Latvian Football Strategy 2017-2024

Sieviešu 1. līga

2019

  • klubi11
  • spēlētāji293
  • spēles80

Izvēlēties sezonu:

  • 1. posms
  • 1./6. vieta
  • 7./11. vieta
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
1. kārtaProtokols
13
apr
Cēsu pilsētas stadions
16:00
Cēsis/FK Priekuļi19Liepājas Futbola skola 
14
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
11:30
SK Super Nova30FK Dinamo Rīga - 2 
14
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
15:00
Rēzeknes BJSS40SK Imanta 
14
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
15:00
FK Iecava/FK Jelgava00Rēzeknes novada BJSS 
14
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
16:00
Rīgas Futbola skola - 250FK Auda 
2. kārtaProtokols
03
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Laidze/Talsu NSS03FK Iecava/FK Jelgava 
05
mai
Maltas stadions
13:00
Rēzeknes novada BJSS32Cēsis/FK Priekuļi 
05
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
Liepājas Futbola skola13Rēzeknes BJSS 
05
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
FK Dinamo Rīga - 202Rīgas Futbola skola - 2 
05
mai
Stadions Jūrnieks
16:00
SK Imanta03SK Super Nova 
3. kārtaProtokols
18
apr
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
18:00
Rēzeknes BJSS70Rēzeknes novada BJSS 
18
mai
Cēsu pilsētas stadions
14:00
Cēsis/FK Priekuļi12FK Laidze/Talsu NSS 
19
mai
Audas stadions
12:00
FK Auda01FK Dinamo Rīga - 2 
19
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:30
SK Super Nova07Liepājas Futbola skola 
19
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola - 230SK Imanta 
4. kārtaProtokols
24
mai
Iecavas novada stadions
19:30
FK Iecava/FK Jelgava31Cēsis/FK Priekuļi 
25
mai
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
Liepājas Futbola skola61Rīgas Futbola skola - 2 
26
mai
Maltas stadions
14:00
Rēzeknes novada BJSS04SK Super Nova 
26
mai
Talsu pilsētas stadions
16:00
FK Laidze/Talsu NSS04Rēzeknes BJSS 
26
mai
Audas stadions
17:00
SK Imanta31FK Auda 
5. kārtaProtokols
01
jūn
Audas stadions
16:00
FK Auda02Liepājas Futbola skola 
02
jūn
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes BJSS100FK Iecava/FK Jelgava 
02
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola - 280Rēzeknes novada BJSS 
02
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
FK Dinamo Rīga - 210SK Imanta 
02
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:30
SK Super Nova40FK Laidze/Talsu NSS 
6. kārtaProtokols
08
jūn
Maltas stadions
13:00
Rēzeknes novada BJSS21FK Auda 
09
jūn
-
Liepājas Futbola skola60FK Dinamo Rīga - 2 
09
jūn
Talsu pilsētas stadions
14:00
FK Laidze/Talsu NSS13Rīgas Futbola skola - 2 
09
jūn
Cēsu pilsētas stadions
16:00
Cēsis/FK Priekuļi07Rēzeknes BJSS 
09
jūn
Iecavas novada stadions
19:00
FK Iecava/FK Jelgava14SK Super Nova 
7. kārtaProtokols
12
jūn
Audas stadions
19:00
FK Auda32FK Laidze/Talsu NSS 
21
jūn
RTU stadions
14:00
SK Super Nova31Cēsis/FK Priekuļi 
21
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola - 210FK Iecava/FK Jelgava 
22
jūn
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
SK Imanta08Liepājas Futbola skola 
22
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Dinamo Rīga - 233Rēzeknes novada BJSS 
8. kārtaProtokols
13
jūl
Iecavas novada stadions
11:00
FK Iecava/FK Jelgava52FK Auda 
13
jūl
Cēsu pilsētas stadions
16:00
Cēsis/FK Priekuļi17Rīgas Futbola skola - 2 
14
jūl
Maltas stadions
14:00
Rēzeknes novada BJSS21SK Imanta 
14
jūl
Talsu pilsētas stadions
14:00
FK Laidze/Talsu NSS15FK Dinamo Rīga - 2 
14
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
17:00
Rēzeknes BJSS21SK Super Nova 
9. kārtaProtokols
12
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
Liepājas Futbola skola120Rēzeknes novada BJSS 
18
jūl
Alberta Šeibeļa stadions
18:00
SK Imanta10FK Laidze/Talsu NSS 
20
jūl
Audas stadions
11:00
FK Auda00Cēsis/FK Priekuļi 
21
jūl
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
15:00
Rīgas Futbola skola - 245Rēzeknes BJSS 
21
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:30
FK Dinamo Rīga - 210FK Iecava/FK Jelgava 
10. kārtaProtokols
28
jūl
Cēsu pilsētas stadions
12:00
Cēsis/FK Priekuļi12FK Dinamo Rīga - 2 
28
jūl
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
14:00
Rēzeknes BJSS30FK Auda 
28
jūl
RTU stadions
14:00
SK Super Nova32Rīgas Futbola skola - 2 
28
jūl
Talsu pilsētas stadions
16:00
FK Laidze/Talsu NSS51Liepājas Futbola skola 
30
jūl
Iecavas novada stadions
19:00
FK Iecava/FK Jelgava40SK Imanta 
11. kārtaProtokols
10
mai
Maltas stadions
16:00
Rēzeknes novada BJSS20FK Laidze/Talsu NSS 
03
aug
Stadions "Daugava", rezerves laukums
12:30
Liepājas Futbola skola72FK Iecava/FK Jelgava 
04
aug
Audas stadions
12:15
FK Auda03SK Super Nova 
04
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
16:00
FK Dinamo Rīga - 203Rēzeknes BJSS 
04
aug
Alberta Šeibeļa stadions
17:00
SK Imanta13Cēsis/FK Priekuļi 
1. kārtaProtokols
17
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
FK Dinamo Rīga - 230Liepājas Futbola skola 
17
aug
Maltas stadions
14:00
Rēzeknes novada BJSS17Rēzeknes BJSS 
31
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola - 211SK Super Nova 
2. kārtaProtokols
24
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
18:30
Rēzeknes BJSS21Liepājas Futbola skola 
08
sep
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
17:00
FK Dinamo Rīga - 222SK Super Nova 
14
sep
Maltas stadions
14:00
Rēzeknes novada BJSS04Rīgas Futbola skola - 2 
3. kārtaProtokols
07
sep
Maltas stadions
16:00
Rēzeknes novada BJSS15Liepājas Futbola skola 
15
sep
RTU stadions
13:00
SK Super Nova03Rēzeknes BJSS 
4. kārtaProtokols
29
sep
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Liepājas Futbola skola--SK Super Nova-
29
sep
Maltas stadions
16:00
Rēzeknes novada BJSS--FK Dinamo Rīga - 2-
29
sep
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
16:00
Rēzeknes BJSS--Rīgas Futbola skola - 2-
5. kārtaProtokols
22
sep
RTU stadions
15:30
SK Super Nova--Rēzeknes novada BJSS-
12
okt
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola - 2--Liepājas Futbola skola-
12
okt
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
13:00
Rēzeknes BJSS--FK Dinamo Rīga - 2-
1. kārtaProtokols
14
sep
Cēsu pilsētas stadions
12:00
Cēsis/FK Priekuļi31SK Imanta 
21
sep
Talsu pilsētas stadions
13:00
FK Laidze/Talsu NSS--FK Auda-
2. kārtaProtokols
24
aug
Alberta Šeibeļa stadions
14:00
SK Imanta01FK Iecava/FK Jelgava 
05
okt
Talsu pilsētas stadions
14:00
FK Laidze/Talsu NSS--Cēsis/FK Priekuļi-
3. kārtaProtokols
31
aug
Iecavas novada stadions
15:30
FK Iecava/FK Jelgava41FK Laidze/Talsu NSS 
08
sep
Cēsu pilsētas stadions
15:00
Cēsis/FK Priekuļi00FK Auda 
4. kārtaProtokols
25
sep
Audas stadions
19:00
FK Auda--FK Iecava/FK Jelgava-
29
sep
Talsu pilsētas stadions
12:30
FK Laidze/Talsu NSS--SK Imanta-
5. kārtaProtokols
21
sep
Cēsu pilsētas stadions
15:30
Cēsis/FK Priekuļi--FK Iecava/FK Jelgava-
12
okt
Baldones vidusskolas stadions
13:00
FK Auda--SK Imanta-

Sieviešu 1. līga 2019 / 1. aplis

KomandaSUNZGVZVVAP
1Rēzeknes BJSS101000486+4230
2Liepājas Futbola skola108025912+4724
3SK Super Nova108022813+1524
4Rīgas Futbola skola - 2107033616+2021
5FK Dinamo Rīga - 2105141319-616
6Rēzeknes novada BJSS104241238-2614
7FK Iecava/FK Jelgava104151826-813
8SK Imanta10208629-236
9FK Laidze/Talsu NSS102081127-166
10FK Auda10118726-194
11Cēsis/FK Priekuļi101181137-264

Sieviešu 1. līga 2019 / 2. aplis (1-6. vieta)

KomandaSUNZGVZVVAP
1Rēzeknes BJSS8800328+2424
2Liepājas Futbola skola85033810+2815
3SK Super Nova83231417-311
4Rīgas Futbola skola - 273132215+710
5FK Dinamo Rīga - 27124819-115
6Rēzeknes novada BJSS8017550-451

Sieviešu 1. līga 2019 / 2. aplis (7-11. vieta)

KomandaSUNZGVZVVAP
7FK Iecava/FK Jelgava6600204+1618
8Cēsis/FK Priekuļi622287+18
9SK Imanta6204612-66
10FK Auda5122610-45
11FK Laidze/Talsu NSS5104512-73
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Gudkova ValērijaLiepājas Futbola skola26
2 Tumāne LigitaRēzeknes BJSS19
3 Teļukeviča MarinaRīgas Futbola skola - 216
4 Ovsjankina JekaterinaRēzeknes BJSS14
5 Buklovska JutaSK Super Nova10
6 Druviņa Emīlija SofijaFK Iecava/FK Jelgava8
7 Rukse AliseFK Laidze/Talsu NSS8
8 Dimpere ViktorijaRēzeknes BJSS8
9 Suvītra DiānaFK Dinamo Rīga - 27
10 Tarasova AnastasijaLiepājas Futbola skola7
11 Šenberga SignijaLiepājas Futbola skola6
12 Pelse ElizabeteRēzeknes BJSS6
13 Tauriņa AbitaFK Iecava/FK Jelgava5
14 Saule Emija EmīlijaLiepājas Futbola skola5
15 Čamane SintijaLiepājas Futbola skola5
16 Gaiķe AliseSK Super Nova5
17 Kozlova VladaSK Super Nova5
18 Eglīte DžeinaCēsis/FK Priekuļi4
19 Paidere Madara ĒrikaFK Auda4
20 Ančupāne GrietaRēzeknes BJSS4
21 Smirnova DiānaRēzeknes BJSS4
22 Beļecka AnastasijaRīgas Futbola skola - 24
23 Fiošina DarjaRīgas Futbola skola - 24
24 Levikina DarijaRīgas Futbola skola - 24
25 Kovaļevska NikolaCēsis/FK Priekuļi3
26 Samsonova RutaCēsis/FK Priekuļi3
27 Gaugere RenāteFK Iecava/FK Jelgava3
28 Tihomirova Adriana NikolaFK Iecava/FK Jelgava3
29 Jegorova AngelīnaLiepājas Futbola skola3
30 Arbidāne ElīnaRēzeknes BJSS3
31 Stankeviča JūlijaRēzeknes novada BJSS3
32 Kiričenko MarijaRīgas Futbola skola - 23
33 Ritenberga-Balode TīnaSK Super Nova3
34 Šļahtina SofijaSK Super Nova3
35 Pundure BellaCēsis/FK Priekuļi2
36 Mārtiņjēkaba KlintaFK Auda2
37 Koha JevgenijaFK Dinamo Rīga - 22
38 Stretoviča DarjaFK Dinamo Rīga - 22
39 Čubare Evelīna SendijaFK Dinamo Rīga - 22
40 Smirnova SantaFK Iecava/FK Jelgava2
41 Pavāre DeinaFK Laidze/Talsu NSS2
42 Freidenfelde EvelīnaLiepājas Futbola skola2
43 Shandyreva AlonaLiepājas Futbola skola2
44 Bulmeistere JanaRēzeknes novada BJSS2
45 Likova LanaRēzeknes novada BJSS2
46 Semjonova KarīnaRēzeknes novada BJSS2
47 Zariņa AurēlijaRēzeknes novada BJSS2
48 Kizino AnnaRīgas Futbola skola - 22
49 Kozuliņa KristiānaRīgas Futbola skola - 22
50 Švāgere ElīnaSK Imanta2
51 Spruntule ElīzaSK Super Nova2
52 Eglīte AneteCēsis/FK Priekuļi1
53 Kamarūta EveritaCēsis/FK Priekuļi1
54 Zaiceva MargitaFK Auda1
55 Bratuška AnnijaFK Dinamo Rīga - 21
56 Grišina JeļenaFK Dinamo Rīga - 21
57 Jevstigņejeva ValērijaFK Dinamo Rīga - 21
58 Ņikitina Dana NikolaFK Dinamo Rīga - 21
59 Širmanova VeronikaFK Dinamo Rīga - 21
60 Krasnova LeaFK Iecava/FK Jelgava1
61 Ščucka MontaFK Iecava/FK Jelgava1
62 Lindermane AsnāteFK Laidze/Talsu NSS1
63 Dreimane SanijaLiepājas Futbola skola1
64 Smirnova TaisijaLiepājas Futbola skola1
65 Tarasova JeļenaLiepājas Futbola skola1
66 Garanča SofijaRēzeknes BJSS1
67 Pokšāne DiānaRēzeknes BJSS1
68 Ivanova EvitaRēzeknes novada BJSS1
69 Kadirova ŽasminaRēzeknes novada BJSS1
70 Zabalujeva AlīnaRēzeknes novada BJSS1
71 Baranovska AnnaRīgas Futbola skola - 21
72 Freimane AurēlijaRīgas Futbola skola - 21
73 Jazjonoka MargaritaRīgas Futbola skola - 21
74 Meldere KitijaRīgas Futbola skola - 21
75 Starceva ElīnaRīgas Futbola skola - 21
76 Jēgere UnaSK Imanta1
77 Mūrniece Patrīcija PaulaSK Imanta1
78 Pritkova ŅinaSK Imanta1
79 Tarvīda KristiānaSK Imanta1
80 Zivtiņa KristīneSK Imanta1
81 Maļuka LuīzeSK Super Nova1
82 Moča VinetaSK Super Nova1

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2517354815+3354
2RFS2613674027+1345
3FK Ventspils2611964033+742
4FK Spartaks26114113848-1037
5Valmiera Glass ViA259882525035
6FK Liepāja2585122931-229
7FK Jelgava2577112229-728
8BFC Daugavpils2675142341-1826
9FK Metta2665152541-1623
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU