Skanstes SK
"Optibet" Nākotnes līga 2024
- 8pozīcija
- 13punkti
- 14:11vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kristers BērziņšDzimšanas datums: 22.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Allans PetrovsDzimšanas datums: 18.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Krists PļaviņšDzimšanas datums: 08.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
881
-
-
-
Maikls RūmanisDzimšanas datums: 24.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
19
-
-
-
Aizsargi
Lenards BērziņšDzimšanas datums: 27.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
565
-
1
-
Raitis Rūdolfs BomisDzimšanas datums: 24.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
215
-
-
-
Adrians GribovičsDzimšanas datums: 02.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
6
-
-
-
Rikardo JagodinskisDzimšanas datums: 07.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
590
1
5
1
Klāvs JēkabsonsDzimšanas datums: 09.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
539
-
3
-
Olivers KellersDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
490
-
1
-
Renārs OškampsDzimšanas datums: 21.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pēteris PalameiksDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
79
-
-
-
Ivans SmirnovsDzimšanas datums: 24.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
900
1
1
-
Pussargi
Gatis BelickisDzimšanas datums: 23.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
170
-
-
-
Gabriels GravaDzimšanas datums: 06.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss GrimzeDzimšanas datums: 19.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
423
-
2
-
Henrijs GulbisDzimšanas datums: 17.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
553
1
1
-
Toms IvanovsDzimšanas datums: 13.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rūdolfs KļavinskisDzimšanas datums: 08.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
738
3
2
-
Roberts KrūmsDzimšanas datums: 17.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
663
1
2
-
Kārlis NeimanisDzimšanas datums: 06.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
53
-
-
-
Mihails OstapovsDzimšanas datums: 01.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards ReksnisDzimšanas datums: 14.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rainers RončsDzimšanas datums: 15.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
50
-
-
-
Gundars SmilškalnsDzimšanas datums: 20.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
469
2
1
-
Toms TiesnesisDzimšanas datums: 11.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Viestards Gustavs HibšmanisDzimšanas datums: 22.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
9
569
-
3
-
Edgars LangeDzimšanas datums: 15.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Danila LisenkovsDzimšanas datums: 18.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs PakulisDzimšanas datums: 31.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
894
-
3
-
Dominiks RomenskisDzimšanas datums: 11.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
61
-
-
-
Robins StērninieksDzimšanas datums: 07.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
71
-
-
-
Edward Edegbai UnuigbejeDzimšanas datums: 02.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
10
800
5
2
-
Treneru korpuss
Gorka Otaegi Bengoetxea
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 27.05.1982.
Jānis Goba
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 14.06.1987.
Andrejs Karpovs
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 11.09.1958.
Marks Kurtišs
Ārsts
Dzimšanas datums: 26.01.1998.
Boriss Lavrenovs
Ārsts
Dzimšanas datums: 10.05.1957.
sestdiena
6
apr
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 1. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
svētdiena
14
apr
15:00
2024
sestdiena
20
apr
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 3. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
sestdiena
4
mai
19:00
2024
svētdiena
12
mai
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
svētdiena
19
mai
14:00
2024
svētdiena
26
mai
19:00
2024
sestdiena
15
jūn
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 9. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
sestdiena
29
jūn
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 10. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
piektdiena
5
jūl
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 11. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
sestdiena
20
jūl
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 12. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
svētdiena
28
jūl
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
sestdiena
3
aug
18:00
2024
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
10
2
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
7
3
Marks Pačepko
AFA Olaine
7
4
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
5
5
Haralds Silagailis
SK Super Nova
5
6
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
5
7
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
5
8
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
5
9
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
5
10
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
4
11
Jānis Jēkabsons
Ogre United
4
12
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
4
13
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
4
14
Mohamed Kone
FC RFS-2
4
15
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
4
16
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
3
17
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
18
Gatis Štrauss
Mārupes SC
3
19
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
3
20
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
3
21
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
3
22
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
3
23
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
24
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
3
25
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
3
26
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
2
27
Artem Marchuk
Riga FC-2
2
28
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
29
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
30
Daniils Putrāns
Riga FC-2
2
31
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
2
32
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
2
33
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
2
34
Yusuke Omori
Valmiera FC-2 / VSS
2
35
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
36
Kārlis Līcis
Ogre United
2
37
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
2
38
Kārlis Rūja
AFA Olaine
2
39
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
2
40
Krists Komorovskis
SK Super Nova
2
41
Lucas Cardoso Moreira
Riga FC-2
2
42
Lucas Mazdiel Aruba Santos
Valmiera FC-2 / VSS
2
43
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
2
44
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
Ogre United
2
45
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
2
46
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
47
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
2
48
Rinalds Sola
Riga FC-2
2
49
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
2
50
Tymofii Marusii
Mārupes SC
2
51
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
52
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
53
Alens Grikovs
SK Super Nova
1
54
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
55
Artis Brīvers
Rēzekne
1
56
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
57
Daniels Saliņš
Ogre United
1
58
Dmytro Mamich
SK Super Nova
1
59
Dominiks Norkuss
Mārupes SC
1
60
Dragoljub Savic
FC RFS-2
1
61
Edgars Brics
AFA Olaine
1
62
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
1
63
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
64
Egīls Jegorovs
Rēzekne
1
65
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
66
Gabriels Kirkils
Leevon PPK
1
67
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
68
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
69
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
70
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
71
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
72
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
73
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
74
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
75
Kristiāns Ilenāns
FC RFS-2
1
76
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
77
Maksims Molčanovs
Mārupes SC
1
78
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
79
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
80
Mouhamed El Bachir Ngom
Riga FC-2
1
81
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
82
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
83
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
84
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
85
Oskars Stupelis
Valmiera FC-2 / VSS
1
86
Rainers Veidemanis
JFK Ventspils
1
87
Renards Krišjānis
JDFS Alberts
1
88
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
1
89
Ričards Dimants
Ogre United
1
90
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
91
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
92
Roberts Siksalietis
Ogre United
1
93
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
94
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
95
Taiwo Abdulrahman
Riga FC-2
1
96
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
97
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1