JDFS Alberts

Optibet Nākotnes līga

  • 8pozīcija
  • 12punkti
  • 12:19vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Germans MāliņšDzimšanas datums: 12.10.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
1
-
Nauris NizinskisDzimšanas datums: 06.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arturs Arnolds OļesovsDzimšanas datums: 07.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristers PutniņšDzimšanas datums: 16.07.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Aizsargi
Kristers Oto AugustsDzimšanas datums: 08.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
721
-
1
-
Roberts Ralfs GudēnsDzimšanas datums: 19.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
911
-
1
-
Kristaps MaksimovsDzimšanas datums: 08.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
25
-
-
-
Mārcis PūceDzimšanas datums: 03.07.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1061
1
3
-
Renārs RodeDzimšanas datums: 06.04.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
-
-
Ričards ŠauersDzimšanas datums: 27.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
862
1
2
-
Kārlis StrautmanisDzimšanas datums: 06.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1155
-
1
-
Harijs VīksnaDzimšanas datums: 29.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Uzbrucēji
Roberts AdītājsDzimšanas datums: 14.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
249
-
-
-
Matīss ZēģeleDzimšanas datums: 24.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
350
-
3
-
Spēlētāji
Artis AlksnisDzimšanas datums: 07.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
43
-
-
-
Alberts DuntavsDzimšanas datums: 23.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
23
-
-
-
Abrahams DzintarsDzimšanas datums: 27.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
1
-
Kārlis PirktiņšDzimšanas datums: 04.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
150
-
-
-
Renārs RupainisDzimšanas datums: 21.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
6
-
-
-
Tomass ZāgsDzimšanas datums: 14.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
689
-
1
-

Kluba vadība

  • Olafs Pulks

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 27.10.1963.

Treneru korpuss

  • Arturs Zakreševskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 07.08.1971.
  • Kristers Putniņš

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 16.07.1993.
  • Vladislavs Pavļučenko

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 14.03.1992.
  • Mārtiņš Miglinieks

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 15.05.1989.
  • Edgars Kļenausks

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 16.03.1989.
  • Alberts Bārbalis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.03.1988.
  • Gints Cimers

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 29.01.1988.
  • Edijs Daņilovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 21.10.1976.
  • Kārlis Gabrilovičs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 24.01.1976.
  • Armands Zeiberliņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 13.08.1965.
  • Dzintars Kazaks

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 16.01.1976.
  • Mārtiņš Remess

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 26.10.1994.
  • Raivis Bērziņš

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 01.05.1985.
  • Ieva Miķelsone

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 12.02.1972.
  • Signe Zakreševska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.06.1971.
  • Viesturs Morozs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 18.02.1990.

Atbalsta personāls

  • Sanita Brīvere

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 26.04.1975.
  • Gundars Ūpis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 25.05.1971.
  • Inga Zeltiņa

    Biroja administrators

    Dzimšanas datums: 07.02.1968.

sestdiena

3
jūl
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 1. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

10
jūl
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 2. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

24
jūl
14:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 3. kārta
Tukuma pilsētas stadions

trešdiena

4
aug
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 4. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

14
aug
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 5. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

22
aug
18:45
2021
Optibet Nākotnes līga, 6. kārta
RTU stadions

sestdiena

28
aug
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 7. kārta
Baldones vidusskolas stadions

sestdiena

4
sep
18:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 8. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

11
sep
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 9. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

19
sep
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 10. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

25
sep
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 11. kārta
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

2
okt
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 12. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

9
okt
14:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

16
okt
14:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 14. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
9
4
0
35
4
+31
31
2
14
8
4
2
27
12
+15
28
3
13
7
2
4
26
24
+2
23
4
14
6
3
5
21
22
-1
21
6
14
5
4
5
19
25
-6
19
7
14
3
4
7
12
18
-6
13
8
14
2
6
6
12
19
-7
12
9
14
3
3
8
13
23
-10
12
10
14
2
3
9
19
46
-27
9
1
Bogdans Samoilovs
FK Auda
8
2
Kristers Eduards Švāns
FK Tukums 2000/TSS
7
3
Ričards Korzāns
FK Tukums 2000/TSS
7
4
Alekss Regža
FK Dinamo Rīga
6
5
Artjoms Troickis
SK Super Nova
6
6
Dāvis Zeltiņš
JDFS Alberts
6
7
Godwin Segla
Rēzekne
6
8
Igors Kovaļkovs
SK Super Nova
6
9
Olabanjo Alexander Ogunji
FK Auda
6
10
Armans Galajs
Rēzekne
5
11
Artjoms Zamullo
FK Auda
5
12
Daniils Ulimbaševs
FK Auda
5
13
Dmitrijs Borisovs
Rēzekne
5
14
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
5
15
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
5
16
Mārcis Peilāns
Albatroz SC / FS Jelgava
5
17
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC
4
18
Ričards Rullis
FK Smiltene/BJSS
4
19
Artūrs Ostapenko
FK Auda
3
20
Dairis Zariņš
FK Smiltene/BJSS
3
21
David Ahn
Saldus SS / Leevon
3
22
Kristofers Davids Kravčenko
Saldus SS / Leevon
3
23
Matīss Baškevics
Albatroz SC / FS Jelgava
3
24
Vladislavs Žihs
Albatroz SC / FS Jelgava
3
25
Akihiro Suzuki
Rēzekne
2
26
Aleksejs Davidenkovs
FK Auda
2
27
Amos Babatunde Sholanke
SK Super Nova
2
28
Antons Tumanovs
Grobiņas SC
2
29
Daniels Mīļais
FK Tukums 2000/TSS
2
30
Danila Patijčuks
Albatroz SC / FS Jelgava
2
31
Einārs Blumers
FK Tukums 2000/TSS
2
32
Emīls Knapšis
Grobiņas SC
2
33
Gleb Zakharov
FK Auda
2
34
Hamed Oluwatosin Abdulhameed
Saldus SS / Leevon
2
35
Jānis Jēkabsons
Grobiņas SC
2
36
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
37
Kārlis Rozītis
FK Smiltene/BJSS
2
38
Marks Petunovs
FK Dinamo Rīga
2
39
Natans Kats
JDFS Alberts
2
40
Oskars Rubenis
SK Super Nova
2
41
Pjotrs Pavlovskis
FK Dinamo Rīga
2
42
Raimonds Sāmietis
Grobiņas SC
2
43
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC
2
44
Ralfs Šitjakovs
Albatroz SC / FS Jelgava
2
45
Ričards Kauliņš
SK Super Nova
2
46
Ulvis Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
47
Aleksejs Krjukovičs
FK Dinamo Rīga
1
48
Anastasijs Mordatenko
FK Dinamo Rīga
1
49
Andris Deklavs
Albatroz SC / FS Jelgava
1
50
Artjoms Korotkevičs
SK Super Nova
1
51
Artjoms Šaboha
Albatroz SC / FS Jelgava
1
52
Daeyou Kim
FK Tukums 2000/TSS
1
53
Daniels Grauds
Albatroz SC / FS Jelgava
1
54
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
1
55
Dāvis Vējkrīgers
Albatroz SC / FS Jelgava
1
56
Dmitrijs Silovs
Rēzekne
1
57
Dongyoo Kim
FK Tukums 2000/TSS
1
58
Edgars Brics
SK Super Nova
1
59
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
60
Eric Austin Friedlander
Saldus SS / Leevon
1
61
Honghwan Ji
Saldus SS / Leevon
1
62
Jevgenijs Miņins
SK Super Nova
1
63
Kristians Sprukulis
SK Super Nova
1
64
Krists Krūmiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
65
Maksims Sidorovs
FK Auda
1
66
Matvei Ivakhnov
SK Super Nova
1
67
Mārcis Pūce
JDFS Alberts
1
68
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
JDFS Alberts
1
69
Naohide Nakayama
Albatroz SC / FS Jelgava
1
70
Nauris Bulvītis
Saldus SS / Leevon
1
71
Ņikita Bovkuns
Rēzekne
1
72
Pāvels Sorokins
FK Dinamo Rīga
1
73
Renards Krišjānis
FK Tukums 2000/TSS
1
74
Renārs Eberhards
FK Smiltene/BJSS
1
75
Ričards Jirgensons
SK Super Nova
1
76
Ričards Šauers
JDFS Alberts
1
77
Rihards Bečers
Albatroz SC / FS Jelgava
1
78
Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
FK Auda
1
79
Roberts Meļķis
Grobiņas SC
1
80
Roberts Pirktiņš
Grobiņas SC
1
81
Viktors Geraskins
Saldus SS / Leevon
1
82
Viktors Ziemelis
FK Auda
1
83
Vladislavs Troškovs
Rēzekne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU