Leevon PPK
"Optibet" Nākotnes līga 2024
- 3pozīcija
- 12punkti
- 9:4vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Dmitrijs GrigorjevsDzimšanas datums: 13.05.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Edžus HarkinsDzimšanas datums: 08.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ritvars PuriņšDzimšanas datums: 09.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Helmuts SaulītisDzimšanas datums: 18.05.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
-
-
Aizsargi
Roberts Raivis AršauskisDzimšanas datums: 17.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
19
-
-
-
Mārtiņš ČingulisDzimšanas datums: 29.04.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Oskars DeaksDzimšanas datums: 19.02.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jevgēnijs HercbergsDzimšanas datums: 04.02.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts Krists Jaunarājs-JanvārisDzimšanas datums: 23.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gabriels KirkilsDzimšanas datums: 24.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
449
-
1
-
Ilmārs LabudsDzimšanas datums: 08.05.1983.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs OzoliņšDzimšanas datums: 10.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jeremiah Yomi PaulDzimšanas datums: 03.01.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
5
450
1
1
-
Daniels PelcisDzimšanas datums: 01.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
1
1
-
Dāvis TrapučkaDzimšanas datums: 21.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
1
-
-
-
Pussargi
Renē BaumanisDzimšanas datums: 16.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
433
3
-
-
Gregors HelmanisDzimšanas datums: 15.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
135
-
-
-
Ņikita JankovskisDzimšanas datums: 19.12.1998.Spēlētāja statuss: Profesionālis
4
336
1
1
-
Andrejs KiriļinsDzimšanas datums: 03.11.1995.Spēlētāja statuss: Profesionālis
4
216
-
1
-
Kristofers Davids KravčenkoDzimšanas datums: 19.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
182
1
1
-
Maksym OliinykDzimšanas datums: 30.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
441
1
-
-
Ričards Aksels OzoliņšDzimšanas datums: 31.10.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels RomenskisDzimšanas datums: 18.10.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
53
-
-
-
Victor Prince ShaibuDzimšanas datums: 24.09.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
4
103
-
1
-
Vadims SņegovsDzimšanas datums: 26.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
231
-
-
-
Dāvis Sandis StrodsDzimšanas datums: 24.04.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
449
-
-
1
Ričards UlmisDzimšanas datums: 02.06.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
27
-
1
-
Uzbrucēji
Artis JaudzemsDzimšanas datums: 04.04.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
11
-
-
-
Marks KurtišsDzimšanas datums: 26.01.1998.Spēlētāja statuss: Profesionālis
-
-
-
-
-
Rafaels LūsisDzimšanas datums: 12.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
36
-
-
-
Rūdolfs MuižnieksDzimšanas datums: 28.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
195
1
-
-
Oļegs SemjonovsDzimšanas datums: 01.04.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
249
-
1
-
Ingus VaņinsDzimšanas datums: 09.01.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
37
-
-
-
Kluba vadība
Jurijs Žigajevs
Prezidents
Dzimšanas datums: 14.11.1985.
Kristians Kareļins
Ģenerāldirektors
Dzimšanas datums: 16.05.1985.
Madars Zvagulis
Izpilddirektors
Dzimšanas datums: 04.12.1980.
Treneru korpuss
Māris Landmanis
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 14.01.1992.
Aleksandrs Šamšura
Ārsts
Dzimšanas datums: 07.07.1997.
Mstislavs Oprisņaks
Ārsts
Dzimšanas datums: 25.12.1994.
Atbalsta personāls
Rolands Lubgāns
Ekipējuma menedžeris
Dzimšanas datums: 07.06.1991.
Aivars Baranovs
Mārketinga direktors
Dzimšanas datums: 05.01.1985.
Andris Grīnbergs
Mārketinga speciālists
Dzimšanas datums: 11.06.1989.
svētdiena
7
apr
12:00
2024
sestdiena
13
apr
18:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 2. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
sestdiena
20
apr
16:00
2024
svētdiena
28
apr
15:00
2024
piektdiena
3
mai
20:00
2024
svētdiena
19
mai
14:00
2024
-
sestdiena
25
mai
17:00
2024
-
sestdiena
15
jūn
17:00
2024
-
piektdiena
28
jūn
19:00
2024
-
piektdiena
5
jūl
20:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 11. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
svētdiena
21
jūl
19:00
2024
-
pirmdiena
29
jūl
19:00
2024
-
svētdiena
4
aug
14:00
2024
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
6
2
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
5
3
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
4
4
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
5
Haralds Silagailis
SK Super Nova
3
6
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
3
7
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
8
Artem Marchuk
Riga FC-2
2
9
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
2
10
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
11
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
2
12
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
2
13
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
2
14
Marks Pačepko
AFA Olaine
2
15
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
2
16
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
2
17
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
2
18
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
19
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
20
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
21
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
1
22
Artis Brīvers
Rēzekne
1
23
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
1
24
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
25
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
1
26
Dmytro Mamich
SK Super Nova
1
27
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
28
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
1
29
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
30
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
31
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
1
32
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
33
Jānis Jēkabsons
Ogre United
1
34
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
35
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
36
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
37
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
38
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
39
Kārlis Rūja
AFA Olaine
1
40
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
41
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
42
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
1
43
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
44
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
45
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
46
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
47
Mohamed Kone
FC RFS-2
1
48
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
49
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
50
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
51
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
52
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
1
53
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
1
54
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
55
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
56
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
57
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
1
58
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
59
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
1
60
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
61
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
1
62
Tymofii Marusii
Mārupes SC
1
63
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1