Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2019. gada oktobrī dalībai 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • EČ kvalifikācija | Kalendārs
  • EČ kvalifikācija | Tabula

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jakubs Dovalils

    Galvenais treneris

  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Ņikita Rjabokoņs

    Menedžeris

SpēleProtokols
04
sep '17
U-19 izlases pārbaudes spēle
Panetolikos Stadium
17:00
Grieķija50Latvija 
02
sep '17
U-19 izlases pārbaudes spēle
Panetolikos Stadium
18:00
Grieķija12Latvija 
10
jūn '17
Baltijas kauss U-19 2017
Tehtaan kenttä stadium
13:00
Lietuva30Latvija 
08
jūn '17
Baltijas kauss U-19 2017
Tehtaan kenttä stadium
14:00
Igaunija01Latvija 
07
jūn '17
Baltijas kauss U-19 2017
Tehtaan kenttä stadium
18:30
Somija40Latvija 
27
mar '17
Federāciju kausa izcīņa 2017
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
Latvija01Ukraina 
25
mar '17
Federāciju kausa izcīņa 2017
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
Latvija13Ziemeļmaķedonija 
24
mar '17
Federāciju kausa izcīņa 2017
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
Latvija04Norvēģija 
21
jan '17
Valentin Granatkin Memorial Tournament U-19 2017
SKK Peterburgsky
13:15
Latvija02Slovākija 
18
jan '17
Valentin Granatkin Memorial Tournament U-19 2017
SKK Peterburgsky
12:00
Latvija21Slovēnija 
15
jan '17
Valentin Granatkin Memorial Tournament U-19 2017
SKK Peterburgsky
16:30
Grieķija87Latvija 
12
jan '17
Valentin Granatkin Memorial Tournament U-19 2017
SKK Peterburgsky
16:30
Latvija41India 
10
jan '17
Valentin Granatkin Memorial Tournament U-19 2017
SKK Peterburgsky
19:00
Krievija10Latvija 
08
jan '17
Valentin Granatkin Memorial Tournament U-19 2017
SKK Peterburgsky
16:30
Latvija22Baltkrievija 
1. kārtaProtokols
08
okt
Zemgales OC
14:00
Nīderlande50Moldova 
08
okt
NSB "Arkādija"
15:00
Latvija00Izraēla 
11
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla20Moldova 
11
okt
NSB "Arkādija"
18:00
Nīderlande82Latvija 
14
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla02Nīderlande 
14
okt
NSB "Arkādija"
14:00
Moldova06Latvija 

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130

Jaunatnes izlases

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvijas kausa fināls Jelgavā