Latvian Football Strategy 2017-2024

Nacionālā izlase U-19

Latvija

Sarakstā norādīti futbolisti, kuri izsaukti uz Latvijas U-19 izlasi 2019. gada oktobrī dalībai 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

  • Spēlētāji
  • Personāls
  • Spēles
  • Jaunumi
  • EČ kvalifikācija | Kalendārs
  • EČ kvalifikācija | Tabula

Vārtsargi

Aizsargi

Pussargi

Uzbrucēji

Treneru korpuss

  • Jakubs Dovalils

    Galvenais treneris

  • Viktors Mazurs

    Trenera asistents

  • Vjačeslavs Dusmanovs

    Vārtsargu treneris

Atbalsta personāls

  • Anatolijs Makejevs

    Ārsts

  • Sergejs Pečņikovs

    Fizioterapeits

  • Ņikita Rjabokoņs

    Menedžeris

SpēleProtokols
11
okt '16
Under-19 - Qualifying Round - Gr13
Stadium Yuvileinyi
16:00
Islande20Latvija 
08
okt '16
Under-19 - Qualifying Round - Gr13
Kolos
16:00
Ukraina30Latvija 
06
okt '16
Under-19 - Qualifying Round - Gr13
Stadium Yuvileinyi
16:00
Latvija22Turcija 
07
sep '16
U-19 izlases pārbaudes spēle
Stadions “Daugava”, Liepāja
12:00
Latvija15Krievija 
05
sep '16
U-19 izlases pārbaudes spēle
Stadions “Daugava”, Liepāja
17:30
Latvija12Krievija 
05
jūn '16
Baltic Cup U-19 2016
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
12:00
Latvija43Somija 
03
jūn '16
Baltic Cup U-19 2016
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Latvija00Lietuva 
02
jūn '16
Baltic Cup U-19 2016
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"
17:00
Latvija42Igaunija 
29
mar '16
Federāciju kausa izcīņa 2016
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
Latvija00Polija 
27
mar '16
Federāciju kausa izcīņa 2016
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
Latvija03Norvēģija 
26
mar '16
Federāciju kausa izcīņa 2016
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:00
Latvija22Ukraina 
12
jan '16
Valentin Granatkin Memorial Tournament 2016
SKK Peterburgsky
13:15
Slovākija34Latvija 
08
jan '16
Valentin Granatkin Memorial Tournament 2016
SKK Peterburgsky
13:15
Bulgārija01Latvija 
06
jan '16
Valentin Granatkin Memorial Tournament 2016
SKK Peterburgsky
13:15
Slovēnija11Latvija 
1. kārtaProtokols
08
okt
Zemgales OC
14:00
Nīderlande50Moldova 
08
okt
NSB "Arkādija"
15:00
Latvija00Izraēla 
11
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla20Moldova 
11
okt
NSB "Arkādija"
18:00
Nīderlande82Latvija 
14
okt
Zemgales OC
14:00
Izraēla02Nīderlande 
14
okt
NSB "Arkādija"
14:00
Moldova06Latvija 

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130

Jaunatnes izlases

2020. gada UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācija

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300152+139
2Latvija31118804
3Izraēla31112204
4Moldova3003013-130
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju