JFK Ventspils

"Optibet" Nākotnes līga 2024

  • 7pozīcija
  • 2punkti
  • 3:3vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Alekss PetrovsDzimšanas datums: 07.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Pussargi
Daniels Dans PētersonsDzimšanas datums: 04.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
151
-
-
-
Ņikita RozancevsDzimšanas datums: 10.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
1
-
-
Uzbrucēji
Kirils MarkovsDzimšanas datums: 17.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Spēlētāji
Vladislavs BojarūnsDzimšanas datums: 19.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markoss FeldmansDzimšanas datums: 27.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
-
-
Wildjeff FileusDzimšanas datums: 11.09.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: ASV
2
180
-
-
-
Jānis Jēkabs GaisiņšDzimšanas datums: 06.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pierre Kodjo HounleteDzimšanas datums: 28.10.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Benin
2
180
-
-
-
Benjamin Lee Chester JohnsDzimšanas datums: 19.11.2003.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: ASV
2
180
-
-
-
Artjoms JurčenkoDzimšanas datums: 13.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja KičiginsDzimšanas datums: 06.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Markuss LengvenisDzimšanas datums: 08.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
29
-
-
-
Valters LiepājnieksDzimšanas datums: 24.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
-
1
-
Artemijs Mihails LučinsDzimšanas datums: 16.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
180
1
-
-
Amin MukaevDzimšanas datums: 30.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms NečiporenkoDzimšanas datums: 19.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maifer Dayan Obregon ArroyoDzimšanas datums: 04.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Kolumbija
2
180
1
1
-
Roberts PšeņicinsDzimšanas datums: 03.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renāts RomanovskisDzimšanas datums: 08.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis Krists ŠimpermanisDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita SolomonovsDzimšanas datums: 14.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Krists SvārupsDzimšanas datums: 14.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs ŪdriņšDzimšanas datums: 22.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers VeidemanisDzimšanas datums: 30.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
135
-
-
-
Alekss ŽvinklisDzimšanas datums: 20.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Treneru korpuss

  • Igors Kičigins

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 23.11.1969.
  • Aleksejs Medvedevs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 24.06.1993.
  • Aleksandrs Vlasovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 07.05.1986.
  • Džamals Huseinovs

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 14.12.1955.

sestdiena

6
apr
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 1. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

pirmdiena

15
apr
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 2. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

21
apr
17:30
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 3. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
-

sestdiena

27
apr
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 4. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
-

svētdiena

5
mai
16:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 5. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
-

sestdiena

11
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 6. kārta
Jaunmārupes stadions
-

svētdiena

19
mai
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 7. kārta
O/C "Ventspils" stadions
-

svētdiena

26
mai
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 8. kārta
Jāņa Skredeļa stadions
-

sestdiena

15
jūn
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 9. kārta
O/C "Ventspils" stadions
-

sestdiena

29
jūn
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 10. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-

sestdiena

6
jūl
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 11. kārta
O/C "Ventspils" stadions
-

svētdiena

21
jūl
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 12. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

svētdiena

28
jūl
18:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 13. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)
-

piektdiena

2
aug
18:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 14. kārta
O/C "Ventspils" stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
2
2
0
0
6
0
+6
6
2
2
2
0
0
4
0
+4
6
3
2
2
0
0
4
1
+3
6
4
2
1
1
0
4
2
+2
4
7
2
0
2
0
3
3
0
2
8
2
0
2
0
1
1
0
2
9
2
0
2
0
2
2
0
2
10
2
0
1
1
1
2
-1
1
11
2
0
1
1
0
1
-1
1
12
2
0
1
1
2
7
-5
1
13
3
0
0
3
2
7
-5
0
14
2
0
0
2
0
5
-5
0
1
Haralds Silagailis
SK Super Nova
2
2
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
2
3
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
2
4
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
5
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
1
6
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
1
7
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
1
8
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
1
9
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
1
10
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
11
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
1
12
Jānis Jēkabsons
Ogre United
1
13
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
14
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
15
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
1
16
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
17
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
18
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
1
19
Marks Pačepko
AFA Olaine
1
20
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
21
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
22
Mohamed Kone
FC RFS-2
1
23
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
24
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
25
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
1
26
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
1
27
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
28
Renē Baumanis
Leevon PPK
1
29
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
1
30
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
31
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
32
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
1
33
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
1
34
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
1
35
Tymofii Marusii
Mārupes SC
1
36
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV