Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2019. gada oktobrī dalībai 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • EČ kvalifikācija | Kalendārs
  • EČ kvalifikācija | Tabula

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jakubs Dovalils

    Galvenais treneris

  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Ņikita Rjabokoņs

    Menedžeris

SpēleProtokols
14
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija
NSB "Arkādija"
14:00
Moldova06Latvija 
11
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija
NSB "Arkādija"
18:00
Nīderlande82Latvija 
08
okt '19
2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija
NSB "Arkādija"
15:00
Latvija00Izraēla 
10
sep '19
Federācijas kausa izcīņa 2019
Stadions “Daugava”, Liepāja
13:00
Kipra12Latvija 
08
sep '19
Federācijas kausa izcīņa 2019
Stadions “Daugava”, Liepāja
18:00
Latvija00Turcija 
06
sep '19
Federācijas kausa izcīņa 2019
Stadions “Daugava”, Liepāja
18:00
Latvija23Austrija 
09
jūn '19
Baltic Cup U-19 2019
Linnastadium
13:00
Latvija30Igaunija 
07
jūn '19
Baltic Cup U-19 2019
Linnastadium
15:00
Somija00Latvija 
06
jūn '19
Baltic Cup U-19 2019
Linnastadium
15:00
Lietuva15Latvija 
24
mar '19
U-19 izlases pārbaudes spēle
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
Latvija31Armēnija 
22
mar '19
U-19 izlases pārbaudes spēle
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
14:30
Latvija11Armēnija 
19
nov '18
Under-19 - Qualifying Round - Grp11
Peyia Municipal
11:00
Latvija01Kipra 
16
nov '18
Under-19 - Qualifying Round - Grp11
Paphiakos Stadium
11:00
Melnkalne12Latvija 
13
nov '18
Under-19 - Qualifying Round - Grp11
Paphiakos Stadium
14:30
Krievija11Latvija 
1. kārtaProtokols
08
okt
Zemgales OC
14:00
Nīderlande50Moldova 
08
okt
NSB "Arkādija"
15:00
Latvija00Izraēla 
11
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla20Moldova 
11
okt
NSB "Arkādija"
18:00
Nīderlande82Latvija 
14
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla02Nīderlande 
14
okt
NSB "Arkādija"
14:00
Moldova06Latvija 

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130

Jaunatnes izlases

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā