Latvian Football Strategy 2017-2024

Latvijas 2. līga

2020

  • klubi12
  • spēlētāji385
  • spēles96
  • 1. posms
  • 1./6. vieta
  • 7./12. vieta
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
11
jūl
Cēsu pilsētas stadions
17:00
FK Priekuļi11FK Aliance 
11
jūl
Limbažu stadions
17:00
FK Limbaži24Mārupes SC 
11
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
Albatroz SC / FS Jelgava81FK Staiceles Bebri 
11
jūl
RTU stadions
18:00
FK Salaspils40AFA Olaine 
12
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Karosta62SK Krimulda 
12
jūl
Balvu pilsētas stadions
17:00
Balvi13Preiļu BJSS 
2. kārtaProtokols
18
jūl
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine93Balvi 
18
jūl
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
15:00
Preiļu BJSS50FK Karosta 
18
jūl
Rīgas 49. vidusskolas stadions
19:00
FK Aliance26FK Salaspils 
19
jūl
Krimuldas vidusskolas stadions
14:00
SK Krimulda23Albatroz SC / FS Jelgava 
19
jūl
MTC ''Staicele''
17:00
FK Staiceles Bebri42FK Limbaži 
19
jūl
Jaunmārupes stadions
18:00
Mārupes SC23FK Priekuļi 
3. kārtaProtokols
22
jūl
Olaines pilsētas stadions
20:00
AFA Olaine40FK Aliance 
25
jūl
Cēsu pilsētas stadions
17:00
FK Priekuļi11FK Staiceles Bebri 
25
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
Albatroz SC / FS Jelgava32Preiļu BJSS 
26
jūl
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
14:00
FK Limbaži21SK Krimulda 
26
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta41Balvi 
26
jūl
RTU stadions
18:00
FK Salaspils43Mārupes SC 
4. kārtaProtokols
01
aug
Balvu pilsētas stadions
12:00
Balvi02FK Priekuļi 
01
aug
Krimuldas vidusskolas stadions
14:00
SK Krimulda43FK Aliance 
01
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta82FK Limbaži 
01
aug
MTC ''Staicele''
18:00
FK Staiceles Bebri21Mārupes SC 
01
aug
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine11Albatroz SC / FS Jelgava 
02
aug
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
17:00
Preiļu BJSS25FK Salaspils 
5. kārtaProtokols
15
aug
RTU stadions
18:00
FK Salaspils70Balvi 
15
aug
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
18:00
FK Limbaži14Albatroz SC / FS Jelgava 
15
aug
Jaunmārupes stadions
18:00
Mārupes SC34SK Krimulda 
15
aug
Rīgas 49. vidusskolas stadions
19:00
FK Aliance02Preiļu BJSS 
16
aug
MTC ''Staicele''
14:00
FK Staiceles Bebri30AFA Olaine 
16
aug
Priekuļu tehnikuma stadions
15:00
FK Priekuļi13FK Karosta 
6. kārtaProtokols
29
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
13:00
FK Karosta05Mārupes SC 
29
aug
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
14:00
Preiļu BJSS50SK Krimulda 
29
aug
Limbažu stadions
16:00
FK Limbaži12FK Salaspils 
29
aug
Balvu pilsētas stadions
16:00
Balvi53FK Staiceles Bebri 
30
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
Albatroz SC / FS Jelgava40FK Aliance 
30
aug
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine13FK Priekuļi 
7. kārtaProtokols
05
sep
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
13:00
Preiļu BJSS01AFA Olaine 
05
sep
Krimuldas vidusskolas stadions
14:00
SK Krimulda01Balvi 
05
sep
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri04FK Karosta 
05
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
19:00
FK Aliance21FK Limbaži 
06
sep
RTU stadions
17:30
FK Salaspils05FK Priekuļi 
16
sep
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC03Albatroz SC / FS Jelgava 
8. kārtaProtokols
10
sep
Jaunmārupes stadions
19:30
Mārupes SC52FK Aliance 
12
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Karosta30AFA Olaine 
12
sep
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
15:00
Preiļu BJSS23FK Limbaži 
13
sep
Krimuldas vidusskolas stadions
14:00
SK Krimulda01FK Priekuļi 
13
sep
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri44FK Salaspils 
13
sep
Balvu pilsētas stadions
16:00
Balvi25Albatroz SC / FS Jelgava 
9. kārtaProtokols
19
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
16:00
Albatroz SC / FS Jelgava40FK Karosta 
19
sep
Cēsu pilsētas stadions
17:00
FK Priekuļi33Preiļu BJSS 
19
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
AFA Olaine03Mārupes SC 
19
sep
Rīgas 49. vidusskolas stadions
19:00
FK Aliance32FK Staiceles Bebri 
20
sep
RTU stadions
14:00
FK Salaspils32SK Krimulda 
20
sep
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži46Balvi 
10. kārtaProtokols
26
sep
Limbažu stadions
13:00
FK Limbaži01AFA Olaine 
26
sep
Krimuldas vidusskolas stadions
14:00
SK Krimulda03FK Staiceles Bebri 
26
sep
Balvu pilsētas stadions
16:00
Balvi23FK Aliance 
27
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
16:00
FK Karosta31FK Salaspils 
27
sep
Jaunmārupes stadions
17:00
Mārupes SC21Preiļu BJSS 
27
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
Albatroz SC / FS Jelgava10FK Priekuļi 
11. kārtaProtokols
RTU stadions
FK Salaspils--Albatroz SC / FS Jelgava-
03
okt
Jaunmārupes stadions
15:00
Mārupes SC52Balvi 
03
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
16:00
FK Aliance31FK Karosta 
04
okt
Cēsu pilsētas stadions
12:00
FK Priekuļi21FK Limbaži 
04
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine71SK Krimulda 
04
okt
MTC ''Staicele''
16:00
FK Staiceles Bebri41Preiļu BJSS 
12. kārtaProtokols
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
Albatroz SC / FS Jelgava--FK Salaspils-
10
okt
Cēsu pilsētas stadions
15:00
FK Priekuļi40Mārupes SC 
11
okt
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Karosta53FK Staiceles Bebri 
13. kārtaProtokols
RTU stadions
FK Salaspils--Mārupes SC-
18
okt
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Karosta--FK Priekuļi 
18
okt
MTC ''Staicele''
14:00
FK Staiceles Bebri--Albatroz SC / FS Jelgava 
14. kārtaProtokols
RTU stadions
FK Salaspils--FK Karosta-
24
okt
Cēsu pilsētas stadions
14:00
FK Priekuļi--FK Staiceles Bebri-
25
okt
Jaunmārupes stadions
14:00
Mārupes SC--Albatroz SC / FS Jelgava-
15. kārtaProtokols
MTC ''Staicele''
FK Staiceles Bebri--FK Salaspils-
31
okt
Stadions "Olimpija", Liepāja
16:00
FK Karosta--Mārupes SC-
01
nov
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
Albatroz SC / FS Jelgava--FK Priekuļi-
16. kārtaProtokols
RTU stadions
FK Salaspils--FK Priekuļi-
07
nov
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
14:00
Albatroz SC / FS Jelgava--FK Karosta-
08
nov
Jaunmārupes stadions
15:00
Mārupes SC--FK Staiceles Bebri-
12. kārtaProtokols
11
okt
Balvu pilsētas stadions
13:00
Balvi00FK Limbaži 
11
okt
Jaunmārupes stadions
17:00
AFA Olaine13Preiļu BJSS 
11
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance43SK Krimulda 
13. kārtaProtokols
17
okt
Rīgas 49. vidusskolas stadions
15:30
FK Aliance--Balvi 
18
okt
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
13:00
Preiļu BJSS--FK Limbaži 
18
okt
Krimuldas vidusskolas stadions
14:00
SK Krimulda--AFA Olaine 
14. kārtaProtokols
24
okt
Balvu pilsētas stadions
13:00
Balvi--SK Krimulda-
24
okt
Limbažu stadions
13:00
FK Limbaži--AFA Olaine-
25
okt
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
14:00
Preiļu BJSS--FK Aliance-
15. kārtaProtokols
01
nov
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine--Balvi-
01
nov
Krimuldas vidusskolas stadions
14:00
SK Krimulda--Preiļu BJSS-
01
nov
Rīgas 49. vidusskolas stadions
17:00
FK Aliance--FK Limbaži-
16. kārtaProtokols
07
nov
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
12:00
Preiļu BJSS--Balvi-
07
nov
Limbažu stadions
14:00
FK Limbaži--SK Krimulda-
08
nov
Olaines pilsētas stadions
13:00
AFA Olaine--FK Aliance-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Līcis KārlisFK Salaspils11
2 Zumbergs JurģisFK Priekuļi10
3 Veide RainersFK Prioritāte9
4 Ziļs VitālijsSK Krimulda9
5 Jefremovs ViktorsFK Karosta8
6 Korsaks KristiānsFK Prioritāte8
7 Bieziņš MatīssFK Limbaži7
8 Kozlovskis ArtjomsFK Salaspils7
9 Babris MiksPreiļu BJSS7
10 Glaudāns AgrisAFA Olaine6
11 Apiņš VernersFK Staiceles Bebri6
12 Ščogols RihardsBalvu sporta skola5
13 Nicis ValdisFK Karosta5
14 Gailītis RonaldsAlbatroz SC4
15 Redjko ValērijsAlbatroz SC4
16 Deksnis ArtūrsBalvu sporta skola4
17 Edolfs ArtūrsFK Aliance4
18 Šreibers RitvarsFK Aliance4
19 Dobelis NaurisFK Karosta4
20 Grosbergs KlāvsFK Priekuļi4
21 Butlers Raitis HaraldsFK Prioritāte4
22 Arnavs ElvisFK Staiceles Bebri4
23 Grāveris KalvisFK Staiceles Bebri4
24 Līsmanis RonaldsFK Staiceles Bebri4
25 Babris MatīssPreiļu BJSS4
26 Kazus RenārsSK Krimulda4
27 Bērziņš Niks EdžusAFA Olaine3
28 Rūja KārlisAFA Olaine3
29 Šimanovskis RomānsAFA Olaine3
30 Čākurs Bruno AgnisAlbatroz SC3
31 Patijčuks DanilaAlbatroz SC3
32 Sleņģis Kristaps RičardsAlbatroz SC3
33 Žihs VladislavsAlbatroz SC3
34 Sņegovs VadimsBalvu sporta skola3
35 Kravčenko Kristofers DavidsFK Aliance3
36 Martinsons EgilsFK Aliance3
37 Attiķis TomsFK Karosta3
38 Moseičenko RemirsFK Karosta3
39 Kārkliņš KristersFK Limbaži3
40 Skotelis ReinisFK Limbaži3
41 Ulmis RičardsFK Limbaži3
42 Bitāns Dāvis KristiānsFK Priekuļi3
43 Correia Reixa JorgeFK Priekuļi3
44 Lapinskis ValtersFK Prioritāte3
45 Titovs VladislavsFK Salaspils3
46 Mihailovs IvansPreiļu BJSS3
47 Reinis ValtersPreiļu BJSS3
48 Trūps AleksandrsPreiļu BJSS3
49 Upenieks KristapsPreiļu BJSS3
50 Vabolis KristapsSK Krimulda3
51 Viņķis KristensAFA Olaine2
52 Alcantara De Oliveira Renan LuizAlbatroz SC2
53 Maslovs RalfsAlbatroz SC2
54 Peilāns MārcisAlbatroz SC2
55 Šaboha ArtjomsAlbatroz SC2
56 Santos Costa de Sousa JadsonAlbatroz SC2
57 Gabranovs OskarsBalvu sporta skola2
58 Kozlovskis MareksBalvu sporta skola2
59 Lielbārdis EgīlsBalvu sporta skola2
60 Saliņš KristapsBalvu sporta skola2
61 Ozols MārtiņšFK Aliance2
62 Puķītis RūdolfsFK Aliance2
63 Taulavičus MārtiņšFK Aliance2
64 Koršakovs JevgeņijsFK Karosta2
65 Kučma JurisFK Karosta2
66 Sērmoliņš DanielsFK Karosta2
67 Skripko IvoFK Karosta2
68 Dīriķis Jānis AigarsFK Prioritāte2
69 Zālītis JurisFK Prioritāte2
70 Loginovs ArtjomsFK Salaspils2
71 Ščuka DmitrijsFK Salaspils2
72 Škaunacis Niks NiklāvsFK Salaspils2
73 Apiņš RinaldsFK Staiceles Bebri2
74 Nikiforovs EdgarsPreiļu BJSS2
75 Balodis KlāvsAFA Olaine1
76 Kačanovs GļebsAFA Olaine1
77 Makejevs VitālijsAFA Olaine1
78 Sačkovs GeorgijsAFA Olaine1
79 Tolmačovs DaniilsAFA Olaine1
80 Vējkrīgers DāvisAFA Olaine1
81 Baškevics MatīssAlbatroz SC1
82 Deklavs AndrisAlbatroz SC1
83 Firsovs FilipsAlbatroz SC1
84 Grauds DanielsAlbatroz SC1
85 Pērkons ErvīnsAlbatroz SC1
86 Šitjakovs RalfsAlbatroz SC1
87 Kamaldiņš ArvisBalvu sporta skola1
88 Kokorevičs EdmundsBalvu sporta skola1
89 Poļaks EmīlsBalvu sporta skola1
90 Kauss JānisFK Aliance1
91 Spaile MatissFK Aliance1
92 Taulavičus KristapsFK Aliance1
93 Gluško IvansFK Karosta1
94 Gusevs AleksandrsFK Karosta1
95 Kovaļskis Edgars MiķelisFK Karosta1
96 Svilis RaivisFK Karosta1
97 Bālāboliņš EmīlsFK Limbaži1
98 Pētersons MārtiņšFK Limbaži1
99 Švalbe ArtūrsFK Limbaži1
100 Keišs RaivisFK Priekuļi1
101 Kostovs ArnoldsFK Priekuļi1
102 Krieviņš DāvisFK Priekuļi1
103 Lācis EdgarsFK Priekuļi1
104 Lancmanis Markuss VoldemārsFK Priekuļi1
105 Talcis Kristers KlāvsFK Priekuļi1
106 Grabovskis ReinisFK Prioritāte1
107 Safoņenkovs VadimsFK Prioritāte1
108 Sprukulis AustrisFK Prioritāte1
109 Vilcāns DāvisFK Prioritāte1
110 Kondratjevs AndrejsFK Salaspils1
111 Krasovs IgorsFK Salaspils1
112 Kuprijanovs VadimsFK Salaspils1
113 Macuks JurisFK Salaspils1
114 Miņins VjačeslavsFK Salaspils1
115 Pavlov PhilippFK Salaspils1
116 Urbanovičs AleksandrsFK Salaspils1
117 Usmanovs AleksandrsFK Salaspils1
118 Bērziņš AudrisFK Staiceles Bebri1
119 Jaunzems ValtsFK Staiceles Bebri1
120 Līsmanis RonaldsFK Staiceles Bebri1
121 Migliņš MareksFK Staiceles Bebri1
122 Migliņš MareksFK Staiceles Bebri1
123 Talcis IngusFK Staiceles Bebri1
124 Ustrisovs LotārsFK Staiceles Bebri1
125 Pastars RūdolfsPreiļu BJSS1
126 Prikuls JānisPreiļu BJSS1
127 Razumovskis EdgarsSK Krimulda1
128 Rucko ArtūrsSK Krimulda1

Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai 2020. gada sacensības ir noslēgtas. PLAŠĀKA INFORMĀCIJA.

1./6. VIETA

  Komanda S U N Z GV ZV VA P K
1 Albatroz SC/FS Jelgava 10 9 1 0 36 9 27 28 2.80
2 FK Salaspils 10 7 1 2 36 22 14 22 2.20
3 FK Karosta 12 8 0 4 37 27 10 24 2.00
4 FK Priekuļi 12 7 3 2 26 13 13 24 2.00
5 Mārupes SC 12 6 0 6 33 27 6 18 1.50
6 FK Staiceles Bebri 12 5 2 5 30 34 -4 17 1.42

7./12. VIETA

  Komanda S U N Z GV ZV VA P K
7 Preiļu BJSS 12 5 1 6 29 23 6 16 1.33
8 AFA Olaine 12 5 1 6 25 24 1 16 1.33
9 FK Aliance 12 5 1 6 23 35 -12 16 1.33
10 Balvi 12 4 1 8 23 45 -22 13 1.08
11 FK Limbaži 12 2 1 9 19 36 -17 7 0.58
12 SK Krimulda 12 2 0 10 19 41 -22 6 0.50

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2723046021+3969
2RFS2721336621+4566
3Valmiera FC2713864733+1444
4FK Ventspils2712874025+1544
5FK Liepāja2712695734+2342
6FK Spartaks2711795344+940
7FK Jelgava2764171964-4522
8BFC Daugavpils2755173048-1820
9FK Metta2744192255-3316
10FK Tukums 2000/TSS2735192170-4914
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Nokļūt futbolā!