Informācija LFF biedriem par ierobežojumiem, rekomendācijām un atbalsta iespējām ārkārtējās situācijas laikā ŠEIT.
Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2020. gada janvārī pirms treniņnometnes Kiprā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jakubs Dovalils

    Galvenais treneris

  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Ņikita Rjabokoņs

    Menedžeris

SpēleProtokols
07
okt '08
2009 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
Stadionul Zimbru
16:00
Moldova01Latvija 
04
okt '08
2009 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
District Sport Complex
16:00
Latvija02Krievija 
02
okt '08
2009 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
District Sport Complex
16:00
Itālija22Latvija 
23
okt '07
2008 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 8
Mikheil Meskhi Stadioni
14:00
Latvija20Gruzija 
20
okt '07
2008 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 8
Temur Stepania
11:00
Nīderlande20Latvija 
18
okt '07
2008 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 8
Poladi
11:00
Norvēģija20Latvija 
09
okt '06
2007 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 11
Bislett
20:00
Latvija50Sanmarīno 
06
okt '06
2007 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 11
Bislett
20:00
Norvēģija21Latvija 
04
okt '06
2007 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 11
Bislett
20:00
Portugāle10Latvija 
22
okt '05
2006 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 12
Skonto Stadions
16:00
Latvija00Armēnija 
20
okt '05
2006 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 12
Skonto Stadions
19:00
Serbija00Latvija 
18
okt '05
2006 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 12
Skonto Stadions
19:30
Ukraina10Latvija 
25
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
Stadion Ljudski vrt
17:00
Latvija12Slovēnija 
23
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
NK Aluminij
17:00
Vācija11Latvija 

Jaunatnes izlases

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU