Latvian Football Strategy 2017-2024

Darbinieki

Vadība

 • Kaspars Gorkšs

  Prezidents

  kaspars.gorkss@lff.lv
  +37129555210

  Kaspars Gorkšs

  LFF prezidenta amatā kopš 2018. gada 27. aprīļa. Kaspars aiz sevis atstājis bagātīgu futbolista karjeru, pārstāvot dažādus klubus Latvijā, Zviedrijā, Anglijā, Grieķijā un Čehijā. Klubu karjerā viens no viņa spilgtākajiem brīžiem ir spēlēšana vienā no pasaules spēcīgākajām līgām Anglijas Premjerlīgā. Tas notika Reading komandas sastāvā. Kaspars bijis ilggadējs Latvijas valstsvienības kapteinis, izlases kreklā valsti pārstāvot 89 spēlēs un gūstot piecus vārtus. Simboliski, ka savu spēlētāja karjeru pabeidza klubā, kurā to sāka – Auda, atvadu spēli aizvadot 2018. gada vasarā, jau esot LFF prezidenta statusā. Kaspars vēlas, lai futbols Latvijā kļūtu par ļoti populāru un masveidīgu sporta veidu, bet LFF būtu labs modernas un profesionālas organizācijas piemērs.

 • Edgars Pukinsks

  Ģenerālsekretārs

  edgars.pukinsks@lff.lv
  +37128334408

  Edgars Pukinsks

  LFF kopš 2007. gada, kad sāka kā jauniešu izlašu un treneru izglītības administrators. No 2007. līdz 2013. gadam pildītas dažādas funkcijas LFF ietvaros, tostarp izpildsekretāra un administrācijas vadītāja amatos. Kopš 2013. gada ir izpilddirektors apvienojumā ar ģenerālsekretāra vietnieka funkcijām. Kopš 2018. gada jūnija tika apstiprināts par ģenerālsekretāru neilgi pēc Kaspara Gorkša ievēlēšanas. Pirms pievienošanās LFF kolektīvam strādāja par futbola treneri RFS, par treneri un menedžeri JFC Skonto, lektoru LSPA, kā arī iesaistījās dažāda mēroga sporta pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Iegūtā izglītība ietver trenera un sporta skolotāja diplomu, kā arī maģistra grādu sporta zinātnē (LSPA), maģistra grādu Eiropas sporta pārvaldē (Science Po, Francija), kā arī specifisku izglītību futbola vadībā (UEFA CFM, UEFA DFM). Futbols ir dzīves neatņemama sastāvdaļa, to spēlējis no agra vecuma gan dzimtās Valkas, gan kaimiņvalsts FK Valga komandu rindās. Studiju laikā pārstāvēta LSPA komanda, kas bija viena no vadošajām telpu futbola komandām. Vēlas, lai Latvijas futbols atkal būtu virsotnē. Proti, lai izlase atkal nokļūst uz Eiropas galvenās skatuves, savukārt Latvijā - lai futbols iekaro cilvēku sirdis!

 • Dainis Kazakevičs

  Sporta direktors un Latvijas U-21 izlases galvenais treneris

  dainis.kazakevics@lff.lv
  +37129757542

  Dainis Kazakevičs

  LFF kopš 2012. gada, bet kopš 2013. gada – arī Latvijas U-21 izlases galvenais treneris. 2014. gadā ieguvis UEFA PRO kategorijas trenera licenci. Daudzus gadus futbolā trenējis bērnus un jauniešus, strādājis ar Jelgavas komandām visos Latvijas čempionāta līmeņos – Virslīgā, 1. un 2. līgā. 1999. gadā FK Viola aizveda līdz Latvijas Jaunatnes futbola līgas čempionu titulam. 2004. gadā kļuva par FK Jelgava galveno treneri, ar ko 2009. gadā uzvarēja Latvijas čempionāta 1. līgā un līdz nonākšanai LFF trīs gadus vadīja šo komandu arī Virslīgā. 2010. gadā ar FK Jelgava triumfēja Latvijas kausa izcīņā.

 • Vilks

  Latvijas leģenda

Finanšu daļa

 • Ginta Feldmane

  Finanšu nodaļas vadītāja

  ginta.feldmane@lff.lv
  +37129230334

  Ginta Feldmane

  LFF kopš 2011. gada. Latvijas Valsts universitātē ieguvusi ekonomikas maģistres grādu. Kopš 1992. gada strādājusi vadošos amatos finanšu un grāmatvedības jomā. Kopš tā laika bijusi cieši saistīta arī ar futbolu. Brīvajā laikā patīk ceļot, darboties dārzā un priecāties, ka citiem klājas labi!

 • Veronika Blauberga

  Grāmatvede

  veronika.blauberga@lff.lv
  +37128667333

  Veronika Blauberga

  LFF kopš 2000. gada. Daudzus gadus strādājusi mēbeļu ražošanas uzņēmumos, ir mēbeļu tehnologs. Izglītība iegūta Rīgas Politehnikumā. Kopš 2000. gada ir bilancspējīgas grāmatvedes kvalifikācija.

 • Erna Koks

  Grāmatvede

  erna.koks@lff.lv
  +37129212859

  Erna Koks

  LFF kopš 2011. gada. Ieguvusi ekonomistes izglītību LU. Arī iepriekšējā pieredze bijusi saistīta ar finansēm. Dzīvē finanses ir visur, bet arī sports pašai un ģimenē vienmēr bijis augstā cieņā: it sevišķi - sporta spēles. Cer, ka Latvijas futbols ies tikai uz augšu.

Attīstības nodaļa

 • Kristers Putniņš

  Attīstības speciālists

  kristers.putnins@lff.lv
  +37129180553

  Kristers Putniņš

  LFF kopš 2018. gada. Iepriekš vairāk nekā 15 gadus bijis aktīvs futbolists, spēlējot gan Virslīgā, gan 1. un 2. līgā. Pēdējos trīs gadus darbojies finanšu nozarē tādās kompānijās kā Lattelecom, OP Finance, un OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā. Beidzis LU Ekonomikas un Vadības fakultātes programmu Finanses un kredīts. Futbolā ir kopš septiņu gadu vecuma, sācis apmeklēt treniņus, jo ar to nodarbojās vecākais brālis. Kopš tā laika futbols iekritis dziļi sirdī un bijusi ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa. Bērnībā, kā jau katram mazam futbolistam, bijuši lieli sapņi, ko neizdevās realizēt, taču iegūta neatsverama pieredze, ko var nodot jaunākajai paaudzei, lai palīdzētu piepildīt viņu sapņus. Kopš 2015. gada ir futbola vārtsargu treneris JDFS Alberts.

 • Haralds Gudermanis

  Infrastruktūras speciālists

  haralds.gudermanis@lff.lv
  +37128334414

  Haralds Gudermanis

  LFF kopš 2004. gada. LSPA ieguvis bakalaura grādu sporta pedagoģijā, ir visu izglītības pakāpju un līmeņu sporta skolotāja kvalifikācija, kā arī Izglītības un sporta menedžera kvalifikācija. Ieguvis arī starptautisku izglītību, pabeidzot Swiss Graduate School of Public Administration un UEFA CFM. Studējot LSPA, vairākkārt iesaistīts LFF rīkoto sacensību un pasākumu organizēšanā. Pēc studijām uzaicināts pildīt LFF pasākuma organizatora pienākumus. Futbols ir dzīvesveids, sākot jau no četru gadu vecuma. Ir bijis Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks un kapteinis. Futbols kā spēle, kā reliģija, kā dzīvesveids bieži sagādā gan prieka, gan arī rūgtuma brīžus. Ir pārliecināts, ka ar nesavtīgu darbu piedzīvosim Latvijas futbola atdzimšanu!

 • Lelde Lejniece

  Attīstības speciāliste

  Lelde Lejniece

  LFF kopš 2013. gada. Iepriekš darba pieredze arī bija saistīta ar sportu – strādāja skolā par sporta darba organizatori un sporta skolotāju. LSPA strādājusi par Sporta medicīnas katedras izglītības metodiķi. LSPA ieguvusi sporta skolotājas un fizioterapeites izglītību, ir vadītājas sporta jomā maģistra grāds. Futbolā ir kopš bērnības - sākumā kā lielākā fane FK Tukums 2000, pēc tam regulāri apmeklējot Virslīgas spēles. Kopš bērnības par svētku dienām uzskata Latvijas nacionālās futbola izlases spēļu dienas. Futbols nav tikai spēle - tas ir dzīvesveids.

Komunikācijas nodaļa

 • Ilvars Koscinkevičs

  Komunikācijas nodaļas vadītājs

  ilvars.koscinkevics@lff.lv
  +37126541590

  Ilvars Koscinkevičs

  LFF kopš 2016. gada. Iepriekš vairāk nekā 10 gadus strādājis sporta žurnālistikā tādos medijos kā ziņu aģentūra Baltic News Service, laikraksts Diena un žurnāls Sporta Avīze. Kopš 2009. gada komentē futbolu Viasat Sport Baltic un LTV. Beidzis LU Komunikācijas studiju nodaļu. Arvien kaismīgs amatieru futbola piekritējs – kopš 2008. gada pārstāv ilggadējā Latvijas valstsvienības kapteiņa Alberta Šeibeļa vārdā nosaukto komandu FK Alberts, spēlējot Latvijas čempionāta 2. līgā. Īsi sakot, futbols ir lielā dzīves atkarība un iespēja regulāri doties kosmosā!

 • Toms Ārmanis

  Sabiedrisko attiecību speciālists

  toms.armanis@lff.lv
  +37126549069

  Toms Ārmanis

  LFF strādā kopš 2015. gada. Pirms tam guvis pieredzi mediju darbā gan portālā Delfi, gan nacionālajā informācijas aģentūrā LETA. Paralēli darbam mediju jomā, kur allaž kopts tieši sporta lauciņš, ieguvis angļu filoloģijas bakalaura grādu LU. Futbols bijis lielākā aizraušanās, mīlestība un hobijs jau kopš agras bērnības. Lai arī futbolā nekad nav trenējies, zina un izprot visas tā šķautnes, un tas palīdz par Latvijas futbolu labāk izstāstīt arī citiem, gādājot par saturu LFF mājaslapā un sociālajos tīklos. Lepns tēvs un vīrs, kuram ļoti patīk izpausties virtuvē.

 • Viktors Sopirins

  Izlašu preses sekretārs

  viktors.sopirins@lff.lv
  +37128336617

  Viktors Sopirins

  LFF strādā kopš 2007. gada. 2012. gadā apstiprināts par Latvijas nacionālās futbola izlases preses sekretāru. Ikdienā strādā ar valstsvienības komunikācijas, sabiedrisko attiecību un mediju organizatoriskajiem jautājumiem. Kopš 2015. gada pilda UEFA preses sekretāra pienākumus starptautiskos futbola turnīros un spēlēs. Ieguvis augstāko izglītību LU Ekonomikas un vadības fakultātē. Jaunībā spēlējis futbolu LBF FK Daugava, LSPA un LU komandās un savam priekam uzspēlē joprojām. Piemēram, starptautiskos mediju turnīros kopā ar žurnālistiem.

Mārketinga un projektu nodaļa

 • Maksims Raspopovs

  Projektu un mārketinga nodaļas vadītājs

  maksims.raspopovs@lff.lv
  +37128667111

  Maksims Raspopovs

  LFF kopš 2005. gada. Federācijā ir atbildīgs par komercdarbību un elites futbola pasākumu rīkošanu. Iepriekš strādājis privātajā sektorā, darbojies būvniecības nozarē. Ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadīšanā Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, ka arī maģistra grādu starptautiskā futbola industrijā Liverpūles Universitātē. UEFA un FIFA vārdā ir organizējis vairāk nekā 30 starptautiskus futbola turnīrus un spēles, tai skaitā - UEFA Čempionu līgā. Ir kaislīgs Latvijas futbola izlases fans, kopš 1992. gada 26. augustā apmeklēja pirmo futbola spēli mūžā pret toreizējo Eiropas čempioni Dānijas izlasi.

 • Renārs Krīgers

  Attīstības projektu vadītājs

  renars.krigers@lff.lv
  +37127555565

  Renārs Krīgers

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš vairāk nekā astoņus gadus strādājis privātajā sektorā. Augstāko izglītību ieguvis Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātē. Papildus tam apguvis vizuālās komunikācijas specializāciju un absolvējis UEFA Futbola pārvaldības izglītības programmu (CFM). Interesē Bundeslīga, tomēr sirdij vistuvāk ir pašmāju futbols un Latvijas futbola izlase - kopš 2005. gada nav izlaidis nevienu valstsvienības mājas spēli. Dzīvo ar stingru pārliecību, ka drīz mēs uzsāksim futbola augšupeju. Patīk ceļot, iepazīt cilvēkus un audzināt topošo futbolistu. Ir pārdevis daļu dvēseles futbola dievam.

 • Aļesja Hodakovska

  Projektu vadītāja

  alesja.hodakovska@lff.lv
  +37128334471

  Aļesja Hodakovska

  LFF kopš 2011. gada. LSPA ieguvusi izglītību sporta menedžmentā. Absolvēja UEFA Commercial Operation for National Associations, UEFA Women in Football Leadership, kā arī Futbola vadības izglītības programmu. 2017. gadā tika nominēta uz UEFA Venue director pozīciju.

 • Toms Zvirbulis

  Projektu vadītājs

  toms.zvirbulis@lff.lv
  +37127887204

  Toms Zvirbulis

  LFF kopš 2017. gada. Iepriekš strādājis Zemgales Olimpiskajā centrā kā sporta organizators, tādējādi bijusi tuva sadarbība ar LFF arī iepriekš. Augstāko izglītību ieguvis Vusteras universitātē Lielbritānijā, mācoties sporta biznesa menedžmentu. Šobrīd mācās, lai iegūtu UEFA futbola menedžmenta sertifikātu jeb UEFA CFM. Dzīvi nolēma saistīt ar futbolu, jo uzskata LFF par profesionālāko sporta organizāciju Latvijā, kurā iespējams augt gan kā darbiniekam, gan kā cilvēkam. Ir mērķis uzkrāt pieredzi un zināšanas, lai varētu strādāt kā UEFA spēļu organizators, kas ir augstākais līmenis tieši profesionālo sporta pasākumu organizēšanā Eiropā.

Sieviešu futbola nodaļa

 • Ņina Travkina

  Sieviešu futbola nodaļas vadītāja

  nina.travkina@lff.lv
  +37128697798

  Ņina Travkina

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš strādāja aviācijas sektorā. Ieguvusi maģistra grādu Starptautiskajā uzņēmējdarbībā LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē.  Absolvējusi UEFA Womens in Football Leadership Programme. Futbolā kopš 12 gadu vecuma. Bijusi Latvijas sieviešu izlases vārtsardze. Futbola mīlestība bijusi jau kopš bērnības un, gadiem ejot, tikai augusi. Uzskata, ka cilvēkam ir nemitīgi jāizglītojas un sevi jāizaicina, lai progresētu un kļūtu par vēl labāku personību. Patīk ceļot ar ģimeni, kas ir galvenais motivētājs un dzinējspēks.

 • Jevgēnijs Gedertsons

  Sieviešu futbola attīstības speciālists

  jevgenijs.gedertsons@lff.lv
  +37129430427

  Jevgēnijs Gedertsons

  LFF kopš 2016. gada. Iepriekš 15 gadus strādājis privātajā sektorā dažādās nozarēs. Absolvējis Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības fakultāti. Kopš kluba pirmsākumiem ir FK Iecava biedrs, bet kopš 2014. gada - meiteņu un sieviešu komandas treneris. Ieguvis UEFA B kategorijas trenera licenci. Lai arī sieviešu futbols nav tik ātrs, tas ir ļoti kaislīgs un azartisks. Ir aculiecinieks tam, ka pašmāju sieviešu futbols progresē, un tic, ka lieli panākumi nav aiz kalniem!

Tiesnešu nodaļa

 • Vadims Čerņikovs

  LFF Tiesnešu nodaļas vadītājs

  vadims.cernikovs@lff.lv
  +37128334475

  Vadims Čerņikovs

  LFF kopš 2013. gada. Iepriekš bijis futbola tiesnesis no 1994. līdz 2012. gadam. Augstāko izglītību ieguvis LSPA.

 • Aleksandrs Anufrijevs

  Tiesnešu nodaļas speciālists

  aleksandrs.anufrijevs@lff.lv
  +37126574761

  Aleksandrs Anufrijevs

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš 12 gadus strādājis Latvijas Dzelzceļā. Mācījies Transporta un sakaru institūta Transporta un loģistikas fakultātē. Futbols caurvijis visu dzīvi. Kopš 2001. gada nodarbojas ar futbola spēļu tiesāšanu gadā. Kopš 2007. gada apkalpo Latvijas čempionāta Virslīgas spēles, bet kopš 2012. gada ir FIFA kategorijas tiesnesis. Dzīves devīze: mīlēt futbolu sevī, nevis sevi futbolā!

Izglītības nodaļa

 • Jurijs Andrejevs

  Izglītības nodaļas vadītājs

  jurijs.andrejevs@lff.lv
  +37129413214

  Jurijs Andrejevs

  LFF strādā kopš federācijas atjaunošanas. Ar sarkano diplomu pabeidzis Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtu. Daudzus gadus strādājis par Aleksandra Starkova palīgu Rīgas klubā Skonto FC, vadījis dažādas Latvijas jaunatnes izlases, bet kopš 2001. gada ilgāku laiku bijis Starkova palīgs Latvijas valstsvienībā. No 2004. līdz 2007. gadam bija Latvijas valstsvienības galvenais treneris, bet 2007. un 2008. gadā vadījis arī Virslīgas komandu SK Liepājas Metalurgs. Par LFF Izglītības nodaļas vadītāju strādā kopš 2011. gada.

 • Artūrs Biezais

  Izglītības nodaļas metodiķis

  arturs.biezais@lff.lv
  +37128476167

  Artūrs Biezais

  LFF kopš 2014. gada. Pirms tam bijis vairāku Virslīgas komandu vārtsargs, kā arī paralēli jau darbojies kā treneris. Ieguvis bakalaura grādu LU Vides un uzņēmējdarbības vadības specialitātē, kā arī apgūtas citas izglītības - tai skaitā Sporta izglītības aģentūras Sporta speciālista C kategorija, LTTC Futbola vadības izglītības programma, ārvalstīs ir pabeigtas UEFA A GK Instructore treneru instruktora apmācības, iegūtas UEFA A kategorijas un UEFA A GK vārtsargu kategorijas trenera licences, kā arī apmeklēti vismaz 40 dažādi semināri, lai pastāvīgi uzlabotu darba iemaņas un spētu virzīt Latvijas futbola attīstību nākamajā līmenī. Ir mērķis LFF izveidot stiprāko izglītības sistēmu Baltijas valstīs un izveidot vienotu Latvijas vārtsargu filozofiju.

 • Kirils Buravcevs

  Izglītības nodaļas metodiķis

  kirils.buravcevs@lff.lv
  +37129849774

  Kirils Buravcevs

  LFF kopš 2013. gada. Ieguvis UEFA A kategorijas trenera licenci. Absolvējis LSPA. Četrus gadus strādājis dzimtajā Stopiņu novadā par futbola treneri. 2018. gadā iestājies maģistrantūrā Madrides Eiropas Universitātē (Escuela Universitaria Real Madrid – Universidad Europea) kvalifikācijā Vadība futbolā. Patīk latviešu virtuve, spāņu dzīves stils un franču kino. Dzīves moto: attīsties attīstot! Jūtas kā daļa no futbola, jo futbols ir lielākais sabiedrības saliedēšanas līdzeklis, kas pašam nes garīgu gandarījumu. Futbols Latvijas sirdī? Jā, tas ir mūsu ceļš. Novēl katram atrast savas dzīves ceļu, dzīves paraugus un attīstības izaicinājumus.

Sporta medicīnas un pētniecības nodaļa

 • Artūrs Ivuškāns

  Sporta medicīnas un pētniecības nodaļas vadītājs

  arturs.ivuskans@lff.lv
  +37129577587

  Artūrs Ivuškāns

  LFF kopš 2015. gada. Iepriekš vairāk nekā septiņus gadus strādājis par sertificētu fizioterapeitu privātajā klīnikā (pamata problēmu risināšana traumatoloģijā un ortopēdijā). Tartu Universitātē ieguvis doktora grādu Sporta zinātnē. Absolvējis arī Lietišķās kinezioloģijas skolu. Kāpēc futbols? Jo tas ir sporta karalis un gribējies būt tai vienai podziņai uz karaliskās frakas.

 • Māris Smirnovs

  Fiziskās sagatavotības treneris

  maris.smirnovs@lff.lv
  +37129675568

  Māris Smirnovs

  LFF kopš 2018. gada. Latvijas valstsvienībā aizvadījis 22 spēles, pārstāvēja izlasi 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā Portugālē. Spēlējis dažādās komandās Latvijā, Polijā un Rumānijā. Ir divkārtējs Latvijas kausa ieguvējs FK Ventspils rindās. Pirms pievienošanās LFF kolektīvam vairākus gadus strādāja par treneri FK Ventspils. Ir UEFA A kategorijas trenera licence.

 • Anatolijs Makejevs

  Jaunatnes izlašu ārsts

  info@lff.lv

  Anatolijs Makejevs

  Kopš 2005. gada strādā par LFF jauniešu un meiteņu izlašu ārstu. Kopā ar Latvijas U-19 izlasi 2018. gadā Eiropas čempionāta Elites kārtas turnīrā sasniedza visu laiku labāko Latvijas jauniešu sasniegumu - 2. vietu (vienāds punktu skaits ar Angliju), kas kopvērtējumā deva 10. vietu Eiropā. No 1970. gada līdz 1976. gadam mācījās un absolvēja Jaroslavļas Medicīnas akadēmijas Pediatrijas fakultāti. No 1976. gada līdz 1981. gadam piecus gadus strādāja Aizbaikāla novadā esošās Čitas pilsētas slimnīcā. Kopš 1981. gada dzīvo un strādā Latvijā. Dežurēja ātrajā palīdzībā, vienlaikus līdz 2005. gadam strādāja Gaiļezera bērnu slimnīcas reanimācijā. Futbola sabiedrībā pazīst ar lielisko humora izjūtu, profesionālām zināšanām, kā arī padziļinātām Latvijas un pasaules futbola zināšanām.

Sacensību nodaļa

 • Arturs Gaidels

  Sacensību nodaļas vadītājs

  arturs.gaidels@lff.lv
  +37128334404

  Arturs Gaidels

  LFF kopš 2008. gada, bet kopš 2012. gada ir Sacensību nodaļas vadītājs. Ir LSPA bakalaura grāds sportā ar futbola trenera specializāciju, laikā no 2011. līdz 2013. gadam ieguvis divus UEFA specializētās izglītības programmas diplomus. Kopš 2013. gada pilda UEFA delegāta pienākumus. Bērnībā nodarbojies ar futbolu un 2004. gadā FK Auda sastāvā debitējis Virslīgas čempionātā. Neskaitot futbolu, vaļasprieki ir arī teniss, ceļojumi un atpūta ar ģimeni.

 • Artūrs Saļņikovs

  Sacensību nodaļas specālists, jurists sporta jautājumos

  arturs.salnikovs@lff.lv
  +37128667123

  Artūrs Saļņikovs

  Pilna laika LFF darbinieks kopš 2009. gada. Ir augstākā profesionālā izglītība, maģistra grāds tiesību zinātnēs ar jurista kvalifikāciju. Lai arī sports interesējis jau kopš sākumskolas gadiem, futbols dzīvē ienācis visai negaidīti. Ātri guvis pārliecību, ka šis ir sporta veids, kuram ir milzīgs potenciāls un kurā vēlas pilnveidoties. Ir mērķis un cerība dot reālu pienesumu futbolam no organizatoriskā un juridiskā viedokļa, un neredz iemeslu, kāpēc futbols nevarētu virzīties uz augšu.

 • Deniss Bezuščonoks

  Sacensību nodaļas jaunatnes speciālists

  deniss.bezusconoks@lff.lv
  +37124848189

  Deniss Bezuščonoks

  LFF kopš 2018. gada. Iepriekš pusotru gadu strādājis par bērnu futbola treneri Rīgas Futbola skolā. Futbolu spēlējis kopš bērnības, bijis Latvijas U-17 un U-19 izlašu kapteinis. Šobrīd mācās RTU Telekomunikāciju fakultātē. Ir ieguvis LFF C kategorijas trenera licenci, ka arī apgūst C trenera kategoriju LSPA Latvijas Treneru tālākizglītības centrā. Futbolā iesaistīts kopš bērnības, tāpēc nespēj iedomāties dzīvi bez šīs spēles. Ir pārliecināts, ka ar milzīgu darbu un atbildības sajūtu Latvijas futbols tiks pacelts augstākā kvalitātē.

 • Jānis Nartišs

  Sacensību nodaļas speciālists, licencēšanas speciālists

  janis.nartiss@lff.lv
  +37129225685

  Jānis Nartišs

  LFF kopš 2016. gada. Pieredzi futbolā uzkrājis, strādājot Latvijas Telpu futbola asociācijā, kur joprojām pilda turnīra direktora pienākumus.

Sporta daļa

 • Raimonds Aleksandrovs

  Sporta direktora asistents

  raimonds.aleksandrovs@lff.lv
  +37129285989

  Raimonds Aleksandrovs

  LFF kopš 2017. gada. Iepriekš 20 gadus strādājis par futbola treneri gan ar bērniem, gan pieaugušajiem tādos klubos kā FK Bauska, FK Jelgava un FK Iecava. Beidzis LSPA, ir UEFA A kategorijas trenera licence. Futbolā ir kopš sešu gadu vecuma. Šobrīd, strādājot LFF un redzot kopējo komandas darbu, ir pārliecināts, ka esam uz pareizā ceļa panākumu gūšanai. Brīvajā laikā patīk braukt ar velosipēdu, iet pirtī un slēpot.

 • Roberts Mežeckis

  Izlašu nodaļas vadītājs

  roberts.mezeckis@lff.lv
  +37129828603

  Roberts Mežeckis

  LFF kopš 2010. gada. Iepriekš teju 10 gadus spēlējis dažādās Virslīgas komandās Latvijā, kā arī neilgi pabijis Īrijas spēcīgākajā līgā Cork City rindās. Aizvadījis arī vienu spēli Latvijas valstsvienības sastāvā. LFF sākotnēji strādāja par Latvijas U-21 futbola izlases menedžeri, bet 2013. gadā kļuva par Latvijas valstsvienības ģenerālmenedžeri. Šobrīd federācijā vada arī LFF Izlašu nodaļu.

 • Ilvars Rutkovskis

  Izlašu menedžeris

  ilvars.rutkovskis@lff.lv
  +37128232068

  Ilvars Rutkovskis

  LFF kopš 2010. gada. Iepriekš vairāk nekā četrus gadus strādājis žurnālistikā un vairākos amatieru futbola projektos. Piemēram, Latvijas Amatieru futbola biedrībā (LAFB) un Futbola turnīru asociācijā (FTA). 2006. gadā beidzis LU Komunikācijas studiju nodaļu. Futbolu uztver kā dzīvesveidu un unikālu spēli, kas pasaules mērogā spēj apvienot dažādus cilvēkus neatkarīgi no viņu dzimuma, rases, reliģiskās vai politiskās pārliecības, sociālās izcelsmes vai citiem apstākļiem. Cer piedzīvot brīdi, kad Latvijas izlases panākumi starptautiskajā futbola apritē liks par sevi runāt daudz un skaļi.

 • Andis Dombrovskis

  Izlašu menedžeris

  andis.dombrovskis@lff.lv
  +37128334409

  Andis Dombrovskis

  LFF kopš 2009. gada. LSPA ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē ar kvalifikācijām sporta skolotājs un vecākais treneris futbolā, kā arī maģistra grādu sporta zinātnē ar kvalifikāciju vadītājs sporta jomā jeb menedžeris. Dažus gadus pirms nonākšanas LFF sācis strādāt JDFS Alberts sistēmā par bērnu treneri, ko dara joprojām. Pašam neizdevās izlolot tik kāroto sapni par profesionāla spēlētāja karjeru, taču dzīve deva iespēju strādāt LFF, kur dod savu artavu, lai mūsu izlases sasniegtu visaugstākos mērķus. Ir pārliecināts, ka Latvijas futbolam sekos augšupeja un tiks sasniegtas jaunas virsotnes.

 • Aivars Vaivods

  Izlašu menedžeris

  aivars.vaivods@lff.lv
  +37128334422

  Aivars Vaivods

  LFF kopš 2010. gada. Pirms tam bijis futbola treneris, sporta pasākumu organizators un sporta skolotājs. Pabeidzis LSPA, ir augstākā pedagoģiskā izglītība ar bakalaura grādu sporta zinātnē. Futbols vienmēr bijusi sirdslieta un viena no dzīves pamatvērtībām. Ir sapnis, ka futbols Latvijā reiz kļūs par sporta veidu numur viens, ka Latvijas valstsvienība dažādos vecumos kļūs konkurētspējīga Eiropas un pasaules mērogā. Savas kompetences ietvaros vēlas sniegt maksimālu ieguldījumu Latvijas futbola attīstībā.

 • Igors Stepanovs

  Latvijas U-17 izlases galvenais treneris

  igors.stepanovs@lff.lv
  +37128646748

  Igors Stepanovs

  Kopš 2012. gada ir Latvijas U-17 izlases galvenais treneris. 2013. gadā ar šo izlasi iekļuva Eiropas čempionāta Elites kārtā. Latvijas valstsvienībā aizvadījis 100 spēļu un guvis četrus vārtus. 2004. gadā kopā ar izlasi spēlēja arī Eiropas futbola finālturnīrā Portugālē. Kopā ar Skonto FC septiņas reizes kļuvis par Latvijas čempionu un piecas reizes – par Latvijas kausa ieguvēju. 2002. gadā ar Londonas Arsenal izcīnīja Anglijas Premjerlīgas čempiontitulu, 2002. un 2003. gadā – arī FA kausu. 2005. gadā atzīts par Latvijas gada futbolistu. Spēlējis arī Beļģijas, Šveices, Dānijas un Krievijas čempionātos. Ir UEFA A kategorijas trenera licence.

 • Aleksandrs Basovs

  Latvijas U-19 izlases galvenais treneris

  aleksandrs.basovs@lff.lv
  +37129886161

  Aleksandrs Basovs

  15 gadus ar pārtraukumiem trenējis dažādas Latvijas jaunatnes izlases. Ar dažāda vecuma komandām vairākkārt kļuvis par Latvijas čempionu. Futbolista karjeras gados spēlējis Latvijas čempionāta Virslīgā un 1. līgā, pārstāvējis Latvijas U-17 un U-19 izlases. Vairākus gadus par jauniešu treneri ar sekmēm strādājis arī dažādos Krievijas klubos. Viens no lielākajiem panākumiem ir Latvijas U-19 izlases starts 2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā, sekmīgi spēlējot Elites kārtā un Eiropas U-19 izlašu rangā ieņemot augsto 10. vietu. Augstāko profesionālo izglītību ieguvis LSPA. Ir UEFA A un UEFA A Elites kategorijas trenera licences.

 • Aleksandrs Jeļisejevs

  LFF Futbola akadēmijas treneris

  aleksandrs.jelisejevs71@gmail.com
  +37125441173

  Aleksandrs Jeļisejevs

  Daudzus gadus strādā ar dažādām Latvijas jaunatnes izlasēm, šobrīd fokusā ir LFF Futbola akadēmijas trenera pienākumi. Latvijas valstsvienībā aizvadījis 37 spēles un guvis četrus vārtus. Spēlējis komandās Latvijā, Izraēlā, Ungārijā, Krievijā, Ķīnā, Somijā un Norvēģijā. Ar Skonto FC astoņas reizes kļuvis par Latvijas čempionu un četras reizes – par Latvijas kausa ieguvēju. Trenējis JFC Skonto un FK Auda. Ir UEFA A kategorijas trenera licence.

 • Didzis Matīss

  Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris

  didzis.matiss@lff.lv
  +37128334417

  Didzis Matīss

  Kopš 2010. gada ir Latvijas sieviešu izlases galvenais treneris. Iepriekš par treneri strādājis arī JDFS Alberts un FK Auda. Pats savulaik spēlējis Latvijas Dublieru, 1. un 2. līgas čempionātos. Ieguvis augstāko izglītību Latvijas Policijas akadēmijā, kā arī maģistra grādu LU Juridiskajā fakultātē. Ir UEFA A kategorijas trenera licence.

 • Jānis Zeltiņš

  Izlašu ekipējuma menedžeris un noliktavas pārzinis

  info@lff.lv
  +37128334420

  Jānis Zeltiņš

  LFF kopš 2006. gada. Savulaik 15 gadus spēlējis Latvijas futbola elitē, tagad aktīvi iesaistās veterānu futbola dzīves un dažādu sacensību rīkošanā, kā arī strādā par dažāda vecuma Latvijas jauniešu un meiteņu futbola izlašu menedžeri un ekipējuma menedžeri. Augstāko izglītību ieguvis Latvijas Valsts fiziskās kultūras institūtā, apgūstot trenera profesijas prasmes.

 • Vladimirs Serbins

  Jaunatnes izlašu koordinators

  vladimirs.serbins@lff.lv
  +37128334419

  Vladimirs Serbins

  LFF kopš 2002. gada. 70. gados sāka strādāt par jaunatnes komandu treneri, no 1979. līdz 1991. gadam bija Betons Vangaži galvenais treneris, pēc tam divus gadus – treneris Latvijas sieviešu izlasē. Vadījis arī Daugavpils Dinaburg un FC Valmiera. Ir LSPA diploms. Futbols ir viena no nodarbēm, kas aizrauj jau kopš bērnības. Futbols ir vairāk nekā tikai spēle – tā ir sirdslieta. Ir mērķis kopā ar Latvijas izlasi atkal nokļūt Eiropas čempionātā vai kvalificēties Pasaules kausa finālturnīram.

 • Iļja Ščaņicins

  Treneris - analītiķis

  ilja.scanicins@lff.lv
  +37129562043

  Iļja Ščaņicins

  LFF kopš 2017. gada. Iepriekš vairāk nekā septiņus gadus strādājis privātajā sektorā. Augstāko izglītību ieguvis Transporta un sakaru Institūta Vadībzinātņu un ekonomikas fakultātē. Ieguvis UEFA B kategorijas trenera licenci. Visa dzīve bijusi saistīta ar futbolu. Iepriekš spēlējis dažāda līmeņa profesionālos un amatieru klubos Latvijā, Somijā un Zviedrijā. Ļoti vēlētos kopā ar valstsvienību atkārtot Euro 2004 panākumu un piedalīties Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Administrācija

 • Viktorija Mihaļčuka

  Administrācijas vadītāja

  viktorija.mihalcuka@lff.lv
  +37122577783

  Viktorija Mihaļčuka

  LFF kopš 2018. gada. Iepriekš strādājusi žurnālistikā, kā arī bijusi sabiedrisko attiecību vadītāja un pēcāk – arī pārdošanas direktore un valdes priekšsēdētāja uzņēmumā Nordic Group. Kristīgās vadības koledžā apguvusi uzņēmējdarbības vadību. Šobrīd RISEBĀ mācās biznesa psiholoģiju. Futbols vienmēr nozīmējis ko daudz vairāk nekā vienīgi spēli – tas ir dzīves ceļš, filozofija un emocijas, kas palīdz pilnvērtīgi dzīvot!

 • Anete Neilande

  Ģenerālsekretāra asistente

  anete.neilande@lff.lv
  +37120297542

 • Laura Pētersone

  Biroja administratore

  Laura Pētersone

  LFF kopš 2017. gada. LU ieguvusi pedagoģisko izglītību. Pirmā lielā pieredze futbolā bija Zēnu futbola festivāls 2015. gadā, un no tā brīža futbols arī aizrāva, jo redzēja, cik liels darbs un cerības tiek ieguldītas šajā sporta spēlē. Tāpēc divtik liels prieks, ka tagad ir iespēja strādāt LFF. Patīk vērot, kā vakaros treneri strādā ar bērniem, lielu prieku sagādā rūpes par kolēģiem, lai padarītu viņu ikdienas darbu ērtāku un pozitīvāku. Ir vēlēšanās dot arī savu artavu stratēģijas Futbols Latvijas sirdī ieviešanā.

 • Alise Pētersone

  Biroja administratore

  info@lff.lv

  Alise Pētersone

  LFF kopš 2018. gada. Iepriekš strādājusi jomās, kas saistītas ar klientu apkalpošanu tirdzniecības un apkalpojošās sfērās. Iegūts LU Humanitāro zinātņu bakalaurs angļu valodas filoloģijā. Latvijas futbolā iedvesmo kolēģu mērķtiecība attīstīt šo spēli. Brīvajā laikā priekšroka tiek dota grāmatu lasīšanai.

 • Sergejs Malovs

  Saimniecības pārzinis

  sergejs.malovs@lff.lv
  +37128334403

  Sergejs Malovs

  LFF kopš 2007. gada. Iepriekš strādājis par administratīvas nodaļas transporta un saimniecības menedžeri. Pabeidzis Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūtu, iegūstot civilās aviācijas inženiera grādu.

 • Andris Treimanis

  Jurists

  andris.treimanis@lff.lv
  +37126305029

  Andris Treimanis

  LFF kopš 2014. gada. Iepriekš strādājis Kuldīgas BJSS, Valsts policijā, Latvijas Televīzijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, AS Augstsprieguma tīkli un citos uzņēmumos. Mācījies Latvijas Policijas akadēmijā un LU, ir maģistra grāds jurisprudencē. Ir futbola tiesnesis, apkalpo spēles arī starptautiskajā arēnā. Vairākas reizes ir atzīts par Latvijas labāko tiesnesi. Futbols ir sirdslieta un nodarbošanās kopš bērnības. Ir mērķis kopā ar kolēģiem un futbola sabiedrību attīstīt futbolu līdz sporta veidam numur viens Latvijā.

 • Andrejs Šubjonkins

  Autovadītājs, strādnieks

  info@lff.lv
  +37125618140

  Andrejs Šubjonkins

  LFF kopš 2013. gada. Ikdienā rūpējas par visiem lielajiem un mazajiem tehniskajiem darbiņiem, kas nepieciešami raitam federācijas darbam, kā arī pilda šofera funkcijas, tai skaitā gādājot par LFF starptautiskajiem viesiem semināros, konferencēs un izlašu spēlēs. Arī iepriekš pirms darba LFF strādājis par autovadītāju.

 • Konstantīns Rubīns

  Drošības virsnieks

  konstantins.rubins@lff.lv
  +37126200555

  Konstantīns Rubīns

  Persona būs bez apraksta

 • Marianna Dimitrijeva

  Atbildīgā par telpu kārtību un tīrību

  info@lff.lv
  +37126137363

  Marianna Dimitrijeva

  LFF kopš 2008. gada. Ikdienā rūpējas par LFF telpu kārtību un higiēnu, lai patīkama, ražīga un radoša darba vide būtu gan darbiniekiem, gan viesiem.

SynotTip Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2820444516+2964
2FK Ventspils2818645422+3260
3RFS2818195723+3455
4FK Liepāja/Mogo2815674625+2151
5Spartaks Jūrmala28126104837+1142
6FK Jelgava2863191948-2921
7FK Metta/Latvijas U.2854192452-2819
8Valmiera Glass ViA2822242292-708

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU