Informācija LFF biedriem par ierobežojumiem, rekomendācijām un atbalsta iespējām ārkārtējās situācijas laikā ŠEIT.
Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Valentin Granatkin Memorial Tournament U-19 2017
  • 1. kārta
  • 08.01.2017. 16:30
  • SKK Peterburgsky, Saint-Petersburg
  • Skatītāju skaits: 50
:
Baltkrievija
2
2
  • Galvenais tiesnesis: Sergey Cheban (RUS)
  • 1 tiesneša asistents: Roman Milevskiy (RUS)
  • 2 tiesneša asistents: Sergey Yadrov (RUS)
  • Ceturtais tiesnesis: Anton Frolov (RUS)
  • Tiesnešu inspektors: Alexey Rumyantsev (RUS)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

15

Vāāāārti!  0:1

Andrei Alshanik
Marko Regža

Vāāāārti!  1:1

37

 
Marks Petunovs

Vāāāārti!  2:1

41

 
Viktors Čebotarjovs
Igors Kovaļkovs

Maiņa

54

 
 

58

Maiņa

Aliaksandr Svirepa
Illia Juhir
 

61

Dzeltenā kartīte

Ilya Sen
 

65

Maiņa

Pavel Sadouski
Ilya Sen
 

65

Maiņa

Yahor Lapun
Andrei Alshanik
Oskars Soroka
Aleksejs Saveļjevs

Maiņa

68

 
 

75

Maiņa

Uladzimir Starastsin
Aliaksandr Ksenafontau
 

75

Maiņa

Krasimir Kapov
Miraslau Khlebasolau

Maiņa

77

 
 

77

Vāāāārti!  2:2

Uladzimir Starastsin
Jānis Grīnbergs

Dzeltenā kartīte

90

 
LatvijaBaltkrievija
Vjačeslavs Serdcevs (G)121Mikita Lazouski (G)
Dmitrijs Litvinskis45Nikita Biatsenia
  • 77'
Vladislavs Soloveičiks (C)
814Illia Juhir
  • 58'
Iļja Savčenko1520Uladzislau Malkevich
Daniels Pelcis64Andrei Pilipavets (C)
Kristers Čudars1913Andrei Alshanik
  • 15'
  • 65'
  • 41'
Marks Petunovs
715Aliaksandr Ksenafontau
  • 75'
  • 68'
Aleksejs Saveļjevs
1421Ilya Sen
  • 61'
  • 65'
  • 90'
Jānis Grīnbergs
1022Hleb Shauchenka
  • 54'
Igors Kovaļkovs
1316Siarhei Volkau
  • 37'
Marko Regža
919Miraslau Khlebasolau
  • 75'
Rezervisti
Daniils Isačenko (G)2212Maksim Bialov (G)
Edgars Borisovs1818Mikita Bylinkin
Roberts Ķipsts39Yahor Lapun
  • 65'
  • 77'
Ivo Minkevičs
28Pavel Sadouski
  • 65'
Armands Snarskis56Uladzimir Starastsin
  • 75'
  • 77'
  • 68'
Oskars Soroka
163Aliaksandr Svirepa
  • 58'
  • 54'
Viktors Čebotarjovs
117Krasimir Kapov
  • 75'
Kristers Aldis Puriņš21-
Marks Smuļko17-
Galvenais treneris
Aleksandrs BasovsKirenkin Raman (BLR)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU