Mārupes SC

"Optibet" Nākotnes līga 2024

  • 8pozīcija
  • 17punkti
  • 13:23vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kristaps BareikaDzimšanas datums: 07.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristofers MinajevsDzimšanas datums: 21.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valērijs UrigajevsDzimšanas datums: 13.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
-
-
Rūdolfs ZandreitersDzimšanas datums: 13.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
540
-
-
-
Aizsargi
Markuss Pauls BahmanisDzimšanas datums: 27.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Guntis GriškovsDzimšanas datums: 19.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
219
-
1
-
Roberts HonsDzimšanas datums: 29.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks KristsonsDzimšanas datums: 22.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Tymofii MarusiiDzimšanas datums: 11.11.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Ukraina
11
990
2
4
-
Ēriks ŠahnazarovsDzimšanas datums: 01.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ralfs SniedzeDzimšanas datums: 15.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
7
-
-
-
Gatis ŠtraussDzimšanas datums: 21.01.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
3
3
-
Roberts UpmalisDzimšanas datums: 01.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
79
-
-
-
Tomass ZāgsDzimšanas datums: 14.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
84
-
-
-
Pussargi
Ričards BuividsDzimšanas datums: 20.06.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
147
-
2
-
Mikus DobrājsDzimšanas datums: 28.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
6
-
-
-
Verners GudermanisDzimšanas datums: 15.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš InzulisDzimšanas datums: 28.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niks KārkliņšDzimšanas datums: 14.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Yevhenii KholmetskyiDzimšanas datums: 07.04.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Ukraina
8
333
-
1
-
Ņikita KokorevičsDzimšanas datums: 25.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
95
-
-
-
Romāns KoroļčuksDzimšanas datums: 26.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
-
1
-
Kristiāns KorsaksDzimšanas datums: 20.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1080
5
2
-
Matvii MarusiiDzimšanas datums: 11.11.2004.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Ukraina
12
1052
-
4
-
Maksims MolčanovsDzimšanas datums: 14.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
255
1
1
-
Egils Arturs NazarovsDzimšanas datums: 14.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Yousouf Abedi RodoDzimšanas datums: 17.06.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Congo (DRC)
11
980
-
1
-
Raitis RogaDzimšanas datums: 29.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
721
-
1
-
Edgars SajenkoDzimšanas datums: 27.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Kārlis Tomass-PolisDzimšanas datums: 03.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Viktors ČebotarjovsDzimšanas datums: 08.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
968
-
1
-
Aleksejs DavidenkovsDzimšanas datums: 27.06.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins MeiersDzimšanas datums: 23.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
553
-
-
-
Dominiks NorkussDzimšanas datums: 21.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
114
1
2
-
Georgijs SačkovsDzimšanas datums: 06.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
174
-
-
-
Rinalds SadovņikovsDzimšanas datums: 12.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
556
1
-
-
Kirils ZaharovsDzimšanas datums: 25.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
181
-
-
-

Kluba vadība

  • Ringolds Prāvasts

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 25.10.1981.
  • Kristaps Žodziņš

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 21.05.1985.

Treneru korpuss

  • Bjorn Lipfert

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 21.10.1981.
  • Māris Riherts

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 11.02.1992.
  • Salvis Rutkaste

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 26.12.1971.
  • Ainārs Sakalauskis

    Fiziskās sagatavotības treneris

    Dzimšanas datums: 08.06.1989.
  • Mairita Buklagina

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 20.10.1991.
  • Avstreihs Artūrs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 14.07.1995.
  • Zane Poga

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.07.1996.
  • Ieva Grīnberga

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.02.1991.
  • Rinalds Daniels Jefimovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.12.2002.
  • Laura Belohvoščika

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.07.2004.

Atbalsta personāls

  • Andrejs Kļancevičs

    Ekipējuma menedžeris

    Dzimšanas datums: 30.04.2003.
  • Tomass Norenbergs

    Ekipējuma menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.12.2008.
  • Filips Dadzis

    Ekipējuma menedžeris

    Dzimšanas datums: 30.11.2008.
  • Sergejs Seļiverstovs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 25.11.1976.
  • Anrijs Survillo

    Administrators

    Dzimšanas datums: 10.08.1969.

sestdiena

6
apr
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

14
apr
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 2. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

20
apr
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 3. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

svētdiena

28
apr
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 4. kārta
Jaunmārupes stadions

svētdiena

5
mai
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

11
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 6. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

18
mai
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 7. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

25
mai
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 8. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

15
jūn
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 9. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

svētdiena

30
jūn
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 10. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

6
jūl
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 11. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

20
jūl
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 12. kārta
Jāņa Skredeļa stadions

sestdiena

27
jūl
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 13. kārta
Jaunmārupes stadions
-

sestdiena

3
aug
18:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 14. kārta
Jaunmārupes stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
1
1
42
5
+37
31
2
12
9
1
2
30
7
+23
28
3
12
9
1
2
23
11
+12
28
4
12
6
4
2
29
11
+18
22
5
12
7
0
5
19
11
+8
21
6
12
5
4
3
18
13
+5
19
7
12
6
1
5
23
18
+5
19
8
12
5
2
5
13
23
-10
17
9
12
3
4
5
12
17
-5
13
10
12
3
4
5
17
21
-4
13
11
12
2
2
8
13
31
-18
8
12
12
2
1
9
8
32
-24
7
13
12
1
3
8
17
30
-13
6
14
12
1
2
9
7
41
-34
5
1
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
11
2
Marks Pačepko
AFA Olaine
9
3
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
8
4
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
7
5
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
7
6
Haralds Silagailis
SK Super Nova
6
7
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
6
8
Artem Marchuk
Riga FC-2
5
9
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
5
10
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
5
11
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
5
12
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
5
13
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
5
14
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
4
15
Jānis Jēkabsons
Ogre United
4
16
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
4
17
Mohamed Kone
FC RFS-2
4
18
Ričards Penka
SK Super Nova
4
19
Rinalds Sola
Riga FC-2
4
20
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
3
21
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
22
Gatis Štrauss
Mārupes SC
3
23
Yusuke Omori
Valmiera FC-2 / VSS
3
24
Kārlis Līcis
Ogre United
3
25
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
3
26
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
3
27
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
3
28
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
Ogre United
3
29
Mikaze Nagasawa
FC RFS-2
3
30
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
3
31
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
32
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
3
33
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
3
34
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
2
35
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
36
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
37
Daniils Putrāns
Riga FC-2
2
38
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
2
39
Dmytro Mamich
SK Super Nova
2
40
Edgars Brics
AFA Olaine
2
41
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
2
42
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
2
43
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
2
44
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
45
Kārlis Rūja
AFA Olaine
2
46
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
2
47
Krists Komorovskis
SK Super Nova
2
48
Lucas Cardoso Moreira
Riga FC-2
2
49
Lucas Mazdiel Aruba Santos
Valmiera FC-2 / VSS
2
50
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
2
51
Mārtiņš Remess
JDFS Alberts
2
52
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
2
53
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
54
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
2
55
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
2
56
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
57
Tymofii Marusii
Mārupes SC
2
58
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
2
59
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
60
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
61
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
62
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
63
Armans Muradjans
SK Super Nova
1
64
Artis Brīvers
Rēzekne
1
65
Artjoms Deņisovs
SK Super Nova
1
66
Bilaly Diallo
SK Super Nova
1
67
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
68
Daniels Saliņš
Ogre United
1
69
Dominiks Norkuss
Mārupes SC
1
70
Dragoljub Savic
FC RFS-2
1
71
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
72
Egīls Jegorovs
Rēzekne
1
73
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
74
Gabriels Kirkils
Leevon PPK
1
75
Giorgi Macharashvili
Ogre United
1
76
Gļebs Žaleiko
FC RFS-2
1
77
Gonzalo Emanuel Muscia
Riga FC-2
1
78
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
79
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
80
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
81
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
82
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
83
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
84
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
85
Kaspars Rozgalis
FK Smiltene/BJSS
1
86
Kārlis Rudens
FC RFS-2
1
87
Kevin Alexander Andrade Villegas
Rēzekne
1
88
Kirils Markovs
JFK Ventspils
1
89
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
90
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
91
Kristiāns Ilenāns
FC RFS-2
1
92
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
93
Krists Kristers Gulbis
Ogre United
1
94
Lenards Bērziņš
Skanstes SK
1
95
Lūkass Kristofers Gandzs
FC RFS-2
1
96
Maksims Molčanovs
Mārupes SC
1
97
Maksym Parkhomenko
Riga FC-2
1
98
Mamadou Sylla
FC RFS-2
1
99
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC-2 / VSS
1
100
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
101
Mārcis Ērglis
FK Smiltene/BJSS
1
102
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
103
Mouhamed El Bachir Ngom
Riga FC-2
1
104
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
105
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
106
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
107
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
108
Oskars Stupelis
Valmiera FC-2 / VSS
1
109
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
110
Renards Krišjānis
JDFS Alberts
1
111
Ričards Dimants
Ogre United
1
112
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
113
Rinalds Sadovņikovs
Mārupes SC
1
114
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
115
Roberts Siksalietis
Ogre United
1
116
Roberts Vārpa
Ogre United
1
117
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
118
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
119
Taiwo Abdulrahman
Riga FC-2
1
120
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
121
Victor Uchechukwu Osuagwu
FC RFS-2
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU