Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Šajā sarakstā norādīti futbolisti, kuri tika izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2018. gada oktobrī uz pārbaudes spēlēm pret Grieķiju.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

  • Emīls
    Birka

    Dzimšanas datums: 25.04.2000.
    Klubs: FK Metta/Latvijas Universitāte

  • Pēteris
    Ivenkovs

    Dzimšanas datums: 22.12.2000.
    Klubs: Rēzeknes FA/BJSS

  • Gatis
    Lūks

    Dzimšanas datums: 18.11.2000.
    Klubs: FK Liepāja

  • Deivids
    Titovs

    Dzimšanas datums: 05.01.2000.
    Klubs: Brentford FC (Anglija)

  • Roberts
    Veips

    Dzimšanas datums: 22.02.2000.
    Klubs: U.C. Sampdoria S.P.A (Itālija)

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Basovs

    Galvenais treneris

  • Dāvis Caune

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Aivars Vaivods

    Menedžeris

SpēleProtokols
19
nov '18
Under-19 - Qualifying Round - Grp11
Kouklia Community Stadium
10:00
Latvija--Kipra-
16
nov '18
Under-19 - Qualifying Round - Grp11
Paphiakos Stadium
10:00
Melnkalne--Latvija-
13
nov '18
Under-19 - Qualifying Round - Grp11
Peyia Municipal
13:30
Krievija--Latvija-
15
okt '18
Pārbaudes spēle
Zemgales Olimpiskais centrs
13:00
Latvija03Grieķija 
12
okt '18
Pārbaudes spēle
Zemgales Olimpiskais centrs
13:00
Latvija20Grieķija 
10
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Daugavas stadions
11:00
Latvija02Ukraina 
08
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Zemgales Olimpiskais centrs
13:00
Latvija20Fēru salas 
06
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Zemgales Olimpiskais centrs
13:00
Latvija12Maķedonija 
09
jūn '18
Baltijas kauss U-19 2018
Šiaulių stadionas
11:00
Latvija10Somija 
07
jūn '18
Baltijas kauss U-19 2018
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas
17:00
Lietuva03Latvija 
06
jūn '18
Baltijas kauss U-19 2018
Šiaulių stadionas
13:00
Igaunija04Latvija 
27
mar '18
Under-19 - Elite round - Grp2
Phillip II of MAC
16:00
Latvija32Ungārija 
24
mar '18
Under-19 - Elite round - Grp2
Phillip II of MAC
15:00
Anglija30Latvija 
21
mar '18
Under-19 - Elite round - Grp2
FFM Training Centre
15:00
Maķedonija12Latvija 

Jaunatnes izlases

SynotTip Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2820444516+2964
2FK Ventspils2818645422+3260
3RFS2818195723+3455
4FK Liepāja/Mogo2815674625+2151
5Spartaks Jūrmala28126104837+1142
6FK Jelgava2863191948-2921
7FK Metta/Latvijas U.2854192452-2819
8Valmiera Glass ViA2822242292-708
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU