Skanstes SK
"Optibet" Nākotnes līga 2024
- 6pozīcija
- 7punkti
- 8:2vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kristers BērziņšDzimšanas datums: 22.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Allans PetrovsDzimšanas datums: 18.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Krists PļaviņšDzimšanas datums: 08.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
431
-
-
-
Maikls RūmanisDzimšanas datums: 24.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
19
-
-
-
Aizsargi
Lenards BērziņšDzimšanas datums: 27.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
306
-
-
-
Raitis Rūdolfs BomisDzimšanas datums: 24.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
13
-
-
-
Adrians GribovičsDzimšanas datums: 02.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rikardo JagodinskisDzimšanas datums: 07.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
230
1
2
1
Klāvs JēkabsonsDzimšanas datums: 09.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
234
-
2
-
Olivers KellersDzimšanas datums: 07.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
310
-
-
-
Ivans SmirnovsDzimšanas datums: 24.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
1
-
-
Pussargi
Gatis BelickisDzimšanas datums: 23.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gabriels GravaDzimšanas datums: 06.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss GrimzeDzimšanas datums: 19.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
83
-
1
-
Henrijs GulbisDzimšanas datums: 17.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
294
1
1
-
Toms IvanovsDzimšanas datums: 13.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rūdolfs KļavinskisDzimšanas datums: 08.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
2
1
-
Roberts KrūmsDzimšanas datums: 17.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
437
1
1
-
Kārlis NeimanisDzimšanas datums: 06.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
53
-
-
-
Uzbrucēji
Viestards Gustavs HibšmanisDzimšanas datums: 22.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
423
-
2
-
Ralfs PakulisDzimšanas datums: 31.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
1
-
Rainers PētersonsDzimšanas datums: 16.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
9
-
-
-
Robins StērninieksDzimšanas datums: 07.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
71
-
-
-
Edward Edegbai UnuigbejeDzimšanas datums: 02.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
379
1
1
-
Spēlētāji
Edgars LangeDzimšanas datums: 15.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Danila LisenkovsDzimšanas datums: 18.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Renārs OškampsDzimšanas datums: 21.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mihails OstapovsDzimšanas datums: 01.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Pēteris PalameiksDzimšanas datums: 19.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
34
-
-
-
Krists PutānsDzimšanas datums: 19.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards ReksnisDzimšanas datums: 14.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dominiks RomenskisDzimšanas datums: 11.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
26
-
-
-
Rainers RončsDzimšanas datums: 15.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gundars SmilškalnsDzimšanas datums: 20.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
323
1
1
-
Toms TiesnesisDzimšanas datums: 11.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Treneru korpuss
Gorka Otaegi Bengoetxea
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 27.05.1982.
Jānis Goba
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 14.06.1987.
Andrejs Karpovs
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 11.09.1958.
Marks Kurtišs
Ārsts
Dzimšanas datums: 26.01.1998.
Boriss Lavrenovs
Ārsts
Dzimšanas datums: 10.05.1957.
sestdiena
10
aug
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 15. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
sestdiena
17
aug
19:00
2024
-
sestdiena
24
aug
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 17. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
svētdiena
1
sep
19:00
2024
-
sestdiena
14
sep
16:00
2024
-
sestdiena
21
sep
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 20. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
sestdiena
28
sep
19:00
2024
-
sestdiena
5
okt
19:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 22. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
sestdiena
19
okt
14:00
2024
-
svētdiena
27
okt
14:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 24. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
sestdiena
2
nov
13:00
2024
-
svētdiena
10
nov
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 26. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
6
2
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
5
3
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
4
4
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
3
5
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
6
Haralds Silagailis
SK Super Nova
3
7
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
3
8
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
3
9
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
10
Artem Marchuk
Riga FC-2
2
11
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
12
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
2
13
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
2
14
Marks Pačepko
AFA Olaine
2
15
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
2
16
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
2
17
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
2
18
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
19
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
20
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
21
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
1
22
Artis Brīvers
Rēzekne
1
23
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
1
24
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
25
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
1
26
Dmytro Mamich
SK Super Nova
1
27
Dominiks Norkuss
Mārupes SC
1
28
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
29
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
1
30
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
31
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
32
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
1
33
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
34
Jānis Jēkabsons
Ogre United
1
35
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
36
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
37
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
38
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
39
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
40
Kārlis Rūja
AFA Olaine
1
41
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
42
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
43
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
1
44
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
45
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
46
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
47
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
48
Mohamed Kone
FC RFS-2
1
49
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
50
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
51
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
52
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
53
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
1
54
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
1
55
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
56
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
57
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
58
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
1
59
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
60
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
1
61
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
62
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
1
63
Tymofii Marusii
Mārupes SC
1
64
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1