Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas otrā līga Ziemeļu zona

2019

  • klubi11
  • spēlētāji323
  • spēles110

Izvēlies līgu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Ceturtdiena, 16.05.2019.Protokols
3
kārta
Audas stadions
20:00
FK Alberts--FK Smiltene/BJSS-2 
Sestdiena, 18.05.2019.Protokols
5
kārta
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM51FK Valka 
Svētdiena, 19.05.2019.Protokols
5
kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United01SK Krimulda 
5
kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS-271FK Staiceles Bebri 
5
kārta
Cēsu pilsētas stadions
18:00
FK Priekuļi34FK Limbaži 
Sestdiena, 25.05.2019.Protokols
2
kārta
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži--FK Pļaviņas DM-
Otrdiena, 28.05.2019.Protokols
4
kārta
Limbažu stadions
20:00
FK Limbaži--FK Alberts-
1. kārtaProtokols
16
apr
Cēsu pilsētas stadions
18:00
FK Priekuļi31FK Staiceles Bebri 
01
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS-211FK Pļaviņas DM 
01
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera Glass ViA - 341SK Krimulda 
13
jūn
Audas stadions
20:00
FK Alberts--Riga United-
24
jūl
Limbažu stadions
19:30
FK Limbaži--SK Cēsis-
2. kārtaProtokols
26
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00
FK Smiltene/BJSS-205Valmiera Glass ViA - 3 
26
apr
Audas stadions
21:00
SK Krimulda22FK Alberts 
27
apr
Cēsu pilsētas stadions
17:00
FK Priekuļi13Riga United 
28
apr
MTC ''Staicele''
17:30
FK Staiceles Bebri42FK Valka 
25
mai
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži--FK Pļaviņas DM-
3. kārtaProtokols
04
mai
Audas stadions
13:00
SK Krimulda51FK Priekuļi 
04
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:00
Riga United71FK Staiceles Bebri 
06
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 323FK Limbaži 
16
mai
Audas stadions
20:00
FK Alberts--FK Smiltene/BJSS-2 
21
jūn
Valkas pilsētas stadions
20:00
FK Valka--SK Cēsis-
4. kārtaProtokols
09
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United50FK Valka 
11
mai
Gostiņu stadions
16:00
FK Pļaviņas DM--SK Cēsis 
12
mai
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri29SK Krimulda 
12
mai
Cēsu pilsētas stadions
18:00
FK Priekuļi11FK Smiltene/BJSS-2 
28
mai
Limbažu stadions
20:00
FK Limbaži--FK Alberts-
5. kārtaProtokols
18
mai
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM51FK Valka 
19
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United01SK Krimulda 
19
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS-271FK Staiceles Bebri 
19
mai
Cēsu pilsētas stadions
18:00
FK Priekuļi34FK Limbaži 
6. kārtaProtokols
30
mai
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United--FK Smiltene/BJSS-2-
01
jūn
Audas stadions
13:00
SK Krimulda--FK Valka-
01
jūn
Cēsu pilsētas stadions
14:00
SK Cēsis--FK Alberts-
01
jūn
Gostiņu stadions
16:00
FK Pļaviņas DM--Valmiera Glass ViA - 3-
02
jūn
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri--FK Limbaži-
7. kārtaProtokols
05
jūn
Valkas pilsētas stadions
19:00
FK Valka--Valmiera Glass ViA - 3-
06
jūn
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis--FK Priekuļi-
08
jūn
Limbažu stadions
13:00
FK Limbaži--Riga United-
09
jūn
Audas stadions
13:00
FK Alberts--FK Pļaviņas DM-
09
jūn
Audas stadions
16:00
SK Krimulda--FK Smiltene/BJSS-2-
8. kārtaProtokols
11
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera Glass ViA - 362FK Alberts 
15
jūn
Audas stadions
13:00
SK Krimulda--FK Limbaži-
15
jūn
Gostiņu stadions
16:00
FK Pļaviņas DM--FK Priekuļi-
16
jūn
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri--SK Cēsis-
18
jūn
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00
FK Smiltene/BJSS-2--FK Valka-
9. kārtaProtokols
12
jūn
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:30
FK Smiltene/BJSS-2--FK Limbaži-
27
jūn
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi--Valmiera Glass ViA - 3-
27
jūn
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United--SK Cēsis-
28
jūn
Audas stadions
20:00
FK Alberts--FK Valka-
29
jūn
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri--FK Pļaviņas DM-
10. kārtaProtokols
19
jūn
Audas stadions
20:00
FK Alberts--FK Priekuļi-
03
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Staiceles Bebri-
06
jūl
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM--Riga United-
07
jūl
Cēsu pilsētas stadions
14:00
SK Cēsis--SK Krimulda-
20
jūl
Limbažu stadions
16:00
FK Limbaži--FK Valka-
11. kārtaProtokols
09
jūl
Valkas pilsētas stadions
19:00
FK Valka--FK Priekuļi-
12
jūl
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis--FK Smiltene/BJSS-2-
12
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
20:00
Valmiera Glass ViA - 3--Riga United-
13
jūl
Gostiņu stadions
17:00
FK Pļaviņas DM--SK Krimulda-
14
jūl
Audas stadions
16:00
FK Alberts--FK Staiceles Bebri-
12. kārtaProtokols
17
jūl
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis--FK Limbaži-
18
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United--FK Alberts-
20
jūl
Audas stadions
16:00
SK Krimulda--Valmiera Glass ViA - 3-
21
jūl
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM--FK Smiltene/BJSS-2-
21
jūl
MTC ''Staicele''
17:30
FK Staiceles Bebri--FK Priekuļi-
13. kārtaProtokols
25
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Smiltene/BJSS-2-
25
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United--FK Priekuļi-
26
jūl
Audas stadions
20:00
FK Alberts--SK Krimulda-
27
jūl
Valkas pilsētas stadions
17:00
FK Valka--FK Staiceles Bebri-
28
jūl
Gostiņu stadions
12:00
FK Pļaviņas DM--FK Limbaži-
14. kārtaProtokols
30
jūl
Limbažu stadions
19:00
FK Limbaži--Valmiera Glass ViA - 3-
02
aug
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis--FK Valka-
04
aug
Cēsu pilsētas stadions
14:00
FK Priekuļi--SK Krimulda-
04
aug
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri--Riga United-
08
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS-2--FK Alberts-
15. kārtaProtokols
06
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
19:00
FK Smiltene/BJSS-2--FK Priekuļi-
08
aug
Audas stadions
20:00
FK Alberts--FK Limbaži-
10
aug
Valkas pilsētas stadions
13:00
FK Valka--Riga United-
10
aug
Cēsu pilsētas stadions
14:00
SK Cēsis--FK Pļaviņas DM-
11
aug
Audas stadions
15:00
SK Krimulda--FK Staiceles Bebri-
16. kārtaProtokols
14
aug
MTC ''Staicele''
19:00
FK Staiceles Bebri--FK Smiltene/BJSS-2-
14
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
20:00
Valmiera Glass ViA - 3--SK Cēsis-
15
aug
Limbažu stadions
18:00
FK Limbaži--FK Priekuļi-
16
aug
Audas stadions
21:00
SK Krimulda--Riga United-
17
aug
Valkas pilsētas stadions
18:00
FK Valka--FK Pļaviņas DM-
17. kārtaProtokols
23
aug
Limbažu stadions
18:30
FK Limbaži--FK Staiceles Bebri-
23
aug
Audas stadions
20:30
FK Alberts--SK Cēsis-
24
aug
Valkas pilsētas stadions
14:00
FK Valka--SK Krimulda-
25
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
12:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Pļaviņas DM-
25
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS-2--Riga United-
18. kārtaProtokols
29
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
20:45
Riga United--FK Limbaži-
30
aug
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi--SK Cēsis-
30
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Valka-
31
aug
Gostiņu stadions
14:00
FK Pļaviņas DM--FK Alberts-
31
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:30
FK Smiltene/BJSS-2--SK Krimulda-
19. kārtaProtokols
03
sep
Audas stadions
19:30
FK Alberts--Valmiera Glass ViA - 3-
06
sep
Valkas pilsētas stadions
19:00
FK Valka--FK Smiltene/BJSS-2-
07
sep
Cēsu pilsētas stadions
17:00
FK Priekuļi--FK Pļaviņas DM-
07
sep
Cēsu pilsētas stadions
20:00
SK Cēsis--FK Staiceles Bebri-
08
sep
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži--SK Krimulda-
20. kārtaProtokols
12
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
19:00
Valmiera Glass ViA - 3--FK Priekuļi-
14
sep
Valkas pilsētas stadions
14:00
FK Valka--FK Alberts-
14
sep
Gostiņu stadions
15:00
FK Pļaviņas DM--FK Staiceles Bebri-
15
sep
Cēsu pilsētas stadions
14:00
SK Cēsis--Riga United-
15
sep
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži--FK Smiltene/BJSS-2-
21. kārtaProtokols
21
sep
Cēsu pilsētas stadions
12:00
FK Priekuļi--FK Alberts-
21
sep
Valkas pilsētas stadions
13:00
FK Valka--FK Limbaži-
21
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United--FK Pļaviņas DM-
21
sep
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri--Valmiera Glass ViA - 3-
22
sep
Audas stadions
17:00
SK Krimulda--SK Cēsis-
22. kārtaProtokols
27
sep
Cēsu pilsētas stadions
19:00
FK Priekuļi--FK Valka-
28
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS-2--SK Cēsis-
28
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
14:00
Riga United--Valmiera Glass ViA - 3-
29
sep
Audas stadions
13:00
SK Krimulda--FK Pļaviņas DM-
29
sep
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri--FK Alberts-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kazus RenārsSK Krimulda8
2 Savaļnieks NiksValmiera Glass ViA - 37
3 Lock Julian JonasRiga United4
4 Bieziņš MatīssFK Limbaži3
5 Skotelis ReinisFK Limbaži3
6 Kostovs ArnoldsFK Priekuļi / Cēsis3
7 Ustrisovs Leons ZiedonisFK Staiceles Bebri3
8 Dubovs AlvisValmiera Glass ViA - 33
9 Rozgalis KasparsFK Priekuļi / Cēsis2
10 Prohorovs RolandsFK Pļaviņas DM2
11 Rūtiņš MārcisFK Pļaviņas DM2
12 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS-22
13 Sleņģis Kristaps RičardsFK Smiltene/BJSS-22
14 Ķirsis MarkussFK Smiltene/BJSS-22
15 Kārkliņš AndisFK Staiceles Bebri2
16 Talcis IngusFK Staiceles Bebri2
17 Teters RobertsFK Valka2
18 Arakeļjans EdgarsRiga United2
19 Krause Sven Niels LinusRiga United2
20 Lopez Garcia VictorRiga United2
21 Samaniego del Campo JosuRiga United2
22 Sondors IngvarsSK Krimulda2
23 Vabolis KristapsSK Krimulda2
24 Lācis KārlisValmiera Glass ViA - 32
25 Dzelzītis RaivisFK Alberts1
26 Girvičs KristiānsFK Alberts1
27 Pabrieža DaumantsFK Alberts1
28 Zēmelis RitvarsFK Alberts1
29 Krasovs IgorsFK Limbaži1
30 Krieviņš DāvisFK Priekuļi / Cēsis1
31 Lancmanis Markuss VoldemārsFK Priekuļi / Cēsis1
32 Spalviņš MārisFK Priekuļi / Cēsis1
33 Švalbe GintsFK Priekuļi / Cēsis1
34 Zelmenis ArtūrsFK Pļaviņas DM1
35 Zvidriņš AleksandrsFK Pļaviņas DM1
36 Dusalijevs AleksisFK Smiltene/BJSS-21
37 Sorokins Artūrs EmīlsFK Smiltene/BJSS-21
38 Stepītis NiklāvsFK Smiltene/BJSS-21
39 Līsmanis RonaldsFK Staiceles Bebri1
40 Vārsbergs DairisFK Staiceles Bebri1
41 Visockis KlāvsFK Valka1
42 Maderbacher AntonRiga United1
43 Spinola MarcoRiga United1
44 Theisen NiklasRiga United1
45 Baranovskis OskarsSK Krimulda1
46 Barkāns IlvarsSK Krimulda1
47 Krēsliņš NaurisSK Krimulda1
48 Linužs LaurisSK Krimulda1
49 Zelčs ArvisSK Krimulda1
50 Foks SvajunasValmiera Glass ViA - 31
51 Kaulakalns AivarsValmiera Glass ViA - 31
52 Koļesņikovs MaksimsValmiera Glass ViA - 31
53 Rīsbergs RaivisValmiera Glass ViA - 31
54 Veinbergs ValdisValmiera Glass ViA - 31

2.Līga Ziemeļi 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1SK Krimulda5311189+910
2Riga United4301153+129
3Valmiera Glass ViA - 34301176+119
4FK Limbaži220075+26
5FK Smiltene/BJSS-2412198+15
6FK Priekuļi5113914-54
7FK Staiceles Bebri5104928-193
8FK Pļaviņas DM10101101
9FK Alberts201148-41
10SK Cēsis00000000
11FK Valka200229-70

2.Līga Ziemeļi 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1SK Krimulda5311189+910
2Riga United4301153+129
3Valmiera Glass ViA - 34301176+119
4FK Limbaži220075+26
5FK Smiltene/BJSS-2412198+15
6FK Priekuļi5113914-54
7FK Staiceles Bebri5104928-193
8FK Pļaviņas DM10101101
9FK Alberts201148-41
10SK Cēsis00000000
11FK Valka200229-70

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pieraksties futbola jaunumiem un uzzini pirmais!