JFK Daugava / Salaspils FA
Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024
- 2pozīcija
- 19punkti
- 34:8vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Aizsargi
Niks AustrumsDzimšanas datums: 18.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
3
3
-
Spēlētāji
Andris AbuhovsDzimšanas datums: 27.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
476
-
-
-
Iliya AnanievDzimšanas datums: 07.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs AvramenkoDzimšanas datums: 12.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts BondarevsDzimšanas datums: 20.09.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
129
-
-
-
Rodions BurovsDzimšanas datums: 05.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
346
-
-
-
Andrejs EsterkinsDzimšanas datums: 05.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
521
4
-
-
Arsēnijs GolubevsDzimšanas datums: 19.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs GromsDzimšanas datums: 12.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
84
1
-
-
Oļegs IvanovsDzimšanas datums: 27.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
1
-
-
Ernests KarpevičsDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
567
5
-
-
Kisļaks KirilsDzimšanas datums: 10.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
135
1
-
-
Aleksandrs KrūzeDzimšanas datums: 17.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
275
3
-
-
Maksims KudrjavcevsDzimšanas datums: 08.07.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
355
4
-
-
Elāns LismanovičsDzimšanas datums: 06.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
189
1
-
-
Artūrs Georgs NiedraDzimšanas datums: 15.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
630
-
-
-
Artemijs OstrovskisDzimšanas datums: 30.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
619
-
1
-
Iļja PavlovsDzimšanas datums: 14.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
720
2
1
-
Dmitrijs ProkopijsDzimšanas datums: 27.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
246
-
-
-
Aleksandrs SamoilovsDzimšanas datums: 01.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
7
480
-
-
-
Aleksejs ŠvidkijsDzimšanas datums: 11.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
6
344
2
1
-
Mihails TerleckisDzimšanas datums: 05.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
-
-
Iļja ZaicevsDzimšanas datums: 19.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniils ZaričnijsDzimšanas datums: 19.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
8
438
-
-
-
Edgars ZemītisDzimšanas datums: 04.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
376
5
-
-
sestdiena
13
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 1. kārta
Salaspils stadions
trešdiena
24
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 2. kārta
Cēsu pilsētas stadions
otrdiena
30
apr
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 3. kārta
Salaspils stadions
pirmdiena
6
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 4. kārta
Salaspils stadions
svētdiena
26
mai
13:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 6. kārta
Alberta Šeibeļa stadions
trešdiena
29
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 7. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
piektdiena
7
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 9. kārta
Salaspils stadions
trešdiena
19
jūn
12:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 8. kārta
Audas stadions
trešdiena
10
jūl
13:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 5. kārta
Salaspils stadions
-
trešdiena
7
aug
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 10. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
pirmdiena
12
aug
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 11. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
pirmdiena
19
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 12. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
trešdiena
28
aug
18:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 13. kārta
Gostiņu stadions
-
otrdiena
17
sep
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-18 2024, 14. kārta
Salaspils stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
21
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
12
3
Deivids Miks
FK Smiltene/BJSS
8
4
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
7
5
Kārlis Kļaviņš
Cēsu PSS
7
6
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
6
7
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
6
8
Edgars Martinsons
Valmiera FC/VSS
6
9
Edgars Zemītis
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
10
Ernests Karpevičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
5
11
Andrejs Esterkins
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
12
Kristers Martins Raudziņš
Valmiera FC/VSS
4
13
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
4
14
Marks Filips Kreicbergs
Cēsu PSS
4
15
Pauls Rodrigo Lukstiņš
Cēsu PSS
4
16
Ruslans Muraško
Cēsu PSS
4
17
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
4
18
Aleksandrs Krūze
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
19
Aleksejs Ērglis
Valmiera FC/VSS
3
20
Artūrs Bondars
Rēzekne
3
21
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
3
22
Gustavs Timofejevs
Rēzekne
3
23
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
3
24
Jānis Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
3
25
Mikus Nenišķis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
3
26
Niks Austrums
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
3
27
Ņikita Melančuks
FK Smiltene/BJSS
3
28
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
FK Smiltene/BJSS
3
29
Aleksejs Švidkijs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
30
Alens Bogdanovs
Rēzekne
2
31
Emīls Vītiņš
FK Auda
2
32
Iļja Pavlovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
2
33
Kristers Osītis
FK Auda
2
34
Kristiāns Daniels Valdheims
Cēsu PSS
2
35
Marks Mednis
FK Auda
2
36
Rainers Pakers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
37
Raivo Kaņepējs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
2
38
Aleksandrs Groms
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
39
Andrejs Gribs
Jēkabpils
1
40
Elāns Lismanovičs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
41
Emīls Kalniņš
FK Smiltene/BJSS
1
42
Emīls Tomass
FK Smiltene/BJSS
1
43
Jēkabs Rozenbergs
Cēsu PSS
1
44
Kevins Verners
FK Smiltene/BJSS
1
45
Kirils Mihailovs
Cēsu PSS
1
46
Kisļaks Kirils
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
47
Kristofers Ovsjaņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
48
Linards Lukss
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
49
Maikls Ozoliņš
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
50
Markuss Labutis
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
51
Markuss Marcinkevičs
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
52
Matīss Kalnietis
Cēsu PSS
1
53
Mārcis Kuprišs
FK Smiltene/BJSS
1
54
Nils Freimanis
FK Smiltene/BJSS
1
55
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava/Salaspils Football Academy
1
56
Pāvels Mihailovs
Rēzekne
1
57
Pēteris Lapiņš
FK Smiltene/BJSS
1
58
Raivis Rulietis
Jēkabpils
1
59
Ralfs Drunka
FK Smiltene/BJSS
1
60
Ralfs Streiba
Valmiera FC/VSS
1
61
Regnārs Šteins
Cēsu PSS
1
62
Ričards Sticers
Sēlijas SS/FK Pļaviņas DM
1
63
Roberts Šišļakovs
Valmiera FC/VSS
1
64
Ruslans Malejevs
Rēzekne
1
65
Sandijs Cipruss
FK Smiltene/BJSS
1
66
Sarmis Paura
Rēzekne
1
67
Vitālijs Jablonskis
Rēzekne
1
68
Vladlens Aborkins
Rēzekne
1