JDFS Alberts

Optibet Nākotnes līga

  • 8pozīcija
  • 12punkti
  • 12:19vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Germans MāliņšDzimšanas datums: 12.10.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
-
1
-
Kristers PutniņšDzimšanas datums: 16.07.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Aizsargi
Roberts Ralfs GudēnsDzimšanas datums: 19.01.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
911
-
1
-
Mārcis PūceDzimšanas datums: 03.07.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1061
1
3
-
Renārs RodeDzimšanas datums: 06.04.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
270
-
-
-
Mārtiņš Ēriks VeckāgansDzimšanas datums: 02.04.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
874
1
2
-
Pussargi
Ričards ŠauersDzimšanas datums: 27.02.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
862
1
2
-
Kārlis StrautmanisDzimšanas datums: 06.04.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1155
-
1
-
Uzbrucēji
Natans KatsDzimšanas datums: 13.09.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
969
2
-
-
Matīss ZēģeleDzimšanas datums: 24.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
350
-
3
-
Spēlētāji
Roberts AdītājsDzimšanas datums: 14.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
249
-
-
-
Artis AlksnisDzimšanas datums: 07.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
43
-
-
-
Kristers Oto AugustsDzimšanas datums: 08.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
721
-
1
-
Alberts DuntavsDzimšanas datums: 23.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
23
-
-
-
Abrahams DzintarsDzimšanas datums: 27.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
1
-
Emīls EvelonsDzimšanas datums: 01.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
693
-
1
-
Miks GucsDzimšanas datums: 02.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
474
-
-
-
Haralds KalniņšDzimšanas datums: 10.11.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
76
-
1
-
Artis ĶempelisDzimšanas datums: 04.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
984
-
6
-
Kristaps MaksimovsDzimšanas datums: 08.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
25
-
-
-
Daniels Viesturs MelbārdisDzimšanas datums: 06.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
24
-
-
-
Nauris NizinskisDzimšanas datums: 06.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arturs Arnolds OļesovsDzimšanas datums: 07.10.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis PakalnsDzimšanas datums: 21.08.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
212
-
2
-
Kārlis PirktiņšDzimšanas datums: 04.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
150
-
-
-
Renārs RupainisDzimšanas datums: 21.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
6
-
-
-
Kristofers SticenkoDzimšanas datums: 04.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Harijs VīksnaDzimšanas datums: 29.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
1
-
-
-
Tomass ZāgsDzimšanas datums: 14.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
689
-
1
-

Kluba vadība

  • Olafs Pulks

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 27.10.1963.

Treneru korpuss

  • Arturs Zakreševskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 07.08.1971.
  • Kristers Putniņš

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 16.07.1993.
  • Vladislavs Pavļučenko

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 14.03.1992.
  • Mārtiņš Miglinieks

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 15.05.1989.
  • Edgars Kļenausks

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 16.03.1989.
  • Alberts Bārbalis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 05.03.1988.
  • Gints Cimers

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 29.01.1988.
  • Andis Dombrovskis

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 03.11.1984.
  • Edijs Daņilovs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 21.10.1976.
  • Dzintars Kazaks

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 16.01.1976.
  • Armands Zeiberliņš

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 13.08.1965.
  • Kārlis Gabrilovičs

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 24.01.1976.
  • Mārtiņš Remess

    Jaunatnes treneris

    Dzimšanas datums: 26.10.1994.
  • Raivis Bērziņš

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 01.05.1985.
  • Ieva Miķelsone

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 12.02.1972.
  • Signe Zakreševska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.06.1971.
  • Viesturs Morozs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 18.02.1990.

Atbalsta personāls

  • Sanita Brīvere

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 26.04.1975.
  • Gundars Ūpis

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 25.05.1971.
  • Inga Zeltiņa

    Biroja administrators

    Dzimšanas datums: 07.02.1968.

sestdiena

3
jūl
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 1. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

10
jūl
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 2. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

24
jūl
14:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 3. kārta
Tukuma pilsētas stadions

trešdiena

4
aug
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 4. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

14
aug
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 5. kārta
Upesciema stadions

svētdiena

22
aug
18:45
2021
Optibet Nākotnes līga, 6. kārta
RTU stadions

sestdiena

28
aug
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 7. kārta
Baldones vidusskolas stadions

sestdiena

4
sep
18:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 8. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

11
sep
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 9. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

svētdiena

19
sep
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 10. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

25
sep
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 11. kārta
Cēsu pilsētas stadions

sestdiena

2
okt
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 12. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

9
okt
14:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

16
okt
14:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 14. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
9
4
0
35
4
+31
31
2
14
8
4
2
27
12
+15
28
3
13
7
2
4
26
24
+2
23
4
14
6
3
5
21
22
-1
21
6
14
5
4
5
19
25
-6
19
7
14
3
4
7
12
18
-6
13
8
14
2
6
6
12
19
-7
12
9
14
3
3
8
13
23
-10
12
10
14
2
3
9
19
46
-27
9
1
Samoilovs Bogdans
FK Auda
8
2
Korzāns Ričards
FK Tukums 2000/TSS
7
3
Švāns Kristers Eduards
FK Tukums 2000/TSS
7
4
Kovaļkovs Igors
SK Super Nova
6
5
Ogunji Olabanjo Alexander
FK Auda
6
6
Regža Alekss
FK Dinamo Rīga
6
7
Segla Godwin
Rēzekne
6
8
Troickis Artjoms
SK Super Nova
6
9
Zeltiņš Dāvis
JDFS Alberts
6
10
Anmanis Kaspars
FK Tukums 2000/TSS
5
11
Borisovs Dmitrijs
Rēzekne
5
12
Galajs Armans
Rēzekne
5
13
Jansons Edgars
FK Smiltene/BJSS
5
14
Peilāns Mārcis
Albatroz SC / FS Jelgava
5
15
Ulimbaševs Daniils
FK Auda
5
16
Zamullo Artjoms
FK Auda
5
17
Dobrecovs Devids
Grobiņas SC
4
18
Rullis Ričards
FK Smiltene/BJSS
4
19
Ahn David
Saldus SS / Leevon
3
20
Baškevics Matīss
Albatroz SC / FS Jelgava
3
21
Kravčenko Kristofers Davids
Saldus SS / Leevon
3
22
Ostapenko Artūrs
FK Auda
3
23
Zariņš Dairis
FK Smiltene/BJSS
3
24
Žihs Vladislavs
Albatroz SC / FS Jelgava
3
25
Abdulhameed Hamed Oluwatosin
Saldus SS / Leevon
2
26
Bērziņš Ulvis
FK Smiltene/BJSS
2
27
Blumers Einārs
FK Tukums 2000/TSS
2
28
Cīrulis Jegors
SK Super Nova
2
29
Davidenkovs Aleksejs
FK Auda
2
30
Džeriņš Ralfs Denijs
Grobiņas SC
2
31
Jēkabsons Jānis
Grobiņas SC
2
32
Kats Natans
JDFS Alberts
2
33
Kauliņš Ričards
SK Super Nova
2
34
Knapšis Emīls
Grobiņas SC
2
35
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000/TSS
2
36
Patijčuks Danila
Albatroz SC / FS Jelgava
2
37
Pavlovskis Pjotrs
FK Dinamo Rīga
2
38
Petunovs Marks
FK Dinamo Rīga
2
39
Rozītis Kārlis
FK Smiltene/BJSS
2
40
Rubenis Oskars
SK Super Nova
2
41
Sāmietis Raimonds
Grobiņas SC
2
42
Sholanke Amos Babatunde
SK Super Nova
2
43
Suzuki Akihiro
Rēzekne
2
44
Šitjakovs Ralfs
Albatroz SC / FS Jelgava
2
45
Tumanovs Antons
Grobiņas SC
2
46
Zakharov Gleb
FK Auda
2
47
Bečers Rihards
Albatroz SC / FS Jelgava
1
48
Bovkuns Ņikita
Rēzekne
1
49
Brics Edgars
SK Super Nova
1
50
Bulvītis Nauris
Saldus SS / Leevon
1
51
Deklavs Andris
Albatroz SC / FS Jelgava
1
52
Eberhards Renārs
FK Smiltene/BJSS
1
53
Friedlander Eric Austin
Saldus SS / Leevon
1
54
Geraskins Viktors
Saldus SS / Leevon
1
55
Grauds Daniels
Albatroz SC / FS Jelgava
1
56
Indrāns Dāvis
JDFS Alberts
1
57
Ivakhnov Matvei
SK Super Nova
1
58
Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists
FK Auda
1
59
Ji Honghwan
Saldus SS / Leevon
1
60
Jirgensons Ričards
SK Super Nova
1
61
Kim Daeyou
FK Tukums 2000/TSS
1
62
Kim Dongyoo
FK Tukums 2000/TSS
1
63
Korotkevičs Artjoms
SK Super Nova
1
64
Krišjānis Renards
FK Tukums 2000/TSS
1
65
Krjukovičs Aleksejs
FK Dinamo Rīga
1
66
Krūmiņš Krists
FK Tukums 2000/TSS
1
67
Meļķis Roberts
Grobiņas SC
1
68
Miņins Jevgenijs
SK Super Nova
1
69
Mordatenko Anastasijs
FK Dinamo Rīga
1
70
Nakayama Naohide
Albatroz SC / FS Jelgava
1
71
Pirktiņš Roberts
Grobiņas SC
1
72
Pūce Mārcis
JDFS Alberts
1
73
Sidorovs Maksims
FK Auda
1
74
Silovs Dmitrijs
Rēzekne
1
75
Sorokins Pāvels
FK Dinamo Rīga
1
76
Sprukulis Kristians
SK Super Nova
1
77
Šaboha Artjoms
Albatroz SC / FS Jelgava
1
78
Šauers Ričards
JDFS Alberts
1
79
Teremko Elvis
FK Smiltene/BJSS
1
80
Troškovs Vladislavs
Rēzekne
1
81
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts
1
82
Vējkrīgers Dāvis
Albatroz SC / FS Jelgava
1
83
Ziemelis Viktors
FK Auda
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU