Latvian Football Strategy 2017-2024

Optibet Nākotnes līga

FK Tukums 2000/TSS

  • pozīcija2
  • punkti28
  • vārtu attiecība27:12
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
 Spēļu skaitsMinūtesVārtiDzeltenāSarkanā
Vārtsargi
Artjoms KrižanovskisDzimšanas datums: 12.11.1998., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
6519---
Artūrs ŠtefenhagensDzimšanas datums: 27.12.2002., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
5380--1
Aizsargi
Toms AizgrāvisDzimšanas datums: 30.04.1989., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
11972-3-
Nikolajs KulmanakovsDzimšanas datums: 05.06.1992., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
3240-1-
Atis OzolsDzimšanas datums: 16.03.2000., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
121029-3-
Rūdolfs ReingolcsDzimšanas datums: 01.07.2002., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
5303-2-
Pussargi
Kaspars AnmanisDzimšanas datums: 22.01.2002., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
13112354-
Robins KokarītisDzimšanas datums: 21.10.1999., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
5203---
Ričards KorzānsDzimšanas datums: 03.05.1997., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
11791741
Krists KrūmiņšDzimšanas datums: 21.08.1998., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
811811-
Kristers PenkevicsDzimšanas datums: 28.01.2003., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Profesionālis
7548---
Raens TālbergsDzimšanas datums: 14.09.2000., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
6356---
Uzbrucēji
Einārs BlumersDzimšanas datums: 02.11.1999., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
1310722--
Kristers Eduards ŠvānsDzimšanas datums: 30.05.1999., Pilsonība: LV, Spēlētāja statuss: Amatieris
12102672-
Spēlētāji
Daeyou KimDzimšanas datums: 23.03.1996., Pilsonība: , Spēlētāja statuss: Amatieris
1078112-
Dongyoo KimDzimšanas datums: 23.03.1996., Pilsonība: , Spēlētāja statuss: Amatieris
1162712-
Darius KublickasDzimšanas datums: 16.05.2003., Pilsonība: LT, Spēlētāja statuss: Amatieris
4360---

Kluba vadība

  • Verners Akimovs

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 21.06.1983.

Treneru korpuss

  • Kristaps Dišlers

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 17.01.1986.
  • Pāvels Mihadjuks

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 27.05.1980.
  • Toms Aizgrāvis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 30.04.1989.
  • Nikolajs Kulmanakovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 05.06.1992.
  • Kristīne Mušinska

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 06.01.1992.

Atbalsta personāls

  • Kaspars Valdmanis

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 15.09.1973.
SpēleProtokols
16
okt '21
Optibet Nākotnes līga
15:00
FK Smiltene/BJSS16FK Tukums 2000/TSS 
09
okt '21
Optibet Nākotnes līga
15:00
Grobiņas SC03FK Tukums 2000/TSS 
02
okt '21
Optibet Nākotnes līga
15:00
JDFS Alberts01FK Tukums 2000/TSS 
25
sep '21
Optibet Nākotnes līga
17:00
FK Tukums 2000/TSS00Saldus SS / Leevon 
18
sep '21
Optibet Nākotnes līga
15:00
FK Auda11FK Tukums 2000/TSS 
12
sep '21
Optibet Nākotnes līga
17:00
SK Super Nova22FK Tukums 2000/TSS 
04
sep '21
Optibet Nākotnes līga
15:00
FK Tukums 2000/TSS02FK Dinamo Rīga 
28
aug '21
Optibet Nākotnes līga
15:00
Rēzekne41FK Tukums 2000/TSS 
25
aug '21
Optibet Nākotnes līga
18:00
Albatroz SC / FS Jelgava01FK Tukums 2000/TSS 
14
aug '21
Optibet Nākotnes līga
17:00
FK Tukums 2000/TSS20FK Smiltene/BJSS 
04
aug '21
Optibet Nākotnes līga
18:00
FK Tukums 2000/TSS60Grobiņas SC 
24
jūl '21
Optibet Nākotnes līga
14:00
FK Tukums 2000/TSS21JDFS Alberts 
10
jūl '21
Optibet Nākotnes līga
19:00
Saldus SS / Leevon01FK Tukums 2000/TSS 
03
jūl '21
Optibet Nākotnes līga
13:00
FK Tukums 2000/TSS11FK Auda 

Optibet Nākotnes līga

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Auda13940354+3131
2FK Tukums 2000/TSS148422712+1528
3SK Super Nova137242624+223
4Rēzekne146352122-121
5Albatroz SC / FS Jelgava144732112+919
6Grobiņas SC145451925-619
7Saldus SS / Leevon143471218-613
8JDFS Alberts142661219-712
9FK Dinamo Rīga143381323-1012
10FK Smiltene/BJSS142391946-279
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Samoilovs BogdansFK Auda8
2 Korzāns RičardsFK Tukums 2000/TSS7
3 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 2000/TSS7
4 Ogunji Olabanjo AlexanderFK Auda6
5 Regža AlekssFK Dinamo Rīga6
6 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts6
7 Segla GodwinRēzekne6
8 Kovaļkovs IgorsSK Super Nova6
9 Troickis ArtjomsSK Super Nova6
10 Peilāns MārcisAlbatroz SC / FS Jelgava5
11 Ulimbaševs DaniilsFK Auda5
12 Zamullo ArtjomsFK Auda5
13 Jansons EdgarsFK Smiltene/BJSS5
14 Anmanis KasparsFK Tukums 2000/TSS5
15 Borisovs DmitrijsRēzekne5
16 Galajs ArmansRēzekne5
17 Rullis RičardsFK Smiltene/BJSS4
18 Dobrecovs DevidsGrobiņas SC4
19 Baškevics MatīssAlbatroz SC / FS Jelgava3
20 Žihs VladislavsAlbatroz SC / FS Jelgava3
21 Ostapenko ArtūrsFK Auda3
22 Zariņš DairisFK Smiltene/BJSS3
23 Ahn DavidSaldus SS / Leevon3
24 Kravčenko Kristofers DavidsSaldus SS / Leevon3
25 Patijčuks DanilaAlbatroz SC / FS Jelgava2
26 Šitjakovs RalfsAlbatroz SC / FS Jelgava2
27 Davidenkovs AleksejsFK Auda2
28 Zakharov GlebFK Auda2
29 Pavlovskis PjotrsFK Dinamo Rīga2
30 Petunovs MarksFK Dinamo Rīga2
31 Bērziņš UlvisFK Smiltene/BJSS2
32 Rozītis KārlisFK Smiltene/BJSS2
33 Blumers EinārsFK Tukums 2000/TSS2
34 Mīļais DanielsFK Tukums 2000/TSS2
35 Džeriņš Ralfs DenijsGrobiņas SC2
36 Jēkabsons JānisGrobiņas SC2
37 Knapšis EmīlsGrobiņas SC2
38 Sāmietis RaimondsGrobiņas SC2
39 Tumanovs AntonsGrobiņas SC2
40 Kats NatansJDFS Alberts2
41 Suzuki AkihiroRēzekne2
42 Abdulhameed Hamed OluwatosinSaldus SS / Leevon2
43 Cīrulis JegorsSK Super Nova2
44 Kauliņš RičardsSK Super Nova2
45 Rubenis OskarsSK Super Nova2
46 Sholanke Amos BabatundeSK Super Nova2
47 Bečers RihardsAlbatroz SC / FS Jelgava1
48 Deklavs AndrisAlbatroz SC / FS Jelgava1
49 Grauds DanielsAlbatroz SC / FS Jelgava1
50 Nakayama NaohideAlbatroz SC / FS Jelgava1
51 Šaboha ArtjomsAlbatroz SC / FS Jelgava1
52 Vējkrīgers DāvisAlbatroz SC / FS Jelgava1
53 Jaunarājs-Janvāris Roberts KristsFK Auda1
54 Sidorovs MaksimsFK Auda1
55 Ziemelis ViktorsFK Auda1
56 Krjukovičs AleksejsFK Dinamo Rīga1
57 Mordatenko AnastasijsFK Dinamo Rīga1
58 Sorokins PāvelsFK Dinamo Rīga1
59 Eberhards RenārsFK Smiltene/BJSS1
60 Teremko ElvisFK Smiltene/BJSS1
61 Kim DaeyouFK Tukums 2000/TSS1
62 Kim DongyooFK Tukums 2000/TSS1
63 Krišjānis RenardsFK Tukums 2000/TSS1
64 Krūmiņš KristsFK Tukums 2000/TSS1
65 Meļķis RobertsGrobiņas SC1
66 Pirktiņš RobertsGrobiņas SC1
67 Indrāns DāvisJDFS Alberts1
68 Pūce MārcisJDFS Alberts1
69 Šauers RičardsJDFS Alberts1
70 Veckāgans Mārtiņš ĒriksJDFS Alberts1
71 Bovkuns ŅikitaRēzekne1
72 Silovs DmitrijsRēzekne1
73 Troškovs VladislavsRēzekne1
74 Bulvītis NaurisSaldus SS / Leevon1
75 Friedlander Eric AustinSaldus SS / Leevon1
76 Geraskins ViktorsSaldus SS / Leevon1
77 Ji HonghwanSaldus SS / Leevon1
78 Brics EdgarsSK Super Nova1
79 Ivakhnov MatveiSK Super Nova1
80 Jirgensons RičardsSK Super Nova1
81 Korotkevičs ArtjomsSK Super Nova1
82 Miņins JevgenijsSK Super Nova1
83 Sprukulis KristiansSK Super Nova1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU