Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi dalībai pārbaudes spēlēs 2022. gada martā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jakubs Dovalils

    Galvenais treneris

  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Viktors Simanovičs

    Ārsts

  • Boriss Lavrenovs

    Fizioterapeits

  • Valdis Jansons

    Menedžeris

SpēleProtokols
25
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
Stadion Ljudski vrt
17:00
Latvija12Slovēnija 
23
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
NK Aluminij
17:00
Vācija11Latvija 
21
okt '04
2005 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 3
NK Aluminij
17:00
Serbija20Latvija 
12
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Miejski
16:00
Kipra24Latvija 
10
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Szamotuski osrodek sportu i re
14:00
Latvija23Norvēģija 
08
okt '03
2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
Amica
21:00
Polija30Latvija 
06
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Latvija02Gruzija 
04
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Latvija10Ziemeļīrija 
02
mai '03
Under-19 - Second Qualifying Round - Group 7
Gaetano Ventura
17:00
Itālija41Latvija 
15
okt '02
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
Latvija20Turcija 
13
okt '02
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
Latvija04Nīderlande 
11
okt '02
2003 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 4
Stadions “Daugava”, Liepāja
19:00
Somija11Latvija 
09
nov '01
2002 UEFA Under-19 - Preliminary Round - Group 14
The Mardyke
21:30
Latvija02Austrija 
07
nov '01
2002 UEFA Under-19 - Preliminary Round - Group 14
Abbeyview
16:00
Horvātija41Latvija 

Jaunatnes izlases

Optibet Virslīga 2022

KomandaSUNZGVZVVAP
1Valmiera FC131021327+2532
2RFS1310213611+2532
3FK Liepāja139223112+1929
4Riga FC14914249+1528
5FK Auda125341412+218
6BFC Daugavpils13436921-1215
7FK Metta133371427-1312
8FK Tukums 2000 / Telms122281029-198
9FK Spartaks131210726-195
10SK Super Nova Salaspils140410629-234
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
UEFA Nāciju līgas spēles biļetes