Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-21

Latvija

Šajā sarakstā norādīti futbolisti, kas tika izsaukti uz Latvijas U-21 izlasi 2019. gada martā uz pārbaudes spēļu turnīru Antalya Cup.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Dainis Kazakevičs

    Galvenais treneris

  • Jānis Intenbergs

    Trenera asistents

  • Sergejs Golubevs

    Trenera asistents

  • Vladimirs Serbins

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Basovs

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Proskurņins

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Māris Smirnovs

    Fiziskās sagatavotības treneris

  • Boriss Novikovs

    Ārsts

  • Dmitrijs Jefremenkovs

    Fizioterapeits

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
26
mar '19
Antalya Cup U-21 izlasēm
Bellis Sports Center
14:00
Ukraina11Latvija 
24
mar '19
Antalya Cup U-21 izlasēm
Limak Arcadia Sports Center
14:00
Maķedonija01Latvija 
22
mar '19
Antalya Cup U-21 izlasēm
Papillon Sports Center
16:00
Kazahstāna11Latvija 
16
okt '18
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Estadi Comunal
19:30
Andora00Latvija 
12
okt '18
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Skonto Stadions
19:30
Latvija03Nīderlande 
11
sep '18
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Zemgales OC
17:00
Latvija12Anglija 
07
sep '18
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Metallurh
20:00
Ukraina32Latvija 
04
jūn '18
2018. gada Baltijas kauss U-21 izlasēm
Gargždų stadionas
18:00
Lietuva10Latvija 
01
jūn '18
2018. gada Baltijas kauss U-21 izlasēm
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
18:00
Latvija20Igaunija 
22
mar '18
U-21 izlases pārbaudes spēle
Sheriff Stadium
13:00
Moldova11Latvija 
10
nov '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
McDiarmid Park
21:30
Skotija11Latvija 
10
okt '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Daugavas stadions
19:00
Latvija02Skotija 
06
okt '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Stadion De Vijverberg
20:00
Nīderlande30Latvija 
05
sep '17
2019. gada UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācija
Dean Court
22:45
Anglija30Latvija 

Jaunatnes izlases

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS12741179+825
2Riga FC12813188+1025
3Valmiera Glass ViA11533129+318
4BFC Daugavpils115151112-116
5FK Ventspils123541717014
6FK Jelgava123451012-213
7FK Spartaks114161321-813
8FK Liepāja11326812-411
9FK Metta123181420-610
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pieraksties futbola jaunumiem un uzzini pirmais!