FK Smiltene/BJSS
"Optibet" Nākotnes līga 2024
- 14pozīcija
- 1punkti
- 3:21vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Toms MežulisDzimšanas datums: 02.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
-
-
Dagnis SausaisDzimšanas datums: 27.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
-
-
Aizsargi
Reinholds KlotsDzimšanas datums: 02.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
307
-
2
-
Madis Oskars MiķelsonsDzimšanas datums: 18.01.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
-
1
-
Kārlis ZvirbulisDzimšanas datums: 16.03.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
502
-
1
-
Pussargi
Artūrs BērziņšDzimšanas datums: 01.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
-
3
-
Eduards DeičsDzimšanas datums: 28.07.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis ĒrglisDzimšanas datums: 17.01.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Valters GaismiņšDzimšanas datums: 18.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
284
-
3
-
Klāvs GrosbergsDzimšanas datums: 29.10.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
403
1
-
-
Edgars LācisDzimšanas datums: 23.10.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
128
-
-
-
Jānis RīdersDzimšanas datums: 29.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
69
-
-
-
Uzbrucēji
Edgars JansonsDzimšanas datums: 16.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
56
1
1
-
Elvis TeremkoDzimšanas datums: 27.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
422
-
1
-
Spēlētāji
Roberts BleikšsDzimšanas datums: 25.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
122
-
-
-
Martins BoktaDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
361
-
1
-
Salvijs CiprussDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
49
-
-
-
Emīls EglītisDzimšanas datums: 02.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rojs Roberts EkertsDzimšanas datums: 13.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ioanns FjodorovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
27
-
-
-
Kārlis KļaviņšDzimšanas datums: 12.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jānis LapiņšDzimšanas datums: 04.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis Patriks LībietisDzimšanas datums: 16.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
275
1
-
-
Ernests LūsisDzimšanas datums: 26.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
25
-
-
-
Daniels ŅemirskisDzimšanas datums: 23.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristofers OvsjaņņikovsDzimšanas datums: 12.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
585
-
1
-
Kaspars RozgalisDzimšanas datums: 22.11.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
423
-
1
-
Roberts ŠišļakovsDzimšanas datums: 30.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
405
-
-
-
Kārlis ŠņepstsDzimšanas datums: 08.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
262
-
-
-
Māris SpalviņšDzimšanas datums: 24.03.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
211
-
1
-
Maksimiljans ŠtauersDzimšanas datums: 24.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls TomassDzimšanas datums: 05.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
124
-
-
-
Treneru korpuss
Normunds Zvejnieks
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 10.02.1968.
Mārtiņš Veģeris
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 13.01.1992.
Dagnis Sausais
Vārtsargu treneris
Dzimšanas datums: 27.02.1995.
Alise Krūmiņa
Ārsts
Dzimšanas datums: 16.11.1990.
Linda Kalniņa
Ārsts
Dzimšanas datums: 12.07.1994.
Rihards Gailīts
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 09.05.1990.
Mārtiņš Rakštelis
Fizioterapeits
Dzimšanas datums: 12.07.1999.
svētdiena
11
aug
13:00
2024
-
sestdiena
17
aug
15:00
2024
-
svētdiena
25
aug
15:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 17. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
sestdiena
31
aug
17:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 18. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
sestdiena
14
sep
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 19. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
sestdiena
21
sep
14:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 20. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
sestdiena
28
sep
14:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 21. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
svētdiena
6
okt
15:00
2024
-
sestdiena
19
okt
14:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 23. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
svētdiena
27
okt
18:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 24. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
sestdiena
2
nov
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 25. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
svētdiena
10
nov
13:00
2024
"Optibet" Nākotnes līga 2024, 26. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
7
2
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
6
3
Kirils Artjomovs
SK Super Nova
4
4
Marks Pačepko
AFA Olaine
4
5
Ričards Korzāns
JDFS Alberts
4
6
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
3
7
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
3
8
Haralds Silagailis
SK Super Nova
3
9
Kristiāns Korsaks
Mārupes SC
3
10
Maifer Dayan Obregon Arroyo
JFK Ventspils
3
11
Maksym Oliinyk
Leevon PPK
3
12
Oleksandr Laptiev
Riga FC-2
3
13
Owusu Richmond
Valmiera FC-2 / VSS
3
14
Renē Baumanis
Leevon PPK
3
15
Rostand Ndjiki
FC RFS-2
3
16
Artem Marchuk
Riga FC-2
2
17
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
2
18
Artjoms Šaboha
FK Tukums 2000/TSS-2
2
19
Yusuke Omori
Valmiera FC-2 / VSS
2
20
Jānis Jēkabsons
Ogre United
2
21
Kārlis Rūja
AFA Olaine
2
22
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
2
23
Lucas Mazdiel Aruba Santos
Valmiera FC-2 / VSS
2
24
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
2
25
Oluwagbohunmi Olaoluwa Odusanya
Rēzekne
2
26
Rūdolfs Kļavinskis
Skanstes SK
2
27
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
2
28
Aleksejs Grjaznovs
SK Super Nova
1
29
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
1
30
Anatolii Datsenko
Riga FC-2
1
31
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
1
32
Artis Brīvers
Rēzekne
1
33
Daniels Pelcis
Leevon PPK
1
34
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
1
35
Dmytro Mamich
SK Super Nova
1
36
Dominiks Norkuss
Mārupes SC
1
37
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
1
38
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
39
Edward Edegbai Unuigbeje
Skanstes SK
1
40
Gatis Štrauss
Mārupes SC
1
41
Gundars Smilškalns
Skanstes SK
1
42
Henrijs Gulbis
Skanstes SK
1
43
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
1
44
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
45
Jeancy Kizili
Valmiera FC-2 / VSS
1
46
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
1
47
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
1
48
Jeremiah Yomi Paul
Leevon PPK
1
49
Jeudi Stevenson
FK Tukums 2000/TSS-2
1
50
Karl Gameni Wassom
Riga FC-2
1
51
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
1
52
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
1
53
Kristers Skadmanis
SK Super Nova
1
54
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon PPK
1
55
Krists Komorovskis
SK Super Nova
1
56
Matīss Spunde
FC RFS-2
1
57
Matīss Zēģele
JDFS Alberts
1
58
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
59
Mykhailo Cheglakov
Riga FC-2
1
60
Mohamed Kone
FC RFS-2
1
61
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
1
62
Ņikita Jankovskis
Leevon PPK
1
63
Ņikita Rozancevs
JFK Ventspils
1
64
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
1
65
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
1
66
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
1
67
Rikardo Jagodinskis
Skanstes SK
1
68
Roberts Krūms
Skanstes SK
1
69
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
1
70
Rūdolfs Muižnieks
Leevon PPK
1
71
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
72
Tymofii Marusii
Mārupes SC
1
73
Vladislavs Žihs
SK Super Nova
1