• 05 jūn 2016 12:00
  • Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka", JūrmalaSkatītāju skaits: 77
  • Baltic Cup U-19 2016
Latvija
4
Somija
3
4
3
  • Galvenais tiesnesis: Artis Ķeniņš (LAT)
  • 1 tiesneša asistents: Sergejs Lupanovs (LAT)
  • 2 tiesneša asistents: Mārtiņš Svipsts (LAT)
  • Ceturtais tiesnesis: Jānis Ikaunieks (LAT)
  • Tiesnešu inspektors: Miķelis Rubenis (LAT)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

15’

Spēlētāja maiņa

Aapo Halme
Juho Montola

20’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Kristaps Liepa

31’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Marks Kurtišs

35’

Vāāāārti!  2:1

Vārtus guva Saku Ylätupa

46’

Spēlētāja maiņa

Aleksejs Davidenkovs
Daniils Hvoiņickis

46’

Spēlētāja maiņa

Samuel Persson
Aapo Mäenpää

46’

Spēlētāja maiņa

Saku Ylätupa
Adam Vidjeskog

50’

Dzeltenā kartīte

53’

53’

Dzeltenā kartīte

Ņikita Jankovskis

61’

Spēlētāja maiņa

Serge Atakayi
Roope Läpinen

65’

Vāāāārti!  3:1

Vārtus guva Marks Kurtišs

67’

Spēlētāja maiņa

Lassi Lappalainen
Samu Alanko

70’

Soda sitiens!  4:1

Daniils Hvoiņickis

74’

Sarkanā kartīte

Vladislavs Soloveičiks

75’

Vāāāārti!  4:2

Vārtus guva Sergei Eremenko

79’

Spēlētāja maiņa

Marks Kurtišs
Jegors Morozs

82’

Dzeltenā kartīte

Tatu Varmanen

88’

Vāāāārti!  4:3

Vārtus guva Samu Alanko
Latvija
Somija
LatvijaSomija
1Rihards Matrevics (G)12Hugo Keto (G)
3Daniels Balodis (C)4Aapo Halme
  • 15'
5Kristaps Liepa
  • 20'
5Samuel Persson
  • 46'
6Vladislavs Soloveičiks
  • 74'
6Tatu Varmanen
  • 82'
7Jānis Grīnbergs7Oskar Sandström
8Ņikita Jankovskis
  • 53'
9Benjamin Källman
9Marks Kurtišs
  • 31'
  • 65'
  • 79'
11Serge Atakayi
  • 61'
10Roberts Uldriķis
  • 50'
  • 53'
13Lucas Lingman (C)
14Maksims Petuhovs15Sergei Eremenko
  • 75'
15Fricis Roderts18Lassi Lappalainen
  • 67'
19Aleksejs Davidenkovs
  • 46'
20Saku Ylätupa
  • 35'
  • 46'
RezervistiRezervisti
12Vjačeslavs Kudrjavcevs (G)1William Jääskeläinen (G)
2Helvijs Klāvs Bernāts2Aapo Mäenpää
  • 46'
4Edgars Bogurdovičs3Kristian Heinolainen
11Daniils Hvoiņickis
  • 46'
  • 70'
8Daniel Rantanen
13Daniels Pelcis10Roope Läpinen
  • 61'
16Andrejs Rogozins16Juho Montola
  • 15'
17Aleksejs Saveļjevs
  • 53'
17Adam Vidjeskog
  • 46'
18Jegors Morozs
  • 79'
19Samu Alanko
  • 67'
  • 88'
21Sandis Arājs 
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Aleksandrs Basovs-

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva