Informācija LFF biedriem par ierobežojumiem, rekomendācijām un atbalsta iespējām ārkārtējās situācijas laikā ŠEIT.
Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2020. gada janvārī pirms treniņnometnes Kiprā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jakubs Dovalils

    Galvenais treneris

  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Ņikita Rjabokoņs

    Menedžeris

SpēleProtokols
21
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
NK Aluminij
17:00
Serbija20Latvija 
12
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Miejski
16:00
Kipra24Latvija 
10
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Szamotuski osrodek sportu i re
14:00
Latvija23Norvēģija 
08
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Amica
21:00
Polija30Latvija 
06
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Latvija02Gruzija 
04
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Latvija10Ziemeļīrija 
02
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Itālija41Latvija 
15
okt '02
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
Latvija20Turcija 
13
okt '02
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
Latvija04Nīderlande 
11
okt '02
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
Somija11Latvija 
09
nov '01
2002 UEFA Under-19 - Preliminary Round - Group 14
The Mardyke
21:30
Latvija02Austrija 
07
nov '01
2002 UEFA Under-19 - Preliminary Round - Group 14
Abbeyview
16:00
Horvātija41Latvija 
05
nov '01
2002 UEFA Under-19 - Preliminary Round - Group 14
Saint Colman's Park
21:30
Īrija30Latvija 
31
mar '20
2020. gada U-19 EČ kvalifikācijas Elites kārta, 4. grupa
-
Latvija--Dānija 

Jaunatnes izlases

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU