Rēzekne

"Optibet" Nākotnes līga 2024

  • 12pozīcija
  • 1punkti
  • 2:7vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Aleksejs MaslobojevsDzimšanas datums: 10.07.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Ņikita BovkunsDzimšanas datums: 07.11.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis BrīversDzimšanas datums: 12.12.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
1
-
Ņikita JelagovsDzimšanas datums: 04.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars JežkovsDzimšanas datums: 02.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Pussargi
Dairis BastrikinsDzimšanas datums: 06.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
18
-
-
-
Žanis SpruktsDzimšanas datums: 08.06.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Uzbrucēji
Egīls JegorovsDzimšanas datums: 01.11.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
111
-
-
-
Radions TimofejevsDzimšanas datums: 03.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
174
-
-
-
Spēlētāji
Vladlens AborkinsDzimšanas datums: 03.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deniss BerjozaDzimšanas datums: 31.01.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
138
-
-
-
Artūrs BondarsDzimšanas datums: 22.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
8
-
-
-
Konstantīns GailumsDzimšanas datums: 03.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs KarziņinsDzimšanas datums: 07.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KedrinsDzimšanas datums: 01.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
90
-
-
-
Červinskis KristofersDzimšanas datums: 01.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs MihailovsDzimšanas datums: 19.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
6
-
-
-
Pāvels MihailovsDzimšanas datums: 20.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
69
-
-
-
Nauris NizinskisDzimšanas datums: 06.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Oluwagbohunmi Olaoluwa OdusanyaDzimšanas datums: 10.01.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Grenada
2
180
1
-
-
Antons PetrovsDzimšanas datums: 21.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
1
-
Endijs RomanovsDzimšanas datums: 12.12.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Andrejs SokolovsDzimšanas datums: 09.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
154
1
-
-
Gustavs TimofejevsDzimšanas datums: 04.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
18
-
-
-
Vladislavs TroškovsDzimšanas datums: 09.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
106
-
-
-
Artjoms VekšaDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
11
-
-
-
Dainis ŽukovsDzimšanas datums: 15.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Žanis Ārmanis

    Direktors

    Dzimšanas datums: 02.08.1970.

Treneru korpuss

  • Juris Kaņepe

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 25.08.1977.
  • Aleksejs Maslobojevs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 10.07.1986.
  • Pāvels Guščins

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.02.1963.
  • Aļona Smirnova

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 03.05.1993.

Atbalsta personāls

  • Ervīns Krainis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.02.1985.
  • Jaroslavs Ivanovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.05.1969.
  • Aigars Smirnovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 22.02.1995.

sestdiena

6
apr
18:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 1. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

pirmdiena

15
apr
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 2. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

20
apr
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 3. kārta
Mežaparks SV

piektdiena

26
apr
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 4. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-

sestdiena

4
mai
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 5. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

svētdiena

12
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-

svētdiena

19
mai
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 7. kārta
Upesciema stadions
-

sestdiena

25
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 8. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-

sestdiena

15
jūn
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 9. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

svētdiena

30
jūn
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 10. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-

sestdiena

6
jūl
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 11. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

svētdiena

21
jūl
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 12. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-

piektdiena

26
jūl
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-

svētdiena

4
aug
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 14. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
2
2
0
0
6
0
+6
6
2
2
2
0
0
4
0
+4
6
3
2
2
0
0
4
1
+3
6
4
2
1
1
0
4
2
+2
4
7
2
0
2
0
3
3
0
2
8
2
0
2
0
1
1
0
2
9
2
0
2
0
2
2
0
2
10
2
0
1
1
1
2
-1
1
11
2
0
1
1
0
1
-1
1
12
2
0
1
1
2
7
-5
1
13
3
0
0
3
2
7
-5
0
14
2
0
0
2
0
5
-5
0
1
Haralds Silagailis
SK Super Nova
2
2
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
3
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
1
4
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
1
5
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
1
6
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
1
7
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
1
8
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
9
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
1
10
Jānis Jēkabsons
Ogre United
1
11
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
12
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
1
13
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
14
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
1
15
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
16
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
1
17
Marks Pačepko
AFA Olaine
1
18
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
19
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
20
Mohamed Kone
FC RFS-2
1
21
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
22
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
23
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
1
24
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
1
25
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
26
Renē Baumanis
Leevon PPK
1
27
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
1
28
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
29
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
30
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
1
31
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
1
32
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
1
33
Tymofii Marusii
Mārupes SC
1
34
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV