Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas otrā līga Ziemeļu zona

2019

  • klubi11
  • spēlētāji369
  • spēles110

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Pirmdiena, 19.08.2019.Protokols
10
kārta
Audas stadions
20:00
FK Alberts15FK Priekuļi 
Piektdiena, 23.08.2019.Protokols
17
kārta
Limbažu stadions
18:30
FK Limbaži--FK Staiceles Bebri 
17
kārta
Audas stadions
20:30
FK Alberts--SK Cēsis 
Sestdiena, 24.08.2019.Protokols
17
kārta
Valkas pilsētas stadions
14:00
FK Valka--SK Krimulda 
Svētdiena, 25.08.2019.Protokols
17
kārta
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
12:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Pļaviņas DM-
17
kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS-2--Riga United-
Ceturtdiena, 29.08.2019.Protokols
18
kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United--FK Limbaži-
Piektdiena, 30.08.2019.Protokols
18
kārta
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi--SK Cēsis-
Sestdiena, 31.08.2019.Protokols
18
kārta
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM--FK Alberts-
18
kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:30
FK Smiltene/BJSS-2--SK Krimulda-
1. kārtaProtokols
16
apr
Cēsu pilsētas stadions
18:00
FK Priekuļi31FK Staiceles Bebri 
01
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS-211FK Pļaviņas DM 
01
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera Glass ViA - 341SK Krimulda 
13
jūn
Audas stadions
20:00
FK Alberts04Riga United 
24
jūl
Limbažu stadions
19:30
FK Limbaži12SK Cēsis 
2. kārtaProtokols
26
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00
FK Smiltene/BJSS-230Valmiera Glass ViA - 3 
26
apr
Audas stadions
21:00
SK Krimulda22FK Alberts 
27
apr
Cēsu pilsētas stadions
17:00
FK Priekuļi13Riga United 
28
apr
MTC ''Staicele''
17:30
FK Staiceles Bebri42FK Valka 
25
mai
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži21FK Pļaviņas DM 
3. kārtaProtokols
04
mai
Audas stadions
13:00
SK Krimulda51FK Priekuļi 
04
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00
Riga United71FK Staiceles Bebri 
06
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 323FK Limbaži 
16
mai
Audas stadions
20:00
FK Alberts03FK Smiltene/BJSS-2 
21
jūn
Valkas pilsētas stadions
20:00
FK Valka52SK Cēsis 
4. kārtaProtokols
09
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United50FK Valka 
11
mai
Gostiņu stadions
16:00
FK Pļaviņas DM30SK Cēsis 
12
mai
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri29SK Krimulda 
12
mai
Cēsu pilsētas stadions
18:00
FK Priekuļi11FK Smiltene/BJSS-2 
28
mai
Limbažu stadions
20:00
FK Limbaži22FK Alberts 
5. kārtaProtokols
18
mai
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM51FK Valka 
19
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United01SK Krimulda 
19
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS-271FK Staiceles Bebri 
19
mai
Cēsu pilsētas stadions
18:00
FK Priekuļi34FK Limbaži 
01
jūl
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis06Valmiera Glass ViA - 3 
6. kārtaProtokols
30
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United10FK Smiltene/BJSS-2 
01
jūn
Audas stadions
13:00
SK Krimulda61FK Valka 
01
jūn
Cēsu pilsētas stadions
14:00
SK Cēsis06FK Alberts 
01
jūn
Gostiņu stadions
16:00
FK Pļaviņas DM02Valmiera Glass ViA - 3 
02
jūn
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri22FK Limbaži 
7. kārtaProtokols
05
jūn
Valkas pilsētas stadions
19:00
FK Valka15Valmiera Glass ViA - 3 
06
jūn
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis15FK Priekuļi 
08
jūn
Limbažu stadions
13:00
FK Limbaži12Riga United 
09
jūn
Audas stadions
13:00
FK Alberts14FK Pļaviņas DM 
09
jūn
Audas stadions
16:00
SK Krimulda61FK Smiltene/BJSS-2 
8. kārtaProtokols
11
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera Glass ViA - 362FK Alberts 
15
jūn
Audas stadions
13:00
SK Krimulda81FK Limbaži 
15
jūn
Gostiņu stadions
13:00
FK Pļaviņas DM00FK Priekuļi 
16
jūn
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri20SK Cēsis 
18
jūn
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00
FK Smiltene/BJSS-270FK Valka 
9. kārtaProtokols
12
jūn
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:30
FK Smiltene/BJSS-235FK Limbaži 
27
jūn
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi13Valmiera Glass ViA - 3 
27
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United160SK Cēsis 
29
jūn
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri11FK Pļaviņas DM 
22
jūl
Audas stadions
20:30
FK Alberts10FK Valka 
10. kārtaProtokols
03
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 362FK Staiceles Bebri 
06
jūl
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM11Riga United 
07
jūl
Cēsu pilsētas stadions
14:00
SK Cēsis05SK Krimulda 
13
jūl
Limbažu stadions
19:30
FK Limbaži11FK Valka 
19
aug
Audas stadions
20:00
FK Alberts15FK Priekuļi 
11. kārtaProtokols
09
jūl
Valkas pilsētas stadions
19:00
FK Valka21FK Priekuļi 
12
jūl
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis06FK Smiltene/BJSS-2 
13
jūl
Gostiņu stadions
17:00
FK Pļaviņas DM05SK Krimulda 
14
jūl
Audas stadions
16:00
FK Alberts23FK Staiceles Bebri 
06
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:30
Valmiera Glass ViA - 3--Riga United-
12. kārtaProtokols
18
jūl
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis07FK Limbaži 
18
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United42FK Alberts 
21
jūl
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM21FK Smiltene/BJSS-2 
21
jūl
MTC ''Staicele''
17:30
FK Staiceles Bebri72FK Priekuļi 
15
sep
Audas stadions
14:00
SK Krimulda--Valmiera Glass ViA - 3-
13. kārtaProtokols
25
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 322FK Smiltene/BJSS-2 
25
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United21FK Priekuļi 
26
jūl
Audas stadions
20:00
FK Alberts02SK Krimulda 
27
jūl
Valkas pilsētas stadions
17:00
FK Valka29FK Staiceles Bebri 
28
jūl
Gostiņu stadions
12:00
FK Pļaviņas DM23FK Limbaži 
14. kārtaProtokols
30
jūl
Limbažu stadions
19:00
FK Limbaži34Valmiera Glass ViA - 3 
02
aug
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis00FK Valka 
04
aug
Cēsu pilsētas stadions
16:00
FK Priekuļi40SK Krimulda 
04
aug
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri20Riga United 
08
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS-2--FK Alberts-
15. kārtaProtokols
06
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00
FK Smiltene/BJSS-239FK Priekuļi 
08
aug
Audas stadions
20:00
FK Alberts12FK Limbaži 
10
aug
Valkas pilsētas stadions
13:00
FK Valka12Riga United 
10
aug
Cēsu pilsētas stadions
14:00
SK Cēsis04FK Pļaviņas DM 
11
aug
Audas stadions
15:00
SK Krimulda61FK Staiceles Bebri 
16. kārtaProtokols
14
aug
MTC ''Staicele''
19:00
FK Staiceles Bebri31FK Smiltene/BJSS-2 
14
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
20:00
Valmiera Glass ViA - 351SK Cēsis 
15
aug
Limbažu stadions
18:00
FK Limbaži10FK Priekuļi 
16
aug
Audas stadions
21:00
SK Krimulda20Riga United 
17
aug
Valkas pilsētas stadions
18:00
FK Valka11FK Pļaviņas DM 
17. kārtaProtokols
23
aug
Limbažu stadions
18:30
FK Limbaži--FK Staiceles Bebri 
23
aug
Audas stadions
20:30
FK Alberts--SK Cēsis 
24
aug
Valkas pilsētas stadions
14:00
FK Valka--SK Krimulda 
25
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
12:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Pļaviņas DM-
25
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS-2--Riga United-
18. kārtaProtokols
29
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United--FK Limbaži-
30
aug
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi--SK Cēsis-
31
aug
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM--FK Alberts-
31
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:30
FK Smiltene/BJSS-2--SK Krimulda-
01
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Valka-
19. kārtaProtokols
03
sep
Audas stadions
19:30
FK Alberts--Valmiera Glass ViA - 3-
06
sep
Valkas pilsētas stadions
19:00
FK Valka--FK Smiltene/BJSS-2-
07
sep
Cēsu pilsētas stadions
17:00
FK Priekuļi--FK Pļaviņas DM-
07
sep
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis--FK Staiceles Bebri-
08
sep
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži--SK Krimulda-
20. kārtaProtokols
12
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Priekuļi-
14
sep
Valkas pilsētas stadions
14:00
FK Valka--FK Alberts-
14
sep
Gostiņu stadions
15:00
FK Pļaviņas DM--FK Staiceles Bebri-
15
sep
Cēsu pilsētas stadions
14:00
SK Cēsis--Riga United-
15
sep
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži--FK Smiltene/BJSS-2-
21. kārtaProtokols
21
sep
Cēsu pilsētas stadions
12:00
FK Priekuļi--FK Alberts-
21
sep
Valkas pilsētas stadions
13:00
FK Valka--FK Limbaži-
21
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United--FK Pļaviņas DM-
21
sep
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri--Valmiera Glass ViA - 3-
22
sep
Audas stadions
17:00
SK Krimulda--SK Cēsis-
22. kārtaProtokols
27
sep
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi--FK Valka-
28
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS-2--SK Cēsis-
28
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United--Valmiera Glass ViA - 3-
29
sep
Audas stadions
13:00
SK Krimulda--FK Pļaviņas DM-
29
sep
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri--FK Alberts-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Savaļnieks NiksValmiera Glass ViA - 321
2 Kazus RenārsSK Krimulda17
3 Bieziņš MatīssFK Limbaži13
4 Sondors IngvarsSK Krimulda13
5 Skotelis ReinisFK Limbaži12
6 Līsmanis RonaldsFK Staiceles Bebri12
7 Vabolis KristapsSK Krimulda12
8 Dubovs AlvisValmiera Glass ViA - 311
9 Teters RobertsFK Valka10
10 Lock Julian JonasRiga United10
11 Vēlme VairisFK Priekuļi / Cēsis8
12 Rūtiņš MārcisFK Pļaviņas DM7
13 Kārkliņš AndisFK Staiceles Bebri7
14 Fiļipovs SentisFK Smiltene/BJSS-26
15 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS-26
16 Zumbergs JurģisFK Priekuļi / Cēsis5
17 Prohorovs RolandsFK Pļaviņas DM5
18 Lopez Garcia VictorRiga United5
19 Samaniego del Campo JosuRiga United5
20 Foks SvajunasValmiera Glass ViA - 35
21 Rīsbergs RaivisValmiera Glass ViA - 35
22 Drazdovskis JānisFK Alberts4
23 Girvičs KristiānsFK Alberts4
24 Kārkliņš KristersFK Limbaži4
25 Grosbergs KlāvsFK Priekuļi / Cēsis4
26 Kostovs ArnoldsFK Priekuļi / Cēsis4
27 Arnavs ElvisFK Staiceles Bebri4
28 Talcis IngusFK Staiceles Bebri4
29 Ustrisovs Leons ZiedonisFK Staiceles Bebri4
30 Arakeļjans EdgarsRiga United4
31 Krause Sven Niels LinusRiga United4
32 Kaņipovs RinaldsSK Cēsis4
33 Meļķis ElvisFK Alberts3
34 Krieviņš DāvisFK Priekuļi / Cēsis3
35 Sorokins Artūrs EmīlsFK Smiltene/BJSS-23
36 Migliņš MareksFK Staiceles Bebri3
37 Vārsbergs DairisFK Staiceles Bebri3
38 Lācis KārlisValmiera Glass ViA - 33
39 Krūmiņš DāvisFK Alberts2
40 Zēmelis RitvarsFK Alberts2
41 Kamkins MaksimsFK Limbaži2
42 Krasovs IgorsFK Limbaži2
43 Lancmanis Markuss VoldemārsFK Priekuļi / Cēsis2
44 Rozgalis KasparsFK Priekuļi / Cēsis2
45 Spalviņš MārisFK Priekuļi / Cēsis2
46 Zeps OskarsFK Pļaviņas DM2
47 Gaismiņš GustavsFK Smiltene/BJSS-22
48 Mežulis TomsFK Smiltene/BJSS-22
49 Rīders JānisFK Smiltene/BJSS-22
50 Sleņģis Kristaps RičardsFK Smiltene/BJSS-22
51 Ķirsis MarkussFK Smiltene/BJSS-22
52 Smiļģis TomsFK Staiceles Bebri2
53 Ščegoļevs LinardsFK Valka2
54 Jurčenoks EdgarsRiga United2
55 Rudzītis JānisRiga United2
56 Taudiere CyrilRiga United2
57 Baranovskis OskarsSK Krimulda2
58 Krēsliņš NaurisSK Krimulda2
59 Mīligs KasparsSK Krimulda2
60 Dzelzītis RaivisFK Alberts1
61 Koscinkevičs IlvarsFK Alberts1
62 Pabrieža DaumantsFK Alberts1
63 Sebris ReinisFK Alberts1
64 Veisbergs RūdolfsFK Alberts1
65 Bālāboliņš EmīlsFK Limbaži1
66 Bārbalis RaulsFK Limbaži1
67 Kreics ĢirtsFK Limbaži1
68 Pavļiks ŅikitaFK Limbaži1
69 Pētersons MārtiņšFK Limbaži1
70 Lukstiņš Matīss PēterisFK Priekuļi / Cēsis1
71 Riekstiņš KristapsFK Priekuļi / Cēsis1
72 Zernis MārtiņšFK Priekuļi / Cēsis1
73 Zumbergs MatīssFK Priekuļi / Cēsis1
74 Zumbergs TomsFK Priekuļi / Cēsis1
75 Švalbe GintsFK Priekuļi / Cēsis1
76 Beikerts KārlisFK Pļaviņas DM1
77 Molčanovs StaņislavsFK Pļaviņas DM1
78 Ostvalds AndrejsFK Pļaviņas DM1
79 Rūtiņš KasparsFK Pļaviņas DM1
80 Zelmenis ArtūrsFK Pļaviņas DM1
81 Zvidriņš AleksandrsFK Pļaviņas DM1
82 Dusalijevs AleksisFK Smiltene/BJSS-21
83 Dūmiņš RaimondsFK Smiltene/BJSS-21
84 Emulovs EduardsFK Smiltene/BJSS-21
85 Siliņš Valters ValtsFK Smiltene/BJSS-21
86 Stepītis NiklāvsFK Smiltene/BJSS-21
87 Īle EmīlsFK Smiltene/BJSS-21
88 Apiņš RinaldsFK Staiceles Bebri1
89 Luste MārisFK Staiceles Bebri1
90 Cibuļskis MareksFK Valka1
91 Putniņš AldisFK Valka1
92 Veide RonaldoFK Valka1
93 Visockis EduardsFK Valka1
94 Visockis KlāvsFK Valka1
95 Agebrant Anton EdvardRiga United1
96 Awada MohammadRiga United1
97 Beks MariusRiga United1
98 Berrahal SofianRiga United1
99 Kelkit MuratRiga United1
100 Maderbacher AntonRiga United1
101 Martin Mendoza EduardoRiga United1
102 Meisters ArtūrsRiga United1
103 Meļņiks VjačeslavsRiga United1
104 Olivieri Fabio Bruno HeinzRiga United1
105 Spinola MarcoRiga United1
106 Theisen NiklasRiga United1
107 Greblis AivisSK Cēsis1
108 Nolbergs Imants OskarsSK Cēsis1
109 Barkāns IlvarsSK Krimulda1
110 Daile JānisSK Krimulda1
111 Linužs LaurisSK Krimulda1
112 Matulis EdgarsSK Krimulda1
113 Prauliņš EdgarsSK Krimulda1
114 Rupeiks-Roķis GuntarsSK Krimulda1
115 Tukris MadarsSK Krimulda1
116 Zelčs ArvisSK Krimulda1
117 Kaulakalns AivarsValmiera Glass ViA - 31
118 Koļesņikovs MaksimsValmiera Glass ViA - 31
119 Pūcītis UldisValmiera Glass ViA - 31
120 Veinbergs ValdisValmiera Glass ViA - 31

2.Līga Ziemeļi 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1SK Krimulda1411125817+4134
2Riga United1410134713+3431
3Valmiera Glass ViA - 3129124519+2628
4FK Limbaži158343833+527
5FK Staiceles Bebri157264150-923
6FK Pļaviņas DM145542519+620
7FK Smiltene/BJSS-2145363931+818
8FK Priekuļi155283734+317
9FK Valka142391749-329
10FK Alberts132292037-178
11SK Cēsis141112671-654

2.Līga Ziemeļi 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1SK Krimulda1411125817+4134
2Riga United1410134713+3431
3Valmiera Glass ViA - 3129124519+2628
4FK Limbaži158343833+527
5FK Staiceles Bebri157264150-923
6FK Pļaviņas DM145542519+620
7FK Smiltene/BJSS-2145363931+818
8FK Priekuļi155283734+317
9FK Valka142391749-329
10FK Alberts132292037-178
11SK Cēsis141112671-654

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pērc biļetes uz EČ finālturnīru