Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-17

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri iekļauti kandidātu sarakstā dalībai treniņnometnē septembrī.

  • Federācijas kauss | Kalendārs
  • Federācijas kauss | Tabula
  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
1. kārtaProtokols
21
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
12:00
Latvija--Ukraina-
21
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
Turcija--Ziemeļmaķedonija-
2. kārtaProtokols
23
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija--Ziemeļmaķedonija-
23
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina--Turcija-
3. kārtaProtokols
25
sep
Zemgales OC
12:00
Latvija--Turcija-
25
sep
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
16:00
Ukraina--Ziemeļmaķedonija-

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Latvija00000000
2Turcija00000000
3Ukraina00000000
4Ziemeļmaķedonija00000000

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Basovs

    Galvenais treneris

  • Andrejs Gluščuks

    Trenera asistents

  • Aleksandrs Proskurņins

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Māris Smirnovs

    Fiziskās sagatavotības treneris

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
30
okt '19
2020 European Under-17 Championship - Qualifying round - Grp6
-
16:00
Latvija--Baltkrievija-
27
okt '19
2020 European Under-17 Championship - Qualifying round - Grp6
-
12:00
Ungārija--Latvija-
24
okt '19
2020 European Under-17 Championship - Qualifying round - Grp6
-
12:00
Serbia--Latvija-
25
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
Zemgales OC
12:00
Latvija--Turcija-
23
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
Zemgales OC
12:00
Latvija--Ziemeļmaķedonija-
21
sep '19
U-17 Federācijas kausa izcīņa
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
12:00
Latvija--Ukraina-
30
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Kolos stadions
15:00
Baltkrievija30Latvija 
29
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bannikov stadions, Kijeva
17:00
Azerbaidžāna02Latvija 
27
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bannikov stadions, Kijeva
17:00
Izraēla50Latvija 
26
aug '19
Viktora Banņikova piemiņas turnīrs 2019
Bucha, Kijeva
17:00
Ukraina21Latvija 
02
jūl '19
Baltic Cup U-17 2019
Veru pilsētas stadions, Igaunija
13:00
Igaunija21Latvija 
30
jūn '19
Baltic Cup U-17 2019
Veru pilsētas stadions, Igaunija
17:00
Somija11Latvija 
29
jūn '19
Baltic Cup U-17 2019
Voru Stadionas
17:00
Lietuva12Latvija 
30
apr '19
U-17 UEFA Attīstības turnīrs
Jaunmārupes stadions
11:00
Latvija10Andora 

Jaunatnes izlases

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Latvija00000000
2Turcija00000000
3Ukraina00000000
4Ziemeļmaķedonija00000000
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU