Latvian Football Strategy 2017-2024

Telpu futbola izlase

Latvija

Valstsvienības kandidātu sarakstā iekļautie spēlētāji 2021. gada decembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • Baltijas kauss 2021

Vārtsargi

Universāls

Treneru korpuss

  • Orlandu Duarte

    Galvenais treneris

  • Vadims Atamaņukovs

    Treneris

  • Marks Bogdanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Oļegs Samoiļenko

    Ārsts

  • Sergejs Gavrilovs

    Masieris

  • Andis Dombrovskis

    Menedžeris

  • Mstislavs Oprisņaks

    Fizioterapeits

SpēleProtokols
19
dec '21
Baltijas kauss telpu futbolā 2021
Salaspils Sporta nams
14:00
Latvija28Lietuva 
17
dec '21
Baltijas kauss telpu futbolā 2021
Rimi Olimpiskais centrs
15:30
Igaunija07Latvija 
08
sep '21
Telpu futbola izlases pārbaudes spēle
Salaspils Sporta nams
18:00
Latvija011Spānija 
12
apr '21
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa
Tri Lilije
19:30
Slovēnija53Latvija 
08
apr '21
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa
Salaspils sporta nams
18:00
Latvija41Šveice 
09
mar '21
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa
Zemgales OC
18:00
Latvija112Spānija 
05
mar '21
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa
GoEasy Freizeit & Event Center
20:00
Šveice24Latvija 
29
jan '21
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa
Zemgales OC
18:00
Latvija01Slovēnija 
08
dec '20
2022. gada EČ telpu futbolā - Kvalifikācijas - 6. grupa
PABELLÓN POLIDEPORTIVO CIUDAD DEL FÚTBOL DE LAS ROZAS
14:00
Spānija70Latvija 
01
feb '20
2022. gada UEFA Telpu futbola EČ kvalifikācija
Zemgales Olimpiskā centra halle
20:00
Latvija22Dānija 
30
jan '20
2022. gada UEFA Telpu futbola EČ kvalifikācija
Zemgales OC
19:00
Igaunija16Latvija 
04
dec '19
2019. gada Baltijas kausa izcīņa telpu futbolā
Rāsiku, Igaunija
16:30
Igaunija04Latvija 
03
dec '19
2019. gada Baltijas kausa izcīņa telpu futbolā
Rāsiku, Igaunija
18:00
Lietuva25Latvija 
27
okt '19
2020. gada FIFA Telpu futbola PK kvalifikācija
Pavilhao Multiusos de Viseu
17:00
Vācija27Latvija 
1. kārtaProtokols
17
dec
Rimi Olimpiskais centrs
15:30
Igaunija07Latvija 
2. kārtaProtokols
18
dec
Salaspils Sporta nams
14:00
Lietuva83Igaunija 
3. kārtaProtokols
19
dec
Salaspils Sporta nams
14:00
Latvija28Lietuva 

Optibet Virslīga 2022

KomandaSUNZGVZVVAP
1Valmiera FC131021327+2532
2RFS1310213611+2532
3FK Liepāja139223112+1929
4Riga FC13814229+1325
5FK Auda125341412+218
6BFC Daugavpils12435919-1015
7FK Metta133371427-1312
8FK Tukums 2000 / Telms122281029-198
9SK Super Nova Salaspils13049626-204
10FK Spartaks120210426-222
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
UEFA Nāciju līgas spēles biļetes