis JFC Skonto un FK Auda. Ir UEFA A kategorijas trenera licence.

 • Aleksandrs Starkovs

  Izlašu direktors

 • Aivars Vaivods

  Nacionālās izlases menedžeris

  aivars.vaivods@lff.lv
  +37128334422

  Aivars Vaivods

  LFF kopš 2010. gada. Pirms tam bijis futbola treneris, sporta pasākumu organizators un sporta skolotājs. Pabeidzis LSPA, ir augstākā pedagoģiskā izglītība ar bakalaura grādu sporta zinātnē. Futbols vienmēr bijusi sirdslieta un viena no dzīves pamatvērtībām. Ir sapnis, ka futbols Latvijā reiz kļūs par sporta veidu numur viens, ka Latvijas valstsvienība dažādos vecumos kļūs konkurētspējīga Eiropas un pasaules mērogā. Savas kompetences ietvaros vēlas sniegt maksimālu ieguldījumu Latvijas futbola attīstībā.

 • Andis Dombrovskis

  Jaunatnes izlašu administrators

  andis.dombrovskis@lff.lv
  +37128334409

  Andis Dombrovskis

  LFF kopš 2009. gada. LSPA ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē ar kvalifikācijām sporta skolotājs un vecākais treneris futbolā, kā arī maģistra grādu sporta zinātnē ar kvalifikāciju vadītājs sporta jomā jeb menedžeris. Dažus gadus pirms nonākšanas LFF sācis strādāt JDFS Alberts sistēmā par bērnu treneri, ko dara joprojām. Pašam neizdevās izlolot tik kāroto sapni par profesionāla spēlētāja karjeru, taču dzīve deva iespēju strādāt LFF, kur dod savu artavu, lai mūsu izlases sasniegtu visaugstākos mērķus. Ir pārliecināts, ka Latvijas futbolam sekos augšupeja un tiks sasniegtas jaunas virsotnes.

 • Ņikita Rjabokoņs

  Jaunatnes izlašu administrators

  nikita.rjabokons@lff.lv

  Ņikita Rjabokoņs

  LFF strādā kopš 2019. gada februāra. 2019. gadā ieguvu Krievijas Transporta Universitātes (MIIT) bakalaura grādu sporta menedžmentā. Futbols ir mīlestība kopš bērnības, kad sāka ar to nodarboties sešu gadu vecumā. Pārstāvējis Latvijas jauniešu izlases (U-17 un U-19). Neskatoties uz to, ka veselības problēmu dēļ nespēja kļūt par profesionālu futbolistu, gribēja saistīt arī savu turpmāko dzīvi ar mīļāko sporta veidu, bet jau citā lomā.

 • Marta Lielause

  Izlašu administratore

  marta.lielause@lff.lv
  +37126129751

  Marta Lielause

  LFF strādā kopš 2021. gada augusta.

 • Jurijs Popkovs

  Treneru instruktors

 • Vladimirs Serbins

  LFF treneris-analītiķis

  vladimirs.serbins@lff.lv

  Vladimirs Serbins

  LFF kopš 2002. gada. 70. gados sāka strādāt par jaunatnes komandu treneri, no 1979. līdz 1991. gadam bija Betons Vangaži galvenais treneris, pēc tam divus gadus – treneris Latvijas sieviešu izlasē. Vadījis arī Daugavpils Dinaburg un FC Valmiera. Ir LSPA diploms. Futbols ir viena no nodarbēm, kas aizrauj jau kopš bērnības. Futbols ir vairāk nekā tikai spēle – tā ir sirdslieta. Ir mērķis kopā ar Latvijas izlasi atkal nokļūt Eiropas čempionātā vai kvalificēties Pasaules kausa finālturnīram.

 • Jakub Dovalil

  Latvijas U-19 izlases galvenais treneris

  jakub.dovalil@lff.lv

  Jakub Dovalil

  Čehijas speciālists LFF strādā kopš 2019. gada 15. janvāra. UEFA Pro licenci ieguvis jau pirms 23 gadiem. Izteikti kvalificējies darbam ar jaunatnes futbolu, pirms tam strādājot FC Koln jaunatnes akadēmijā, kā arī 13 gadus esot Čehijas jaunatnes izlašu vadībā. Ar tām viņš trīsreiz ieguvis kontinentālās godalgas - 2006. gadā ar Čehijas U-17 izlasi kļuvis par Eiropas vicečempionu, ar būtībā tiem pašiem spēlētājiem divus gadus vēlāk ieguvis 3. vietu Eiropas U-19 čempionātā, bet 2011. gadā tika pie kontinentālās bronzas arī U-21 vecuma grupā. 2012. gadā pabijis arī Čehijas nacionālās izlases trenera asistenta lomā. Ar Latvijas U-19 izlasi kvalificējās EČ Elites kārtai, ko atcēla pandēmijas dēļ.

 • Aleksandrs Basovs

  Latvijas U-21 izlases galvenais treneris

  aleksandrs.basovs@lff.lv

  Aleksandrs Basovs

  15 gadus ar pārtraukumiem trenējis dažādas Latvijas jaunatnes izlases. Ar dažāda vecuma komandām vairākkārt kļuvis par Latvijas čempionu. Futbolista karjeras gados spēlējis Latvijas čempionāta Virslīgā un 1. līgā, pārstāvējis Latvijas U-17 un U-19 izlases. Vairākus gadus par jauniešu treneri ar sekmēm strādājis arī dažādos Krievijas klubos. Viens no lielākajiem panākumiem ir Latvijas U-19 izlases starts 2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā, sekmīgi spēlējot Elites kārtā un Eiropas U-19 izlašu rangā ieņemot augsto 10. vietu. Augstāko profesionālo izglītību ieguvis LSPA. Ir UEFA A un UEFA A Elites kategorijas trenera licences.

 • Romāns Kvačovs

  Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris

  romans.kvacovs@lff.lv
  +37129661738

  Romāns Kvačovs

  Amatā stājās 2021. gada septembrī.

 • Artūrs Šketovs

  Nacionālās telpu futbola izlases galvenais treneris

 • Jurģis Pučinsks

  Latvijas U-17 izlases galvenais treneris

  jurgis.pucinsks@lff.lv

 • Jānis Zeltiņš

  Ekipējuma speciālists

  janis.zeltins@lff.lv
  +37128334420

  Jānis Zeltiņš

  LFF kopš 2006. gada. Savulaik 15 gadus spēlējis Latvijas futbola elitē, tagad aktīvi iesaistās veterānu futbola dzīves un dažādu sacensību rīkošanā, kā arī strādā par dažāda vecuma Latvijas jauniešu un meiteņu futbola izlašu menedžeri un ekipējuma menedžeri. Augstāko izglītību ieguvis Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtā, apgūstot trenera profesijas prasmes.

Sporta medicīnas un pētniecības nodaļa

 • Artūrs Ivuškāns

  Nodaļas vadītājs

  arturs.ivuskans@lff.lv
  +37129577587

  Artūrs Ivuškāns

  LFF kopš 2015. gada. Iepriekš vairāk nekā septiņus gadus strādājis par sertificētu fizioterapeitu privātajā klīnikā (pamata problēmu risināšana traumatoloģijā un ortopēdijā). Tartu Universitātē ieguvis doktora grādu Sporta zinātnē. Absolvējis arī Lietišķās kinezioloģijas skolu. Kāpēc futbols? Jo tas ir sporta karalis un gribējies būt tai vienai podziņai uz karaliskās frakas.

 • Anatolijs Makejevs

  Sporta ārsts

  info@lff.lv

  Anatolijs Makejevs

  Kopš 2005. gada strādā par LFF jauniešu un meiteņu izlašu ārstu. Kopā ar Latvijas U-19 izlasi 2018. gadā Eiropas čempionāta Elites kārtas turnīrā sasniedza visu laiku labāko Latvijas jauniešu sasniegumu - 2. vietu (vienāds punktu skaits ar Angliju), kas kopvērtējumā deva 10. vietu Eiropā. No 1970. gada līdz 1976. gadam mācījās un absolvēja Jaroslavļas Medicīnas akadēmijas Pediatrijas fakultāti. No 1976. gada līdz 1981. gadam piecus gadus strādāja Aizbaikāla novadā esošās Čitas pilsētas slimnīcā. Kopš 1981. gada dzīvo un strādā Latvijā. Dežurēja ātrajā palīdzībā, vienlaikus līdz 2005. gadam strādāja Gaiļezera bērnu slimnīcas reanimācijā. Futbola sabiedrībā pazīstams ar lielisko humora izjūtu, profesionālām zināšanām, kā arī padziļinātām Latvijas un pasaules futbola zināšanām.

 • Māris Smirnovs

  Fiziskās sagatavotības treneris

  maris.smirnovs@lff.lv
  +37129675568

  Māris Smirnovs

  LFF kopš 2018. gada. Latvijas valstsvienībā aizvadījis 22 spēles, pārstāvēja izlasi 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā Portugālē. Spēlējis dažādās komandās Latvijā, Polijā un Rumānijā. Ir divkārtējs Latvijas kausa ieguvējs FK Ventspils rindās. Pirms pievienošanās LFF kolektīvam vairākus gadus strādāja par treneri FK Ventspils. Ir UEFA A kategorijas trenera licence.

Komercdepartaments

 • Maksims Raspopovs

  Departamenta vadītājs

  maksims.raspopovs@lff.lv
  +37128667111

  Maksims Raspopovs

  LFF kopš 2005. gada. Federācijā ir atbildīgs par komercdarbību un elites futbola pasākumu rīkošanu. Iepriekš strādājis privātajā sektorā, darbojies būvniecības nozarē. Ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadīšanā Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, ka arī maģistra grādu starptautiskā futbola industrijā Liverpūles Universitātē. UEFA un FIFA vārdā ir organizējis vairāk nekā 30 starptautiskus futbola turnīrus un spēles, tai skaitā - UEFA Čempionu līgā. Ir kaislīgs Latvijas futbola izlases fans, kopš 1992. gada 26. augustā apmeklēja pirmo futbola spēli mūžā pret toreizējo Eiropas čempioni Dānijas izlasi. Kopš 2019. gada vada Komercdepartamentu.

Mārketinga nodaļa

 • Renārs Krīgers

  Nodaļas vadītājs

  renars.krigers@lff.lv
  +37127555565

  Renārs Krīgers

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš vairāk nekā astoņus gadus strādājis privātajā sektorā. Augstāko izglītību ieguvis Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātē. Papildus tam apguvis vizuālās komunikācijas specializāciju un absolvējis UEFA Futbola pārvaldības izglītības programmu (CFM) un UEFA Menedžmenta un līderības programmu (DFLM), kā arī absolvējis Inspired Academy zīmolvadības programmu. No importa interesē Bundeslīga, tomēr sirdij vistuvāk ir pašmāju futbols un Latvijas futbola izlase - kopš 2005. gada nav izlaidis nevienu valstsvienības mājas spēli. Dzīvo ar stingru pārliecību, ka mēs esam futbola augšupejas sākumposmā. Patīk ceļot, iepazīt cilvēkus un audzināt topošo futbolistu. Ir pārdevis daļu dvēseles futbola dievam.

 • Kārlis Boitmanis

  Sponsorēšanas projektu vadītājs

  karlis.boitmanis@lff.lv
  +37125901311

  Kārlis Boitmanis

  LFF strādā kopš 2019. gada februāra. Iepriekš profesionāli nebija saistīts ar futbolu, bet ikdienas darbs LFF ātri vien noformējis apziņu, ka futbols ir sporta karalis. Uzkrātā darba pieredze valsts iestādēs investīciju piesaistē (ES fondi) un arī pieredze kā uzņēmējam investīciju piesaistē ir labs pamats tam, lai rastu jaunas investīciju iespējas Latvijas futbolā. Savu izaicinājumu futbolā redz kā attiecību veidošanu un stiprināšanu starp futbola sabiedrību un biznesa vidi. Tic, ka Izveidojot un attīstot futbola biznesa stratēģiju, Latvijas futbolā ir iespējams piesaistīt jaunas investīcijas.

Projektu nodaļa

 • Aļesja Hodakovska

  Nodaļas vadītāja

  alesja.hodakovska@lff.lv
  +37128334471

  Aļesja Hodakovska

  LFF kopš 2011. gada. LSPA ieguvusi izglītību sporta menedžmentā. Absolvēja UEFA Commercial Operation for National Associations, UEFA Women in Football Leadership, kā arī Futbola vadības izglītības programmu. 2017. gadā tika nominēta uz UEFA Venue director pozīciju. Kopš 2019. gada vada Projektu nodaļu, kuras atbildībā ir visu izlašu spēļu organizēšana Latvijā.

 • Viktors Sopirins

  Projektu vadītājs

  viktors.sopirins@lff.lv
  +37128336617

  Viktors Sopirins

  LFF strādā kopš 2007. gada. 2012. gadā tika apstiprināts par Latvijas nacionālās futbola izlases preses sekretāru. Līdz 2019. gadam ikdienā stādāja ar valstsvienības komunikācijas, sabiedrisko attiecību un mediju organizatoriskajiem jautājumiem. Kopš 2015. gada pilda UEFA preses sekretāra pienākumus starptautiskos futbola turnīros un spēlēs. Ieguvis augstāko izglītību LU Ekonomikas un vadības fakultātē. Jaunībā spēlējis futbolu LBF FK Daugava, LSPA un LU komandās un savam priekam uzspēlē joprojām. Piemēram, starptautiskos mediju turnīros kopā ar žurnālistiem. 2019. gadā bija atbildīgs par UEFA U-19 telpu futbola finālturnīra organizēšanu Rīgā. Pašlaik līdztekus ikdienas darbam ar pasākumu organizēšanu pilda arī Latvijas nacionālās izlases preses sekretāra funkcijas.

 • Dāvids Isakovs

  Projektu vadītājs

  davids.isakovs@lff.lv
  +37122300330

  Dāvids Isakovs

  LFF kopš 2020. gada. Federācijā ir iesaistīts visu starptautisko spēļu organizēšanā un pasākumu rīkošanā Latvijā. Iepriekš strādājis Latvijas Telpu futbola asociācijā par projektu vadītāju, organizējot Latvijas virslīgas, 1. līgas, jaunatnes, skolu un veterānu telpu futbola čempionātus. Ir ieguvis bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadīšanā Rīgas Biznesa skolā un šobrīd turpina mācības maģistra programmā. No sešu gadu vecuma nodarbojās ar futbolu un līdz 19 gadu vecumam spēlējis kā centra aizsargs Daugavpils komandas sastāvā. Ir saņēmis vairākas "Latvijas Treneru tālākizglītības centra" apliecības par pasākumu organizēšanas semināriem. Hobiji: ceļošana, slēpošana, fotografēšana un tehnoloģijas.

Komunikācijas nodaļa

 • Toms Ārmanis

  Komunikācijas nodaļas vadītājs

  toms.armanis@lff.lv
  +37126549069

  Toms Ārmanis

  LFF strādā kopš 2015. gada. Pirms tam guvis pieredzi mediju darbā gan portālā Delfi, gan nacionālajā informācijas aģentūrā LETA. Paralēli darbam mediju jomā, kur allaž kopts tieši sporta lauciņš, ieguvis angļu filoloģijas bakalaura grādu LU. Futbols bijis lielākā aizraušanās, mīlestība un hobijs jau kopš agras bērnības. Lai arī futbolā nekad nav trenējies, zina un izprot visas tā šķautnes, un tas palīdz par Latvijas futbolu labāk izstāstīt arī citiem. Lepns tēvs un vīrs, kuram ļoti patīk izpausties virtuvē.

 • Matīss Francis

  Komunikācijas speciālists

  matiss.francis@lff.lv
  +37126016555

  Matīss Francis

  LFF strādā kopš 2019. gada vasaras. Pirms tam 13 gadus strādājis mediju, reklāmas, sabiedrisko attiecību un sociālo tīklu jomās. Studējis BA "Turība" Sabiedriskās attiecības, Ekonomikas un Kultūras augstskolā kultūras vadību, tomēr lielāko zinību un kompetenču bagāžu ieguvis praktiskā pieredzē, pašmācības un neformālās izglītības druvā. Ir pārliecināts par to, ka futbols ir vairāk par cipariem tablo. Dedzīgs Mančestras "United", Latvijas izlases fans. Elites līmeņa futbola mači vienmēr ir svētku dienas. Aktīvi iesaistās un labprāt ir blakus pasaules līmeņa notikumiem Baltijā. Ģimene, futbols, rallijkross un F1 - par šiem tematiem vienmēr kabatā atradīsies ''Vai zināji?'' lifta brauciena garuma fakts.

 • Iļja Poļakovs

  Komunikācijas speciālists

  ilja.polakovs@lff.lv
  +37126168238

  Iļja Poļakovs

  LFF kopš 2019. gada. Līdz tam deviņus gadus strādāja žurnālistikā, pārstāvot tādus medijus kā “Diena” un “Sporta Avīze”. 2011. gadā ieguvis profesionālo bakalaura grādu izglītībā, šajā jomā strādājis kā latviešu valodas un literatūras skolotājs. Patīk muzicēt, fotografēt un spēlēt video spēles.

Optibet Virsliga 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS2518526022+3859
2Valmiera FC2518345218+3457
3Riga FC2514565325+2847
4FK Liepāja2614394325+1845
5FK Spartaks27112144040035
6BFC Daugavpils2595113645-932
7FK Metta2755173354-2120
8FC Noah Jurmala281027896-883

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU