Izvēlēties sezonu:

  • Pirmais posms
  • Tabula
  • Otrais posms
  • Vārtu guvēji
1. kārta

sestdiena

22
jan
10:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

22
jan
11:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

22
jan
12:20
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

22
jan
13:20
2022
Rimi Olimpiskais centrs

svētdiena

23
jan
11:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

23
jan
12:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

23
jan
13:20
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

23
jan
14:20
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle
2. kārta

svētdiena

30
jan
11:00
2022
Spuņciema Sporta halle

svētdiena

30
jan
11:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

30
jan
12:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

30
jan
12:00
2022
Spuņciema Sporta halle

svētdiena

30
jan
13:20
2022
Spuņciema Sporta halle

svētdiena

30
jan
13:20
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

30
jan
14:20
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

30
jan
14:20
2022
Spuņciema Sporta halle
3. kārta

sestdiena

5
feb
11:00
2022
Talsu sporta halle

sestdiena

5
feb
12:20
2022
Talsu sporta halle

svētdiena

6
feb
11:00
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

6
feb
13:40
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

13
feb
12:20
2022
Talsu sporta halle

svētdiena

20
feb
11:00
2022
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

svētdiena

20
feb
14:40
2022
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

otrdiena

22
feb
20:20
2022
Spuņciema Sporta halle
4. kārta

sestdiena

5
feb
13:40
2022
Talsu sporta halle

svētdiena

13
feb
10:00
2022
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

13
feb
11:00
2022
Tukuma Sporta Halle

svētdiena

13
feb
11:15
2022
Talsu sporta halle

svētdiena

13
feb
13:40
2022
Tukuma Sporta Halle

otrdiena

22
feb
19:20
2022
Spuņciema Sporta halle
5. kārta

svētdiena

6
feb
12:20
2022
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

13
feb
13:40
2022

svētdiena

20
feb
12:00
2022
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

svētdiena

20
feb
13:20
2022
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

otrdiena

22
feb
17:00
2022
Spuņciema Sporta halle

otrdiena

22
feb
18:00
2022
Spuņciema Sporta halle
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
6
1
1
38
14
+24
19
2
8
6
0
2
13
7
+6
18
3
8
5
2
1
28
10
+18
17
4
8
4
1
3
26
13
+13
13
5
8
4
1
3
16
34
-18
13
6
8
3
3
2
23
9
+14
12
7
8
2
1
5
8
19
-11
7
8
8
1
1
6
9
24
-15
4
9
8
0
0
8
3
34
-31
0
Ceturtdaļfināli

sestdiena

26
feb
13:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

26
feb
14:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

26
feb
15:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

26
feb
16:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs

otrdiena

1
mar
17:00
2022
Spuņciema Sporta halle

otrdiena

1
mar
18:00
2022
Spuņciema Sporta halle

otrdiena

1
mar
19:00
2022
Spuņciema Sporta halle

otrdiena

1
mar
20:00
2022
Spuņciema Sporta halle
Pusfināli

trešdiena

9
mar
18:00
2022
Rēzeknes Olimpiskā centra halle

ceturtdiena

17
mar
17:30
2022
Rimi Olimpiskais centrs

piektdiena

25
mar
18:00
2022
Rēzeknes Olimpiskā centra halle
Fināls

svētdiena

27
mar
17:00
2022
Rimi Olimpiskais centrs
1
Ovsjankina Jekaterina
Rēzeknes BJSS
15
2
Godiņa Madlēna Marta
Rīgas Futbola skola
10
3
Pastare Olita
Rēzeknes BJSS
9
4
Strautiņa Laura
FK Tukums 2000
8
5
Medinika Denīze Marta
FS Jelgava
7
6
Pelse Elizabete
Rēzeknes BJSS
7
7
Prokopkina Olga
Rēzeknes BJSS
7
8
Šteinberga Līva
Rīgas Futbola skola
7
9
Kāne Marta
SK Imanta
6
10
Rukse Alise
FC Talsi
6
11
Teice Emīlija
Rīgas Futbola skola
6
12
Višņakova Viktorija
Rēzeknes BJSS
6
13
Dzene Paula
FS Metta
5
14
Garanča Katrīna
FS Metta
5
15
Veilande Elija
FS Metta
5
16
Priecuma Jana
Babītes SK
4
17
Silgale Dārta
FC Talsi
4
18
Belova Anna
Rīgas Futbola skola
3
19
Daukšte Ketija
FS Jelgava
3
20
Garanča Sofija
Rēzeknes BJSS
3
21
Sīpola Elīza Paula
FS Metta
3
22
Troinova Agnese
FK Tukums 2000
3
23
Aleksīna Vanesa
FC Talsi
2
24
Čera Beatrise
SK Kuorsova/Ludza
2
25
Fišere Viktorija
FS Jelgava
2
26
Jakovele Tatjana
Rīgas Futbola skola
2
27
Kiričenko Marija
Rīgas Futbola skola
2
28
Laškova Samanta
Rēzeknes BJSS
2
29
Levikina Darija
Rīgas Futbola skola
2
30
Lisovska Jasmīne
Babītes SK
2
31
Miļūna Daniela
FS Jelgava
2
32
Mitenberga Sigita
FC Talsi
2
33
Ozoliņa Marija
SK Imanta
2
34
Pavāre Deina
FC Talsi
2
35
Pinčuka Nikola
Rīgas Futbola skola
2
36
Sniedzīte Rebeka
FS Metta
2
37
Sokolova Adriāna
Rēzeknes BJSS
2
38
Strazdiņa Elza Renāte
FS Jelgava
2
39
Šņepste Diāna
FC Talsi
2
40
Upīte Uma
FS Metta
2
41
Zivtiņa Kristīne
SK Imanta
2
42
Bogdanova Anna
FS Jelgava
1
43
Daņilova Katrīna
FS Metta
1
44
Eihvalde Elisa
FC Talsi
1
45
Elsberga Katrīna
Rīgas Futbola skola
1
46
Enģele Arta
FC Talsi
1
47
Grundāne Šarlote
Babītes SK
1
48
Jaunslaviete Evelīna
SK Kuorsova/Ludza
1
49
Kadirova Žasmina
Rēzeknes BJSS
1
50
Koluža Agnese
FK Tukums 2000
1
51
Kondakova Jekaterina
Rīgas Futbola skola
1
52
Kukaine Betija
Babītes SK
1
53
Lipšāne Amēlija
FS Metta
1
54
Nadvirņanska Darja
Rīgas Futbola skola
1
55
Otļagova Jūlija
SK Imanta
1
56
Prodanece Katrīne
Rīgas Futbola skola
1
57
Siņutkina Laura
FS Metta
1
58
Sprigule Elīna
FK Tukums 2000
1
59
Ström Elina Kaarina
Babītes SK
1
60
Uvarova Dana
FK Tukums 2000
1
61
Ūzula Arīna
Rēzeknes BJSS
1
62
Vaivode Laura
Rēzeknes BJSS
1
63
Zilberte Simona
SK Imanta
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU