Rēzekne

Optibet Nākotnes līga

  • 4pozīcija
  • 21punkti
  • 21:22vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Uģis KļaviņšDzimšanas datums: 13.01.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs MaslobojevsDzimšanas datums: 10.07.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
810
-
-
-
Renāts ValtersDzimšanas datums: 10.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
360
-
-
-
Aizsargi
Vitālijs AgulsDzimšanas datums: 08.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
36
-
1
-
Ņikita BovkunsDzimšanas datums: 07.11.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
365
1
4
-
Pēteris IvenkovsDzimšanas datums: 22.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
292
-
-
-
Ņikita JelagovsDzimšanas datums: 04.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
705
-
2
-
Edgars JežkovsDzimšanas datums: 02.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
39
-
-
-
Maksims MarkušinsDzimšanas datums: 31.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
1046
-
4
-
Edgars VjalkinsDzimšanas datums: 17.02.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
593
-
-
-
Pussargi
Vitālijs RečickisDzimšanas datums: 08.09.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Dmitrijs SilovsDzimšanas datums: 07.06.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
640
1
-
-
Uzbrucēji
Dmitrijs BorisovsDzimšanas datums: 20.12.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
833
5
2
1
Spēlētāji
Deniss BerjozaDzimšanas datums: 31.01.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
248
-
-
-
Endijs BondarsDzimšanas datums: 06.09.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs IļjinsDzimšanas datums: 29.07.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arbidāns Adrians IvdrisDzimšanas datums: 19.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ronalds JierkisDzimšanas datums: 18.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
15
-
-
-
Raivo KomulsDzimšanas datums: 05.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
7
-
-
-
Lukass MackevičsDzimšanas datums: 27.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs PauraDzimšanas datums: 19.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
301
-
1
-
Antons PetrovsDzimšanas datums: 21.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
808
-
4
-
Artūrs RaudovičsDzimšanas datums: 09.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs TroškovsDzimšanas datums: 09.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
111
1
1
-
Augusts ŪdrisDzimšanas datums: 26.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
7
-
-
-
Kristiāns ValeniksDzimšanas datums: 27.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Žanis Ārmanis

    Direktors

    Dzimšanas datums: 02.08.1970.

Treneru korpuss

  • Juris Kaņepe

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 25.08.1977.
  • Guntars Silagailis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 31.08.1984.
  • Rihards Rižovs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 19.12.1991.
  • Aleksejs Maslobojevs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 10.07.1986.
  • Pāvels Guščins

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 23.02.1963.

Atbalsta personāls

  • Jaroslavs Ivanovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.05.1969.
  • Aigars Smirnovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 22.02.1995.
  • Marks Birjuks

    Video operators

    Dzimšanas datums: 04.02.2002.

svētdiena

4
jūl
18:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 1. kārta
RPD Sporta pārvaldes stadions

sestdiena

10
jūl
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 2. kārta
Baldones vidusskolas stadions

sestdiena

24
jūl
18:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 3. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

trešdiena

4
aug
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 4. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

14
aug
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 5. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

21
aug
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 6. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

28
aug
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

4
sep
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 8. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

11
sep
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 9. kārta
RTU stadions

svētdiena

19
sep
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 10. kārta
RTU stadions

sestdiena

25
sep
15:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 11. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

2
okt
14:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 12. kārta
Saldus pilsētas futbola stadions

sestdiena

9
okt
14:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 13. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

16
okt
16:00
2021
Optibet Nākotnes līga, 14. kārta
Grobiņas pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
9
4
0
35
4
+31
31
2
14
8
4
2
27
12
+15
28
3
13
7
2
4
26
24
+2
23
4
14
6
3
5
21
22
-1
21
6
14
5
4
5
19
25
-6
19
7
14
3
4
7
12
18
-6
13
8
14
2
6
6
12
19
-7
12
9
14
3
3
8
13
23
-10
12
10
14
2
3
9
19
46
-27
9
1
Samoilovs Bogdans
FK Auda
8
2
Korzāns Ričards
FK Tukums 2000/TSS
7
3
Švāns Kristers Eduards
FK Tukums 2000/TSS
7
4
Kovaļkovs Igors
SK Super Nova
6
5
Ogunji Olabanjo Alexander
FK Auda
6
6
Regža Alekss
FK Dinamo Rīga
6
7
Segla Godwin
Rēzekne
6
8
Troickis Artjoms
SK Super Nova
6
9
Zeltiņš Dāvis
JDFS Alberts
6
10
Anmanis Kaspars
FK Tukums 2000/TSS
5
11
Borisovs Dmitrijs
Rēzekne
5
12
Galajs Armans
Rēzekne
5
13
Jansons Edgars
FK Smiltene/BJSS
5
14
Peilāns Mārcis
Albatroz SC / FS Jelgava
5
15
Ulimbaševs Daniils
FK Auda
5
16
Zamullo Artjoms
FK Auda
5
17
Dobrecovs Devids
Grobiņas SC
4
18
Rullis Ričards
FK Smiltene/BJSS
4
19
Ahn David
Saldus SS / Leevon
3
20
Baškevics Matīss
Albatroz SC / FS Jelgava
3
21
Kravčenko Kristofers Davids
Saldus SS / Leevon
3
22
Ostapenko Artūrs
FK Auda
3
23
Zariņš Dairis
FK Smiltene/BJSS
3
24
Žihs Vladislavs
Albatroz SC / FS Jelgava
3
25
Abdulhameed Hamed Oluwatosin
Saldus SS / Leevon
2
26
Bērziņš Ulvis
FK Smiltene/BJSS
2
27
Blumers Einārs
FK Tukums 2000/TSS
2
28
Cīrulis Jegors
SK Super Nova
2
29
Davidenkovs Aleksejs
FK Auda
2
30
Džeriņš Ralfs Denijs
Grobiņas SC
2
31
Jēkabsons Jānis
Grobiņas SC
2
32
Kats Natans
JDFS Alberts
2
33
Kauliņš Ričards
SK Super Nova
2
34
Knapšis Emīls
Grobiņas SC
2
35
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000/TSS
2
36
Patijčuks Danila
Albatroz SC / FS Jelgava
2
37
Pavlovskis Pjotrs
FK Dinamo Rīga
2
38
Petunovs Marks
FK Dinamo Rīga
2
39
Rozītis Kārlis
FK Smiltene/BJSS
2
40
Rubenis Oskars
SK Super Nova
2
41
Sāmietis Raimonds
Grobiņas SC
2
42
Sholanke Amos Babatunde
SK Super Nova
2
43
Suzuki Akihiro
Rēzekne
2
44
Šitjakovs Ralfs
Albatroz SC / FS Jelgava
2
45
Tumanovs Antons
Grobiņas SC
2
46
Zakharov Gleb
FK Auda
2
47
Bečers Rihards
Albatroz SC / FS Jelgava
1
48
Bovkuns Ņikita
Rēzekne
1
49
Brics Edgars
SK Super Nova
1
50
Bulvītis Nauris
Saldus SS / Leevon
1
51
Deklavs Andris
Albatroz SC / FS Jelgava
1
52
Eberhards Renārs
FK Smiltene/BJSS
1
53
Friedlander Eric Austin
Saldus SS / Leevon
1
54
Geraskins Viktors
Saldus SS / Leevon
1
55
Grauds Daniels
Albatroz SC / FS Jelgava
1
56
Indrāns Dāvis
JDFS Alberts
1
57
Ivakhnov Matvei
SK Super Nova
1
58
Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists
FK Auda
1
59
Ji Honghwan
Saldus SS / Leevon
1
60
Jirgensons Ričards
SK Super Nova
1
61
Kim Daeyou
FK Tukums 2000/TSS
1
62
Kim Dongyoo
FK Tukums 2000/TSS
1
63
Korotkevičs Artjoms
SK Super Nova
1
64
Krišjānis Renards
FK Tukums 2000/TSS
1
65
Krjukovičs Aleksejs
FK Dinamo Rīga
1
66
Krūmiņš Krists
FK Tukums 2000/TSS
1
67
Meļķis Roberts
Grobiņas SC
1
68
Miņins Jevgenijs
SK Super Nova
1
69
Mordatenko Anastasijs
FK Dinamo Rīga
1
70
Nakayama Naohide
Albatroz SC / FS Jelgava
1
71
Pirktiņš Roberts
Grobiņas SC
1
72
Pūce Mārcis
JDFS Alberts
1
73
Sidorovs Maksims
FK Auda
1
74
Silovs Dmitrijs
Rēzekne
1
75
Sorokins Pāvels
FK Dinamo Rīga
1
76
Sprukulis Kristians
SK Super Nova
1
77
Šaboha Artjoms
Albatroz SC / FS Jelgava
1
78
Šauers Ričards
JDFS Alberts
1
79
Teremko Elvis
FK Smiltene/BJSS
1
80
Troškovs Vladislavs
Rēzekne
1
81
Veckāgans Mārtiņš Ēriks
JDFS Alberts
1
82
Vējkrīgers Dāvis
Albatroz SC / FS Jelgava
1
83
Ziemelis Viktors
FK Auda
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva