Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2019. gada oktobrī dalībai 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • EČ kvalifikācija | Kalendārs
  • EČ kvalifikācija | Tabula

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jakubs Dovalils

    Galvenais treneris

  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Ņikita Rjabokoņs

    Menedžeris

SpēleProtokols
04
okt '06
2007 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 11
Bislett
20:00
Portugāle10Latvija 
22
okt '05
2006 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 12
Skonto Stadions
16:00
Latvija00Armēnija 
20
okt '05
2006 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 12
Skonto Stadions
19:00
Serbija00Latvija 
18
okt '05
2006 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 12
Skonto Stadions
19:30
Ukraina10Latvija 
25
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
Stadion Ljudski vrt
17:00
Latvija12Slovēnija 
23
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
NK Aluminij
17:00
Vācija11Latvija 
21
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
NK Aluminij
17:00
Serbija20Latvija 
12
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Miejski
16:00
Kipra24Latvija 
10
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Szamotuski osrodek sportu i re
14:00
Latvija23Norvēģija 
08
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Amica
21:00
Polija30Latvija 
06
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Latvija02Gruzija 
04
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Latvija10Ziemeļīrija 
02
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Itālija41Latvija 
15
okt '02
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
Latvija20Turcija 
1. kārtaProtokols
08
okt
Zemgales OC
14:00
Nīderlande50Moldova 
08
okt
NSB "Arkādija"
15:00
Latvija00Izraēla 
11
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla20Moldova 
11
okt
NSB "Arkādija"
18:00
Nīderlande82Latvija 
14
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla02Nīderlande 
14
okt
NSB "Arkādija"
14:00
Moldova06Latvija 

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130

Jaunatnes izlases

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā