Skolu futbola čempionāts katru gadu tiek sākts līdz ar mācību gada iesākšanos. Pirmajā posmā čempionāts tiek izspēlēts reģionos, kur labākā katra Latvijas futbola reģiona skola izcīna tiesības sevi pārstāvēt finālturnīrā Rīgā. Čempionāts notiek vairākās klašu grupās.

  • 2023/2024
  • 2022/2023
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2014/2015
  • 2013/2014

4.-5. KLAŠU GRUPA:

A GRUPA:

# Komanda I II III P V VIETA
I Rīgas Purvciema vidusskola  X 1:0 6:0 6 7-0 1.
II  Jelgavas 4. vidusskola 0:1 X 2:0 3 2-1 2.
III Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola  0:6 0:2 X 0 0-8 3.

Pusfināls:

  • Rīgas Purvciema vidusskola - Rēzeknes sākumskola 0:0 (4-5 p.s.s.)
  • Ikšķiles vidusskola - Jelgavas 4.vidusskola 0:0 (3-2 p.s.s.)

Spēles par vietām:

  • par 5. vietu: Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola - Balvu sākumskola 2:0
  • par 3. vietu: Jelgavas 4.vidusskola - Rīgas Purvciema vidusskola 2:1
  • par 1. vietu: Rēzeknes sākumskola - Ikšķiles vidusskola 1:4.

B GRUPA:

# Komanda I II III P V VIETA
I  Ikšķiles vidusskola X 4:0 4:1 6 8-1 1.
II  Balvu sākumskola 0:4 X 1:5 0 1-9 3.
III  Rēzeknes sākumskola 1:4 5:1 X 3 6-5 2.

6.-7. KLAŠU GRUPA:

A GRUPA:

# Komanda I II III P V VIETA
I  Rīgas 49. vidusskola X 7:0 3:0 6 10-0 1.
II Ozolnieku vidusskola  0:7 X 0:4 0 0-11 3.
III  Saldus vidusskola 0:3 4:0 X 3 4-3 2.

B GRUPA:

# Komanda I II III P V VIETA
I Carnikavas pamatskola  X 3:0 2:0 6 5-0 1.
II  Balvu Valsts ģimnāzija 0:3 X 1:1 1 1-4 3.
III Daugavpils Zinātņu vidusskola  0:2 1:1 X 1 1-2 2.

Pusfināls:

  • Rīgas 49.vidusskola - Daugavpils Zinātņu vidusskola 2:1
  • Carnikavas pamatskola - Saldus vidusskola 8:0

Spēles par vietām:

  • par 5. vietu: Ozolnieku vidusskola - Balvu Valsts ģimnāzija 1:0
  • par 3. vietu: Daugavpils Zinātņu vidusskola - Saldus vidusskola 1:2
  • par 1. vietu: Carnikavas pamatskola - Rīgas 49.vidusskola 2:0.

2023. gadā LSFČ risinājās Rīgas 49. vidusskolas stadionā un pulcēja skolas no visas Latvijas 4.-5. klašu grupā un 6-.7. klašu grupā. Finālturnīra dalībnieki mācību gada ietvaros tika noskaidroti reģionālajās atlases sacensībās un reģionālajos finālturnīros. Ceļazīmi uz lielo finālu Rīgā nopelnīja pa vienai katra reģiona pārstāvei divās vecuma grupās.

Latvijas Skolu futbola čempionāta finālturnīrs 4.-5. klašu grupa

A grupa

 Komanda

1

2

3

P

VS

V

Jēkabpils 2. vidusskola

 X

3:0

0:2

3

+1

II

3

0

Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola

0:3

 X

0:2

0

-5

III

0

0

Ropažu vidusskola

2:0

2:0

 X

6

+4

I

3

3

B grupa

 Komanda

1

2

3

P

VS

V

Daugavpils Vienības pamatskola

 X

4:0

3:0

6

+7

I

3

3

Āgenskalna sākumskola

0:4

 X

0:1

0

-5

III

0

0

Baldones vidusskola

0:3

1:0

 X

3

-2

II

0

3

Pusfināls

  • Ropažu vidusskola - Baldones vidusskola 2:2 (P 0:2)
  • Daugavpils Vienības pamatskola - Jēkabpils 2. vidusskola 1:0

Spēle par 3. vietu un fināls

  • Ropažu vidusskola - Jēkabpils 2. vidusskola 0:1
  • Baldones vidusskola - Daugavpils Vienības pamatskola 1:3

Latvijas Skolu futbola čempionāta finālturnīrs 6.-7. klašu grupa

 Komanda

1

2

3

4

5

P

VS

V

Nīcas vidusskola

 X

0:1

0:3

0:6

0:1

0

-11

V

0

0

0

0

Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija

1:0

 X

1:2

1:0

2:0

9

+3

II

3

0

3

3

Rīgas Centra humanitārā vidusskola

3:0

2:1

 X

2:1

2:4

9

+4

I

3

3

3

0

Rīgas 49. vidusskola

6:0

0:1

1:2

 X

7:0

6

+10

III

3

0

0

3

Jelgavas 4. vidusskola

1:0

0:2

4:2

0:7

 X

6

-4

IV

3

0

3

0

Finālturnīra dalībniekus visas dienas garumā priecēja vasarīgs laiks, kas kalpoja par vēl vienu iemeslu azartiskam futbolam. Komandas izcēlās ar cieņas pilnu un godīgu spēli, nodemonstrējot sevi kā apzinīgus skolēnus, turklāt vairākās komandās, kas finālturnīrā spēlēja arī iepriekš, bija redzama jauno futbolistu ievērojama izaugsme. Organizatori vēlas uzslavēt skolu komandas un skolotājus par teicamas atmosfēras uzturēšanu!

FOTO GALERIJA

Latvijas skolu futbola čempionāta 2019. gada finālturnīrs norisinājās 10. maijā Rīgas Hanzas vidusskolas un Rīgas 49. vidusskolas laukumos. Sacensību reglaments pieejams ŠEIT.

Finālturnīra apakšgrupu izloze:

4.-5. klašu grupa (Rīgas 49. vidusskolas laukums)

A GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Jelgavas 4. vidusskola

X

 4:1

 2:0

6

6:1

1

II

Smiltenes vidusskola

 1:4

X

1:2

0

2:6

3

III

Rīgas 64. vidusskola

 0:2

2:1

X

3

2:3

2

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:20 | Smiltenes vidusskola - Rīgas 64. vidusskola 1:2
  • 12:00 | Rīgas 64. vidusskola - Jelgavas 4. vidusskola 0:2
  • 12:40 | Jelgavas 4. vidusskola - Smiltenes vidusskola 4:1

B GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Alūksnes pilsētas sākumskola

X

 0:7

0:9

0

0:16

3

II

Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola

 7:0

X

5:0

6

12:0

1

III

Ilūkstes Raiņa vidusskola

 9:0

0:5

X

3

9:5

2

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:20 | Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 5:0
  • 12:00 | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Alūksnes pilsētas sākumskola 9:0
  • 12:40 | Alūksnes pilsētas sākumskola - Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola 0:7

SPĒLES PAR VIETĀM

  • 13:20 | Pusfināls | Jelgavas 4. vidusskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 6:0
  • 13:20 | Pusfināls | Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola - Rīgas 64. vidusskola 3:2
  • 14:00 | Par 3./4. vietu | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Rīgas 64. vidusskola 1:0
  • 14:00 | Par 5./6. vietu | Smiltenes vidusskola - Alūksnes pilsētas sākumskola 1:6
  • 14:40 | Par 1./2. vietu | Jelgavas 4. vidusskola - Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola 1:0

6.-7. klašu grupa (Rīgas Hanzas vidusskolas laukums)

A GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Ventspils 4. vidusskola

X

2:0 

0:6

3

2:6

2

II

Ilūkstes Raiņa vidusskola

0:2

X

 0:9

0

0:11

3

III

Rīgas 49. vidusskola

6:0

 9:0

X

6

15:0

1

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 10:45 | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Rīgas 49. vidusskola 0:9
  • 12:05 | Rīgas 49. vidusskola - Ventspils 4. vidusskola 6:0
  • 13:25 | Ventspils 4. vidusskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 2:0

B GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Varakļānu vidusskola

X

0:1

5:4

3

5:5

2

II

Olaines 1. vidusskola

1:0

X

 1:0

6

2:0

1

III

Smiltenes vidusskola

4:5

0:1 

X

0

4:6

3

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 10:45 | Olaines 1. vidusskola - Smiltenes vidusskola 1:0
  • 12:05 | Smiltenes vidusskola - Varakļānu vidusskola 4:5
  • 13:25 | Varakļānu vidusskola - Olaines 1. vidusskola 0:1

SPĒLES PAR VIETĀM

  • 14:45 | Pusfināls | Rīgas 49. vidusskola - Varakļānu vidusskola 6:1
  • 14:45 | Pusfināls | Olaines 1. vidusskola - Ventspils 4. vidusskola 2:1
  • 16:05 | Par 5./6. vietu | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Smiltenes vidusskola 0:5
  • 16:45 | Par 3./4. vietu | Varakļānu vidusskola - Ventspils 4. vidusskola 2:3
  • 17:25 | Par 1./2. vietu | Rīgas 49. vidusskola - Olaines 1. vidusskola 8:0

8.-9. klašu grupa (Rīgas Hanzas vidusskolas laukums)

A GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Valmieras 2. vidusskola

X

 1:0

 1:1

4

2:1

1

II

Dekšāru pamatskola

 0:1

X

2:0 

3

2:1

2

III

Ilūkstes Raiņa vidusskola

 1:1

0:2 

X

1

1:3

3

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:25 | Dekšāru pamatskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 2:0
  • 12:45 | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Valmieras 2. vidusskola 1:1
  • 14:05 | Valmieras 2. vidusskola - Dekšāru pamatskola 1:0

B GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Rīgas Rīnūžu vidusskola

X

2:2 

 2:1

4

4:3

1

II

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

2:2

X

1:1 

2

3:3

2

III

Tukuma Raiņa ģimnāzija

 1:2

 1:1

X

1

1:3

3

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:25 | V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola - Tukuma Raiņa ģimnāzija 1:1
  • 12:45 | Tukuma Raiņa ģimnāzija - Rīgas Rīnūžu vidusskola 1:2
  • 14:05 | Rīgas Rīnūžu vidusskola - V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 2:2

SPĒLES PAR VIETĀM

  • 15:25 | Pusfināls | Valmieras 2. vidusskola - V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 6:1
  • 15:25 | Pusfināls | Rīgas Rīnūžu vidusskola - Dekšāru pamatskola 4:0
  • 16:05 | Par 5./6. vietu | Ilūkstes Raiņa vidusskola - Tukuma Raiņa ģimnāzija 0:3
  • 16:45 | Par 3./4. vietu | V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola - Dekšāru pamatskola 4:1
  • 17:25 | Par 1./2. vietu | Valmieras 2. vidusskola - Rīgas Rīnūžu vidusskola 2:3

Divus čempionu titulus ieguva puiši no Rīgas Hanzas vidusskolas, bet vienu zelta medaļu komplektu mājās aizveda Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola.

Čempionu kausus izcīnīja Jelgavas 4. sākumskolas, Rīgas Hanzas vidusskolas un Ventspils 4. vidusskolas komandas.

Medaļu komplekti ceļo uz Liepājas 5. vidusskolu, Rīgas Hanzas vidusskolu un Ventspils 4. vidusskolu.

Liepājas 8. vidusskola, Rīgas 64. vidusskola un Tukuma Raiņa ģimnāzija svin uzvaras savās klašu grupās.

Pēc spēlēm dienas garumā par uzvarētājiem kļuva Rīgas Purvciema vidusskola, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 95. vidusskola.

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā