Latvian Football Strategy 2017-2024

Skolu futbola čempionāts katru gadu tiek sākts līdz ar mācību gada iesākšanos. Pirmajā posmā čempionāts tiek izspēlēts reģionos, kur labākā katra Latvijas futbola reģiona skola izcīna tiesības sevi pārstāvēt finālturnīrā Rīgā. Čempionāts notiek trīs klašu grupās - 4.–5. klase, 6.–7. klase un 8.–9. klase.

  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2014/2015
  • 2013/2014

Latvijas skolu futbola čempionāta 2019. gada finālturnīrs norisinājās 10. maijā Rīgas Hanzas vidusskolas un Rīgas 49. vidusskolas laukumos. Sacensību reglaments pieejams ŠEIT.

Finālturnīra apakšgrupu izloze:

4.-5. klašu grupa (Rīgas 49. vidusskolas laukums)

A GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Jelgavas 4. vidusskola

X

 4:1

 2:0

6

6:1

1

II

Smiltenes vidusskola

 1:4

X

1:2

0

2:6

3

III

Rīgas 64. vidusskola

 0:2

2:1

X

3

2:3

2

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:20 | Smiltenes vidusskola - Rīgas 64. vidusskola 1:2
  • 12:00 | Rīgas 64. vidusskola - Jelgavas 4. vidusskola 0:2
  • 12:40 | Jelgavas 4. vidusskola - Smiltenes vidusskola 4:1

B GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Alūksnes pilsētas sākumskola

X

 0:7

0:9

0

0:16

3

II

Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola

 7:0

X

5:0

6

12:0

1

III

Ilūkstes Raiņa vidusskola

 9:0

0:5

X

3

9:5

2

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:20 | Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 5:0
  • 12:00 | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Alūksnes pilsētas sākumskola 9:0
  • 12:40 | Alūksnes pilsētas sākumskola - Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola 0:7

SPĒLES PAR VIETĀM

  • 13:20 | Pusfināls | Jelgavas 4. vidusskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 6:0
  • 13:20 | Pusfināls | Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola - Rīgas 64. vidusskola 3:2
  • 14:00 | Par 3./4. vietu | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Rīgas 64. vidusskola 1:0
  • 14:00 | Par 5./6. vietu | Smiltenes vidusskola - Alūksnes pilsētas sākumskola 1:6
  • 14:40 | Par 1./2. vietu | Jelgavas 4. vidusskola - Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola 1:0

6.-7. klašu grupa (Rīgas Hanzas vidusskolas laukums)

A GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Ventspils 4. vidusskola

X

2:0 

0:6

3

2:6

2

II

Ilūkstes Raiņa vidusskola

0:2

X

 0:9

0

0:11

3

III

Rīgas 49. vidusskola

6:0

 9:0

X

6

15:0

1

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 10:45 | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Rīgas 49. vidusskola 0:9
  • 12:05 | Rīgas 49. vidusskola - Ventspils 4. vidusskola 6:0
  • 13:25 | Ventspils 4. vidusskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 2:0

B GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Varakļānu vidusskola

X

0:1

5:4

3

5:5

2

II

Olaines 1. vidusskola

1:0

X

 1:0

6

2:0

1

III

Smiltenes vidusskola

4:5

0:1 

X

0

4:6

3

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 10:45 | Olaines 1. vidusskola - Smiltenes vidusskola 1:0
  • 12:05 | Smiltenes vidusskola - Varakļānu vidusskola 4:5
  • 13:25 | Varakļānu vidusskola - Olaines 1. vidusskola 0:1

SPĒLES PAR VIETĀM

  • 14:45 | Pusfināls | Rīgas 49. vidusskola - Varakļānu vidusskola 6:1
  • 14:45 | Pusfināls | Olaines 1. vidusskola - Ventspils 4. vidusskola 2:1
  • 16:05 | Par 5./6. vietu | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Smiltenes vidusskola 0:5
  • 16:45 | Par 3./4. vietu | Varakļānu vidusskola - Ventspils 4. vidusskola 2:3
  • 17:25 | Par 1./2. vietu | Rīgas 49. vidusskola - Olaines 1. vidusskola 8:0

8.-9. klašu grupa (Rīgas Hanzas vidusskolas laukums)

A GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Valmieras 2. vidusskola

X

 1:0

 1:1

4

2:1

1

II

Dekšāru pamatskola

 0:1

X

2:0 

3

2:1

2

III

Ilūkstes Raiņa vidusskola

 1:1

0:2 

X

1

1:3

3

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:25 | Dekšāru pamatskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 2:0
  • 12:45 | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Valmieras 2. vidusskola 1:1
  • 14:05 | Valmieras 2. vidusskola - Dekšāru pamatskola 1:0

B GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Rīgas Rīnūžu vidusskola

X

2:2 

 2:1

4

4:3

1

II

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

2:2

X

1:1 

2

3:3

2

III

Tukuma Raiņa ģimnāzija

 1:2

 1:1

X

1

1:3

3

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:25 | V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola - Tukuma Raiņa ģimnāzija 1:1
  • 12:45 | Tukuma Raiņa ģimnāzija - Rīgas Rīnūžu vidusskola 1:2
  • 14:05 | Rīgas Rīnūžu vidusskola - V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 2:2

SPĒLES PAR VIETĀM

  • 15:25 | Pusfināls | Valmieras 2. vidusskola - V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 6:1
  • 15:25 | Pusfināls | Rīgas Rīnūžu vidusskola - Dekšāru pamatskola 4:0
  • 16:05 | Par 5./6. vietu | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Tukuma Raiņa ģimnāzija 0:3
  • 16:45 | Par 3./4. vietu | V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola - Dekšāru pamatskola 4:1
  • 17:25 | Par 1./2. vietu | Valmieras 2. vidusskola - Rīgas Rīnūžu vidusskola 2:3

Divus čempionu titulus ieguva puiši no Rīgas Hanzas vidusskolas, bet vienu zelta medaļu komplektu mājās aizveda Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola.

Čempionu kausus izcīnīja Jelgavas 4. sākumskolas, Rīgas Hanzas vidusskolas un Ventspils 4. vidusskolas komandas.

Medaļu komplekti ceļo uz Liepājas 5. vidusskolu, Rīgas Hanzas vidusskolu un Ventspils 4. vidusskolu.

Liepājas 8. vidusskola, Rīgas 64. vidusskola un Tukuma Raiņa ģimnāzija svin uzvaras savās klašu grupās.

Pēc spēlēm dienas garumā par uzvarētājiem kļuva Rīgas Purvciema vidusskola, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 95. vidusskola.

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2719355115+3660
2RFS2915775030+2052
3FK Ventspils29111174439+544
4FK Spartaks28124124455-1140
5Valmiera Glass ViA28108102829-138
6FK Liepāja28105133637-135
7FK Jelgava2888122935-632
8BFC Daugavpils2876152444-2027
9FK Metta2966173052-2224
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā