Latvian Football Strategy 2017-2024
 • Ģenerālsekretāra birojs
 • Futbola departaments
 • Komercdepartaments
 • Administratīvais departaments
 • Vilka birojs

Ģenerālsekretāra birojs

 • Kaspars Gorkšs

  Prezidents

  kaspars.gorkss@lff.lv
  +37129555210

  Kaspars Gorkšs

  LFF prezidenta amatā kopš 2018. gada 27. aprīļa. Kaspars aiz sevis atstājis bagātīgu futbolista karjeru, pārstāvot dažādus klubus Latvijā, Zviedrijā, Anglijā, Grieķijā un Čehijā. Klubu karjerā viens no viņa spilgtākajiem brīžiem ir spēlēšana vienā no pasaules spēcīgākajām līgām Anglijas Premjerlīgā. Tas notika Reading komandas sastāvā. Kaspars bijis ilggadējs Latvijas valstsvienības kapteinis, izlases kreklā valsti pārstāvot 89 spēlēs un gūstot piecus vārtus. Simboliski, ka savu spēlētāja karjeru pabeidza klubā, kurā to sāka – Auda, atvadu spēli aizvadot 2018. gada vasarā, jau esot LFF prezidenta statusā. Kaspars vēlas, lai futbols Latvijā kļūtu par ļoti populāru un masveidīgu sporta veidu, bet LFF būtu labs modernas un profesionālas organizācijas piemērs.

 • Anete Neilande

  Ģenerālsekretāra asistente

  anete.neilande@lff.lv
  +37120297542

  Anete Neilande

  LFF strādā kopš 2018. gada vasaras. Ikdienā palīdz koordinējot Ģenerālsekretāra biroja darbu un veidojot komunikāciju ar UEFA un FIFA.

Tiesnešu nodaļa

 • Aleksandrs Anufrijevs

  Tiesnešu nodaļas speciālists

  aleksandrs.anufrijevs@lff.lv
  +37126574761

  Aleksandrs Anufrijevs

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš 12 gadus strādājis Latvijas Dzelzceļā. Mācījies Transporta un sakaru institūta Transporta un loģistikas fakultātē. Futbols caurvijis visu dzīvi. Kopš 2001. gada nodarbojas ar futbola spēļu tiesāšanu gadā. Kopš 2007. gada apkalpo Latvijas čempionāta Virslīgas spēles, bet kopš 2012. gada ir FIFA kategorijas tiesnesis. Dzīves devīze: mīlēt futbolu sevī, nevis sevi futbolā!

 • Alan Gordon Snoddy

  LFF Tiesnešu pārraudzības eksperts

  alan.snoddy@lff.lv

  Alan Gordon Snoddy

  Snoudijam ir vairāk nekā 45 gadus ilga pieredze futbola tiesāšanas sektorā – 20 gadu garumā viņš bijis Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) kategorijas tiesnesis ar pieredzi divos Pasaules kausa izcīņas finālturnīros, bet pēc aktīvās karjeras beigām viņš darbojies kā tiesnešu instruktors gan Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA), gan FIFA paspārnē un pašlaik ir viens no UEFA ekspertiem, kuri strādā pie UEFA tiesnešu otrās konvencijas izveides. Vairākus gadus Snoudijs bijis piesaistīts arī LFF kā UEFA kurators, bet tagad Ziemeļīrijas speciālists sācis pilnvērtīgu sadarbību ar LFF, noslēdzot līgumu līdz 2020. gada aprīlim. Līdzvērtīga pieredze Snoudijam bijusi, modernizējot Kipras futbola tiesnešu sistēmu.

Finanšu nodaļa

Infrastruktūras nodaļa

 • Haralds Gudermanis

  Infrastruktūras nodaļas vadītājs

  haralds.gudermanis@lff.lv
  +37128334414

  Haralds Gudermanis

  LFF kopš 2004. gada. LSPA ieguvis bakalaura grādu sporta pedagoģijā, ir visu izglītības pakāpju un līmeņu sporta skolotāja kvalifikācija, kā arī Izglītības un sporta menedžera kvalifikācija. Ieguvis arī starptautisku izglītību, pabeidzot Swiss Graduate School of Public Administration un UEFA CFM. Studējot LSPA, vairākkārt iesaistīts LFF rīkoto sacensību un pasākumu organizēšanā. Pēc studijām uzaicināts pildīt LFF pasākuma organizatora pienākumus. Futbols ir dzīvesveids, sākot jau no četru gadu vecuma. Ir bijis Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks un kapteinis. Futbols kā spēle, kā reliģija, kā dzīvesveids bieži sagādā gan prieka, gan arī rūgtuma brīžus. Ir pārliecināts, ka ar nesavtīgu darbu piedzīvosim Latvijas futbola atdzimšanu!

Godīgas spēles nodaļa

Futbola departaments

 • Dainis Kazakevičs

  Futbola departamenta vadītājs

  dainis.kazakevics@lff.lv
  +37129757542

  Dainis Kazakevičs

  LFF kopš 2012. gada, bet kopš 2013. gada – arī Latvijas U-21 izlases galvenais treneris. 2014. gadā ieguvis UEFA PRO kategorijas trenera licenci. Daudzus gadus futbolā trenējis bērnus un jauniešus, strādājis ar Jelgavas komandām visos Latvijas čempionāta līmeņos – Virslīgā, 1. un 2. līgā. 1999. gadā FK Viola aizveda līdz Latvijas Jaunatnes futbola līgas čempionu titulam. 2004. gadā kļuva par FK Jelgava galveno treneri, ar ko 2009. gadā uzvarēja Latvijas čempionāta 1. līgā un līdz nonākšanai LFF trīs gadus vadīja šo komandu arī Virslīgā. 2010. gadā ar FK Jelgava triumfēja Latvijas kausa izcīņā.

 • Raimonds Aleksandrovs

  Futbola departamenta vadītāja asistents

  raimonds.aleksandrovs@lff.lv
  +37129285989

  Raimonds Aleksandrovs

  LFF kopš 2017. gada. Iepriekš 20 gadus strādājis par futbola treneri gan ar bērniem, gan pieaugušajiem tādos klubos kā FK Bauska, FK Jelgava un FK Iecava. Beidzis LSPA, ir UEFA A kategorijas trenera licence. Futbolā ir kopš sešu gadu vecuma. Šobrīd, strādājot LFF un redzot kopējo komandas darbu, ir pārliecināts, ka esam uz pareizā ceļa panākumu gūšanai. Brīvajā laikā patīk braukt ar velosipēdu, iet pirtī un slēpot.

Sacensību nodaļa

 • Artūrs Saļņikovs

  Sacensību nodaļas vadītājs

  arturs.salnikovs@lff.lv
  +37128667123

  Artūrs Saļņikovs

  Pilna laika LFF darbinieks kopš 2009. gada. Ir augstākā profesionālā izglītība, maģistra grāds tiesību zinātnēs ar jurista kvalifikāciju. Lai arī sports interesējis jau kopš sākumskolas gadiem, futbols dzīvē ienācis visai negaidīti. Ātri guvis pārliecību, ka šis ir sporta veids, kuram ir milzīgs potenciāls un kurā vēlas pilnveidoties. Ir mērķis un cerība dot reālu pienesumu futbolam no organizatoriskā un juridiskā viedokļa, un neredz iemeslu, kāpēc futbols nevarētu virzīties uz augšu. No 2019. gada maija pilda LFF Sacensību nodaļas vadītāja pienākumus.

 • Deniss Bezuščonoks

  Sacensību nodaļas jaunatnes speciālists

  deniss.bezusconoks@lff.lv
  +37124848189

  Deniss Bezuščonoks

  LFF kopš 2018. gada. Iepriekš pusotru gadu strādājis par bērnu futbola treneri Rīgas Futbola skolā. Futbolu spēlējis kopš bērnības, bijis Latvijas U-17 un U-19 izlašu kapteinis. Šobrīd mācās RTU Telekomunikāciju fakultātē. Ir ieguvis LFF C kategorijas trenera licenci, ka arī apgūst C trenera kategoriju LSPA Latvijas Treneru tālākizglītības centrā. Futbolā iesaistīts kopš bērnības, tāpēc nespēj iedomāties dzīvi bez šīs spēles. Ir pārliecināts, ka ar milzīgu darbu un atbildības sajūtu Latvijas futbols tiks pacelts augstākā kvalitātē.

 • Kārlis Villerušs

  Spēlētāju licencēšanas speciālists

  karlis.villeruss@lff.lv
  +37126683592

 • Vakanta pozīcija

  Sacensību nodaļas speciālists

Izlašu nodaļa

 • Aleksandrs Jeļisejevs

  Futbola akadēmijas galvenais treneris

  aleksandrs.jelisejevs71@gmail.com
  +37125441173

  Aleksandrs Jeļisejevs

  Daudzus gadus strādā ar dažādām Latvijas jaunatnes izlasēm, šobrīd fokusā ir LFF Futbola akadēmijas trenera pienākumi. Latvijas valstsvienībā aizvadījis 37 spēles un guvis četrus vārtus. Spēlējis komandās Latvijā, Izraēlā, Ungārijā, Krievijā, Ķīnā, Somijā un Norvēģijā. Ar Skonto FC astoņas reizes kļuvis par Latvijas čempionu un četras reizes – par Latvijas kausa ieguvēju. Trenējis JFC Skonto un FK Auda. Ir UEFA A kategorijas trenera licence.

 • Ilvars Rutkovskis

  Nacionālās izlases menedžeris

  ilvars.rutkovskis@lff.lv
  +37128232068

  Ilvars Rutkovskis

  LFF kopš 2010. gada. Iepriekš vairāk nekā četrus gadus strādājis žurnālistikā un vairākos amatieru futbola projektos. Piemēram, Latvijas Amatieru futbola biedrībā (LAFB) un Futbola turnīru asociācijā (FTA). 2006. gadā beidzis LU Komunikācijas studiju nodaļu. Futbolu uztver kā dzīvesveidu un unikālu spēli, kas pasaules mērogā spēj apvienot dažādus cilvēkus neatkarīgi no viņu dzimuma, rases, reliģiskās vai politiskās pārliecības, sociālās izcelsmes vai citiem apstākļiem. Cer piedzīvot brīdi, kad Latvijas izlases panākumi starptautiskajā futbola apritē liks par sevi runāt daudz un skaļi. Kopš 2019. gada strādā tika iecelts par Latvijas nacionālās futbolas izlases ģenerālmenedžeri.

 • Aivars Vaivods

  Jaunatnes izlašu administrators

  aivars.vaivods@lff.lv
  +37128334422

  Aivars Vaivods

  LFF kopš 2010. gada. Pirms tam bijis futbola treneris, sporta pasākumu organizators un sporta skolotājs. Pabeidzis LSPA, ir augstākā pedagoģiskā izglītība ar bakalaura grādu sporta zinātnē. Futbols vienmēr bijusi sirdslieta un viena no dzīves pamatvērtībām. Ir sapnis, ka futbols Latvijā reiz kļūs par sporta veidu numur viens, ka Latvijas valstsvienība dažādos vecumos kļūs konkurētspējīga Eiropas un pasaules mērogā. Savas kompetences ietvaros vēlas sniegt maksimālu ieguldījumu Latvijas futbola attīstībā.

 • Andis Dombrovskis

  Jaunatnes izlašu administrators

  andis.dombrovskis@lff.lv
  +37128334409

  Andis Dombrovskis

  LFF kopš 2009. gada. LSPA ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē ar kvalifikācijām sporta skolotājs un vecākais treneris futbolā, kā arī maģistra grādu sporta zinātnē ar kvalifikāciju vadītājs sporta jomā jeb menedžeris. Dažus gadus pirms nonākšanas LFF sācis strādāt JDFS Alberts sistēmā par bērnu treneri, ko dara joprojām. Pašam neizdevās izlolot tik kāroto sapni par profesionāla spēlētāja karjeru, taču dzīve deva iespēju strādāt LFF, kur dod savu artavu, lai mūsu izlases sasniegtu visaugstākos mērķus. Ir pārliecināts, ka Latvijas futbolam sekos augšupeja un tiks sasniegtas jaunas virsotnes.

