Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2019. gada oktobrī dalībai 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • EČ kvalifikācija | Kalendārs
  • EČ kvalifikācija | Tabula

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jakubs Dovalils

    Galvenais treneris

  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Ņikita Rjabokoņs

    Menedžeris

SpēleProtokols
15
okt '18
U-19 izlases pārbaudes spēle
Zemgales OC
13:00
Latvija03Grieķija 
12
okt '18
U-19 izlases pārbaudes spēle
Zemgales OC
13:00
Latvija20Grieķija 
10
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Daugavas stadions
11:00
Latvija02Ukraina 
08
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Zemgales OC
13:00
Latvija20Fēru salas 
06
sep '18
Federāciju kausa izcīņa 2018
Zemgales OC
13:00
Latvija12Ziemeļmaķedonija 
09
jūn '18
Baltijas kauss U-19 2018
Šiaulių stadionas
11:00
Latvija10Somija 
07
jūn '18
Baltijas kauss U-19 2018
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas
17:00
Lietuva03Latvija 
06
jūn '18
Baltijas kauss U-19 2018
Šiaulių stadionas
13:00
Igaunija04Latvija 
27
mar '18
Under-19 - Elite round - Grp2
Phillip II of MAC
16:00
Latvija32Ungārija 
24
mar '18
Under-19 - Elite round - Grp2
Phillip II of MAC
15:00
Anglija30Latvija 
21
mar '18
Under-19 - Elite round - Grp2
FFM Training Centre
15:00
Ziemeļmaķedonija12Latvija 
14
nov '17
Eiropas U-19 kvalifikācija 2018
Valbruna
15:00
Sanmarīno04Latvija 
11
nov '17
Eiropas U-19 kvalifikācija 2018
Valbruna
15:00
Horvātija00Latvija 
08
nov '17
Eiropas U-19 kvalifikācija 2018
Football Stadium Kunfin
15:00
Latvija12Dānija 
1. kārtaProtokols
08
okt
Zemgales OC
14:00
Nīderlande50Moldova 
08
okt
NSB "Arkādija"
15:00
Latvija00Izraēla 
11
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla20Moldova 
11
okt
NSB "Arkādija"
18:00
Nīderlande82Latvija 
14
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla02Nīderlande 
14
okt
NSB "Arkādija"
14:00
Moldova06Latvija 

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130

Jaunatnes izlases

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju