SK Super Nova
"Optibet" Nākotnes līga 2024
- 2pozīcija
- 22punkti
- 20:4vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Norberts ArmanovičsDzimšanas datums: 21.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nils BalagušsDzimšanas datums: 14.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers Gabriels BiteDzimšanas datums: 21.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
-
-
-
Konstantīns MaculevičsDzimšanas datums: 26.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aizsargi
Roberts AleksejevsDzimšanas datums: 25.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs ButovskisDzimšanas datums: 16.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
416
-
1
-
Roberts ČeversDzimšanas datums: 10.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
393
-
-
-
Jegors CīrulisDzimšanas datums: 31.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
405
2
2
-
Dmytro MamichDzimšanas datums: 10.09.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
9
797
1
-
-
Kristaps StrupišsDzimšanas datums: 30.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
201
-
1
-
Dāvis VējkrīgersDzimšanas datums: 08.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
810
-
2
-
Rūdolfs ZeņģisDzimšanas datums: 21.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
699
-
2
-
Pussargi
Timurs AbramenkoDzimšanas datums: 05.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
139
-
-
-
Kirils ArtjomovsDzimšanas datums: 09.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
660
5
2
-
Alens GrikovsDzimšanas datums: 28.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
117
1
-
-
Aleksejs GrjaznovsDzimšanas datums: 01.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
763
1
-
-
Krists KomorovskisDzimšanas datums: 12.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
120
2
-
-
Kristers LūsiņšDzimšanas datums: 09.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Klimentijs ManijaDzimšanas datums: 03.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
9
-
-
-
Ryuga NakamuraDzimšanas datums: 24.07.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
7
515
-
1
-
Ričards PenkaDzimšanas datums: 30.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
309
-
1
-
Kristers SkadmanisDzimšanas datums: 21.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
526
1
2
-
Kristians SprukulisDzimšanas datums: 10.10.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
78
-
-
-
Uzbrucēji
Artjoms DeņisovsDzimšanas datums: 09.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
14
-
-
-
Miks Grasmanis LašeDzimšanas datums: 21.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
18
-
-
-
Haralds SilagailisDzimšanas datums: 12.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
701
5
-
-
Vladislavs ŽihsDzimšanas datums: 23.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
410
1
1
-
Kluba vadība
Jānis Engelis
Prezidents
Dzimšanas datums: 01.08.1980.
Treneru korpuss
Ervīns Pērkons
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 19.06.1990.
Nikola Vitorovic
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 13.05.1990.
Aleksandrs Rehviašvili
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 06.08.1974.
Andrejs Adamovičs
Vārtsargu treneris
Dzimšanas datums: 08.08.1994.
Vladislavs Pavļučenko
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 14.03.1992.
Oļegs Laizāns
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 28.03.1987.
Rolands Liepiņš
Ārsts
Dzimšanas datums: 05.08.1999.
Aleksandrs Krasnov
Ārsts
Dzimšanas datums: 09.05.1965.
sestdiena
6
apr
18:00
2024
sestdiena
20
apr
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
svētdiena
28
apr
13:00
2024
piektdiena
3
mai
20:00
2024
sestdiena
18
mai
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 7. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
svētdiena
26
mai
15:00
2024
svētdiena
16
jūn
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
sestdiena
29
jūn
17:00
2024
svētdiena
7
jūl
14:00
2024
-
piektdiena
12
jūl
19:00
2024
-
sestdiena
20
jūl
13:00
2024
-
sestdiena
27
jūl
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 13. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-
svētdiena
4
aug
16:00
2024
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
10
2
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
7
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
7
4
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
5
5
Haralds Silagailis
SK Super Nova
5
6
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
5
7
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
5
8
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
5
9
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
5
10
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
4
11
Jānis Jēkabsons
Ogre United
4
12
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
4
13
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
4
14
Mohamed Kone
FC RFS-2
4
15
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
4
16
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
3
17
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
18
Gatis Štrauss
Mārupes SC
3
19
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
3
20
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
3
21
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
3
22
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
3
23
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
24
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
3
25
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
3
26
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
2
27
Artem Marchuk
Riga FC-2
2
28
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
29
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
30
Daniils Putrāns
Riga FC-2
2
31
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
2
32
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
2
33
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
2
34
Yusuke Omori
Valmiera FC-2 / VSS
2
35
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
36
Kārlis Līcis
Ogre United
2
37
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
2
38
Kārlis Rūja
AFA Olaine
2
39
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
2
40
Krists Komorovskis
SK Super Nova
2
41
Lucas Cardoso Moreira
Riga FC-2
2
42
Lucas Mazdiel Aruba Santos
Valmiera FC-2 / VSS
2
43
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
2
44
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
Ogre United
2
45
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
2
46
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
47
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
2
48
Rinalds Sola
Riga FC-2
2
49
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
50
Tymofii Marusii
Mārupes SC
2
51
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
52
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
53
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
54
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
55
Artis Brīvers
Rēzekne
1
56
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
57
Daniels Saliņš
Ogre United
1
58
Dmytro Mamich
SK Super Nova
1
59
Dominiks Norkuss
Mārupes SC
1
60
Dragoljub Savic
FC RFS-2
1
61
Edgars Brics
AFA Olaine
1
62
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
1
63
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
64
Egīls Jegorovs
Rēzekne
1
65
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
66
Gabriels Kirkils
Leevon PPK
1
67
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
68
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
69
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
70
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
71
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
72
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
73
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
74
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
75
Kristiāns Ilenāns
FC RFS-2
1
76
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
77
Maksims Molčanovs
Mārupes SC
1
78
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
79
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
80
Mouhamed El Bachir Ngom
Riga FC-2
1
81
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
82
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
83
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
84
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
85
Oskars Stupelis
Valmiera FC-2 / VSS
1
86
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
87
Renards Krišjānis
JDFS Alberts
1
88
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
1
89
Ričards Dimants
Ogre United
1
90
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
91
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
92
Roberts Siksalietis
Ogre United
1
93
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
94
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
95
Taiwo Abdulrahman
Riga FC-2
1
96
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
97
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1