 • Ņikita Rjabokoņs

  Jaunatnes izlašu administrators

  nikita.rjabokons@lff.lv

 • Jurijs Popkovs

  Treneru instruktors

 • Vladimirs Serbins

  LFF treneris

  vladimirs.serbins@lff.lv
  +37128334419

  Vladimirs Serbins

  LFF kopš 2002. gada. 70. gados sāka strādāt par jaunatnes komandu treneri, no 1979. līdz 1991. gadam bija Betons Vangaži galvenais treneris, pēc tam divus gadus – treneris Latvijas sieviešu izlasē. Vadījis arī Daugavpils Dinaburg un FC Valmiera. Ir LSPA diploms. Futbols ir viena no nodarbēm, kas aizrauj jau kopš bērnības. Futbols ir vairāk nekā tikai spēle – tā ir sirdslieta. Ir mērķis kopā ar Latvijas izlasi atkal nokļūt Eiropas čempionātā vai kvalificēties Pasaules kausa finālturnīram.

 • Slaviša Stojanovič

  Nacionālās izlases galvenais treneris

  info@lff.lv
  +37167292988

 • Jakub Dovalil

  Latvijas U-19 izlases galvenais treneris

  jakub.dovalil@lff.lv
  +37127273777

 • Aleksandrs Basovs

  Latvijas U-17 izlases galvenais treneris

  aleksandrs.basovs@lff.lv
  +37129886161

  Aleksandrs Basovs

  15 gadus ar pārtraukumiem trenējis dažādas Latvijas jaunatnes izlases. Ar dažāda vecuma komandām vairākkārt kļuvis par Latvijas čempionu. Futbolista karjeras gados spēlējis Latvijas čempionāta Virslīgā un 1. līgā, pārstāvējis Latvijas U-17 un U-19 izlases. Vairākus gadus par jauniešu treneri ar sekmēm strādājis arī dažādos Krievijas klubos. Viens no lielākajiem panākumiem ir Latvijas U-19 izlases starts 2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā, sekmīgi spēlējot Elites kārtā un Eiropas U-19 izlašu rangā ieņemot augsto 10. vietu. Augstāko profesionālo izglītību ieguvis LSPA. Ir UEFA A un UEFA A Elites kategorijas trenera licences.

 • Artūrs Šketovs

  Nacionālās telpu futbola izlases galvenais treneris

 • Jurģis Pučinsks

  Futbola akadēmijas Rīgas izlašu galvenais treneris

  jurgis.pucinsks@lff.lv
  +37129634169

 • Jānis Zeltiņš

  Ekipējuma speciālists

  info@lff.lv
  +37128334420

  Jānis Zeltiņš

  LFF kopš 2006. gada. Savulaik 15 gadus spēlējis Latvijas futbola elitē, tagad aktīvi iesaistās veterānu futbola dzīves un dažādu sacensību rīkošanā, kā arī strādā par dažāda vecuma Latvijas jauniešu un meiteņu futbola izlašu menedžeri un ekipējuma menedžeri. Augstāko izglītību ieguvis Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtā, apgūstot trenera profesijas prasmes.

Futbola attīstības un sieviešu futbola nodaļa

 • Ņina Travkina

  Nodaļas vadītāja

  nina.travkina@lff.lv
  +37126883826

  Ņina Travkina

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš strādāja aviācijas sektorā. Ieguvusi maģistra grādu Starptautiskajā uzņēmējdarbībā LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē.  Absolvējusi UEFA Womens in Football Leadership Programme. Futbolā kopš 12 gadu vecuma. Bijusi Latvijas sieviešu izlases vārtsardze. Futbola mīlestība bijusi jau kopš bērnības un, gadiem ejot, tikai augusi. Uzskata, ka cilvēkam ir nemitīgi jāizglītojas un sevi jāizaicina, lai progresētu un kļūtu par vēl labāku personību. Patīk ceļot ar ģimeni, kas ir galvenais motivētājs un dzinējspēks.

 • Jevgēnijs Gedertsons

  Sieviešu futbola speciālists

  jevgenijs.gedertsons@lff.lv
  +37129430427

  Jevgēnijs Gedertsons

  LFF kopš 2017. gada. Iepriekš strādājis Zemgales Olimpiskajā centrā kā sporta organizators, tādējādi bijusi tuva sadarbība ar LFF arī iepriekš. Augstāko izglītību ieguvis Vusteras universitātē Lielbritānijā, mācoties sporta biznesa menedžmentu. Šobrīd mācās, lai iegūtu UEFA futbola menedžmenta sertifikātu jeb UEFA CFM. Dzīvi nolēma saistīt ar futbolu, jo uzskata LFF par profesionālāko sporta organizāciju Latvijā, kurā iespējams augt gan kā darbiniekam, gan kā cilvēkam. Ir mērķis uzkrāt pieredzi un zināšanas, lai varētu strādāt kā UEFA spēļu organizators, kas ir augstākais līmenis tieši profesionālo sporta pasākumu organizēšanā Eiropā.

 • Vladislavs Pavļučenko

  Futbola attīstības speciālists

  vladislavs.pavlucenko@lff.lv
  +37124249977

 • Kristers Putniņš

  Klubu atbalsta programmu speciālists

  kristers.putniņs@lff.lv
  +37129180553

  Kristers Putniņš

  LFF kopš 2018. gada. Iepriekš vairāk nekā 15 gadus bijis aktīvs futbolists, spēlējot gan Virslīgā, gan 1. un 2. līgā. Pēdējos trīs gadus darbojies finanšu nozarē tādās kompānijās kā Lattelecom, OP Finance, un OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā. Beidzis LU Ekonomikas un Vadības fakultātes programmu Finanses un kredīts. Futbolā ir kopš septiņu gadu vecuma, sācis apmeklēt treniņus, jo ar to nodarbojās vecākais brālis. Kopš tā laika futbols iekritis dziļi sirdī un bijusi ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa. Bērnībā, kā jau katram mazam futbolistam, bijuši lieli sapņi, ko neizdevās realizēt, taču iegūta neatsverama pieredze, ko var nodot jaunākajai paaudzei, lai palīdzētu piepildīt viņu sapņus. Kopš 2015. gada ir futbola vārtsargu treneris JDFS Alberts.

 • Lelde Lejniece

  Attīstības speciāliste

  Lelde Lejniece

  LFF kopš 2013. gada. Iepriekš darba pieredze arī bija saistīta ar sportu – strādāja skolā par sporta darba organizatori un sporta skolotāju. LSPA strādājusi par Sporta medicīnas katedras izglītības metodiķi. LSPA ieguvusi sporta skolotājas un fizioterapeites izglītību, ir vadītājas sporta jomā maģistra grāds. Futbolā ir kopš bērnības - sākumā kā lielākā fane FK Tukums 2000, pēc tam regulāri apmeklējot Virslīgas spēles. Kopš bērnības par svētku dienām uzskata Latvijas nacionālās futbola izlases spēļu dienas. Futbols nav tikai spēle - tas ir dzīvesveids.

Izglītības nodaļa

 • Jurijs Andrejevs

  Izglītības nodaļas vadītājs

  jurijs.andrejevs@lff.lv
  +37129413214

  Jurijs Andrejevs

  LFF strādā kopš federācijas atjaunošanas. Ar sarkano diplomu pabeidzis Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtu. Daudzus gadus strādājis par Aleksandra Starkova palīgu Rīgas klubā Skonto FC, vadījis dažādas Latvijas jaunatnes izlases, bet kopš 2001. gada ilgāku laiku bijis Starkova palīgs Latvijas valstsvienībā. No 2004. līdz 2007. gadam bija Latvijas valstsvienības galvenais treneris, bet 2007. un 2008. gadā vadījis arī Virslīgas komandu SK Liepājas Metalurgs. Par LFF Izglītības nodaļas vadītāju strādā kopš 2011. gada.

 • Artūrs Biezais

  Treneru izglītības speciālists

  arturs.biezais@lff.lv
  +37128476167

  Artūrs Biezais

  LFF kopš 2014. gada. Pirms tam bijis vairāku Virslīgas komandu vārtsargs, kā arī paralēli jau darbojies kā treneris. Ieguvis bakalaura grādu LU Vides un uzņēmējdarbības vadības specialitātē, kā arī apgūtas citas izglītības - tai skaitā Sporta izglītības aģentūras Sporta speciālista C kategorija, LTTC Futbola vadības izglītības programma, ārvalstīs ir pabeigtas UEFA A GK Instructore treneru instruktora apmācības, iegūtas UEFA A kategorijas un UEFA A GK vārtsargu kategorijas trenera licences, kā arī apmeklēti vismaz 40 dažādi semināri, lai pastāvīgi uzlabotu darba iemaņas un spētu virzīt Latvijas futbola attīstību nākamajā līmenī. Ir mērķis LFF izveidot stiprāko izglītības sistēmu Baltijas valstīs un izveidot vienotu Latvijas vārtsargu filozofiju.

 • Kirils Buravcevs

  Treneru izglītības speciālists

  kirils.buravcevs@lff.lv
  +37129849774

  Kirils Buravcevs

  LFF kopš 2013. gada. Ieguvis UEFA A kategorijas trenera licenci. Absolvējis LSPA. Četrus gadus strādājis dzimtajā Stopiņu novadā par futbola treneri. 2018. gadā iestājies maģistrantūrā Madrides Eiropas Universitātē (Escuela Universitaria Real Madrid – Universidad Europea) kvalifikācijā Vadība futbolā. Patīk latviešu virtuve, spāņu dzīves stils un franču kino. Dzīves moto: attīsties attīstot! Jūtas kā daļa no futbola, jo futbols ir lielākais sabiedrības saliedēšanas līdzeklis, kas pašam nes garīgu gandarījumu. Futbols Latvijas sirdī? Jā, tas ir mūsu ceļš. Novēl katram atrast savas dzīves ceļu, dzīves paraugus un attīstības izaicinājumus.

Sporta medicīnas un pētniecības nodaļa

 • Artūrs Ivuškāns

  Nodaļas vadītājs

  arturs.ivuskans@lff.lv
  +37129577587

  Artūrs Ivuškāns

  LFF kopš 2015. gada. Iepriekš vairāk nekā septiņus gadus strādājis par sertificētu fizioterapeitu privātajā klīnikā (pamata problēmu risināšana traumatoloģijā un ortopēdijā). Tartu Universitātē ieguvis doktora grādu Sporta zinātnē. Absolvējis arī Lietišķās kinezioloģijas skolu. Kāpēc futbols? Jo tas ir sporta karalis un gribējies būt tai vienai podziņai uz karaliskās frakas.

 • Anatolijs Makejevs

  Sporta ārsts

  info@lff.lv

  Anatolijs Makejevs

  Kopš 2005. gada strādā par LFF jauniešu un meiteņu izlašu ārstu. Kopā ar Latvijas U-19 izlasi 2018. gadā Eiropas čempionāta Elites kārtas turnīrā sasniedza visu laiku labāko Latvijas jauniešu sasniegumu - 2. vietu (vienāds punktu skaits ar Angliju), kas kopvērtējumā deva 10. vietu Eiropā. No 1970. gada līdz 1976. gadam mācījās un absolvēja Jaroslavļas Medicīnas akadēmijas Pediatrijas fakultāti. No 1976. gada līdz 1981. gadam piecus gadus strādāja Aizbaikāla novadā esošās Čitas pilsētas slimnīcā. Kopš 1981. gada dzīvo un strādā Latvijā. Dežurēja ātrajā palīdzībā, vienlaikus līdz 2005. gadam strādāja Gaiļezera bērnu slimnīcas reanimācijā. Futbola sabiedrībā pazīst ar lielisko humora izjūtu, profesionālām zināšanām, kā arī padziļinātām Latvijas un pasaules futbola zināšanām.

 • Māris Smirnovs

  Fiziskās sagatavotības treneris

  maris.smirnovs@lff.lv
  +37129675568

  Māris Smirnovs

  LFF kopš 2018. gada. Latvijas valstsvienībā aizvadījis 22 spēles, pārstāvēja izlasi 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā Portugālē. Spēlējis dažādās komandās Latvijā, Polijā un Rumānijā. Ir divkārtējs Latvijas kausa ieguvējs FK Ventspils rindās. Pirms pievienošanās LFF kolektīvam vairākus gadus strādāja par treneri FK Ventspils. Ir UEFA A kategorijas trenera licence.

Komercdepartaments

 • Maksims Raspopovs

  Departamenta vadītājs

  maksims.raspopovs@lff.lv
  +37128667111

  Maksims Raspopovs

  LFF kopš 2005. gada. Federācijā ir atbildīgs par komercdarbību un elites futbola pasākumu rīkošanu. Iepriekš strādājis privātajā sektorā, darbojies būvniecības nozarē. Ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadīšanā Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, ka arī maģistra grādu starptautiskā futbola industrijā Liverpūles Universitātē. UEFA un FIFA vārdā ir organizējis vairāk nekā 30 starptautiskus futbola turnīrus un spēles, tai skaitā - UEFA Čempionu līgā. Ir kaislīgs Latvijas futbola izlases fans, kopš 1992. gada 26. augustā apmeklēja pirmo futbola spēli mūžā pret toreizējo Eiropas čempioni Dānijas izlasi. Kopš 2019. gada vada Komercdepartamentu.

Mārketinga nodaļa

 • Renārs Krīgers

  Nodaļas vadītājs

  renars.krigers@lff.lv
  +37127555565

  Renārs Krīgers

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš vairāk nekā astoņus gadus strādājis privātajā sektorā. Augstāko izglītību ieguvis Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātē. Papildus tam apguvis vizuālās komunikācijas specializāciju un absolvējis UEFA Futbola pārvaldības izglītības programmu (CFM) un Inspired Academy zīmolvadību. Kopš 2018. gada studē Swiss Graduate School of Public Administration, UEFA Futbola līderības un vadības programmu (DFLM). Interesē Bundeslīga, tomēr sirdij vistuvāk ir pašmāju futbols un Latvijas futbola izlase - kopš 2005. gada nav izlaidis nevienu valstsvienības mājas spēli. Dzīvo ar stingru pārliecību, ka mēs esam futbola augšupejas sākumposmā. Patīk ceļot, iepazīt cilvēkus un audzināt topošo futbolistu. Ir pārdevis daļu dvēseles futbola dievam.

 • Kārlis Boitmanis

  Sponsorēšanas projektu vadītājs

  karlis.boitmanis@lff.lv
  +37125901311

Komunikācijas nodaļa

Projektu nodaļa

 • Aļesja Hodakovska

  Nodaļas vadītāja

  alesja.hodakovska@lff.lv
  +37128334471

  Aļesja Hodakovska

  LFF kopš 2011. gada. LSPA ieguvusi izglītību sporta menedžmentā. Absolvēja UEFA Commercial Operation for National Associations, UEFA Women in Football Leadership, kā arī Futbola vadības izglītības programmu. 2017. gadā tika nominēta uz UEFA Venue director pozīciju. Kopš 2019. gada vada Projektu nodaļu, kuras atbildībā ir visu izlašu spēļu organizēšana Latvijā.

 • Toms Zvirbulis

  Projektu vadītājs

  toms.zvirbulis@lff.lv
  +37127887204

  Toms Zvirbulis

  LFF kopš 2017. gada. Iepriekš strādājis Zemgales Olimpiskajā centrā kā sporta organizators, tādējādi bijusi tuva sadarbība ar LFF arī iepriekš. Augstāko izglītību ieguvis Vusteras universitātē Lielbritānijā, mācoties sporta biznesa menedžmentu. Dzīvi nolēma saistīt ar futbolu, jo uzskata LFF par profesionālāko sporta organizāciju Latvijā, kurā iespējams augt gan kā darbiniekam, gan kā cilvēkam. Ir mērķis uzkrāt pieredzi un zināšanas, lai varētu strādāt kā UEFA spēļu organizators, kas ir augstākais līmenis tieši profesionālo sporta pasākumu organizēšanā Eiropā.

 • Viktors Sopirins

  UEFA U-19 Futsal finālturnīra organizators

  viktors.sopirins@lff.lv
  +37128336617

  Viktors Sopirins

  LFF strādā kopš 2007. gada. 2012. gadā tika apstiprināts par Latvijas nacionālās futbola izlases preses sekretāru. Līdz 2019. gadam ikdienā stādāja ar valstsvienības komunikācijas, sabiedrisko attiecību un mediju organizatoriskajiem jautājumiem. Kopš 2015. gada pilda UEFA preses sekretāra pienākumus starptautiskos futbola turnīros un spēlēs. Ieguvis augstāko izglītību LU Ekonomikas un vadības fakultātē. Jaunībā spēlējis futbolu LBF FK Daugava, LSPA un LU komandās un savam priekam uzspēlē joprojām. Piemēram, starptautiskos mediju turnīros kopā ar žurnālistiem. Kopš 2019. gada LFF atbildīgs par UEFA U-19 telpu futbola finālturnīra organizēšanu.

Administrācija

 • Mareks Gruškevics

  Departamenta vadītājs, ģenerālsekretāra amata p.i.

  mareks.gruskevics@lff.lv
  +37129488209

  Mareks Gruškevics

  LFF kopš 2019. gada jūlija.

 • Alise Pētersone

  Biroja administratore

  info@lff.lv, alise.petersone@lff.lv

  Alise Pētersone

  LFF kopš 2018. gada. Iepriekš strādājusi jomās, kas saistītas ar klientu apkalpošanu tirdzniecības un apkalpojošās sfērās. Iegūts LU Humanitāro zinātņu bakalaurs angļu valodas filoloģijā. Latvijas futbolā iedvesmo kolēģu mērķtiecība attīstīt šo spēli. Brīvajā laikā priekšroka tiek dota grāmatu lasīšanai.

 • Laura Pētersone

  info@lff.lv

  Laura Pētersone

  LFF kopš 2017. gada. LU ieguvusi pedagoģisko izglītību. Pirmā lielā pieredze futbolā bija Zēnu futbola festivāls 2015. gadā, un no tā brīža futbols arī aizrāva, jo redzēja, cik liels darbs un cerības tiek ieguldītas šajā sporta spēlē. Tāpēc divtik liels prieks, ka tagad ir iespēja strādāt LFF. Patīk vērot, kā vakaros treneri strādā ar bērniem, lielu prieku sagādā rūpes par kolēģiem, lai padarītu viņu ikdienas darbu ērtāku un pozitīvāku. Ir vēlēšanās dot arī savu artavu stratēģijas Futbols Latvijas sirdī ieviešanā.

 • Andris Treimanis

  Jurists

  andris.treimanis@lff.lv

  Andris Treimanis

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš strādājis Kuldīgas BJSS, Valsts policijā, Latvijas Televīzijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, AS Augstsprieguma tīkli un citos uzņēmumos. Mācījies Latvijas Policijas akadēmijā un LU, ir maģistra grāds jurisprudencē. Ir futbola tiesnesis, apkalpo spēles arī starptautiskajā arēnā. Vairākas reizes ir atzīts par Latvijas labāko tiesnesi. Futbols ir sirdslieta un nodarbošanās kopš bērnības. Ir mērķis kopā ar kolēģiem un futbola sabiedrību attīstīt futbolu līdz sporta veidam numur viens Latvijā.

 • Vakanta pozīcija

  Jaunākais jurists

 • Sergejs Malovs

  Saimniecības pārzinis

  sergejs.malovs@lff.lv
  +37128334403

  Sergejs Malovs

  LFF kopš 2007. gada. Iepriekš strādājis par administratīvas nodaļas transporta un saimniecības menedžeri. Pabeidzis Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūtu, iegūstot civilās aviācijas inženiera grādu.

 • Marianna Dimitrijeva

  Telpu tīrība

  Marianna Dimitrijeva

  LFF kopš 2008. gada. Ikdienā rūpējas par LFF telpu kārtību, lai patīkama, ražīga un radoša darba vide būtu gan darbiniekiem, gan viesiem.

 • Vilks

  Leģenda

  info@lff.lv

  Vilks

  Latvijas futbolā kopš 2018. gada jūlija. Pievienojos, lai ienesu cīņassparu, vienotību un lepnumu. Esmu ikdienā pieejams ikvienam. Ieradīšos ikvienā Jūsu pasākumā, kas būs saistīts ar futbolu...

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2417254815+3353
2RFS2613674027+1345
3FK Ventspils2511864033+741
4FK Spartaks26114113848-1037
5Valmiera Glass ViA259882525035
6FK Liepāja2585122931-229
7FK Jelgava2577112229-728
8BFC Daugavpils2675142341-1826
9FK Metta2665152541-1623

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU