Valmiera FC/VSS
Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024
- 1pozīcija
- 24punkti
- 55:7vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Ralfs ŠakalisDzimšanas datums: 13.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
45
-
-
-
Aizsargi
Ernests KalniņšDzimšanas datums: 06.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristofers OvsjaņņikovsDzimšanas datums: 12.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
613
1
1
-
Roberts ŠišļakovsDzimšanas datums: 30.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
641
1
1
-
Pussargi
Martins BoktaDzimšanas datums: 09.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
561
12
2
-
Ioanns FjodorovsDzimšanas datums: 09.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
526
3
3
-
Edijs PutniņšDzimšanas datums: 08.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
88
-
-
-
Maksimiljans ŠtauersDzimšanas datums: 24.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
465
-
-
-
Uzbrucēji
Daniils CepeļevsDzimšanas datums: 11.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kārlis Patriks LībietisDzimšanas datums: 16.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
60
-
-
-
Spēlētāji
Marats AmirhanovsDzimšanas datums: 21.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
49
-
-
-
Rodrigo Rauls BrugemanisDzimšanas datums: 29.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
130
-
-
-
Deniss CiunelisDzimšanas datums: 04.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
541
3
-
-
Aleksejs ĒrglisDzimšanas datums: 06.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
198
3
-
-
Konstantīns GluzunovsDzimšanas datums: 22.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
478
-
-
-
Kevins GrāvītisDzimšanas datums: 13.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
354
-
-
-
Roberts KuzņecovsDzimšanas datums: 03.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
339
-
-
-
Edgars MartinsonsDzimšanas datums: 28.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
325
6
-
-
Kristers MiglavsDzimšanas datums: 09.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rainers Valters PopsDzimšanas datums: 08.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
76
-
1
-
Renārs RāmsDzimšanas datums: 17.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
660
21
2
-
Kristers Martins RaudziņšDzimšanas datums: 06.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
713
4
2
-
Ēriks Linards ŠeikinsDzimšanas datums: 13.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs StreibaDzimšanas datums: 09.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
294
1
-
-
Rainers Ušāns-ČipsDzimšanas datums: 28.12.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
675
-
-
-
Daņila VoroņinsDzimšanas datums: 17.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
89
-
-
-
trešdiena
10
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
trešdiena
17
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 1. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
ceturtdiena
25
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
otrdiena
30
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 3. kārta
Salaspils stadions
trešdiena
8
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
ceturtdiena
16
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
otrdiena
28
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
trešdiena
19
jūn
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Cēsu pilsētas stadions
trešdiena
3
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 9. kārta
Gostiņu stadions
-
trešdiena
7
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
trešdiena
14
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 11. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
trešdiena
21
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 12. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
trešdiena
28
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 13. kārta
Audas stadions
-
otrdiena
10
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 14. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
21
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
12
3
Deivids Miks
FK Smiltene/BJSS
8
4
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
7
5
Kārlis Kļaviņš
Cēsu PSS
7
6
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
6
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
6
8
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS
6
9
Edgars Zemītis
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
11
Andrejs Esterkins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
12
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
4
13
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
14
Marks Filips Kreicbergs
Cēsu PSS
4
15
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Cēsu PSS
4
16
Ruslans Muraško
Cēsu PSS
4
17
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
4
18
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
19
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
3
20
Artūrs Bondars
Rēzekne
3
21
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
3
22
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
3
23
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
3
24
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
3
25
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
3
26
Niks Austrums
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
27
Ņikita Melančuks
FK Smiltene/BJSS
3
28
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Smiltene/BJSS
3
29
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
30
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
31
Emīls Vītiņš
FK Auda
2
32
Iļja Pavlovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
33
Kristers Osītis
FK Auda
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
Cēsu PSS
2
35
Marks Mednis
FK Auda
2
36
Rainers Pakers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
37
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
38
Aleksandrs Groms
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
39
Andrejs Gribs
Jēkabpils
1
40
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
41
Emīls Kalniņš
FK Smiltene/BJSS
1
42
Emīls Tomass
FK Smiltene/BJSS
1
43
Jēkabs Rozenbergs
Cēsu PSS
1
44
Kevins Verners
FK Smiltene/BJSS
1
45
Kirils Mihailovs
Cēsu PSS
1
46
Kisļaks Kirils
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
47
Kristofers Ovsjaņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
48
Linards Lukss
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
49
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
50
Markuss Labutis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
51
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
52
Matīss Kalnietis
Cēsu PSS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
54
Nils Freimanis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
56
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
1
58
Raivis Rulietis
Jēkabpils
1
59
Ralfs Drunka
FK Smiltene/BJSS
1
60
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS
1
61
Regnārs Šteins
Cēsu PSS
1
62
Ričards Sticers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
63
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
64
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
65
Sandijs Cipruss
FK Smiltene/BJSS
1
66
Sarmis Paura
Rēzekne
1
67
Vitālijs Jablonskis
Rēzekne
1
68
Vladlens Aborkins
Rēzekne
1