Grobiņas SC

Optibet Nākotnes līga

  • 6pozīcija
  • 19punkti
  • 19:25vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Oskars KļavaDzimšanas datums: 08.08.1983.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
6
394
-
1
-
Ariks StankusDzimšanas datums: 14.09.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
-
-
-
Antons TumanovsDzimšanas datums: 16.04.1997.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
4
321
2
1
-
Pussargi
Edgars BiteDzimšanas datums: 30.06.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
855
-
3
-
Devids DobrecovsDzimšanas datums: 26.02.1997.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
8
720
4
2
-
Ralfs Denijs DžeriņšDzimšanas datums: 23.03.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
853
2
7
-
Edgars FreimanisDzimšanas datums: 19.04.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
227
-
3
-
Toms GucsDzimšanas datums: 28.04.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
524
-
3
-
Zigis OstelisDzimšanas datums: 12.03.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts PirktiņšDzimšanas datums: 02.04.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
495
1
2
-
Jurijs TeretenkoDzimšanas datums: 10.10.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
157
-
-
-
Uzbrucēji
Jānis FreimanisDzimšanas datums: 14.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
119
-
1
-
Renalts FreimanisDzimšanas datums: 14.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
15
-
-
-
Kristaps GrebisDzimšanas datums: 13.12.1980.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
1
14
-
-
-
Emīls KnapšisDzimšanas datums: 07.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1163
2
2
-
Rinalds StankusDzimšanas datums: 14.11.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
61
-
-
-
Spēlētāji
Ņikita AržeņinovsDzimšanas datums: 17.06.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
119
-
-
-
Ruslans BalikaDzimšanas datums: 18.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
92
-
-
-
Ritvars ZūnsDzimšanas datums: 31.05.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
3
-
-
-

Kluba vadība

  • Andis Ādiņš

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 17.09.1970.

Treneru korpuss

  • Viktors Dobrecovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 09.01.1977.
  • Mārtiņš Jaunskalže

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 02.02.1970.
  • Anete Ādiņa

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 06.02.1994.

sestdiena

3
jūl
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 1. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

10
jūl
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 2. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

24
jūl
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 3. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

trešdiena

4
aug
18:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 4. kārta
Tukuma pilsētas stadions

sestdiena

14
aug
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

svētdiena

29
aug
14:30
2021
Optibet Nākotnes līga, 7. kārta
RTU stadions

trešdiena

8
sep
17:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 6. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

11
sep
20:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 9. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

svētdiena

19
sep
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 10. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

25
sep
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 11. kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums

trešdiena

29
sep
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 8. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

2
okt
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 12. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

9
okt
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 13. kārta
Grobiņas pilsētas stadions

sestdiena

16
okt
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 14. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
9
4
0
35
4
+31
31
2
14
8
4
2
27
12
+15
28
3
13
7
2
4
26
24
+2
23
4
14
6
3
5
21
22
-1
21
6
14
5
4
5
19
25
-6
19
7
14
3
4
7
12
18
-6
13
8
14
2
6
6
12
19
-7
12
9
14
3
3
8
13
23
-10
12
10
14
2
3
9
19
46
-27
9
1
Bogdans Samoilovs
FK Auda
8
2
Kristers Eduards Švāns
FK Tukums 2000/TSS
7
3
Ričards Korzāns
FK Tukums 2000/TSS
7
4
Alekss Regža
FK Dinamo Rīga
6
5
Artjoms Troickis
SK Super Nova
6
6
Dāvis Zeltiņš
JDFS Alberts
6
7
Godwin Segla
Rēzekne
6
8
Igors Kovaļkovs
SK Super Nova
6
9
Olabanjo Alexander Ogunji
FK Auda
6
10
Armans Galajs
Rēzekne
5
11
Artjoms Zamullo
FK Auda
5
12
Daniils Ulimbaševs
FK Auda
5
13
Dmitrijs Borisovs
Rēzekne
5
14
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
5
15
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
5
16
Mārcis Peilāns
Albatroz SC / FS Jelgava
5
17
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC
4
18
Ričards Rullis
FK Smiltene/BJSS
4
19
Artūrs Ostapenko
FK Auda
3
20
Dairis Zariņš
FK Smiltene/BJSS
3
21
David Ahn
Saldus SS / Leevon
3
22
Kristofers Davids Kravčenko
Saldus SS / Leevon
3
23
Matīss Baškevics
Albatroz SC / FS Jelgava
3
24
Vladislavs Žihs
Albatroz SC / FS Jelgava
3
25
Akihiro Suzuki
Rēzekne
2
26
Aleksejs Davidenkovs
FK Auda
2
27
Amos Babatunde Sholanke
SK Super Nova
2
28
Antons Tumanovs
Grobiņas SC
2
29
Daniels Mīļais
FK Tukums 2000/TSS
2
30
Danila Patijčuks
Albatroz SC / FS Jelgava
2
31
Einārs Blumers
FK Tukums 2000/TSS
2
32
Emīls Knapšis
Grobiņas SC
2
33
Gleb Zakharov
FK Auda
2
34
Hamed Oluwatosin Abdulhameed
Saldus SS / Leevon
2
35
Jānis Jēkabsons
Grobiņas SC
2
36
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
2
37
Kārlis Rozītis
FK Smiltene/BJSS
2
38
Marks Petunovs
FK Dinamo Rīga
2
39
Natans Kats
JDFS Alberts
2
40
Oskars Rubenis
SK Super Nova
2
41
Pjotrs Pavlovskis
FK Dinamo Rīga
2
42
Raimonds Sāmietis
Grobiņas SC
2
43
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC
2
44
Ralfs Šitjakovs
Albatroz SC / FS Jelgava
2
45
Ričards Kauliņš
SK Super Nova
2
46
Ulvis Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
2
47
Aleksejs Krjukovičs
FK Dinamo Rīga
1
48
Anastasijs Mordatenko
FK Dinamo Rīga
1
49
Andris Deklavs
Albatroz SC / FS Jelgava
1
50
Artjoms Korotkevičs
SK Super Nova
1
51
Artjoms Šaboha
Albatroz SC / FS Jelgava
1
52
Daeyou Kim
FK Tukums 2000/TSS
1
53
Daniels Grauds
Albatroz SC / FS Jelgava
1
54
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
1
55
Dāvis Vējkrīgers
Albatroz SC / FS Jelgava
1
56
Dmitrijs Silovs
Rēzekne
1
57
Dongyoo Kim
FK Tukums 2000/TSS
1
58
Edgars Brics
SK Super Nova
1
59
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
1
60
Eric Austin Friedlander
Saldus SS / Leevon
1
61
Honghwan Ji
Saldus SS / Leevon
1
62
Jevgenijs Miņins
SK Super Nova
1
63
Kristians Sprukulis
SK Super Nova
1
64
Krists Krūmiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
65
Maksims Sidorovs
FK Auda
1
66
Matvei Ivakhnov
SK Super Nova
1
67
Mārcis Pūce
JDFS Alberts
1
68
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
JDFS Alberts
1
69
Naohide Nakayama
Albatroz SC / FS Jelgava
1
70
Nauris Bulvītis
Saldus SS / Leevon
1
71
Ņikita Bovkuns
Rēzekne
1
72
Pāvels Sorokins
FK Dinamo Rīga
1
73
Renards Krišjānis
FK Tukums 2000/TSS
1
74
Renārs Eberhards
FK Smiltene/BJSS
1
75
Ričards Jirgensons
SK Super Nova
1
76
Ričards Šauers
JDFS Alberts
1
77
Rihards Bečers
Albatroz SC / FS Jelgava
1
78
Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
FK Auda
1
79
Roberts Meļķis
Grobiņas SC
1
80
Roberts Pirktiņš
Grobiņas SC
1
81
Viktors Geraskins
Saldus SS / Leevon
1
82
Viktors Ziemelis
FK Auda
1
83
Vladislavs Troškovs
Rēzekne
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU