Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Under-19 - Qualifying Round - Gr13
  • 1. kārta
  • 11.10.2016. 16:00
  • Stadium Yuvileinyi
Islande
:
2
0
  • Galvenais tiesnesis: Glova Filip (SVK)
  • 1 tiesneša asistents: Vorel Tomas (SVK)
  • 2 tiesneša asistents: Zhukov Oleksandr (UKR)
  • Ceturtais tiesnesis: Shurman Denys (UKR)
  • Tiesnešu inspektors: Deaconu Alexandru (ROU)
  • Delegāts: Deaconu Alexandru (ROU)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Birkir Valur Jónsson B.-V. Jónsson

Dzeltenā kartīte

11

 
Sveinn Aron Gudjohnsen

Vāāāārti!  1:0

19

 
 

44

Dzeltenā kartīte

Roberts Uldriķis

Beidzies pirmais puslaiks

 

51

Dzeltenā kartīte

Vladislavs Soloveičiks
 

56

Maiņa

Fricis Roderts
Niks Rubezis
 

56

Maiņa

Jegors Morozs
Jānis Grīnbergs
Kristófer Konráðsson
Máni Hilmarsson

Maiņa

68

 
 

73

Maiņa

Rolands Vagančuks
Aleksejs Saveļjevs
 

75

Otra dzeltenā kartīte

Vladislavs Soloveičiks
Atli Hrafn Andrason
Erlingur Agnarsson

Maiņa

81

 
 

82

Dzeltenā kartīte

Maksims Petuhovs
 

87

Otra dzeltenā kartīte

Maksims Petuhovs
Axel Andresson

Vāāāārti!  2:0

88

 
 

89

Dzeltenā kartīte

Daniils Hvoiņickis
 

89

Dzeltenā kartīte

Rolands Vagančuks
Gudmundur Andri Tryggvason
Sveinn Aron Gudjohnsen

Maiņa

90

 

Beidzies otrais puslaiks

IslandeLatvija
Daði Freyr Arnarsson (G)121Rihards Matrevics (G)
Alfons Sampsted (C)23Daniels Balodis (C)
Hörður Ingi Gunnarsson34Niks Rubezis
  • 56'
Viktor Helgi Benediktsson46Vladislavs Soloveičiks
  • 51'
  • 75'
  • 88'
Axel Andresson
57Jānis Grīnbergs
  • 56'
  • 11'
Birkir Valur Jónsson B.-V. Jónsson
68Ņikita Jankovskis
  • 81'
Erlingur Agnarsson
79Aleksejs Davidenkovs
Julius Magnusson810Roberts Uldriķis
  • 44'
  • 68'
Máni Hilmarsson
911Daniils Hvoiņickis
  • 89'
Jón Dagur Þorsteinsson1014Maksims Petuhovs
  • 82'
  • 87'
  • 19'
  • 90'
Sveinn Aron Gudjohnsen
1116Aleksejs Saveļjevs
  • 73'
Rezervisti
Andri Þór Grétarsson (G)112Nils Toms Puriņš (G)
Willum Thor Willumsson132Rihards Pētersons
  • 68'
Kristófer Konráðsson
145Kristers Čudars
  • 81'
Atli Hrafn Andrason
1513Rolands Vagančuks
  • 73'
  • 89'
Dagur Hilmarsson D. Hilmarsson1615Fricis Roderts
  • 56'
Kolbeinn Finnsson1717Jegors Morozs
  • 56'
  • 90'
Gudmundur Andri Tryggvason
1818Kristaps Vilmanis
Galvenais treneris
Thorvaldur Orlygsson (ISL)Aleksandrs Basovs

Under-19 - Qualifying Round - Gr13

KomandaSUNZGVZVVAP
1Turcija321074+37
2Ukraina320163+36
3Islande310234-13
4Latvija301227-51

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU