Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-17

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri iekļauti kandidātu sarakstā dalībai treniņnometnē 2020. gada augustā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • Baltijas kauss 2020 | Kalendārs

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jurģis Pučinsks

    Galvenais treneris

  • Vitālijs Astafjevs

    Trenera asistents

  • Māris Smirnovs

    Fiz. sag. treneris

  • Andrejs Piedels

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
30
aug '20
U-17 Baltijas kauss 2020
Zemgales OC
13:00
Lietuva11Latvija 
28
aug '20
U-17 Baltijas kauss 2020
Zemgales OC
17:00
Latvija40Igaunija 
30
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija
Traktor stadions, Minska
14:00
Latvija01Baltkrievija 
27
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija
Žodinas Torpedo stadions, Žodina
11:00
Ungārija30Latvija 
24
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācija
Dinamo stadions, Minska
12:00
Serbija12Latvija 
25
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
Zemgales OC
12:00
Latvija02Turcija 
23
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
Zemgales OC
12:00
Latvija31Ziemeļmaķedonija 
21
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
12:00
Latvija00Ukraina 
30
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Kolos stadions
15:00
Baltkrievija30Latvija 
29
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bannikov stadions, Kijeva
17:00
Azerbaidžāna02Latvija 
27
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bannikov stadions, Kijeva
17:00
Izraēla50Latvija 
26
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bucha, Kijeva
17:00
Ukraina21Latvija 
02
jūl '19
Baltic Cup U-17 2019
Veru pilsētas stadions, Igaunija
13:00
Igaunija21Latvija 
30
jūn '19
Baltic Cup U-17 2019
Veru pilsētas stadions, Igaunija
17:00
Somija11Latvija 
1. kārtaProtokols
28
aug
Zemgales OC
17:00
Latvija40Igaunija 
2. kārtaProtokols
29
aug
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
15:00
Igaunija01Lietuva 
3. kārtaProtokols
30
aug
Zemgales OC
13:00
Lietuva11Latvija 

Jaunatnes izlases

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2623036018+4269
2RFS2620336421+4363
3Valmiera FC2612864532+1344
4FK Ventspils2611873725+1241
5FK Spartaks2711795344+940
6FK Liepāja2611695034+1639
7FK Jelgava2664161957-3822
8BFC Daugavpils2755173048-1820
9FK Metta2644182153-3216
10FK Tukums 2000/TSS2635182168-4714
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par eFutbola spēlētāju!