Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-17

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri iekļauti kandidātu sarakstā dalībai treniņnometnē septembrī.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jurģis Pučinsks

    Galvenais treneris

  • Vitālijs Astafjevs

    Trenera asistents

  • Māris Smirnovs

    Fiz. sag. treneris

  • Andrejs Piedels

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
30
sep '20
2021. gada U-17 Eiropas čempionāts - Kvalifikācijas kārta - 12. grupa
-
Armēnija--Latvija-
27
sep '20
2021. gada U-17 Eiropas čempionāts - Kvalifikācijas kārta - 12. grupa
-
Serbija--Latvija-
24
sep '20
2021. gada U-17 Eiropas čempionāts - Kvalifikācijas kārta - 12. grupa
-
Latvija--Dānija-
30
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija
Traktor stadions, Minska
14:00
Latvija01Baltkrievija 
27
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija
Žodinas Torpedo stadions, Žodina
11:00
Ungārija30Latvija 
24
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija
Dinamo stadions, Minska
12:00
Serbija12Latvija 
25
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
Zemgales OC
12:00
Latvija02Turcija 
23
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
Zemgales OC
12:00
Latvija31Ziemeļmaķedonija 
21
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
12:00
Latvija00Ukraina 
30
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Kolos stadions
15:00
Baltkrievija30Latvija 
29
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bannikov stadions, Kijeva
17:00
Azerbaidžāna02Latvija 
27
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bannikov stadions, Kijeva
17:00
Izraēla50Latvija 
26
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bucha, Kijeva
17:00
Ukraina21Latvija 
02
jūl '19
Baltic Cup U-17 2019
Veru pilsētas stadions, Igaunija
13:00
Igaunija21Latvija 

Jaunatnes izlases

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS7700195+1421
2Riga FC7601184+1418
3FK Ventspils6312106+410
4FK Jelgava630346-29
5FK Spartaks6222912-38
6Valmiera FC6222710-38
7BFC Daugavpils62041311+26
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta7205713-66
10FK Tukums 2000/TSS7016422-181
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU