Sēlijas SS/Pļaviņas DM
Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024
- 7pozīcija
- 7punkti
- 12:22vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Kristers AizporietisDzimšanas datums: 08.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
36
-
-
-
Toms AizporietisDzimšanas datums: 19.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
32
-
-
-
Justs Jānis ČičinskisDzimšanas datums: 27.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
25
-
-
-
Daniels CukanovsDzimšanas datums: 29.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
487
-
2
-
Adrians DārziņšDzimšanas datums: 27.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
289
-
-
-
Raivo KaņepējsDzimšanas datums: 15.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
2
1
-
Rihards KrastiņšDzimšanas datums: 02.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
-
-
Markuss LabutisDzimšanas datums: 29.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
304
1
1
-
Jānis LapiņšDzimšanas datums: 05.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
178
-
-
-
Endijs LasmanisDzimšanas datums: 17.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
135
-
1
-
Linards LukssDzimšanas datums: 07.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
515
1
-
-
Markuss MarcinkevičsDzimšanas datums: 29.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
1
2
-
Mikus NenišķisDzimšanas datums: 18.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
505
3
-
-
Maikls OzoliņšDzimšanas datums: 11.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
152
1
-
-
Rainers PakersDzimšanas datums: 22.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
2
3
-
Adrians Mārcis ProdnieksDzimšanas datums: 09.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
-
-
-
Pēteris Rendijs RozeDzimšanas datums: 19.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
135
-
-
-
Kristiāns ŠkagalsDzimšanas datums: 24.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikita ŠopeikoDzimšanas datums: 02.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Armands StepānsDzimšanas datums: 24.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
381
-
-
-
Ričards SticersDzimšanas datums: 22.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
540
1
-
-
Tomass StumbiņšDzimšanas datums: 07.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Armands SvencisDzimšanas datums: 09.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
606
-
1
-
Kristiāns TimofejevsDzimšanas datums: 16.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristiāns TučsDzimšanas datums: 04.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
ceturtdiena
25
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
trešdiena
1
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 3. kārta
Gostiņu stadions
svētdiena
5
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Audas stadions
trešdiena
15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Gostiņu stadions
svētdiena
26
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Alberta Šeibeļa stadions
trešdiena
29
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 7. kārta
Gostiņu stadions
trešdiena
19
jūn
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Gostiņu stadions
trešdiena
3
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 9. kārta
Gostiņu stadions
-
trešdiena
31
jūl
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
7
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
-
ceturtdiena
15
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 11. kārta
Gostiņu stadions
-
trešdiena
21
aug
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 12. kārta
Cēsu pilsētas stadions
-
trešdiena
28
aug
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 13. kārta
Gostiņu stadions
-
sestdiena
31
aug
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 14. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
21
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
12
3
Deivids Miks
FK Smiltene/BJSS
8
4
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
7
5
Kārlis Kļaviņš
Cēsu PSS
7
6
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
6
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
6
8
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS
6
9
Edgars Zemītis
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
11
Andrejs Esterkins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
12
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
4
13
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
14
Marks Filips Kreicbergs
Cēsu PSS
4
15
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Cēsu PSS
4
16
Ruslans Muraško
Cēsu PSS
4
17
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
4
18
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
19
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
3
20
Artūrs Bondars
Rēzekne
3
21
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
3
22
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
3
23
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
3
24
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
3
25
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
3
26
Niks Austrums
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
27
Ņikita Melančuks
FK Smiltene/BJSS
3
28
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Smiltene/BJSS
3
29
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
30
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
31
Emīls Vītiņš
FK Auda
2
32
Iļja Pavlovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
33
Kristers Osītis
FK Auda
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
Cēsu PSS
2
35
Marks Mednis
FK Auda
2
36
Rainers Pakers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
37
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
38
Aleksandrs Groms
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
39
Andrejs Gribs
Jēkabpils
1
40
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
41
Emīls Kalniņš
FK Smiltene/BJSS
1
42
Emīls Tomass
FK Smiltene/BJSS
1
43
Jēkabs Rozenbergs
Cēsu PSS
1
44
Kevins Verners
FK Smiltene/BJSS
1
45
Kirils Mihailovs
Cēsu PSS
1
46
Kisļaks Kirils
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
47
Kristofers Ovsjaņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
48
Linards Lukss
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
49
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
50
Markuss Labutis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
51
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
52
Matīss Kalnietis
Cēsu PSS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
54
Nils Freimanis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
56
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
1
58
Raivis Rulietis
Jēkabpils
1
59
Ralfs Drunka
FK Smiltene/BJSS
1
60
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS
1
61
Regnārs Šteins
Cēsu PSS
1
62
Ričards Sticers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
63
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
64
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
65
Sandijs Cipruss
FK Smiltene/BJSS
1
66
Sarmis Paura
Rēzekne
1
67
Vitālijs Jablonskis
Rēzekne
1
68
Vladlens Aborkins
Rēzekne
1