Sieviešu futbola 1. līga
Izvēlēties sezonu:
- Visas spēles 1.-6. vieta
- Visas spēles 7.-11. vieta
- 1. posms
- Tabulas
- Vārtu guvējas
1. kārta
2. kārta
3. kārta
4. kārta
5. kārta
sestdiena
14
okt
14:00
2023
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
trešdiena
18
okt
18:00
2023
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
1. kārta
2. kārta
3. kārta
4. kārta
5. kārta
1. kārta
svētdiena
20
aug
14:00
2023
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
2. kārta
sestdiena
13
mai
19:30
2023
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
3. kārta
sestdiena
6
mai
14:00
2023
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
4. kārta
5. kārta
svētdiena
28
mai
14:00
2023
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
6. kārta
7. kārta
8. kārta
svētdiena
9
jūl
17:00
2023
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums
9. kārta
sestdiena
15
jūl
14:00
2023
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
10. kārta
11. kārta
svētdiena
13
aug
16:00
2023
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Laura Kallase
FK Olaine - 2
22
2
Paula Dzene
FS Metta - 2
22
3
Ketija Daukšte
FK Jelgava
16
4
Marija Klementjeva
FS Metta - 2
14
5
Elizabete Pelse
Rēzeknes BJSS
13
6
Viktorija Višņakova
Rēzeknes BJSS
13
7
Jekaterina Ovsjankina
Rēzeknes BJSS
12
8
Džeina Eglīte
FK Sigulda
11
9
Jekaterina Haritonova
Daugavpils Futbola skola
11
10
Alise Keita Baltrušaite
FK Jelgava
10
11
Diāna Skribina
Daugavpils Futbola skola
9
12
Elizabete Samušenko
Daugavpils Futbola skola
9
13
Keita Zviedre
FS Metta - 2
9
14
Santa Baltause
FK Jelgava
9
15
Uma Upīte
FS Metta - 2
9
16
Alise Rukse
FC Talsi
8
17
Ance Katane
FB Gulbene/ZAFC
8
18
Evelīna Jaunslaviete
FB Gulbene/ZAFC
8
19
Katrīna Lukaševiča
Rēzeknes BJSS
8
20
Liene Reute
Daugavpils Futbola skola
8
21
Daniela Miļūna
FK Jelgava
7
22
Beāte Mišela Proskurina
Rīgas Futbola skola - 2
6
23
Marija Ozoliņa
Rīgas Futbola skola - 2
6
24
Nikole Červinska
Daugavpils Futbola skola
6
25
Samanta Nikola Zālīte
FK Olaine - 2
6
26
Sofija Garanča
Rēzeknes BJSS
6
27
Vasilisa Sadikova
FS Metta - 2
6
28
Elīza Paula Sīpola
FS Metta - 2
5
29
Laura Siņutkina
FS Metta - 2
5
30
Alise Grigorjeva
FK Olaine - 2
4
31
Dārta Silgale
FC Talsi
4
32
Elija Veilande
FS Metta - 2
4
33
Elīze Elza Jansone
FK Sigulda
4
34
Hanna Krafte
Rīgas Futbola skola - 2
4
35
Viktorija Vengreviča
Daugavpils Futbola skola
4
36
Aļina Mihailova
FK Olaine - 2
3
37
Ance Daibe
FK Jelgava
3
38
Daniela Krušatina
Liepājas Futbola skola - 2
3
39
Ieva Bergholce
Liepājas Futbola skola - 2
3
40
Jana Priecuma
Rīgas Futbola skola - 2
3
41
Jekaterina Goruza
FK Olaine - 2
3
42
Linda Stāmere
FK Sigulda
3
43
Milēna Blate
FK Olaine - 2
3
44
Samanta Grigorjeva
FK Olaine - 2
3
45
Valērija Širina
FK Olaine - 2
3
46
Agnese Troinova
FC Talsi
2
47
Anda Katane
FB Gulbene/ZAFC
2
48
Anna Poņatovska
FK Jelgava
2
49
Baiba Zaksa
FK Sigulda
2
50
Denīze Marta Medinika
FK Jelgava
2
51
Elisa Eihvalde
FC Talsi
2
52
Ieva Stankeviča
Daugavpils Futbola skola
2
53
Jana Purviņa
FK Sigulda
2
54
Jekaterīna Volkoviča
Daugavpils Futbola skola
2
55
Karolina Auziņa
FK Jelgava
2
56
Kristīne Zivtiņa
SK Imanta
2
57
Laura Gluškova
SK Imanta
2
58
Līna Kuzmina
Rīgas Futbola skola - 2
2
59
Loreta Dārta Auziņa
FK Olaine - 2
2
60
Reičela Andrea Laumane
FC Talsi
2
61
Rendija Baltrušaite
FK Jelgava
2
62
Rēzija Veronika Laumane
SK Imanta
2
63
Santa Biezā
SK Imanta
2
64
Sofija Gluščuka
FS Metta - 2
2
65
Viktorija Sinķavičus
Daugavpils Futbola skola
2
66
Alise Vovka
Liepājas Futbola skola - 2
1
67
Alīna Petrova
Daugavpils Futbola skola
1
68
Ance Meijere
Liepājas Futbola skola - 2
1
69
Anete Stepiņa
FK Olaine - 2
1
70
Arina Tarasova
Daugavpils Futbola skola
1
71
Arīna Ūzula
Rēzeknes BJSS
1
72
Baiba Juškeviča
Rēzeknes BJSS
1
73
Deina Pavāre
FC Talsi
1
74
Elīze Mackeviča
FK Olaine - 2
1
75
Elza Renāte Strazdiņa
FK Jelgava
1
76
Estere Pikša
FK Jelgava
1
77
Jelizaveta Šatko
SK Imanta
1
78
Jevgēņija Blūma
FK Jelgava
1
79
Katrīna Augustāne
FS Metta - 2
1
80
Kristīne Galvāne
Rīgas Futbola skola - 2
1
81
Laura Kalēja
SK Imanta
1
82
Liisa Ellen Eerikainen
FS Metta - 2
1
83
Linda Mergupe-Kutraite
FS Metta - 2
1
84
Madara Štipenbaha
FC Talsi
1
85
Madlēna Džeriņa
Liepājas Futbola skola - 2
1
86
Milāna Rodeviča
Rīgas Futbola skola - 2
1
87
Nika Motina
Rēzeknes BJSS
1
88
Nora Meilande
FS Metta - 2
1
89
Olga Prokopkina
Rēzeknes BJSS
1
90
Paula Estere Sudmale
Liepājas Futbola skola - 2
1
91
Sandija Jansone
FB Gulbene/ZAFC
1
92
Sintija Bruce- Meire
FC Talsi
1
93
Taisija Djagiļeva
Daugavpils Futbola skola
1
94
Valērija Vasiļjeva
Rēzeknes BJSS
1
95
Veronika Smirnova
Rēzeknes BJSS
1
96
Viktoriya Seniv
Rīgas Futbola skola - 2
1