FK Smiltene/BJSS
"Optibet" Nākotnes līga 2024
- 13pozīcija
- 5punkti
- 9:24vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Emīls EglītisDzimšanas datums: 02.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Toms MežulisDzimšanas datums: 02.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
-
-
Dagnis SausaisDzimšanas datums: 27.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
-
-
-
Aizsargi
Bruno Agnis ČākursDzimšanas datums: 17.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Kārlis KļaviņšDzimšanas datums: 12.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reinholds KlotsDzimšanas datums: 02.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
397
-
2
-
Ernests LūsisDzimšanas datums: 26.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
25
-
-
-
Madis Oskars MiķelsonsDzimšanas datums: 18.01.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
-
1
-
Daniels ŅemirskisDzimšanas datums: 23.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristofers OvsjaņņikovsDzimšanas datums: 12.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
855
-
2
-
Roberts ŠišļakovsDzimšanas datums: 30.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
420
-
-
-
Kārlis ŠņepstsDzimšanas datums: 08.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
262
-
-
-
Kārlis ZvirbulisDzimšanas datums: 16.03.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
682
-
1
-
Pussargi
Artūrs BērziņšDzimšanas datums: 01.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
789
2
3
-
Roberts BleikšsDzimšanas datums: 25.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
302
-
-
-
Martins BoktaDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
501
-
1
-
Salvijs CiprussDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
139
-
-
-
Eduards DeičsDzimšanas datums: 28.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rojs Roberts EkertsDzimšanas datums: 13.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis ĒrglisDzimšanas datums: 17.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
1
-
Ioanns FjodorovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
52
-
1
-
Valters GaismiņšDzimšanas datums: 18.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
395
1
4
-
Klāvs GrosbergsDzimšanas datums: 29.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
562
2
-
-
Edgars LācisDzimšanas datums: 23.10.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
218
-
1
-
Jānis RīdersDzimšanas datums: 29.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
81
-
-
-
Kaspars RozgalisDzimšanas datums: 22.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
615
-
1
-
Māris SpalviņšDzimšanas datums: 24.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
256
-
2
-
Maksimiljans ŠtauersDzimšanas datums: 24.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Edgars JansonsDzimšanas datums: 16.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
121
1
1
-
Jānis LapiņšDzimšanas datums: 04.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
25
-
-
-
Kārlis Patriks LībietisDzimšanas datums: 16.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
533
2
-
-
Elvis TeremkoDzimšanas datums: 27.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
476
1
1
-
Emīls TomassDzimšanas datums: 05.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
124
-
-
-
Treneru korpuss
Normunds Zvejnieks
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 10.02.1968.
Mārtiņš Veģeris
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 13.01.1992.
Dagnis Sausais
Vārtsargu treneris
Dzimšanas datums: 27.02.1995.
Alise Krūmiņa
Ārsts
Dzimšanas datums: 16.11.1990.
Linda Kalniņa
Ārsts
Dzimšanas datums: 12.07.1994.
Rihards Gailīts
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 09.05.1990.
Mārtiņš Rakštelis
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 12.07.1999.
Atbalsta personāls
Jānis Augstkalns
Menedžeris
Dzimšanas datums: 07.07.1992.
Jānis Priede
Administrators
Dzimšanas datums: 11.06.1991.
svētdiena
7
apr
17:00
2024
sestdiena
13
apr
18:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 2. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
svētdiena
21
apr
18:00
2024
svētdiena
28
apr
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 4. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
svētdiena
5
mai
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 5. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
sestdiena
11
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 6. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
18
mai
15:00
2024
sestdiena
25
mai
15:00
2024
sestdiena
15
jūn
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 9. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
29
jūn
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 10. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
svētdiena
7
jūl
14:00
2024
-
sestdiena
20
jūl
15:00
2024
-
svētdiena
28
jūl
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
sestdiena
3
aug
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 14. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
10
2
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
7
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
7
4
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
5
5
Haralds Silagailis
SK Super Nova
5
6
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
5
7
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
5
8
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
5
9
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
5
10
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
4
11
Jānis Jēkabsons
Ogre United
4
12
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
4
13
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
4
14
Mohamed Kone
FC RFS-2
4
15
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
4
16
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
3
17
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
18
Gatis Štrauss
Mārupes SC
3
19
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
3
20
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
3
21
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
3
22
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
3
23
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
24
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
3
25
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
3
26
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
2
27
Artem Marchuk
Riga FC-2
2
28
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
29
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
30
Daniils Putrāns
Riga FC-2
2
31
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
2
32
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
2
33
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
2
34
Yusuke Omori
Valmiera FC-2 / VSS
2
35
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
36
Kārlis Līcis
Ogre United
2
37
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
2
38
Kārlis Rūja
AFA Olaine
2
39
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
2
40
Krists Komorovskis
SK Super Nova
2
41
Lucas Cardoso Moreira
Riga FC-2
2
42
Lucas Mazdiel Aruba Santos
Valmiera FC-2 / VSS
2
43
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
2
44
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
Ogre United
2
45
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
2
46
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
47
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
2
48
Rinalds Sola
Riga FC-2
2
49
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
50
Tymofii Marusii
Mārupes SC
2
51
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
52
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
53
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
54
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
55
Artis Brīvers
Rēzekne
1
56
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
57
Daniels Saliņš
Ogre United
1
58
Dmytro Mamich
SK Super Nova
1
59
Dominiks Norkuss
Mārupes SC
1
60
Dragoljub Savic
FC RFS-2
1
61
Edgars Brics
AFA Olaine
1
62
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
1
63
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
64
Egīls Jegorovs
Rēzekne
1
65
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
66
Gabriels Kirkils
Leevon PPK
1
67
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
68
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
69
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
70
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
71
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
72
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
73
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
74
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
75
Kristiāns Ilenāns
FC RFS-2
1
76
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
77
Maksims Molčanovs
Mārupes SC
1
78
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
79
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
80
Mouhamed El Bachir Ngom
Riga FC-2
1
81
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
82
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
83
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
84
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
85
Oskars Stupelis
Valmiera FC-2 / VSS
1
86
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
87
Renards Krišjānis
JDFS Alberts
1
88
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
1
89
Ričards Dimants
Ogre United
1
90
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
91
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
92
Roberts Siksalietis
Ogre United
1
93
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
94
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
95
Taiwo Abdulrahman
Riga FC-2
1
96
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
97
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1