Valmiera FC-2 / VSS
"Optibet" Nākotnes līga 2024
- 4pozīcija
- 19punkti
- 21:14vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Haralds KalniņšDzimšanas datums: 23.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Klāvs LauvaDzimšanas datums: 30.06.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
1
90
-
-
-
Renārs MinussDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
-
-
Ralfs ŠakalisDzimšanas datums: 13.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dāvis Viljams VeisbuksDzimšanas datums: 01.03.2005.Spēlētāja statuss: Profesionālis
5
450
-
-
-
Aizsargi
Kristers AļekseičiksDzimšanas datums: 09.09.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
1
58
-
-
-
Ņikita CepeļevsDzimšanas datums: 13.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
-
-
-
Ernests KalniņšDzimšanas datums: 06.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
560
-
1
-
Rodžers KrastsDzimšanas datums: 07.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
562
-
2
-
Aleksis RomanovsDzimšanas datums: 23.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristians RusmanisDzimšanas datums: 07.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ritvars SniķersDzimšanas datums: 01.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pussargi
Rojs BušsDzimšanas datums: 05.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
335
-
1
-
Branimir ČavarDzimšanas datums: 18.02.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
5
450
-
-
-
Kevins CēsnieksDzimšanas datums: 06.03.2005.Spēlētāja statuss: Profesionālis
4
248
-
-
-
Emīls DūmiņšDzimšanas datums: 18.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rinalds Krists FreilihsDzimšanas datums: 26.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
18
-
-
-
Tiago Goncalves BarbosaDzimšanas datums: 25.06.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
8
486
3
2
-
Kristians KovačsDzimšanas datums: 29.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs KragliksDzimšanas datums: 06.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
32
-
1
-
Ēriks Maurs-BoksDzimšanas datums: 09.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
225
-
-
-
Artem MylchenkoDzimšanas datums: 22.07.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
7
580
-
1
-
Kristers PenkevicsDzimšanas datums: 28.01.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
1
45
-
-
-
Irvīns PūlisDzimšanas datums: 05.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
15
-
-
-
Owusu RichmondDzimšanas datums: 02.02.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
10
900
3
3
-
Črt RotarDzimšanas datums: 14.01.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
3
168
-
-
-
Martins Edvards RusmanisDzimšanas datums: 12.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
233
-
1
-
Alekss TkačenkoDzimšanas datums: 20.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
72
-
-
-
Ritvars Krists ZauskaDzimšanas datums: 12.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
861
-
-
-
Uzbrucēji
Lucas Mazdiel Aruba SantosDzimšanas datums: 26.03.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
4
207
2
-
-
Hugo BeķerisDzimšanas datums: 16.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
2
-
-
-
Markuss Eduards BlaubergsDzimšanas datums: 10.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
185
-
1
-
Daniils CepeļevsDzimšanas datums: 11.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
226
-
1
-
Jeancy KiziliDzimšanas datums: 14.06.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
5
304
1
1
-
Yusuke OmoriDzimšanas datums: 03.05.2005.Spēlētāja statuss: Profesionālis
8
582
2
2
-
Ingars PūlisDzimšanas datums: 24.01.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
9
773
7
5
-
Oskars StupelisDzimšanas datums: 18.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
63
1
-
-
Treneru korpuss
Stefano Greco
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 19.07.1984.
Gatis Ērglis
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 24.04.1969.
Maksym Vershynin
Vārtsargu treneris
Dzimšanas datums: 02.05.1995.
Kaspars Breģis
Ārsts
Dzimšanas datums: 23.10.1994.
Līva Muižniece
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 28.05.1993.
Atbalsta personāls
Artūrs Petrivs
Menedžeris
Dzimšanas datums: 28.01.1992.
Ēriks Punculs
Administrators
Dzimšanas datums: 18.01.1994.
Mārcis Ērglis
Administrators
Dzimšanas datums: 17.01.1992.
Jānis Pelēkais
Administrators
Dzimšanas datums: 13.02.1987.
sestdiena
6
apr
17:00
2024
sestdiena
13
apr
14:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
svētdiena
21
apr
17:30
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 3. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
piektdiena
26
apr
19:00
2024
sestdiena
4
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 5. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
sestdiena
11
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 6. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
18
mai
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 7. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
svētdiena
26
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 8. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
svētdiena
16
jūn
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
svētdiena
30
jūn
17:00
2024
piektdiena
5
jūl
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 11. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
sestdiena
20
jūl
17:00
2024
-
pirmdiena
29
jūl
19:00
2024
-
sestdiena
3
aug
18:00
2024
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
10
2
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
7
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
7
4
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
5
5
Haralds Silagailis
SK Super Nova
5
6
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
5
7
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
5
8
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
5
9
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
5
10
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
4
11
Jānis Jēkabsons
Ogre United
4
12
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
4
13
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
4
14
Mohamed Kone
FC RFS-2
4
15
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
4
16
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
3
17
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
18
Gatis Štrauss
Mārupes SC
3
19
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
3
20
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
3
21
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
3
22
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
3
23
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
24
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
3
25
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
3
26
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
2
27
Artem Marchuk
Riga FC-2
2
28
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
29
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
30
Daniils Putrāns
Riga FC-2
2
31
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
2
32
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
2
33
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
2
34
Yusuke Omori
Valmiera FC-2 / VSS
2
35
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
36
Kārlis Līcis
Ogre United
2
37
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
2
38
Kārlis Rūja
AFA Olaine
2
39
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
2
40
Krists Komorovskis
SK Super Nova
2
41
Lucas Cardoso Moreira
Riga FC-2
2
42
Lucas Mazdiel Aruba Santos
Valmiera FC-2 / VSS
2
43
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
2
44
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
Ogre United
2
45
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
2
46
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
47
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
2
48
Rinalds Sola
Riga FC-2
2
49
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
50
Tymofii Marusii
Mārupes SC
2
51
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
52
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
53
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
54
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
55
Artis Brīvers
Rēzekne
1
56
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
57
Daniels Saliņš
Ogre United
1
58
Dmytro Mamich
SK Super Nova
1
59
Dominiks Norkuss
Mārupes SC
1
60
Dragoljub Savic
FC RFS-2
1
61
Edgars Brics
AFA Olaine
1
62
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
1
63
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
64
Egīls Jegorovs
Rēzekne
1
65
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
66
Gabriels Kirkils
Leevon PPK
1
67
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
68
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
69
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
70
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
71
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
72
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
73
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
74
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
75
Kristiāns Ilenāns
FC RFS-2
1
76
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
77
Maksims Molčanovs
Mārupes SC
1
78
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
79
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
80
Mouhamed El Bachir Ngom
Riga FC-2
1
81
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
82
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
83
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
84
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
85
Oskars Stupelis
Valmiera FC-2 / VSS
1
86
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
87
Renards Krišjānis
JDFS Alberts
1
88
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
1
89
Ričards Dimants
Ogre United
1
90
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
91
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
92
Roberts Siksalietis
Ogre United
1
93
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
94
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
95
Taiwo Abdulrahman
Riga FC-2
1
96
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
97
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1